Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Öğretici Bilgiler

Uyarılar

Çok iyi bir arkadaşın olsun ister misin?

Serbest Kürsü ve Öğretici Bilgiler Çok iyi bir arkadaşın olsun ister misin? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çok iyi bir arkadaşın olsun ister misin? Kendine en iyi arkadaş sen ol... Kendini dışlanmış, sevgiden yoksun, yalnız,saldırıya uğramış, saygı görmeyen, haksızlığa uğramış, şanssızlıklar tarafından takip edilen, özgüveni sarsılmış, engellenmiş mi hissediyorsun???... Kendine bunun nedenini sordun mu? Belki de diğer ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Öğretici Bilgiler telkin cd indir izle İstanbul Öğretici Bilgiler nerededir kimdir Öğretici Bilgiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Öğretici Bilgiler hipnoz Öğretici Bilgiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Öğretici Bilgiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Öğretici Bilgiler kuantum düşünce kitap haberi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-11-2014, 10:29 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 543
534 Mesajinıza toplam 1,586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heromaster will become famous soon enoughheromaster will become famous soon enough
Standart Çok iyi bir arkadaşın olsun ister misin?

Kendine en iyi arkadaş sen ol...

Kendini dışlanmış, sevgiden yoksun, yalnız,saldırıya uğramış, saygı görmeyen, haksızlığa uğramış, şanssızlıklar tarafından takip edilen, özgüveni sarsılmış, engellenmiş mi hissediyorsun???...

Kendine bunun nedenini sordun mu?

Belki de diğer insanlar sana başka türlü davransalar kendini daha iyi hissedeceğini düşünüyorsun...

Belki de... kendini daha iyi hissedebilmek için diğer insanların değişmesi gerektiğini düşünüyorsun...

Gerçek şu ki...

Başka insanların sana kötü davrandığını, sana saygısızlık yaptığını, seni küçümsediğini, senin kendilerine yaptığın iyilikleri unuttuklarını, sana hak ettiğin değeri vermediğini, düşünüyorsan... söylüyorsan ve yaşıyorsan...

Sen içinde var olanı hissediyorsun....görüyorsun ve yaşıyorsun...

Bu şu anlama geliyor....

Eğer sen kendi vizyonunu, başkaları hakkında ki söylemlerini değiştirirsen...Duyguların ve ilişkilerin değişir...

Eğer sen kendinin... candan, hoş, değerli, sevgi dolu, saygıya değer bir insan olduğuna inanırsan ve kendine böyle davranırsan... Başkaları da sana aynı senin kendine davrandığın gibi davranır...

Başkaları sana saygısızlık yapsa bile sen içindeki özsaygıyı korursun.. kendini kötü hissetmezsin...

Eğer sana şanssızlığın değil de, iyi şansın, mutluluğun huzurun yoldaş olduğuna inanırsan...

Senin de en az diğer insanlar kadar, değerli ve önemli olduğuna inanırsan... Kendini diğer insanlarla eşit hissedersin..

Kendinle ve yaşadıklarınla ilgili negatif resmi değiştirirsen...

Kendine düşman değil de dost olursan...

Başkalarına iyilik yaptığında, onlardan aynı davranışı göremediğinde üzülmez..yaptığın her şeyi koşulsuzca, karşılık beklemeden yaparsan...

Kendine hayatın boyunca en değerli hediyeyi vermiş olursun...

Kendine bu değerli hediyeyi vermek ister misin???

Biraz önce EVET mi dedin?

Öyleyse başlayalım... Biraz düşün....

Çok iyi arkadaşın sendeki anlamı nedir?

En iyi arkadaşından neler bekliyorsun?

Arkadaşının sana destekleyici sözler söylemesini ister misin?

Duygusal destek?

Övgüler?

Gözetilmek? Anlayış?

Sabır?

Sevgi... Saygı.. Üzüldüğünde teselli edilmek...

Senden hoşlanıldığını hissetmek...

Arkadaşının sana nasıl davranmasını istiyorsan kendine öyle davranmalısın...

Bunun anlamı....

Kendinin en iyi arkadaşın olarak sen...

Her şeyden önce, dürüstçe özeleştiri yapmalısın...( bu hataları yaptığını başkalarının bilmesi gerekmiyor..sen biliyorsun) yapmış olduğun hatalardan dolayı kendini affetmelisin... Hataların ve zayıflıkların için kendini hoş görmelisin... ama tekrar etmemek için gayret etmelisin...

Ve..Kendine...

Ben bir insanım, hata yapmak, insanca bir özelliktir... Bende insan olduğum için hata yapma potansiyeline sahibim, hata yapabilirim... ama aynı hatayı tekrarlamamaya kesin kararlıyım...

Kendinin en iyi arkadaşın olarak sen... Aynadaki aksine bakıp gülümseyerek...

Merhaba arkadaşım... iyi ki varsın demelisin..

Kendinin en iyi arkadaşın olarak sen....

Hayat sana meydan okuduğunda... Kendi arkanda durmalısın ve kendine cesaret vermelisin...

Ve kendine ....( noktalı yerlerde kendi ismini söyleyebilirsin)

...............Haydi eyleme geç!!!

.............Yaparsın!!! Başarırsın!!!...demelisin...

Kendinin en iyi arkadaşı olarak sen...

En ufak bir Başarıda, kendine iltifatlar etmeli, övgü dolu sözler söylemelisin...

.............aferin sana, iyi bir iş çıkardın!!!...

...........bu işi de harika bir şekilde hallettin!!!!...

............Kendinle gurur duyabilirsin!!!...

Kendinin en iyi arkadaşı olarak sen....

Başkaları seni reddettiğinde, kendini kabul etmelisin...

Ve kendine

............... başkaları senin için ne düşünürse düşünsün..... ben seni seviyorum..seni olduğun gibi seviyorum ve kabul ediyorum... ve sana değer veriyorum demelisin....

Kendinin en iyi arkadaşı olarak sen....

Zor günlerde, kendine Kıştan sonra İlkbaharın geldiğini hatırlatmalı, ve böyle anlarda bulutların arkasındaki güneşin varlığını göstermelisin....

Ve kendine...

............... sen bununla başa çıkabilirsin...Sen bunun bir değil..bir çok çözümünü bulursun... hayat devam ediyor...demelisin...

İnsanın yanında böylesine iyi bir arkadaşı olduğunu hissetmesi ne kadar güzel değil mi?

Eğer öyleyse....

Kendinle, kendini destekleyebileceğin...Kendini çok seveceğin, kendine değer vereceğin, kendine saygı göstereceğin bir arkadaşlık kur...

Evet doğru okudun... Eğer sen..kendinle çok iyi bir arkadaşlık kurmak istiyorsan...Kendini daha çok sevmeyi, kendinden hoşlanmayı ve takdir etmeyi, olabileceğinin en iyisi olmak adına...kendini asıp kesmeden eleştirmeyi öğrenmelisin..

Kendimi daha çok nasıl sevebilirim???

Mükemmel değilim...

Bir yığın hatalarım ve zayıf yönlerim var...

İnsan böyleyken kendini sevemez...

Sen hiç mükemmel olan bir insan tanıdın mı???

Kendini sevebilmen için önce tüm hatalarından kusurlarından arınman gerektiğini kim söyledi????

Gerçek şu ki...

Hiç kimse ve hiç bir şey mükemmel değildir... ama... her şey ve herkes tüm eksiklikleri, noksanlıkları, hataları ve güzel tarafları ile mükemmeldir...

Kendini tüm hatalarınla, eksikliklerinle ve zayıflıklarınla kabul et... ama olabileceğinin en iyisi olmak için de gayret et...

yapman gereken tek şey bu...

Sen eşsizsin... Sen mucizesin...Bu dünyadaki hiç kimse sana bire bir benzemiyor.... sen iyi olan ve daha az iyi olan yönlerinle Orijinalsin...

İçinde keşfedilmeyi ve ortaya çıkarılmayı bekleyen, Bir çok yetenek ve özellik var...

Tek ve benzersiz olduğun için Kendinle iftihar et...

Ve kendinin en iyi arkadaşı SEN OL..

--ALINTI--

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

heromaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2014, 11:35 PM   #2 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doctorx is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çok iyi bir arkadaşın olsun ister misin?

Okuduktan sonra kendime ne kadar sert, ne kadar haşin, ne kadar kötü davrandığımı fark ettim. Başkaları beni kabul etmediğinde, benim de kendimi reddettiğim gerçeği yüzüme vurdu.

Ve bu gerçekten insanın hayatını mahvedebilecek, onu her gün mutsuz edebilecek bir davranış biçimi, ki beni ediyor.

Umarım bir gün kendimi kurtarırım bu yanlış davranış biçiminden ve umarım benim gibi hisseden herkes de kendisine yardım etmeyi başarır.
doctorx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks