Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd

Kuantum Olumlama

 Alternatif Kişisel Gelişim ve  Olumlamalar   Kuantum Olumlama Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Kuantum Olumlama KUANTUM OLUMLAMALAR Dil realiteyi oluşturmadaki en önemli araçlardan birisidir, ama ne yazıktır ki insanlar bu olağanüstü aracı nasıl kullanacakları konusunda bilinçsizler. Herkes kendi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Kuantum Olumlama telkin cd indir izle İstanbul Kuantum Olumlama nerededir kimdir Kuantum Olumlama çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kuantum Olumlama hipnoz Kuantum Olumlamaolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kuantum Olumlama hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kuantum Olumlama kuantum düşünce kitap haberiUyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,


Reklam Alanı

Kuantum Olumlama

Like Tree1Likes
Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 22-02-2008, 01:44 AM   #1 (permalink)
Yüzbaşı
 
gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2007
Mesajlar: 706
Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough
Standart Kuantum Olumlama

KUANTUM OLUMLAMALAR
Dil realiteyi oluşturmadaki en önemli araçlardan birisidir, ama ne yazıktır ki insanlar bu olağanüstü aracı nasıl kullanacakları konusunda bilinçsizler. Herkes kendi dünya modeline uygun cümleler kuruyor konuşurken: "Biz adam olmayız", "Burası Türkiye", "Yine aynı şey olacak ve başaramayacağım", "Çok şanssızım", "Çok hareketliyim" yada "Maymun iştahlıyım" gibi kalıpları öylesine söyleyiveriyorlar. Çoğunlukla düşünmeden ve bir anda klişeleşmiş bir takım sözcükleri seçiyorlar. Ama bu sözcüklerin hayatlarında nasıl direkt olarak etkili olduğunun farkına varmadan.

Ve sanki var olan bir şeyi oluşturuyor gibi değil de, var olan bir şeyi tanımlıyor gibi.

Yani hep sorunlu oldukları için mi sorunlardan söz ettiklerini, yoksa sorunlardan söz ettikleri için mi sorunlara sahip olduklarını bilmeden.
Oysa söz o kadar etkili ki, bu sözü söyleyen kendisini zayıf, çaresiz ve bir kurban gibi görüyorsa, söylediği söz bir tanrısal varlık tarafından söyleniyormuş gibi etki yapıyor. Ya da gerçekten öyle olduğu için.

Hani bizim kültürümüzde bir söz vardır ya: "Bir adama kırk gün deli dersen deli olur" diye. Bir adama ya da bir kadına kırk gün olumlu şeyler söylerseniz de, aynen öyle olacağı açıktır.
Söz, bir ereji paketçiği ve düşüncenin somutlaşmış bir örneği olarak çok dikkat çekici etkiler yapar. Bir yandan maddeyi, diğer yandan da hayatı etkiler ve değiştirir.

Sinirli olduğu dönemlerde çevresindeki elektronik aletleri bozan kişiler tanıdım.

Japon bilim adamı Masaru Emoto, suyun moleküler yapısının insanların düşüncelerinden, sözlerinden ve kendilerine dinletilen müzikten etkilenip etkilenmediğini araştırmış. Sevgi ve minnettarlık sözcükleri ile birlikte kristalize edilen su damlacıklarının parlak ve estetik şekiller oluşturduklarını; kin, nefret gibi sözcüklerle kristalize edilen su damlacıklarının ise kirli, çirkin ve bozuk yapıda kristaller ortaya koyduklarını görmüş.

Emoto, insanların hayat kalitelerinin bedenlerindeki ve yerküredeki suyun kalitesi ile bağlantılı olduğunu savunuyor.

Hayatın suda başlamış olduğu gerçeği, bu düşüncenin ışığında daha farklı bir anlam kazanıyor.

Kuantum düşünce tekniği, zihin ile beden arasında birebir bir bağlantı olduğu varsayımından yola çıkar. Hastalıkların sürekli olarak düşünülen şeylerin beden üzerindeki etkilerinden olduğunu söylemek bu açıdan pek de yanlış olmaz.

Hücrenin yüzde yetmiş, yüzde seksen oranında sudan oluştuğunu biliyoruz. Merkezdeki çekirdekte de RNA ve DNA sarmalları mevcut. Acaba bunun ne anlamı olabilir? Yoksa hücre bizim kendi kendimize söylediğimiz içsel konuşmaları (ki biz bunlara düşünce diyoruz) kaydeden bir kayıt tutucu mu? Belki de kanserin, başağrısının, migrenin ve diyabetin kendimize yaptığımız bu içsel konuşmalarla bir ilişkisi vardır.

Sözler gerçekten çok etkileyici. Denizli'de bir seminer sırasında, katılımcılardan bir tanesi sabahları erken kalkamadığını söylemişti. Ondan o anda hemen beş kez: "Sabah erkenden, neşeli ve canlı bir şekilde yataktan kalkıyorum" diye tekrarlamasını istemiştim. Ertesi gün bana telefon açarak, aynen söylediğim gibi olduğunu ve bu işe çok şaşırdığını söyledi. Aslında bunda şaşılacak birşey yoktu, sadece ne olmasını istiyorsa, o şey olmuş gibi konuşacaktı.

"Abra kadabra" yani.

Böyle olunca, bütün bedeni ve sinir sistemi bu yeni emri yerine getirmek için seferber olacaklardı.

"Ben" dediğinizde, içinizdeki güç ayağa kalkarak "emret" diyecektir. O yüzden "ben" dedikten sonra arkasından ne söyleceğinize dikkat etmeniz gerekir.

Tamıtamına her şey, söylediğiniz gibi olacaktır çünkü.

"Hayatımda bol sevgi, bol para, yeterli zaman ve sonsuz bilgi her zaman mevcut. Onlar tam zamanında karşıma çıkıyorlar. Ben de uzanıp onları alıyorum."

"Her günümü neşe, mutluluk ve kahkaha ile doldururum. Her bir saniyeyi bir gün gibi her bir günü bir hafta kadar verimli yaşarım"

"Cebimdeki her bir lira bin lira gibi bereketlenir ve bin lira onbin lira gibi. Her yaptığım işe bütün dikkatimi, bütün sevgimi katarım."

"Her ne yapıyorsam en iyisini en güzelini yaparım"

Kuantum Olumlama - Konuşurken Yaratmak (R.Şanal


Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan, burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık .2000 yılında ses kayıdı yaparken mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim.Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin cd indirebilirsin. hayatimdegisti.com

__________________
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 22-02-2008, 05:59 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı
 
gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2007
Mesajlar: 706
Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough
Standart Ynt: Kuantum Olumlama

HAYATIMIZDAKİ BOLLUĞU ARTTIRMAK İÇİN YAZILMIŞ ÇOK ÖZEL KUANTUM OLUMLAMASI..

“ Sonsuz kaynak benim içimdedir ve ben onu harekete geçiriyorum.”

Bolluk ve bereket içindeyim.
Bütün ihtiyaçlarımı rahatlıkla karşılayacağım kaynaklara sahibim ve bunu kullanıyorum.
Gürül gürül akan bir çağlayan gibi hayatın nimetleri akıp gelir sürekli.
O çağlayanın içinde neşe ve huzurla yıkanıyor ve doya doya içip kanıyorum.
Her zaman içimdeki sonsuz kaynakla birlikte olduğumu bilirim.
Benim asıl zenginliğim işte ona sahip olmaktır ve bu duygu bütün zenginli?i bana çeker.
Bolluk duygusu sahip olduğum şeyler dolayısıyla hissettiğim bir şey değildir.
Varlığımın kendisi zaten ihtiyaçtan uzaktır.
Temizlenmek ve gelişmek ve olgunlaşmak için çıktığım bu yolda benim için en uygun araçlar her zaman yolumun üzerinde beni bekler.
Hayatımda bol sevgi, bol para, yeterli zaman, ve sonsuz bilgi her zaman mevcut.
Onlar tam zamanında karşıma çıkıyorlar.
Ben de uzanıp onlar alıyorum.
O beni yarattı ve bütün ihtiyaçlarımın garantisini verdi bana. O beni sever.
O’nun katında ve yanında özel bir yerim olduğunu bilirim.
şimdi ve gelecekte bütün ihtiyaçlarım O’nun garantisi altındadır.
Çalışarak, üreterek ve paylaşarak yaşadıkça bolluk bana akar.
Sahip olduğum bolluğu paylaşırken verdiklerimin bana çoğalarak geri geldiğini bilirim.
Bir elim bana sunulan bolluğu sunmak için yukardaysa, diğer elim ihtiyaçta olana vermek için aşağıdadır.
Böylece ben alma verme döngüsünü sürdürmüş olurum.
Kimsenin kalbini kırmamaya, hakkın yememeye özen gösteririm.
Böylece bolluğun önünü kesecek enerjileri hayatımda barındırmam.
Her günümü neşe, mutluluk ve kahkaha ile doldururum.
Her bir saniyeyi bir gün gibi, her bir günü bir hafta kadar verimli yaşarım.
Cebimdeki her bir lira bin lira gibi bereketlenir.
Her yaptığım işe bütün dikkatimi, bütün sevgimi katarım.
Her ne yapıyorsam en iyisini, en kalitelisini yaparım.
İşim benim imzam gibidir.
Ve her ürettiğim şey bana bir çok zenginlik katar. Çünkü ben ürettiklerimle insanların hayatlarına anlayış, sağlık, umut ve konfor ve güzellik katarım. Ürettiklerim onların hayatlarında fark yaratır.
Onlar da bana bunun bedelini sevinçle ve bolca öderler.
Bu arada gereksiz israftan, boşuna ve gösterişe yönelik harcamadan kaçınırım. Çünkü bilirim ki Tanrı israftan hoşlanmaz.
Gereksiz harcamalarda dikkatli, ama kendim ve başkalarının hayatına katkıda bulunacak harcamalar için cömertim.
Bolluğu hayatıma çeker ve bolluğu oluştururum.
Her an yaratıp çoğaltan Tanrının bu oyununa ben de katılmış olurum böylece

R. ŞANAL GÜNSELİ
__________________
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 13-03-2008, 10:10 PM   #3 (permalink)
Teğmen
 
mavidag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2008
Mesajlar: 82
Tesekkür: 3
22 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavidag is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kuantum Olumlama

bu kitabı okuyan var mı içimizde...? almayı düşünüyorumda merak ettim görüşleri..
mavidag isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 14-03-2008, 12:40 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen
 
Üyelik tarihi: Jan 2008
Mesajlar: 399
Tesekkür: 31
58 Mesajinıza toplam 318 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
defduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to behold
Standart Ynt: Kuantum Olumlama

Okumananı tavsiye ederim. Ben kuantum düşünce teknikleri ve kuantum sıçraması kitaplarını okudum. Hayatımda önemsiz gibi görünen ama beni derinden etkileyen olayların farkına vardım. Çocukluğumda bana söylenen bir sözün benim bugünüme etkilerini gördüm ve temizledim. Kuantum Olumlamalar cd'sinide almayı düşünüyorum.
__________________
İnsan inandığına denktir;yapabileceğini düşündüğü kadardır.
defduru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 10-07-2008, 01:13 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen
 
Üyelik tarihi: Jul 2008
Mesajlar: 199
Tesekkür: 0
105 Mesajinıza toplam 445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
monange is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kuantum Olumlama

Bende bu teknige yeni ilgi duyanlardanim yaklasik 1 aydir arastiriyorum.. Devamli karsima R. SANAL cikiyor.. Tüm videolarini izledim ve gercekten soyledikleri dogru... Yalniz ben yurtdisinda yasiyorum acaba E kitap olarak var mi ? Bilen varsa yardimci olabilir mi bana .. Tsk ler..

Bu arada Gunes bu güzel bilgiler icin de sana tsk ler... Tekrrardan agzimizdan cikan seylerin kulagimizinda duymasi gerektigini bize hatirlattin..
__________________
Bende bir yumurta var. Sende bir yumurta var. Eğer, sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem, yine sende bir yumurta Bende bir yumurta olur. Şayet, sende bir bilgi var. Bende bir bilgi var. Ben sana bir bilgi verirsem, sen bana bir bilgi verirsen, sende iki bilgi, Bende iki bilgi olur. KONFİCYUS
monange isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 10-07-2008, 01:37 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen
 
Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2008
Mesajlar: 279
Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough
Standart Ynt: Kuantum Olumlama

Alıntı:
monange Nickli Üyeden Alıntı
Bende bu teknige yeni ilgi duyanlardanim yaklasik 1 aydir arastiriyorum.. Devamli karsima R. SANAL cikiyor.. Tüm videolarini izledim ve gercekten soyledikleri dogru... Yalniz ben yurtdisinda yasiyorum acaba E kitap olarak var mi ? Bilen varsa yardimci olabilir mi bana .. Tsk ler..

Bu arada Gunes bu güzel bilgiler icin de sana tsk ler... Tekrrardan agzimizdan cikan seylerin kulagimizinda duymasi gerektigini bize hatirlattin..
Merhaba monange,
bende yurtdisinda yasiyorum, ve bende ayni senin gibi acaba bu kitaba nasil ulasabilirim derken burda bi arkadas bana edeefixe sitesini tavsiye etti ve bende kitaplari siparis verdim, benim kredi kartim olmadigindan dolayi ucreti havale yoluyla gonderdim ve buda biraz zaman aliyor, buyuzdende kitaplar henuz elime gecmedi.

bu mesajimi degistiriyorum, cunku bu kitapcidan cok sikayetciyim...yurtdisinda olanlara tavsiye etmiyorum...
__________________
Asalet boyda degil, soyda olmali
Incelik belde degil, dilde olmali
Dogruluk sözde degil,özde olmali
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 10-07-2008, 04:54 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen
 
Üyelik tarihi: Jul 2008
Mesajlar: 199
Tesekkür: 0
105 Mesajinıza toplam 445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
monange is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kuantum Olumlama

Cok tsk ederim Su_Duru verdigin siteyi hemen incelemeye baslicam... Umarim benimde kitaplarim kisa zamanda elimde olur.. Ama ben halen internetten okumayi arastiriyorum eger bir link bulursam sana da yollarim.. Kendine iyi bak.. Tsk ler..

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Merhaba monange,
bende yurtdisinda yasiyorum, ve bende ayni senin gibi acaba bu kitaba nasil ulasabilirim derken burda bi arkadas bana edeefixe sitesini tavsiye etti ve bende kitaplari siparis verdim, benim kredi kartim olmadigindan dolayi ucreti havale yoluyla gonderdim ve buda biraz zaman aliyor, buyuzdende kitaplar henuz elime gecmedi.

http://www.ideefixe.com/vitrin/default.asp


[/quote]
__________________
Bende bir yumurta var. Sende bir yumurta var. Eğer, sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem, yine sende bir yumurta Bende bir yumurta olur. Şayet, sende bir bilgi var. Bende bir bilgi var. Ben sana bir bilgi verirsem, sen bana bir bilgi verirsen, sende iki bilgi, Bende iki bilgi olur. KONFİCYUS
monange isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 14-09-2008, 01:53 AM   #8 (permalink)
ECEM18
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart Ynt: Kuantum Olumlama

çok güzel bir kitap herkese tavsiye ediyorum ben birçok olumlamamı bu kitaptan faydalanarak yapıyorum super
  Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 07-10-2008, 04:43 PM   #9 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>
 
Üyelik tarihi: Apr 2008
Bulunduğu yer: Earth
Mesajlar: 4,614
Tesekkür: 15,849
1,896 Mesajinıza toplam 8,532 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Kuantum Olumlama

Alıntı:
gunes Nickli Üyeden Alıntı
Sinirli olduğu dönemlerde çevresindeki elektronik aletleri bozan kişiler tanıdım.

evet ben birçok kez bizzat yaşadım... genelde bankalarda yaşıyorumda. bu yüzden sıra no alıp gişelerden 3 - 5 m uzağa gidiyorum.
__________________
Hücresel seviyede attığın her tohum, yeşerecektir.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr


BTCHEAT
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 08-02-2009, 12:58 AM   #10 (permalink)
Teğmen
 
esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2009
Mesajlar: 145
Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough
Standart

Alıntı:
mavidag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu kitabı okuyan var mı içimizde...? almayı düşünüyorumda merak ettim görüşleri..
evet ben ıkudum ve uyguluyorum.
aynı zamandacdlerini biri ve ikiyi dinliyorum.hayatımızı ne kadar fuzili şeylerle doldurduğumu ve gereksiz şeylere önem verdiğimi şükredecek nekadar çok şeyimin olduğunu bu hayatın bana bir hediye olduğunu öğrendim.ve uygulamakta kararlıyım.
bütün l
olumsuzlukları çemberimin dında bırakıp hayata sıkıca sarıldım kandimi hr sabah mutluyum diyerek motive ediyorum.
düşünce ve duygularıma hakimi nneyapıp ne yapmayacağımı
olumlamayı dinlayarek okuyorak buldum.okuyun sonucu bana yazın
__________________

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Kuantum Olumlama

 Alternatif Kişisel Gelişim ve  Olumlamalar   Kuantum Olumlama Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Kuantum Olumlama KUANTUM OLUMLAMALAR Dil realiteyi oluşturmadaki en önemli araçlardan birisidir, ama ne yazıktır ki insanlar bu olağanüstü aracı nasıl kullanacakları konusunda bilinçsizler. Herkes kendi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Kuantum Olumlama telkin cd indir izle İstanbul Kuantum Olumlama nerededir kimdir Kuantum Olumlama çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kuantum Olumlama hipnoz Kuantum Olumlamaolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kuantum Olumlama hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kuantum Olumlama kuantum düşünce kitap haberi
WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:18 AM.Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1