Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

PARA BİLİNCİ

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar PARA BİLİNCİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız -.-.-.-.-.- PARA BİLİNCİ -.-.-.-.-.- Parayla olan ilişkimiz ve genel anlamda ekonomi, kriz olsun olmasın hepimizin her zaman gündeminde olan bir konu... Gelirimiz, giderimiz, harcama ve tasarruf politikamız, yatırım araçlarına olan ilgimiz çoğu zaman aile ya da arkadaş sohbetlerinin ana konularından ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

PARA BİLİNCİ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-06-2009, 10:22 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

tiriniti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,141
234 Mesajinıza toplam 1,863 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nice
Standart PARA BİLİNCİ

-.-.-.-.-.- PARA BİLİNCİ -.-.-.-.-.-

Parayla olan ilişkimiz ve genel anlamda ekonomi, kriz olsun olmasın hepimizin her zaman gündeminde olan bir konu... Gelirimiz, giderimiz, harcama ve tasarruf politikamız, yatırım araçlarına olan ilgimiz çoğu zaman aile ya da arkadaş sohbetlerinin ana konularından biri olabiliyor. Bazen de bu konularda profesyonel danışmanlık alıyoruz.

Tüm bunlardan yola çıkarak para konusuna biraz daha yakından bakalım istedim:

• Kişinin para bilinci: İnançları, kalıpları, para ile ilgili değerleri,
• Halihazırdaki parasal durum: Gelir – gider dengesi ya da dengesizliği, borç durumu, başkalarına yardım (burs verme ya da herhangi bir masrafının karşılanması), para biriktirme, harcama ve yatırım alışkanlıkları,
• Para ile ilgili hedeflerin tespiti: Geçmişte yapmak isteyip de yapılamayanlar, gelecekte yapmak istenenler,
• Bu hedeflere ulaşmak için kaynakların araştırılması: Halihazırdaki ve olası gelir kaynakları,
• Nelerin yapılacağı yahut geliştirileceği hususunda karara varılarak yol haritasının çizilmesi.

Ana çerçeveyi bu şekilde çizdikten sonra gelin para bilinci ve parayla olan ilişkiyle başlayalım:

Parayla İlişkiniz Nasıl?

Siz de çoğu insan gibi parayı cüzdanınızda taşıdığınız ya da banka hesabınızda tuttuğunuz bir varlık olarak görüyor olabilirsiniz. Parayla faturalarınızı ve kiranızı öder, yiyecek, giyecek ve bazı hizmetler alır, çeşitli aktiviteler için kullanırsınız.

Daha fazla paraya ihtiyacınız olduğu zaman da muhtemelen fazla mesai yapar, patronunuzdan zam ister ya da bazen de ev, araba, arsa gibi kıymetlerinizi paraya çevirirsiniz.

Peki günlük yaşamda parayla ilişkiniz nasıl:

• Para için endişelenmekten yoruldunuz mu?
• Paranın sizden kaçtığını mı düşünüyorsunuz?
• İsteklerinizi karşılamak için para bulmaya çalışmaktan bunaldınız mı?
• Başkaları kolayca kazanıyorken siz çok çalışıyor ve zorlukla mı para
kazanıyorsunuz?
• Paradan korkuyor musunuz?
• Parayla ilgili hep aynı döngüyü mü yaşıyorsunuz?
• Çok kazanıyor ama tasarruf yapamıyor ya da para harcamaktan çekiniyor musunuz?

Bu sorulardan 3 veya daha fazlasına “evet” dediyseniz parayla ilgili duygularınızı kontrol etmenin ve korkularınızın üstesinden gelmenin vakti gelmiş demektir.

Yokluk Bilinci ve Nedenleri:

Dünyada bir zenginlik var ve bu insanlar arasında bir şekilde paylaşılmış. Etrafınızdaki insanlara bir bakın: Varlık içinde yaşayanlar, yoksulluktan bir türlü kurtulamayanlar, ortalama bir yaşam sürenler.. Zenginleri zengin yoksulları yoksul yapan, kimini borçtan kurtarmayan, kimine tasarruf yaptırmayan şey nedir, hiç düşündünüz mü: Ailemizin zengin / fakir olması mı, eğitim aldığımız kolejler ya da mahalle mektepleri mi, yoksa doğduğumuz ülke, cinsiyetimiz ya da dinimiz mi?

Başlıca yoksulluk sebepleri şöyle:

1. Parasızlık korkusu: Para konusunda da hayatımızın diğer alanlarında olduğu gibi “korku” önemli bir mevzu. Mesela “faturalarımı ödeyemem, yeterince param olmaz, herşeye yeniden başlarım” korkusu yaşamı idare ediyor ve birgün bu korkumuzda haklı olduğumuzu görüyoruz!.. Oysa duyguyu değil düşünceyi seçmek gerekiyor. Korkmak yerine düşünmeyi seçmeye ne dersiniz: “Sorunlarımı çözmek için ne yapabilirim?” Yani korku duygusuna teslim olmamak, bunun yerine düşünmek gerekiyor; korktuğumuzu çekeriz nihayetinde!..
2.Kuşkuculuk: Kriz var düşüncesi ya da benzer kuşkularla hareket etmek ya da etmemek parasızlığı peşinde getiriyor.
3. Tembellik: Birtakım inançların ardına sığınıp eylemsiz kalmak elbette parasızlığa yol açacaktır.
4. Kötü harcama alışkanlıkları: Neye, ne kadar harcıyorsunuz, harcamalarınız gerçekten hayati ve önemli mi, belli bir harcama ve tasarruf politikanız var mı?
5.Cahillik: Para kazanmak, harcama ve tasarruf yapmak konusunda bilginiz yoksa sorun öğrenin, eğitim şart :)

Yoksulluk sebeplerini böyle sıralıyorken öbür yanda refahın, bolluğun, zenginliğin ardındaki şey ise hem basit, hem inanılmaz: Seçimlerimiz, niyetlerimiz, düşüncelerimiz, inançlarımız.. Kafanızdaki bolluk kodlaması nasıl çalışıyor; istiyor ve alıyor musunuz, istiyorum gelmiyor mu diyorsunuz, yoksa parayla ilgili olumsuz duygu ve düşünceleriniz mi var?

..................

ALINTI

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 05-09-2010, 05:31 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

denizyıldızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 124
236 Mesajinıza toplam 706 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denizyıldızı is on a distinguished road
Standart Cevap: PARA BİLİNCİ

Teşekkürler, güzel ve faydalı bir paylaşım...
denizyıldızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
bilinci, para