Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumlamalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumlamalar/)
-   -   Kuantum Olumlama (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumlamalar/4685-kuantum-olumlama.html)

gunesim 22-02-2008 12:44 AM

Kuantum Olumlama

KUANTUM OLUMLAMALAR
Dil realiteyi oluşturmadaki en önemli araçlardan birisidir, ama ne yazıktır ki insanlar bu olağanüstü aracı nasıl kullanacakları konusunda bilinçsizler. Herkes kendi dünya modeline uygun cümleler kuruyor konuşurken: "Biz adam olmayız", "Burası Türkiye", "Yine aynı şey olacak ve başaramayacağım", "Çok şanssızım", "Çok hareketliyim" yada "Maymun iştahlıyım" gibi kalıpları öylesine söyleyiveriyorlar. Çoğunlukla düşünmeden ve bir anda klişeleşmiş bir takım sözcükleri seçiyorlar. Ama bu sözcüklerin hayatlarında nasıl direkt olarak etkili olduğunun farkına varmadan.

Ve sanki var olan bir şeyi oluşturuyor gibi değil de, var olan bir şeyi tanımlıyor gibi.

Yani hep sorunlu oldukları için mi sorunlardan söz ettiklerini, yoksa sorunlardan söz ettikleri için mi sorunlara sahip olduklarını bilmeden.
Oysa söz o kadar etkili ki, bu sözü söyleyen kendisini zayıf, çaresiz ve bir kurban gibi görüyorsa, söylediği söz bir tanrısal varlık tarafından söyleniyormuş gibi etki yapıyor. Ya da gerçekten öyle olduğu için.

Hani bizim kültürümüzde bir söz vardır ya: "Bir adama kırk gün deli dersen deli olur" diye. Bir adama ya da bir kadına kırk gün olumlu şeyler söylerseniz de, aynen öyle olacağı açıktır.
Söz, bir ereji paketçiği ve düşüncenin somutlaşmış bir örneği olarak çok dikkat çekici etkiler yapar. Bir yandan maddeyi, diğer yandan da hayatı etkiler ve değiştirir.

Sinirli olduğu dönemlerde çevresindeki elektronik aletleri bozan kişiler tanıdım.

Japon bilim adamı Masaru Emoto, suyun moleküler yapısının insanların düşüncelerinden, sözlerinden ve kendilerine dinletilen müzikten etkilenip etkilenmediğini araştırmış. Sevgi ve minnettarlık sözcükleri ile birlikte kristalize edilen su damlacıklarının parlak ve estetik şekiller oluşturduklarını; kin, nefret gibi sözcüklerle kristalize edilen su damlacıklarının ise kirli, çirkin ve bozuk yapıda kristaller ortaya koyduklarını görmüş.

Emoto, insanların hayat kalitelerinin bedenlerindeki ve yerküredeki suyun kalitesi ile bağlantılı olduğunu savunuyor.

Hayatın suda başlamış olduğu gerçeği, bu düşüncenin ışığında daha farklı bir anlam kazanıyor.

Kuantum düşünce tekniği, zihin ile beden arasında birebir bir bağlantı olduğu varsayımından yola çıkar. Hastalıkların sürekli olarak düşünülen şeylerin beden üzerindeki etkilerinden olduğunu söylemek bu açıdan pek de yanlış olmaz.

Hücrenin yüzde yetmiş, yüzde seksen oranında sudan oluştuğunu biliyoruz. Merkezdeki çekirdekte de RNA ve DNA sarmalları mevcut. Acaba bunun ne anlamı olabilir? Yoksa hücre bizim kendi kendimize söylediğimiz içsel konuşmaları (ki biz bunlara düşünce diyoruz) kaydeden bir kayıt tutucu mu? Belki de kanserin, başağrısının, migrenin ve diyabetin kendimize yaptığımız bu içsel konuşmalarla bir ilişkisi vardır.

Sözler gerçekten çok etkileyici. Denizli'de bir seminer sırasında, katılımcılardan bir tanesi sabahları erken kalkamadığını söylemişti. Ondan o anda hemen beş kez: "Sabah erkenden, neşeli ve canlı bir şekilde yataktan kalkıyorum" diye tekrarlamasını istemiştim. Ertesi gün bana telefon açarak, aynen söylediğim gibi olduğunu ve bu işe çok şaşırdığını söyledi. Aslında bunda şaşılacak birşey yoktu, sadece ne olmasını istiyorsa, o şey olmuş gibi konuşacaktı.

"Abra kadabra" yani.

Böyle olunca, bütün bedeni ve sinir sistemi bu yeni emri yerine getirmek için seferber olacaklardı.

"Ben" dediğinizde, içinizdeki güç ayağa kalkarak "emret" diyecektir. O yüzden "ben" dedikten sonra arkasından ne söyleceğinize dikkat etmeniz gerekir.

Tamıtamına her şey, söylediğiniz gibi olacaktır çünkü.

"Hayatımda bol sevgi, bol para, yeterli zaman ve sonsuz bilgi her zaman mevcut. Onlar tam zamanında karşıma çıkıyorlar. Ben de uzanıp onları alıyorum."

"Her günümü neşe, mutluluk ve kahkaha ile doldururum. Her bir saniyeyi bir gün gibi her bir günü bir hafta kadar verimli yaşarım"

"Cebimdeki her bir lira bin lira gibi bereketlenir ve bin lira onbin lira gibi. Her yaptığım işe bütün dikkatimi, bütün sevgimi katarım."

"Her ne yapıyorsam en iyisini en güzelini yaparım"

Kuantum Olumlama - Konuşurken Yaratmak (R.Şanal

gunesim 22-02-2008 04:59 PM

Ynt: Kuantum Olumlama

HAYATIMIZDAKİ BOLLUĞU ARTTIRMAK İÇİN YAZILMIŞ ÇOK ÖZEL KUANTUM OLUMLAMASI..

“ Sonsuz kaynak benim içimdedir ve ben onu harekete geçiriyorum.”

Bolluk ve bereket içindeyim.
Bütün ihtiyaçlarımı rahatlıkla karşılayacağım kaynaklara sahibim ve bunu kullanıyorum.
Gürül gürül akan bir çağlayan gibi hayatın nimetleri akıp gelir sürekli.
O çağlayanın içinde neşe ve huzurla yıkanıyor ve doya doya içip kanıyorum.
Her zaman içimdeki sonsuz kaynakla birlikte olduğumu bilirim.
Benim asıl zenginliğim işte ona sahip olmaktır ve bu duygu bütün zenginli?i bana çeker.
Bolluk duygusu sahip olduğum şeyler dolayısıyla hissettiğim bir şey değildir.
Varlığımın kendisi zaten ihtiyaçtan uzaktır.
Temizlenmek ve gelişmek ve olgunlaşmak için çıktığım bu yolda benim için en uygun araçlar her zaman yolumun üzerinde beni bekler.
Hayatımda bol sevgi, bol para, yeterli zaman, ve sonsuz bilgi her zaman mevcut.
Onlar tam zamanında karşıma çıkıyorlar.
Ben de uzanıp onlar alıyorum.
O beni yarattı ve bütün ihtiyaçlarımın garantisini verdi bana. O beni sever.
O’nun katında ve yanında özel bir yerim olduğunu bilirim.
şimdi ve gelecekte bütün ihtiyaçlarım O’nun garantisi altındadır.
Çalışarak, üreterek ve paylaşarak yaşadıkça bolluk bana akar.
Sahip olduğum bolluğu paylaşırken verdiklerimin bana çoğalarak geri geldiğini bilirim.
Bir elim bana sunulan bolluğu sunmak için yukardaysa, diğer elim ihtiyaçta olana vermek için aşağıdadır.
Böylece ben alma verme döngüsünü sürdürmüş olurum.
Kimsenin kalbini kırmamaya, hakkın yememeye özen gösteririm.
Böylece bolluğun önünü kesecek enerjileri hayatımda barındırmam.
Her günümü neşe, mutluluk ve kahkaha ile doldururum.
Her bir saniyeyi bir gün gibi, her bir günü bir hafta kadar verimli yaşarım.
Cebimdeki her bir lira bin lira gibi bereketlenir.
Her yaptığım işe bütün dikkatimi, bütün sevgimi katarım.
Her ne yapıyorsam en iyisini, en kalitelisini yaparım.
İşim benim imzam gibidir.
Ve her ürettiğim şey bana bir çok zenginlik katar. Çünkü ben ürettiklerimle insanların hayatlarına anlayış, sağlık, umut ve konfor ve güzellik katarım. Ürettiklerim onların hayatlarında fark yaratır.
Onlar da bana bunun bedelini sevinçle ve bolca öderler.
Bu arada gereksiz israftan, boşuna ve gösterişe yönelik harcamadan kaçınırım. Çünkü bilirim ki Tanrı israftan hoşlanmaz.
Gereksiz harcamalarda dikkatli, ama kendim ve başkalarının hayatına katkıda bulunacak harcamalar için cömertim.
Bolluğu hayatıma çeker ve bolluğu oluştururum.
Her an yaratıp çoğaltan Tanrının bu oyununa ben de katılmış olurum böylece

R. ŞANAL GÜNSELİ

mavidag 13-03-2008 09:10 PM

bu kitabı okuyan var mı içimizde...? almayı düşünüyorumda merak ettim görüşleri..

defduru 13-03-2008 11:40 PM

Okumananı tavsiye ederim. Ben kuantum düşünce teknikleri ve kuantum sıçraması kitaplarını okudum. Hayatımda önemsiz gibi görünen ama beni derinden etkileyen olayların farkına vardım. Çocukluğumda bana söylenen bir sözün benim bugünüme etkilerini gördüm ve temizledim. Kuantum Olumlamalar cd'sinide almayı düşünüyorum.

monange 10-07-2008 01:13 AM

Bende bu teknige yeni ilgi duyanlardanim yaklasik 1 aydir arastiriyorum.. Devamli karsima R. SANAL cikiyor.. Tüm videolarini izledim ve gercekten soyledikleri dogru... Yalniz ben yurtdisinda yasiyorum acaba E kitap olarak var mi ? Bilen varsa yardimci olabilir mi bana .. Tsk ler..

Bu arada Gunes bu güzel bilgiler icin de sana tsk ler... Tekrrardan agzimizdan cikan seylerin kulagimizinda duymasi gerektigini bize hatirlattin..

Su_Duru 10-07-2008 01:37 PM

Alıntı:

monange Nickli Üyeden Alıntı
Bende bu teknige yeni ilgi duyanlardanim yaklasik 1 aydir arastiriyorum.. Devamli karsima R. SANAL cikiyor.. Tüm videolarini izledim ve gercekten soyledikleri dogru... Yalniz ben yurtdisinda yasiyorum acaba E kitap olarak var mi ? Bilen varsa yardimci olabilir mi bana .. Tsk ler..

Bu arada Gunes bu güzel bilgiler icin de sana tsk ler... Tekrrardan agzimizdan cikan seylerin kulagimizinda duymasi gerektigini bize hatirlattin..

Merhaba monange,
bende yurtdisinda yasiyorum, ve bende ayni senin gibi acaba bu kitaba nasil ulasabilirim derken burda bi arkadas bana edeefixe sitesini tavsiye etti ve bende kitaplari siparis verdim, benim kredi kartim olmadigindan dolayi ucreti havale yoluyla gonderdim ve buda biraz zaman aliyor, buyuzdende kitaplar henuz elime gecmedi.

bu mesajimi degistiriyorum, cunku bu kitapcidan cok sikayetciyim...yurtdisinda olanlara tavsiye etmiyorum...

monange 10-07-2008 04:54 PM

Cok tsk ederim Su_Duru verdigin siteyi hemen incelemeye baslicam... Umarim benimde kitaplarim kisa zamanda elimde olur.. Ama ben halen internetten okumayi arastiriyorum eger bir link bulursam sana da yollarim.. Kendine iyi bak.. Tsk ler..

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Merhaba monange,
bende yurtdisinda yasiyorum, ve bende ayni senin gibi acaba bu kitaba nasil ulasabilirim derken burda bi arkadas bana edeefixe sitesini tavsiye etti ve bende kitaplari siparis verdim, benim kredi kartim olmadigindan dolayi ucreti havale yoluyla gonderdim ve buda biraz zaman aliyor, buyuzdende kitaplar henuz elime gecmedi.

http://www.ideefixe.com/vitrin/default.asp

[/quote]

ECEM18 14-09-2008 01:53 AM

çok güzel bir kitap herkese tavsiye ediyorum ben birçok olumlamamı bu kitaptan faydalanarak yapıyorum super

MuminOKAN 07-10-2008 04:43 PM

Alıntı:

gunes Nickli Üyeden Alıntı
Sinirli olduğu dönemlerde çevresindeki elektronik aletleri bozan kişiler tanıdım.

ooo67 evet ben birçok kez bizzat yaşadım... genelde bankalarda yaşıyorumda. bu yüzden sıra no alıp gişelerden 3 - 5 m uzağa gidiyorum.

esen27 07-02-2009 11:58 PM

Alıntı:

mavidag Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 38553)
bu kitabı okuyan var mı içimizde...? almayı düşünüyorumda merak ettim görüşleri..

evet ben ıkudum ve uyguluyorum.
aynı zamandacdlerini biri ve ikiyi dinliyorum.hayatımızı ne kadar fuzili şeylerle doldurduğumu ve gereksiz şeylere önem verdiğimi şükredecek nekadar çok şeyimin olduğunu bu hayatın bana bir hediye olduğunu öğrendim.ve uygulamakta kararlıyım.
bütün l
olumsuzlukları çemberimin dında bırakıp hayata sıkıca sarıldım kandimi hr sabah mutluyum diyerek motive ediyorum.
düşünce ve duygularıma hakimi nneyapıp ne yapmayacağımı
olumlamayı dinlayarek okuyorak buldum.okuyun sonucu bana yazın

adalı_1968 17-08-2009 03:58 PM

üye olduğumda msn me telkin cd leri gönderildi
ama ben bunları elde edemedim link hatası oldu
bunu nasıl çözebiliriz... teşekkürler

hayathan 17-08-2009 06:17 PM

Cevap: Ynt: Kuantum Olumlama

Alıntı:

gunesim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 36229)
HAYATIMIZDAKİ BOLLUĞU ARTTIRMAK İÇİN YAZILMIŞ ÇOK ÖZEL KUANTUM OLUMLAMASI..

“ Sonsuz kaynak benim içimdedir ve ben onu harekete geçiriyorum.”

Bolluk ve bereket içindeyim.
Bütün ihtiyaçlarımı rahatlıkla karşılayacağım kaynaklara sahibim ve bunu kullanıyorum.
Gürül gürül akan bir çağlayan gibi hayatın nimetleri akıp gelir sürekli.
O çağlayanın içinde neşe ve huzurla yıkanıyor ve doya doya içip kanıyorum.
Her zaman içimdeki sonsuz kaynakla birlikte olduğumu bilirim.
Benim asıl zenginliğim işte ona sahip olmaktır ve bu duygu bütün zenginli?i bana çeker.
Bolluk duygusu sahip olduğum şeyler dolayısıyla hissettiğim bir şey değildir.
Varlığımın kendisi zaten ihtiyaçtan uzaktır.
Temizlenmek ve gelişmek ve olgunlaşmak için çıktığım bu yolda benim için en uygun araçlar her zaman yolumun üzerinde beni bekler.
Hayatımda bol sevgi, bol para, yeterli zaman, ve sonsuz bilgi her zaman mevcut.
Onlar tam zamanında karşıma çıkıyorlar.
Ben de uzanıp onlar alıyorum.
O beni yarattı ve bütün ihtiyaçlarımın garantisini verdi bana. O beni sever.
O’nun katında ve yanında özel bir yerim olduğunu bilirim.
şimdi ve gelecekte bütün ihtiyaçlarım O’nun garantisi altındadır.
Çalışarak, üreterek ve paylaşarak yaşadıkça bolluk bana akar.
Sahip olduğum bolluğu paylaşırken verdiklerimin bana çoğalarak geri geldiğini bilirim.
Bir elim bana sunulan bolluğu sunmak için yukardaysa, diğer elim ihtiyaçta olana vermek için aşağıdadır.
Böylece ben alma verme döngüsünü sürdürmüş olurum.
Kimsenin kalbini kırmamaya, hakkın yememeye özen gösteririm.
Böylece bolluğun önünü kesecek enerjileri hayatımda barındırmam.
Her günümü neşe, mutluluk ve kahkaha ile doldururum.
Her bir saniyeyi bir gün gibi, her bir günü bir hafta kadar verimli yaşarım.
Cebimdeki her bir lira bin lira gibi bereketlenir.
Her yaptığım işe bütün dikkatimi, bütün sevgimi katarım.
Her ne yapıyorsam en iyisini, en kalitelisini yaparım.
İşim benim imzam gibidir.
Ve her ürettiğim şey bana bir çok zenginlik katar. Çünkü ben ürettiklerimle insanların hayatlarına anlayış, sağlık, umut ve konfor ve güzellik katarım. Ürettiklerim onların hayatlarında fark yaratır.
Onlar da bana bunun bedelini sevinçle ve bolca öderler.
Bu arada gereksiz israftan, boşuna ve gösterişe yönelik harcamadan kaçınırım. Çünkü bilirim ki Tanrı israftan hoşlanmaz.
Gereksiz harcamalarda dikkatli, ama kendim ve başkalarının hayatına katkıda bulunacak harcamalar için cömertim.
Bolluğu hayatıma çeker ve bolluğu oluştururum.
Her an yaratıp çoğaltan Tanrının bu oyununa ben de katılmış olurum böylece

R. ŞANAL GÜNSELİ

Evren bolluk içinde
Ben Evrenin bolluk içinde olduğunu biliyor ve inanıyorum.
Ben Evrenin bolluk içinde olduğunu kabul ediyorum
Ben Evrenin bolluk içinde olduğuna inandığım için kendimi takdir ediyorum.
Ben Evrenin bolluk içinde olduğuna inandığım için şükrediyorum.

Evrenin bana vermek istediği bolluk ve bereketi ayrım yapmaksızın olduğu gibi kabul ediyorum ve istiyorum.
ben çok parayı hak ediyorum.
Ben çok paraya layığım.

evrenin bolluk ve bereketinin bana gelmesine izin veriyorum
Ben Evrenin bolluk ve bereketinin bana gelmesine izin verdiğimi biliyor ve inanıyorum
Ben Evrenin bolluk ve bereketinin bana gelmesine izin verdiğimi kabul ediyorum
Ben Evrenin bolluk ve bereketinin bana gelmesine izin verdiğim için kendimi takdir ediyorum
Ben Evrenin bolluk ve bereketinin bana gelmesine izin verdiğim için şükrediyorum.

Evrende benim için her şey var.
Ben Evrende benim için her şey var olduğunu biliyor ve inanıyorum
Ben Evrende benim için her şey var olduğunu kabul ediyorum.
Ben Evrende benim için her şey var olduğu için kendimi takdir ediyorum
Ben Evrende benim için her şey var olduğu için şükrediyorum.

Para bana çoğalarak geliyor.
Ben paranın bana çoğlarak geldiğini biliyor ve inanıyorum.
Ben paranın bana çoğlarak geldiğini kabul ediyorum.
Ben paranın bana çoğlarak geldiğini bildiğim için kendimi takdir ediyorum.
Ben paranın bana çoğlarak geldiğine inandığım için şükrediyorum.

Ben çok parayı hakediyorum
Ben çok parayı hakettiğimi biliyor ve inanıyorum.
Ben çok parayı hakettiğimi kabul ediyorum
Ben çok parayı hakettiğim için kendimi takdir ediyorum
Ben çok parayı hakettiğim için şükrediyorum.

Ben çok paraya layıkım
Ben çok paraya layık olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben çok paraya layık olduğumu kabul ediyorum.
Ben çok paraya layık olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben çok paraya layık olduğum için şükrediyorum.

Ben parayı sevgiyle çoğaltıyorum.
Ben parayı sevgiyle çoğalttığımı biliyor ve inanıyorum.
Ben parayı sevgiyle çoğalttığımı kabul ediyorum.
Ben parayı sevgiyle çoğalttığım için kendimi takdir ediyorum.
Ben parayı sevgiyle çoğalttığım için şükrediyorum.

Ben parayı sevgiyle alıp sevgiyle vermeyi kabul ediyorum.
Ben parayı sevgiyle alıp sevgiyle vermeyi kabul ettiğimi biliyor ve inanıyorum.
Ben parayı sevgiyle alıp sevgiyle vermeyi kabul ettiğimi kabul ediyorum
Ben parayı sevgiyle alıp sevgiyle vermeyi kabul ettiğim için kendimi takdir ediyorum.
Ben parayı sevgiyle alıp sevgiyle vermeyi kabul ettiğim için şükrediyorum.

Evrendeki tüm kapılar önümde sevgiyle açılıyor.
(Bunu reddedileceğinizi düşündüğünüz yerlere girerken deneyin. Ya da otobüs ve metro duraklarında..)
Sevdiğim şeyi yaparak çok para kazanıyorum. 5'lik
Ben çok para kazanacağım işimi kolaylıkla yaratabiliyorum.5'lik

Denediğim ve her denemede mucizesine inanamadığım olumlamalar ve beşlik halinde söylenişleri..

the desert 05-12-2009 08:15 PM

evet ben okudum cok guzle bır kıtap hatta alıp her gun o olumlamaları yapsak bayagı bı eğişir hayatımız sanki...

janwayjan 11-12-2009 09:11 PM

Cevap: Kuantum Olumlama

hz muhammet. demişki, Muhakkakki SÖZDE BÜYÜ GİBİ BİR ETKİ EDİŞ VARDIR ... yani buda bizlere gösteriyorki agzımızdan çıkan sözler bizim hayatımızı yaratma biçimimizdir .. paylaşım için teşekkürler.

janwayjan 11-12-2009 09:29 PM

Alıntı:

hayathan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 474728)
Evren bolluk içinde
Ben Evrenin bolluk içinde olduğunu biliyor ve inanıyorum.
Ben Evrenin bolluk içinde olduğunu kabul ediyorum
Ben Evrenin bolluk içinde olduğuna inandığım için kendimi takdir ediyorum.
Ben Evrenin bolluk içinde olduğuna inandığım için şükrediyorum.

Evrenin bana vermek istediği bolluk ve bereketi ayrım yapmaksızın olduğu gibi kabul ediyorum ve istiyorum.
ben çok parayı hak ediyorum.
Ben çok paraya layığım.

evrenin bolluk ve bereketinin bana gelmesine izin veriyorum
Ben Evrenin bolluk ve bereketinin bana gelmesine izin verdiğimi biliyor ve inanıyorum
Ben Evrenin bolluk ve bereketinin bana gelmesine izin verdiğimi kabul ediyorum
Ben Evrenin bolluk ve bereketinin bana gelmesine izin verdiğim için kendimi takdir ediyorum
Ben Evrenin bolluk ve bereketinin bana gelmesine izin verdiğim için şükrediyorum.

Evrende benim için her şey var.
Ben Evrende benim için her şey var olduğunu biliyor ve inanıyorum
Ben Evrende benim için her şey var olduğunu kabul ediyorum.
Ben Evrende benim için her şey var olduğu için kendimi takdir ediyorum
Ben Evrende benim için her şey var olduğu için şükrediyorum.

Para bana çoğalarak geliyor.
Ben paranın bana çoğlarak geldiğini biliyor ve inanıyorum.
Ben paranın bana çoğlarak geldiğini kabul ediyorum.
Ben paranın bana çoğlarak geldiğini bildiğim için kendimi takdir ediyorum.
Ben paranın bana çoğlarak geldiğine inandığım için şükrediyorum.

Ben çok parayı hakediyorum
Ben çok parayı hakettiğimi biliyor ve inanıyorum.
Ben çok parayı hakettiğimi kabul ediyorum
Ben çok parayı hakettiğim için kendimi takdir ediyorum
Ben çok parayı hakettiğim için şükrediyorum.

Ben çok paraya layıkım
Ben çok paraya layık olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben çok paraya layık olduğumu kabul ediyorum.
Ben çok paraya layık olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben çok paraya layık olduğum için şükrediyorum.

Ben parayı sevgiyle çoğaltıyorum.
Ben parayı sevgiyle çoğalttığımı biliyor ve inanıyorum.
Ben parayı sevgiyle çoğalttığımı kabul ediyorum.
Ben parayı sevgiyle çoğalttığım için kendimi takdir ediyorum.
Ben parayı sevgiyle çoğalttığım için şükrediyorum.

Ben parayı sevgiyle alıp sevgiyle vermeyi kabul ediyorum.
Ben parayı sevgiyle alıp sevgiyle vermeyi kabul ettiğimi biliyor ve inanıyorum.
Ben parayı sevgiyle alıp sevgiyle vermeyi kabul ettiğimi kabul ediyorum
Ben parayı sevgiyle alıp sevgiyle vermeyi kabul ettiğim için kendimi takdir ediyorum.
Ben parayı sevgiyle alıp sevgiyle vermeyi kabul ettiğim için şükrediyorum.

Evrendeki tüm kapılar önümde sevgiyle açılıyor.
(Bunu reddedileceğinizi düşündüğünüz yerlere girerken deneyin. Ya da otobüs ve metro duraklarında..)
Sevdiğim şeyi yaparak çok para kazanıyorum. 5'lik
Ben çok para kazanacağım işimi kolaylıkla yaratabiliyorum.5'lik

Denediğim ve her denemede mucizesine inanamadığım olumlamalar ve beşlik halinde söylenişleri..

Paylaşım için teşekkürler fakat merak ettim neden reddedilecegimizi düşündügümüz yerlere giderken yada otobüs duragı metro gibi yerlerde yapalım zaten bu olumlamaların amacı hayatımıza daha fazla bollugu çekmek degilmi baglantı kuramadım da ???

gülümse kaderine 12-12-2009 12:55 AM

arkadaşlar ben yeni üyeyim ve hangi kitap olduguun anlamadım tam olarak bana kitapı yazarmısınız. bana kuantum ve olumlama hakkında yardımcı olurmusunuz özellikle iş için ve bereket için, şansımızın açılması için yani hayatımız olumlu değişiimi için..

genco 12-12-2009 10:58 AM

Alıntı:

gülümse kaderine Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573594)
arkadaşlar ben yeni üyeyim ve hangi kitap olduguun anlamadım tam olarak bana kitapı yazarmısınız. bana kuantum ve olumlama hakkında yardımcı olurmusunuz özellikle iş için ve bereket için, şansımızın açılması için yani hayatımız olumlu değişiimi için..

Kuantum Olumlama - Konuşurken Yaratmak (R.Şanal)

mutluluk ve huzur gölgeniz olsun.
sevgiyle kalın.
956k

derya88 12-12-2009 05:09 PM

r.şanalın bütün kitaplarını aldım çok faydalı tavsiye olunur ve ayrıca eşi, ışık elçininde kitaplarını tavsiye ederim oda tekamül kaynakları hakkında bilgi veriyor çok kapsamlı bir konu araştırın kendinizdeki mucizeleri göreceksiniz.siteleride var üye olun sizlere devamlı bilgi veriyorlar sevgiyle ve ışıkla kalınnnn

gurbetçi 24-12-2009 11:04 AM

Arkadaşlar yine bir sorum olucaktı...Mesela ailen seni eleştiriyor olumsuz cümleler söylüyor ve sonunda o olumsuz cümleleri yaşıyorsun bunu kuantum tekniğiyle nasıl değiştirebiliriz?teşekkürler herkeze...

aybükem 24-12-2009 11:42 AM

Alıntı:

gurbetçi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 575557)
Arkadaşlar yine bir sorum olucaktı...Mesela ailen seni eleştiriyor olumsuz cümleler söylüyor ve sonunda o olumsuz cümleleri yaşıyorsun bunu kuantum tekniğiyle nasıl değiştirebiliriz?teşekkürler herkeze...

ailenin senin için olumlu sözler söylediğini imgele.onlarda yavaş yavaş olumlu düşünecektir.blissy

gurbetçi 24-12-2009 11:47 AM

teşekkür ederim aybüke=)imgeleme hayal etme demi nekadar süre yapmam gerekiyor?

aybükem 24-12-2009 11:58 AM

canım bu sihirli değnek değil hemen olsunsevincli sen imgeleme yapmaya devam et gelişmeleri farkedersin sevgilerblissyblissy

gurbetçi 24-12-2009 03:12 PM

Arkadaşlar gıcık olduğumuz insanları umursamamanın bir yolu var mı?

imported_Angel 24-12-2009 07:26 PM

bu bahsedilen kitabı geçenlerde ben de aldım...
çünkü forumun olumlama kısmında karşıma hep R. şanal ın adı çıkmaya başlamıştı..o kadar bahsedildiğine göre vardır bir nedeni dedim ve kitabı aldım şöyle bir gözgezdirdim..olumlama metinlerinden önce giriş niteliği taşıyan açıklamalar var o kısmı okudum bitirdim..gerçekten beğendim yani verilen bilgiler doyurucuydu.... ayrıca açıklamalar kısa ve öz insanı sıkmıyor..kitabın dizaynı da gözyormuyor..büyük harflerle yazılmış yani satırlar birbirine girmiyor...alttaki satıra gözünüz kaymıyor bu güzel birşey...

olumlama metinlerine de üstünden göz gezdirdim ve çok beğendim....R. şanal ı ve bu kitabı tavsiye eden herkese teşekkür ediyorum en kısa zamanda olumlama uygulamasına da başlayacağım..

tolgaasya 01-09-2010 12:11 PM

Cevap: bolluk olumlaması

"Ve her ürettiğim şey bana bir çok zenginlik katar. Çünkü ben ürettiklerimle insanların hayatlarına anlayış, sağlık, umut ve konfor ve güzellik katarım. Ürettiklerim onların hayatlarında fark yaratır. Onlar da bana bunun bedelini sevinçle ve bolca öderler."
Güzel bir paylaşım, teşekkürler.

elccy 02-09-2010 10:11 AM

Ben bolluğum ve merkeziyim.Bana gelen bolluk etrafa ,ihtiyaçlılara da dağılıyor ve kat kat artarak bana geri geliyor.y789

planner 02-09-2010 10:17 AM

Güzelmiş, bunu kullanmak istiyorum.

Teşekkürler Elçin. kiss3

elccy 02-09-2010 10:21 AM

Alıntı:

planner Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 766357)
Güzelmiş, bunu kullanmak istiyorum.

Teşekkürler Elçin. kiss3

Rica ederim Planner... Etrafın bollukla dolsun ve daim olsun...y789

bkysn 05-09-2010 12:20 AM

Teşekkürler bu mükemmel konu ve yazı için. Şu cümleye ayrıca bittim: "Ben" dediğinizde, içinizdeki güç ayağa kalkarak "emret" diyecektir. Ne şahaneeeeblissy:zpzp::zpzp:

bkysn 05-09-2010 12:23 AM

Alıntı:

gurbetçi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 575661)
Arkadaşlar gıcık olduğumuz insanları umursamamanın bir yolu var mı?

Ne güzel bir sorublissy Umursamamak lütuf gibi birşey.

bkysn 05-09-2010 12:25 AM

Buraya yazmam da bir sakınca var mı bilmiyorum ama; çok sevindiğim için yazacağım. Teğmen olmuşum çok mutlu oldum çoksevinclisevinclisevincliblissyArtık yıldızım var çok teşekkürlerblissyblissyblissy

yeşilçay 29-09-2010 06:49 PM

Dikkat ve konsantrasyon olumlamaları var mı? varsa lütfen benimle paylaşır mısını?

Işıldayan Safir 29-09-2010 07:31 PM

Merhabalar yeşilçay,

Aşağıdaki alıntılar işine yarayacaktır sanırım.

Sevgilerimle. actionsmile

Alıntı:

sanemce Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 308531)

DİKKAT VE HAFIZA
“Belleğim sonsuz, dikkatim keskindir.”

Gördüğüm, okuduğum ve dinlediğim
her şey sonsuz belleğimde depolanır.
İstediğimde bunları birer birer hatırlarım.

Bilinçaltımın sonsuz saklama gücü,
bütün bilgileri kaydetmek
yeteneğine sahiptir.
Saniyede milyonlarca veriyi yükler bilinçaltım.
Ben de bunları ihtiyaç duydukça hatırlarım.
Sesleri, renkleri, sözcükleri, onların
anlamlarını ve diğer milyonlarca detayı.

Hatırlarım açık ve berrak bir biçimde
hatırlamak istediğim her şeyi.
Bildiğim ve öğrendiğim şeyler düzgün,
ilişkili ve anlamlı bir biçimde saklanırlar.

Bilinçaltımda, her şeyi bir başka şeyle
ilişkilendirdiğim hatırlama çivileri vardır.
Biri diğerini hatırlatır bana, o da
diğer bir başkasını.

Hatırlarım açık ve berrak bir biçimde.
Bir şeye baktığımda bütün renkleri
en ince detayına kadar fark edebilirim.
Ve bütün sesleri en ince ayrıntısına kadar.

Baktığım şeye bütün varlığımla bakarım.
Yaptığım şeyi bütün varlığımla yaparım.
Her anımı ibadet eder gibi yaşarım.

Ben dinlenirken, uyurken, günlük işlerimi
yaparken bilinçaltımdaki bilgiler işleniyor
olurlar en mükemmel bir şekilde ve
kendiliğinden. Onlar üzerinde düşünmediğim
zaman bile aslında düşünmüş olurum.
Eğlenmeye ve dinlenmeye zaman ayırırım.
Yaptığım işi keyif ve neşeyle yaparım.
O zaman zihnim tamamen açılır.
Bütün kapasitesiyle ortaya çıkar.

Öğrendiklerimi içselleştirmek için
başka şeyler yaparım. Keyifli şeyler.
Bir süre sonra dönüp-baktığımda, gerçekten
öğrenmiş olduğumu fark ederim.

Çok şeyi öğrenirim. Bazı şeyleri
iyi yapmak için. Bu yüzden ihtiyacım
olanları hatırlarım kolayca.
Diğerlerini ise, her an hatırlamam gerekmez.

Sadece yapabildiğimi en iyi şekilde yaparken,
başka bir şey için kaygı duymadığımdan,
yaşadığım ana odaklamak
benim için çok kolay olur.

Öğrenmek, anlamak, bilmek ve
hatırlamak ve sonra bunları hayatımda
daha çok başarı ve mutluluk ve de hizmet için
kullanmak bana müthiş bir keyif verir.

Bir şeyi öğrenirken gevşek, neşeli ve
rahat olmam zihnimi açar ve genişletir.
Tüm kapasitesiyle kullanıma
hazır hale getirir.

Hatırlarım açık ve berrak bir biçimde
hatırlamak istediğim her şeyi.

Alıntı:

sanemce Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 309176)

SINAV
“Her sınav, bir meydan okuyuştur.”

Hayat sınavlarla doludur, bu da
onlardan biri. Ve ben bu sınavda bütün
bilgilerimi rahatlıkla ve keyifle kağıda döküyorum.

Her bir sınavda gücümü ve bilgimi ölçerim,
ama kişiliğimi ve değerimi değil.

Hayat aslında birbirini takip eden
bir sınavlar dizisidir.
Örneğin ilk kez yürümeye başladığımda,
attığım ilk adım hayatımın en
önemli başarısıydı.

Ama bu şimdi, benim için çok doğal bir
yetenek haline geldi. Sonra okumaya başlamak.
Çarpım tablosunu ezberlemek ve diğerleri.
Hepsi birer sınavdı ve ben, her sınavdan
daha büyümüş ve gelişmiş olarak çıkarım.
Bu sınav da aynen öyle olacak.

Ben parlayan bir yıldız gibi diğer
sınava girenlerin arasından fark ediliyorum.
Orada ışıkların altında.
Belirgin ve dikkat çekici bir yıldız olarak.

Sınava girdiğim andan itibaren,
kalemi elime aldığımda öğrendiğim bütün
bilgilerin istediğim her an orada ve aklımda
olduğunu bilirim. Öğrendiğim her şey;
sayılar, isimler, formüller hepsi.
Yeri geldikçe ve ihtiyaç
duydukça birer birer aklıma gelirler.

Sınav sırasında dingin, ama uyanık
bir zihinle ve müthiş bir enerjiyle çalışırım.
Birikimlerimi ve yeteneğimi kağıda
dökerim. Aklımın bütün kapasitesi
o anda, orada işlemektedir.

Hatırlıyorum aklımın öyle mükemmel
çalıştığı anları. Aydınlık ve berrak,
süratli ve yaratıcı. Soruların yanıtları
nasıl birden kafamda çakıvermişti.
Yine öyle olacak o geçmişteki anlar gibi.

Ve sonra kendimi görürüm.
Amaçlarına ulaşmış, hedeflerini tutturmuş,
başarılı ve mutlu bir kişi olarak.
Orada sevinçle yumruğunu kaldırmış dururken.

Üniversiteden mezun olduğum gün
kepimi havaya fırlatırken.
Sevinçle bağıran sesimi duyarım, ailemin ve
arkadaşlarımın gülümseyen yüzlerini görürüm ve
yüreğimde hissettiğim o coşku ve heyecanı.

Sınav sırasında sanki zaman
bana uyar, benim en rahat biçimde
soruları yanıtlamam için beni bekler.
Ben süratli, ama sakin bir şekilde
bildiklerimi kağıda dökerken
en iyi sonucu alacağımı bilirim.

Hayat birçok sınavla doludur.
Bu sınav, onlardan sadece bir tanesi.
Diğerleri de kendi dönemleri için çok
önemliydiler, bu da öyle.

Oysa benim değerim,
varlığım ve kişiliğim bütün
bunların ötesinde, bütün ihtişamı ve
orijinalliği ile her zaman öylesine parlar.

gizli özne 08-01-2011 04:51 PM

yaklaşık 1 aydır kuantum olumlama ile ilgili her tür internet yayınını okudum sayılır,bu siteye üye olalı çok oldu ve kuantum düşünce tekniklerini araştırırken karşıma bu site çıktığında doğru yönde olduğum için çok sevindimcilgin897,burada harika bilgiler var ve evet düşünce şekli hayatta birçok şeyi olumlu yönde değiştirebilir,bakış açısı gerçekten çok önemli,burada sizlerle birlikte olmaktan mutluyum,güzel paylaşımların devamı dileğiyles456alk78

mehtap1606 17-10-2013 05:32 PM

güncelliyorum, faydalı bilgiler yöntemler umarım faydasını görürsünüz.

chees19 10-09-2015 02:06 PM

TEŞEKKÜRLER

Ozgen Mert 10-06-2016 12:30 AM

R.Sanal ın olumlamalarının mp3 leri sitede var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

firdevsi ala 26-10-2016 09:02 AM

Bunu ilk defa duydum arastiracagim

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:25 AM.