Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/)
-   -   BANA YARDIMCI OLUN LÜTFEN (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/80108-bana-yardimci-olun-lutfen.html)

MEX54 01-01-2009 09:01 PM

BANA YARDIMCI OLUN LÜTFEN

agl34ark ben genelde içine kapanık fazlaözgüveni olmayan biriyim yalnız suçluluk ve ego güçlendirici telk. dinledikten yaklaşık 1.5 hafta sonra kendimde pozitif yönde değişimler oldu buda 1 haFta sürdü sonra tekrar eski halime döndüm buda benim telkinlere olan güvenimi azalttı ve dinlemeyi bıraktım şimdi neyapmalıyım YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Belgin ∞ 01-01-2009 09:22 PM

Merhaba.

Öncelikle yanımıza hoşgeldiniz. actionsmile

Telkinleri dinlerken bu şekilde dalgalanmalar çok normal.Bu aslında aşama kaydettiğinizin bir belirtisi.

Telkinleri bırakmanız çok yerinde bir karar değil maalesef.Dinlerken çok sonuca odaklı kalmamanız gelişim sürecinizi destekleyecektir.En önemlisi dinlerken kendimizi bazı şeylerden soyutlamamız gerekmıyor.

Televizyon izlerken de,uyurken de,kitap okurken veya internette gezerken de dinleyebilirsiniz.

Değişim uzun bir süreç.İstikrarlı olmayı gerektiriyor.Hayatımızda kendimize olan güvensizliğimiz ya da suçluluk duygularımız nasıl 1 haftada oluşmuyorsa 1 haftada gitmesini de bekleyemeyiz öyle değil mi?

Size tavsiyem ego+suçluluk telkinlerini tekrar listenize eklemeniz ve sonuca odaklı olmadan dinlemeniz.

Bu arada sitede size incelemeniz için aşağıda link veriyorum.Vaktiniz olduğunda inceleyebilirsiniz.

Sevgiler.

Bilinçaltının Bilinmeyenleri - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...me-sanati.html

CeM 01-01-2009 10:04 PM

1 ton şey yazmıştım ama pc reset attı boşa gitti hepsi:)
Neyse yine hatırladıklarımı paylaşayım...

Bence sitede yazan "ben bir haftada değiştim,2 günde etkileri görmeye başladım,2 haftada etkiler inanılmaz" vb. yazılara pek takılma derim...Çünkü bende aynısını yaptım sonra birdaha toparlayamadım... özgüveni çok değil biraz eksik olan bir insan telkinleri dinlediğinde çok çabuk etki görebilir...Fakat aşırı içine kapanık olanların işi biraz daha zordur(zaman bakımından)fakat etkiler ortaya çıkmaya başladığında çok büyük bir haz da yaşarsın sonucu...Bir de şöyle bir önerim var bence birdaha ben içine kapanık bierisiyim,ben çekingenim vb. cümleleri ne yaz nede söyle olurmu?çünkü bu senin böyle olduğunu düşünmeni sağlar...değişim iç dünyadan başlar eğer öyle değilsen bile olman gerektiği gibi olduğunu düşünmelisin...7-8 ay disiplinli ibr çalışma yapmanı öneririm...Çünkü kolay bişey değil dediğim gibi içinde bu düşünce kalıbı altında bir dağ oluşmuş ve bunu delmen gerekicek anlıyormusun dostum beni?bide gece yatağa girerken her akşam değişeceğini düşün nasıl olacağını bilmene gerek yok ne bilim de ki bu telkinler beni değiştiricek ve gerçekten de öyle olacaktır eğer bunları yaparsan garanti veririm sonuca ulaşacağına...

MEX54 01-01-2009 11:20 PM

LÜTFEN BANA BİR YOL GÖSTERİN

ark. bende özgüven eksikliği var ve biraz içine kapanık biriyim telkinleri dinlemeye başladıktan[suçluluk ve ego]1.5 hata sonra bende inanılmaz pozitif yönde değişiklikler oldu yalnız buda 1 hafta sürdü yine o eski ben ortaya çıktı bu da umudumu kırınca telkinlere olan güvenimi azalttı bende dinlemeyi bıraktım BANA BİR YOL GÖSTERİRSENİZ SEVİNİRİMagl34

aysegul_tirtil 01-01-2009 11:31 PM

sevgili mex54 cabuk pes etmişsinsevincli bu tür dalgalanmaların olması normal,hepimize hemen hemen aynı sey oldu,telkinlerin bilinçaltına yerlesebilmesi için tekrar önemli.formu incelersen eger dalgalanma hisi baslıgı altında aynı seylerı yasamıs arkadasların deneyımınden faydalanabılırsın.

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

pelinick 15-02-2009 03:39 PM

arkadaşlar telkinlerle ilgili mp3 ler nerede var ben bulamadım :(
bende OKB var ..ve bu aralar öyle ümitsizim k anlatamam..ne yapsam bilemiyorum...suçluluk psikolojisi, başkalarına zarar vermekten korkmak...bunun gibi daha bir sürü takıntı..ne yapmalıyım sizce? lütfen bana yardım edin...

ziyaretcixy 15-02-2009 04:05 PM

pelincik... bence sakin davranmalıyız... sabırlı olup süreci yaşamalıyız.... forumun anasayfasına biraz göz gezdirdiğinde tahmin ettiğinden fazlasını bulucaksın. sana linkleri vermek istemedim. çünküğ sen araştıtırnca daha fazlasını bul diye... değişimin şimdiden hayırlı olsun... :)))

yeni bir hayat 15-02-2009 04:14 PM

Alıntı:

pelinick Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 309569)
arkadaşlar telkinlerle ilgili mp3 ler nerede var ben bulamadım :(
bende OKB var ..ve bu aralar öyle ümitsizim k anlatamam..ne yapsam bilemiyorum...suçluluk psikolojisi, başkalarına zarar vermekten korkmak...bunun gibi daha bir sürü takıntı..ne yapmalıyım sizce? lütfen bana yardım edin...

Merhabalar pelincik,

Yanımıza hoşgeldin..ark5

Yüklemek istediğin her telkin ana başlık altında her konunun ilk mesajında yer alıyor.. (hayatimdegisti nin mesajında)

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Önce Ego ve suçluluk telkinleri ile başlamalısın..Bu arada Akın'ın dediği gibi forumu çok iyi incelemelisin..Çünkü pekçok sorunun cevabını bulacaksın..Özellikle rehber bölümünü ilk etapta inceleyebilirsin..Kendini geliştireceğin binlerce paylaşım da cabası..

Sevgiler..actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:01 PM.