Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Niyet Etmenin Gücü adlı kitaptan

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Niyet Etmenin Gücü adlı kitaptan Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Valentin Birinci sınıftaki diğer arkadaşları arasında pek popüler olmayan, utangaç bir çocuk, sevgililer günü’nün yaklaştığı bir akşam annesinin yanına gidip, sınıf arkadaşlarına bir kart hazırlayabilmesi için, isimlerini bir kağıda yazmasını rica eder. Çocuk, arkadaşlarının adını tek tek anımsayıp annesine söylerken, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Niyet Etmenin Gücü adlı kitaptan

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-07-2012, 05:47 PM   #1 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Niyet Etmenin Gücü adlı kitaptan

Valentin

Birinci sınıftaki diğer arkadaşları arasında pek popüler olmayan, utangaç bir çocuk, sevgililer günü’nün yaklaştığı bir akşam annesinin yanına gidip, sınıf arkadaşlarına bir kart hazırlayabilmesi için, isimlerini bir kağıda yazmasını rica eder. Çocuk, arkadaşlarının adını tek tek anımsayıp annesine söylerken, annesi de bu isimleri kağıda dökmeye başlar. Bu arada arkadaşlarından herhangi birinin adını unuturum endişesini taşımaktadır çocuk …

Çocuk mum boyası, resim kartonu ve makas alıp, her bir arkadaşı için ayrı ayrı kart hazırlamaya başlamıştır ve bunun için durmak bilmeden çalışmaktadır. Kartların boyanıp, kesilme işi bittikten sonra çocuğun annesi isim listesini ona verir ve oğlunun isimleri kartlara kopya etmesini izler. Kartlar birer birer hazırlanıp, masanın üzerinde biriktikçe, çocuğun duyduğu mutluluk da o oranda artmaktadır.

Bu arada çocuğun annesi, oğlunun da arkadaşlarından benzer bir karşılık görüp görmeyeceğini merak etmeye başlamıştır. Çocuk her gün okuldan eve bir koşu gelip, kartları tamamlamak için delicesine çalışırken, bu arada sokakta oyun oynayan arkadaşları çocuğun varlığını hepten unutmuş gibidirler. Annesi, oğlunun elinde arkadaşlarına olan sevgisinin göstergesi, hazırladığı otuz yedi kartla partiye gidip, karşılığında hiçbir arkadaşı tarafından anımsanmadığını görmesinin korkunç bir şey olacağını düşünmektedir. Aklından, çocuğun hazırladığı kartlardan bir ikisini gizlice alıp, önceden arkadaşlarına yollamayı ve bu şekilde oğlunun da en azından bir iki kişi tarafından anımsanmasını garanti altına almak geçer. Ancak çocuk kartlarına öylesine sahip çıkmış, onları öylesine sevgi ve özenle korumaktadır ki, oğlana belli etmeden bu işi yapmak olanaksızdır. Kadın sonunda her şeyi zamana bırakmaya karar verir.

Okulda hediye kutusunun açılacağı gün kadın, oğlunun bir elinde içi kurabiye dolu kalp şeklinde kutu, diğer elinde büyük bir emek vererek hazırladığı kartların bulunduğu alışveriş torbasıyla okula gitmek üzere karla kaplı sokağa çıkmasını izler. o anda içinden, “tanrım, lütfen” diye yalvarır. “İnşallah oğlumu düşünen birkaç arkadaşı çıkar da, oğlum hediyesiz kalmaz!”

Kadın o gün sağda solda meşgul olmuş, ama aklı okulda kalmıştır. Saat üç buçuğa geldiğinde elinde örgüsü, sokağı görecek şekilde koltuğuna oturur. Sonunda oğlu sokakta belirir, çocuk yalnızdır. O an kadının içini büyük bir üzüntü kaplar. Çocuk rüzgarlı havada zar zor yürümektedir.Pencereye yaklaşıp, oğlunun yüz ifadesini görmeye çalışır. Bulunduğu uzaklıktan yalnızca soğuktan pembeleşmiş bir yüz görünmektedir.

Çocuk evin kapısına doğru yöneldiğinde, kırmızı eldivenleri arasında bir kart olduğunu görür annesi. Yalnızca bir tane. Bütün o çalışmasının karşılığında sadece bir tane … büyük bir olasılıkla o da öğretmeninden gelmiş olmalıdır. Kadın gözlerinin dolduğunu hisseder o an. Keşke, çocuğumu hayatın zalim yönlerinden esirgeyebilme gibi bir olanağım olsaydı”, diye düşünür. Elindeki örgüyü bırakıp, çocuğunu karşılamak üzere kapıya yönelir.

“Yanakların pembe pembe olmuş!” der kadın.Dur atkını çözeyim. Kurabiyeler güzel miydi bari ?” Çocuk kendisine doğru döndüğünde, yüzüne büyük bir mutluluk ve işini başarmanın verdiği bir sevinç ifadesinin yansımış olduğunu görür kadın. Çocuk annesine, “Ne oldu biliyor musun?” der. “Hiçbir arkadaşımın adını unutmamışım, bir tanesinin bile…”

Dr. Wayne W. Dyer

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-07-2012, 06:07 PM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Niyet Etmenin Gücü adlı kitaptan

Olumsuzlama ve Olumlama

Başkalarının size karşı olan davranışları,kendinize Nasıl davranılacağını gösterdiğiniz şekilde biçimlenir.

Niyetim,tüm eylemlerimin Ruh tarafından yönetilmesidir.

Niyetim, sevmek ve sevgimi yazıya ve bunları okuyanlara yaymaktır.

Niyetim, benim aracılığımla ortaya çıkan ve Ruh’a aracılık eden her şeye, hiçbir yargıda bulunmaksızın güvenmektir.

Niyetim, Ruh’u, Kaynak’ım olarak tanımak ve Egomdan ayırmaktır.

Niyetim, niyet etmenin üstün gücünün hasıl olan Ruh’la yakından uyumlu bir ilişki tesis etmek için ,ortak bilinci elimden geldiğince yüceltmektir.

Tıpkı yaratıldığım gibi sağlam ve mükemmelim.

Uyumsuz: Yeterince param yok.
Uyumlu: Hayatıma sınırsız bereketi getirmeye niyetliyim.

Uyumsuz: Ortağım mızmız ve sıkıcı bir insan
Uyumlu: Düşüncelerimi, ortağımın beğendiğim yönleri üzerine odaklamaya niyetliyim.

Uyumsuz: Arzuladığım tarzda cekıcı biri değilim.
Uyumlu : Yaratılış sürecinin ilahi tezahürü olarak, Tanrı’nın gözünde mükemmelim.

Uyumsuz: Yeterli dayanma gücüm ve enerjim yok.
Uyumlu: Tüm yaşamı oluşturan sınırsın yaşam kaynak gelgitinin bir parçasıyım.

Uyumsuz: Yaşadığım yerden nefret ediyorum. Tüylerim diken diken oluyor.
Uyumlu : Yeni evimizi hayalımde canlandırabiliyorum ve altı ay boyunca burada yaşamaya niyetliyim.

Uyumsuz: Aynada kendime baktığımda, miyop olduğum gerçeğinden ve formumu kaybetmiş olmamdan dolayı kendimden nefret ediyorum .
Uyumlu: Aynada ki görüntümün yerine, görünmeye niyet ettiğim halimi koyuyorum.

Uyumsuz: Yaptığım işten ve takdir edilmediğim gerçeğinden hoşlanmıyorum.
Uyumlu: Rüyalarımı süsleyen işe sahip olamk için sezgilerimi kullanmaya niyetliyim.

Uyumsuz: Sürekli hasta olmaktan nefret ediyorum.
Uyumlu : Sağlığım yerinde. Her gün elimden geldiğince sağlığımı korumak adına, bağışıklık sistemimi güçlendirecek şekilde hareket etmeye niyetliyim.

Uyumsuz: Hayatım boyunca fakirdim; yokluk içinde büyüdüm.
Uyumlu : Sınırsız bereketin zenginliğini ve refahını hayatıma sokmaya niyetliyim .

Uyumsuz: İlişkimizde kavgadan bir şey yok .
Uyumlu: Huzuru yakalmaya gayret edeceğim ve kimsenin beni üzmesine izin vermeyeceğim.

Uyumsuz: Çocuklarımdan hiç saygı görmedim.
Uyumlu: Çocuklarıma, hayatta herkese ve her şeye karşı saygılı olmayı öğreteceğim ve onlara bu şekilde davranacağim.

Uyumsuz: Bu şekilde hissetmekten kendimi alamıyorum; bu benim doğamda var. Ben hep böyle insan oldum.
Uyumlu : Ben,tıpkı Yaratanım gibi düşünme yeteneğine sahip,ilahi bir varlığım. Yetersizlik duygusu yerine,sevgi ve şefkat duygusunu öne çıkaracağım. Bu kendi seçimimdir.

Uyumsuz: Ailemden usandım artık. Beni hiç anlamadılar zaten.
Uyumlu: Ailemi seviyorum; onların olaylara bakış açısı farklı,ama daha değişik davranmalarını beklemiyorum.Ben tamamen kendi niyetim,amacıma odaklandım.

Uyumsuz: Başkalarını memnun etmeye çalışmaktan bıktım.
Uyumlu: Hayatımı, hedefim ve bu dünyaya gelme amacım doğrultusunda sürdürmeye karalıyım.

Uyumsuz: Çalışmalarım hiç takdir görmüyor,bazen bu yüzden ağlamak geliyor içimden.
Uyumlu: Kaderimin tayin ettiği şekilde ve amacım doğrultusunda yapmam gereken şeyi yapıyorum.

Uyumsuz: Ne yaparsam yapayım,ne söylersem söyliyeyim,sanki hiçbir zaman başarılı olamayacakmışım gibi geliyor.
Uyumlu: kalbimden geçeni, sevgi,sefkat ve güzellikle yapıyorum.

Uyumsuz: Ekonominin gidişatından endişe duyuyorum; şimdiden çok para kaybettim .
Uyumlu: Bereketli bir evrende yaşıyorum; sahip olduğum şeyler üzerine odaklanmayı seçtim ve durumumun düzeleceğini biliyorum. Evren bana bunu sağlayacaktır.

Uyumsuz: Daima yapmam gereken bir çok şey oluyor ve ben bir türlü yetişemiyorum.
Uyumlu: Ben şu anı yaşıyorum ve huzurluyum. Sadece şu anda yapmakta olduğum işi düşüneceğim. Zihnimde, bana huzur veren düşüncelerin hakim olmasını sağlayacağım.

Uyumsuz: Şu anki işimde ilerlemem asla olası değil.
Uyumlu: Şu anda yapmakta olduğum iş için şükretmeyi seçtim; karşıma daha iyi fırsatların çıkması için gayret edeceğim.

Uyumsuz: Sağlığım konusunda kaygılıyım. Yaşlanmaktan,başkalarına bağımlı olmaktan ve hastalanmaktan korkuyorum.
Uyumlu : Sağlığım yerinde ve sağlıklı düşünüyorum. Sağlığı cezbeden bir evrende yaşıyorum ve hastalık düşüncesini reddediyorum.

Uyumsuz: Ailem,endişeli ve korku dolu bir insan haline gelmeme neden oluyor.
Uyumlu: Zihnime, kendimi iyi hissetmemi sağlayacak düşüncelerin hakim olmasını seçtim ve bu sayede aile üyelerimin de olumsuz düşüncelerinden arınmasına yardımcı olacağım.

Uyumsuz: Acı çeken bunca insan varken kendimi iyi hissetmeye hakkım olmadığını düşünüyorum.
Uyumlu : Herkesin benzer hayatlar yaşadığı bir dünyada değilim.Kendimi iyi hissedeceğim ve bundan sonra aldığım manevi güçle,söz konusu acıların bazılarını yok etmeye yardımcı olacağım.

Uyumsuz: Gerçekten değer verdiğim bir insan, bir başkasını sevip,beni terk ettiğinde mutlu olamam
Uyumlu: Kendimi kötü hissetmem bu durumu değiştirmeyecek. Sevgi dolu kaynakla uyum sağladığımda sevginin yaşamıma tekar hakim olacağına inanıyorum. Şu anda kendimi iyi hissetmeyi ve eksikliğini hissettiğim şeye değil, sahip olduklarıma odaklanmayı seçiyorum.

Dr.Wayne W.Dyer

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks