Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Para Olumlamaları

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Para Olumlamaları Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben de sorular soruyorum nasıl kurtulurum korktuğum olaydan, bana kim yardım eder diye...bak işte senin paylaşımın cevap olarak geldi....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Para Olumlamaları

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-08-2009, 11:58 PM   #41 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Para Olumlamaları

Ben de sorular soruyorum nasıl kurtulurum korktuğum olaydan, bana kim yardım eder diye...bak işte senin paylaşımın cevap olarak geldi.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-08-2009, 12:22 AM   #42 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice

Üstben karmaşıksızçok sade bazen bir kelime, çoğu zamanda bir iki cümle ile anlatır.
Hani sınavlarda siildiğimiz cevap aslında doğru olandır. İçimizde o cılız, mütevazı ve naif ses "silme" der ama biz egomuzun deli dolu gürültücü sesine uyarız, onu dinler ve sileriz genellikle..
Olmaz, yapamazsın, sen kötüsün, aptalsın... sın,.. sın, ...sın diye çınlayan ses Sevgili Egomuzun sesidir...

Sevgili Üstbeninizle daha kolay ve daha çok konuşabilmeniz dileğiyle..

bir tavsiyem daha:

"Ben Üstbenimle daha çok konuşmayı, onunla daha çok mesajlaşmayı seçiyorum,/ niyet ediyorum"
deyin Üstbeninizi daha çok duymaya niyet ederseniz o da sizinle daha çok vakit geçirecektir..
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2010, 11:45 PM   #43 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
98 Mesajinıza toplam 693 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yagmur7 will become famous soon enoughyagmur7 will become famous soon enough
Standart Cevap: hayatın bize öğrettikleri ve çekim yasası...fikir paylaşımları,terapi bölümü

para ve zenginlik olumlaması

"Para, insanlara duyduğum sevgi ve saygıyla en iyi yaptığımı yaparken yarattığım farkın karşılığıdır...

İşimle, bilgimle, yeteneğimle, insanlara yaptığım katkının en güzel karşılığıdır.

Para, bütün bunları hissettiğimde bana gelir. Ve bunları hissetmek sadece benim elimdedir.

Hayatı bütün sadeliği ve muhteşemliği ile yaşamak için. İnsanca yapacağım her iş için...

Eğlence, Dinlence, yardım ve günlük ihtiyaçlarımı en iyi şekilde karşılamak için...

İşlerimi geliştirmek ve tasarılarımı gerçekleştirmek için, Para en değerli araçtır. Onu seviyorum...Hayatı, kendimi, insanları çalışmayı sevdiğim gibi...

Yaptığım işten bolca para kazanıyorum... İşimi kalbimle, ruhumla, aklımla yapıyorum.

Ve ben işimi çok iyi yapıyorum... Büyük bir keyif ve dikkatle ibadet eder gibi... Ve karşılığında bolca parayı kendime çekiyorum...

Yaptığım işi, bulunduğum anı ve karşıma çıkan insanı seviyorum. ve bütün bunlara değer veriyorum. Değerli olduklarını bilerek... Ve değer üretiyorum...

Ve Para Kazanıyorum Bolca ve Bereketli Paralar...

Elimdeki her bir lira on lira gibi değerleniyor... Ve her bin lira on bin gibi...

Asla haksızlık yapmadan keyifle kazanıyorum ve sevinçle harcıyorum...

Para sevgidir ve ben parayı seviyorum...

Hesap ederek, gereksiz harcamalar yapmadan gösterişe ve aşırılığa kaçmadan...

Mutlu olmak ve mutlu etmek için... İnsanca yaşamak için... Para harcarken hep tanrıya şükrediyorum...

Kazandığım paradan mutlaka ihtiyacı olanlara sevgiyle veriyorum. Çünkü; biliyorum ki, bu onların hakkı... Hiç Tanınmamış olsam da... Bana yardım etmemiş olsalar ve yardımları dokunmayacak olsa bile...

Bilirim ki ben karşılığını almayı düşünmeden kendimdeki iyiliği vermeyi bildiğimde, hayatta bana hep en iyiyi verir. Bu hayatın döngüsüdür. Bu hayatın alma ve verme döngüsüdür. ve ben vererek bu döngüye katılmış olurum...

Zaten ben asla yoklukta olamam... Çünkü benim varlığım bütün varlıkların temelinin bulunduğu yerdedir her zaman...

Çünkü Allah benim rızkıma kefil olmuştur. Bu onun sözüdür ve ben ona güvenirim. Bolca kazandığım paranın bir kısmını biriktirir, bir kısmını verir, bir kısmını yatırıma dönüştürür. bir kısmınıda neşeyle harcarım...

Parayı severim hayatı sevdiğim gibi. O bana hep akar gelir... Bir ırmak gibi... Bolluk ve bereket seli...

Emeğimin karşılığında mutlaka alırım. Emeğim kutsaldır ve karşılığıda... Kimsenin benim emeğimi çalmasına izin vermem... Bu öncelikle onların iyiliği içindir. Böylece onların haksızlık yükünü sırtlarına vurmamış olurum.

ihtiyaçta olanlara kendimden sevgiyle veririm... Zenginlik ve bolluk hayatımın gerçeğidir...

Herzaman yaptığım şeyi, daha iyi yapmak için, daha çok öğrenmek ve hizmet etmek için, yeni yollar çareler ve buluşlar yaparım... Keyifle ve neşeyle çalışırım... Çalışmak benim en büyük eğlencemdir.

Hayatıma her an bolca para akar ve bu parayı sadelik ve sükunetle kullanırım. Ve sonra başkalarınında bolluk bilincine ulaşmaları için çaba gösteririm.

Biz topluca bolluk bereket içinde sadelikten ayrılmadan sükunetle yaşadığımızda, Allah'ın muradı yerine gelmiş olur. Çünkü; Allah bütün hazineleri yaratandır ve bizim onlardan faydalanmamızı ister.

Para sevgidir ve ben hayatı seviyorum..."

R.ŞANAL.GÜNSELİ
Alt 31-07-2013, 11:23 AM   #44 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice
Wink Cevap: Para Olumlamaları

Alıntı:
ışıkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar.bu olumlamaları uyguladığım zaman gerçekten yararını gördüm.ama hep bişeyler yarım kaldı.yani parasız kaldım sonunda hep...belki benden kaynaklandı bilmiyorum.mesela Jennifer Hoffman'ın Küresel Mucize Projesi (30 günlük çalışma)'sinde "Para istemeyin. Evren enerji ile çalışır ve para sadece enerjinin bir tezahürüdür. Eğer yeni bir arabaya gereksiniminiz varsa, yeni bir araba isteyin, eğer yeni bir ev istiyorsanız, yeni bir ev isteyin " diyor.şuan neye inanıcağımı bilemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.
Para istemiyorsunuz farkındaysanız bu olumlamalarla paralı olduğunu Evrene bildiriyorsunuz. evrene Ben zenginim.
benim çok param var.
Ben yeterli paraya sahibim.. vb
diyorsunuz.
Her gün olabildiğince çok tekrarlamak gerekir. Ama biz bunları ezberlenecek ders gibi gördüğümüz için söylemekten imtina ediyoruz.
bize alıştırılan olumsuz cümleleri tekrarlamak daha çok hoşumuza gidiyor.
AYRICA SİZİN OLUMSUZ DÜŞÜNCE KALIPLARINIZI İYİLEŞTİRMENİZ GEREKİYOR.
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2016, 08:16 AM   #45 (permalink)
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point

Alıntı:
tabacana26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
paylaşım için teşekkürler

ben de dahil herkes için yeterli bolluk var.

her türlü zenginliği kendime çekiyorum.

her yerde karşıma altın fırsatlar çıkıyor.

sahip olduklarım için şükrediyorum.

evrendeki tüm iyiliğe ve bolluğa açığım.

yeni gelir yollarına açığım ve almaya hazırım.

şimdi sonsuz sayıda kaynaktan gelen gelirler bana ulaşıyor.

evrendeki bolluk akışına tümüyle açığım.

gelirim sürekli artıyor.

bolluk içinde yaşadığım için şükrediyorum.

evrende her şeyden herkese yetecek kadar çok miktarda var.

evrende herkese yetecek kadar kaynak var.

ben bolluk içinde yaşadığım ve zengin olduğum için şükrediyorum.

dünyada yaşayan her insanın mutluluğunu istiyorum. kendimle ilgili dileklerimin onlar için de

gerçekleşmesini diliyorum. bu yüreğimden gelen içten bir dilek. tüm insanlar huzur, barış,

sevgi, neşe ve bolluk içinde yaşasın.

kim olursa olsun insanların gelişmesinden, zenginleşmesinden mutlu oluyorum.

bolluk bilincim her gün gelişiyor.

ekonomik koşullarım her gün gelişiyor, artıyor, çoğalıyor.

para, yaşamımda özgürce ve sürekli dolaşıyor.

bolluk, zenginlik benim doğal hakkım.

ben para mıknatısıyım. parayı kendime çekiyorum

hayatın her alanında bolluğu kendime çekiyorum.

seçimlerime saygı duyuyorum.

ben kendimi onaylıyorum.

para benim dostum.

para bana bolca ve kolayca geliyor.

para yaşamıma bolluk içinde akıyor.

bolluk içinde yaşıyorum.

huzur içindeyim.

dingin bir zihnim var.

kendimi iyi hissediyorum.

kendimi değerli hissediyorum.

sevdiğim ve sevildiğim bir ilişki yaşıyorum.

bir sürü yakın dostum var.

çok param var. düşlerimin ötesinde zenginleştiğimi kabul ediyorum.

bütün cildim harikulade bir durumda, pırıl pırıl ve pürüzsüz.

temiz, ferah bir ortamda yaşıyorum.

zihinsel, duygusal ve fiziksel olarak kendimi iyi hissediyorum

alıntıdır bilginize parayla ilgili olumlaramalı burdan paylaşabiliriz
tum olumlamalari ozeti olmus
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2016, 08:23 AM   #46 (permalink)
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point

Bende sunu anladim para parayi cekiyo
Bnm cuma gunleri bir duam var
Fakat cuzdanda para olmasi lazim
Salladim selaya yolladim mevlaya
Cuzdanim parayla dolsun gelecek cumaya
Cuzdan parasiz kalmiyo
Siz inanarak yaparsaniz evren titresimleri hisseder
Ayette ne diyor
Allah cc kim ne isterse veririz
Hasa yuce Allah cc yalan soylemez.
Rabbim 2 cihandada bizi mutlu mesut etsin amin
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks