Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

FARKINDALIK DUASI.....

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar FARKINDALIK DUASI..... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çok güzel emeğine sağlık.......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

FARKINDALIK DUASI.....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-08-2010, 05:46 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 28,333
833 Mesajinıza toplam 3,182 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
arca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to behold
Standart Cevap: FARKINDALIK DUASI.....

Çok güzel emeğine sağlık....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

arca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2010, 02:28 AM   #12 (permalink)
Teğmen

Ekim Meleği - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 78
55 Mesajinıza toplam 205 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ekim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to all

Alıntı:
balizzaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
FARKINDALIK DUASI
Bugün ,Evrenin Yaratıcısı, senden yüreklerimizi ve gözlerimiz açmanı istiyoruz... ki bütün yarattıklarından sevinç duyalım, seninle sonsuz bir sevgi içinde yaşayalım.
Seni gözlerimizle kulaklarımızla, yüreğimiz ve bütün duygularımızla algıladığımız her şey de görmemize yardım et.
Sevginin gözleriyle görmemizi sağla ki nereye gidersek seni bulalım, yarattığın her şeyde seni görelim.
Seni bedenimizin her hücresinde , zihnimizin her duygusunda , her düşte, her çiçekte, karşılaştığımız her insanda görelim.
Bizden saklanamazsın, çünkü sen her yerdesin, biz ise biriz seninle. Bu gerçeğin bilincinde olalım.
Her şeyin mümkün olduğu bir cennet düşü yaratma gücümüzün bilincinde olalım. Yaşamımızın düşüne rehberlik etmesi için düş gücümüze yaradılışımızın sihrine yardım et. Yardım et , korkusuz, öfkesiz, kıskançlık ve haset olmaksızın yaşayalım.
Bize izleyeceğimiz bir ışık ver Bu günü sevgi ve mutluluk arayışımızın sona erdiği gün kıl. Bu gün yaşamımızın sonsuza dek değiştirecek olağanüstü bir şey olsun.
Yaptığımız ve söylediğimiz her şey, yüreğimizin her zaman sevgiye dayalı güzelliğinin bir ifadesi olsun.
Olduğun gibi olmamıza, sevdiğin gibi sevmemize, paylaştığın gibi paylaşmamıza, bütün yaratılarının güzellik ve sevgi başyapıtı yaratmamıza yardım et. Bugünden başlayıp zaman içinde çoğalarak artır sevgimizin gücünü .
Artır ki bir başyapıt yaratabilelim; kendi yaşamımızı…
Bugün , yaratan , bize yaşam veren, sana şükran ve sevgimizi sunuyoruz…
Mükemmel bir paylaşım canım ya saolasın
Ekim Meleği isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2010, 11:19 AM   #13 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

Olduğun gibi olmamıza, sevdiğin gibi sevmemize, paylaştığın gibi paylaşmamıza,......

işte hayatın sırrı bu..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2010, 11:50 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

elccy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 391
287 Mesajinıza toplam 962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elccy is on a distinguished road

paylaşım için teşekkür ederim... ama bence herkes kendi farkındalık duasını yazmalı...bazı arkadaşlarımız mesela eleştiriyor,ama bence eleştirmemeliyiz. o arkadaşımızın duası ve o ona göre doğru olan ve onun farkındalığı ,farkında olmak istediği durumlar farklı ve o onun yorumu...

Benim farkındalık duam da sizinkide farklıdır ve farklı olmasıda normaldir bence...

sevgiyle ışıkla ve kendi farkındalığınızla kalın arkadaşlar...
Alt 23-08-2010, 04:11 PM   #15 (permalink)

balizzaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 12
7 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
balizzaa will become famous soon enoughbalizzaa will become famous soon enough

Yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Her geçen gün daha sağlıklı daha zengin daha mutlu ve daha başarılı olmanızı dilerim.Şans yıldızınız hep parlak olsun.....
Alt 04-10-2010, 04:24 PM   #16 (permalink)

Malicedourden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
11 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Malicedourden is an unknown quantity at this point

Farkındalık herkes için farklı gibi görünüyor ama biliyorsunuz ki özündeki şey aynı.. Özbenliğini farketmek, içine bakabilmek.
Ben bazı hatalar yapıyordum daha önce... Mesela yukarıdaki mesajda yazan "Yaşamımızın düşüne rehberlik etmesi için düş gücümüze yaradılışımızın sihrine yardım et. Yardım et , korkusuz, öfkesiz, kıskançlık ve haset olmaksızın yaşayalım" demek biraz zayıfım güçsüzüm lütfen yardım et gibi bir anlama geliyor. Ben çok hata yaptım bir dönem bu konuda.. Allahım ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yol göster dedim. Oysa ki bu kendini daha düşürürmüş. Allahım ihtiyacım olan güç içimde, kullanmak için rehberliğine niyet ediyorum demek daha etkiliymiş. Korkusuz, öfkesiz, kışkançlıktan uzak yaşıyorum demek daha güzel oluyor.

Benim farkındalık duam şükretmek oluyor.
Allahım, bugünüme ve yaşadıklarıma şükürler olsun. Farkındalık için girdiğim gelişme yolunda özgürleşiyorum ve özgür bırakıyorum. Hissettiğim acı ve üzüntülerin farkındalık için geçilen yolun sınavları olduğunu farketmemi sağladığın için teşekkür ediyorum. Kalkmak için düşmenin, yağmurdan sonraki gökkuşağının bilincine varıyorum. Artık gelen herşeyi sevgiye kabul etmeyi, gelişmeyi, özgürleşmeyi ve farkındalığımın daha da fazla artmasına niyet ediyorum. Bu andan itibaren benim ve bütünün en hayrına olacak şekilde özbeliğimin gücünün farkında olduğumu bildiriyorum ve daha fazlasını kabul ediyorum. Özgürleşme yoluma hizmet etmek için varolan, anlarımın kesiştiği herkesi ve herşeyi affediyorum ve sevgiyle uğurluyorum. Geçmişte korkularımdan dolayı yaptıklarım için kendimi kısıtlayıcı kararlar almış olsam da kendimi derinden seviyor ve kabul ediyorum. Onların bana o zaman en doğru gelen şeyler olduğu için yapıldığını, artık şartların değiştiğini, geçmişte beni tüketen tüm bu olumsuzluklara yatırdığım enerjiyi tamamen serbest bırakıyorum, bu enerjiyi kendimi tam olarak ifade etmeye kullandığımı, yaptığım bütün bilinçsiz anlaşmaları iptal ettiğimi ve geçersiz kıldığımı bildiriyorum. Her geçen gün daha iyiye gidiyorum ve sonsuza dek bu böyle...
Teşekkür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim.
Malicedourden isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2010, 11:08 AM   #17 (permalink)
Üsteğmen

MMSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
217 Mesajinıza toplam 760 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MMSI is on a distinguished road

Alıntı:
Malicedourden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Farkındalık herkes için farklı gibi görünüyor ama biliyorsunuz ki özündeki şey aynı.. Özbenliğini farketmek, içine bakabilmek.
Ben bazı hatalar yapıyordum daha önce... Mesela yukarıdaki mesajda yazan "Yaşamımızın düşüne rehberlik etmesi için düş gücümüze yaradılışımızın sihrine yardım et. Yardım et , korkusuz, öfkesiz, kıskançlık ve haset olmaksızın yaşayalım" demek biraz zayıfım güçsüzüm lütfen yardım et gibi bir anlama geliyor. Ben çok hata yaptım bir dönem bu konuda.. Allahım ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yol göster dedim. Oysa ki bu kendini daha düşürürmüş. Allahım ihtiyacım olan güç içimde, kullanmak için rehberliğine niyet ediyorum demek daha etkiliymiş. Korkusuz, öfkesiz, kışkançlıktan uzak yaşıyorum demek daha güzel oluyor.

Benim farkındalık duam şükretmek oluyor.
Allahım, bugünüme ve yaşadıklarıma şükürler olsun. Farkındalık için girdiğim gelişme yolunda özgürleşiyorum ve özgür bırakıyorum. Hissettiğim acı ve üzüntülerin farkındalık için geçilen yolun sınavları olduğunu farketmemi sağladığın için teşekkür ediyorum. Kalkmak için düşmenin, yağmurdan sonraki gökkuşağının bilincine varıyorum. Artık gelen herşeyi sevgiye kabul etmeyi, gelişmeyi, özgürleşmeyi ve farkındalığımın daha da fazla artmasına niyet ediyorum. Bu andan itibaren benim ve bütünün en hayrına olacak şekilde özbeliğimin gücünün farkında olduğumu bildiriyorum ve daha fazlasını kabul ediyorum. Özgürleşme yoluma hizmet etmek için varolan, anlarımın kesiştiği herkesi ve herşeyi affediyorum ve sevgiyle uğurluyorum. Geçmişte korkularımdan dolayı yaptıklarım için kendimi kısıtlayıcı kararlar almış olsam da kendimi derinden seviyor ve kabul ediyorum. Onların bana o zaman en doğru gelen şeyler olduğu için yapıldığını, artık şartların değiştiğini, geçmişte beni tüketen tüm bu olumsuzluklara yatırdığım enerjiyi tamamen serbest bırakıyorum, bu enerjiyi kendimi tam olarak ifade etmeye kullandığımı, yaptığım bütün bilinçsiz anlaşmaları iptal ettiğimi ve geçersiz kıldığımı bildiriyorum. Her geçen gün daha iyiye gidiyorum ve sonsuza dek bu böyle...
Teşekkür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim.
gerçekten mükemmel.

herkese teşekkürler.
Sevgiler
Alt 11-10-2010, 07:34 AM   #18 (permalink)

Malicedourden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
11 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Malicedourden is an unknown quantity at this point

Çok teşekkürler :)
Malicedourden isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-10-2010, 06:56 PM   #19 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

teşekkürler paylaşım için. ışıkla kalın:)
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2013, 05:06 PM   #20 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Güncel ...

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks