Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Öğretici Bilgiler

Uyarılar

EGER HASTA OLMAK ISTEMIYORSANIZ

Serbest Kürsü ve Öğretici Bilgiler EGER HASTA OLMAK ISTEMIYORSANIZ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 1-...Duygularini anlat. Saklanan veya baskilanan heyecan ve duygular gastrit, ulser, bel fitigi, bel agrilari gibi hastaliklara yol acar. Zamanla, duygularin bastirilmasi kansere donusur. Oyleyse, sirlarimizi, hatalarimizi birileriyle paylasmaliyiz! Diyalog, konusma, kelime cok guclu birer ilac ve mukemmel birer terapidir! Eger ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Öğretici Bilgiler telkin cd indir izle İstanbul Öğretici Bilgiler nerededir kimdir Öğretici Bilgiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Öğretici Bilgiler hipnoz Öğretici Bilgiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Öğretici Bilgiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Öğretici Bilgiler kuantum düşünce kitap haberi

EGER HASTA OLMAK ISTEMIYORSANIZ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-04-2009, 10:58 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

turunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 423
173 Mesajinıza toplam 1,335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to behold
Thumbs up EGER HASTA OLMAK ISTEMIYORSANIZ

1-...Duygularini anlat.

Saklanan veya baskilanan heyecan ve duygular gastrit, ulser, bel fitigi, bel
agrilari gibi hastaliklara yol acar.

Zamanla, duygularin bastirilmasi kansere donusur.

Oyleyse, sirlarimizi, hatalarimizi birileriyle paylasmaliyiz!

Diyalog, konusma, kelime cok guclu birer ilac ve mukemmel birer terapidir!

Eger hasta olmak istemiyorsan...

.2-....Karar Vermelisin..

Kararsiz kisi guvensiz, endise ve istirap icinde olur.

Kararsizlik, sorunlari, endiseleri ve catismalari cogaltir.

Insanlik tarihi kararlardan olusur.

Karar vermek, digerlerinin kazanmasi icin vacgecmeyi ve avantajlari kaybetmeyi
kesinlikle bilmektir.

Kararsiz kisiler mide rahatsizligi, sinir hastaliklari ve cilt sorunlarinin
kurbanidirlar.

3-....Oldugundan Farkli Yasama.

Gercegi sakalayan, rol yapan, her zaman mutlu oldugu goruntusu veren, mukemmel
gorunmek isteyen kisi tonlarca agirligi biriktirmektedir.

Ayagi kilden olan bronz bir heykeldir.

Aldatici gorunerek yasamak kadar saglik icin kotu bir sey yoktur.

Kaderleri ilac, hastane ve acidir.

4-...Kabullen.

Reddecilik ve kendine saygi eksIkligi, kendimizi kendimize yabancilastirir.

Kendimizle barisIk olmak saglikli yasamin anahtaridir.

Bunu kabul etmeyenler kiskanc, taklitci, asiri rekabetci ve yikici olurlar.

Elestirileri kabullen.

Bu bilgelik, akillilik ve terapidir.

5-...Cozumler Bul.

Olumsuz kisiler cozum bulamazlar ve sorunlari buyuturler.

Uzulmeyi, dedikoduyu ve kotumserligi tercih ederler.

Karanligi kovmak icin kibrit yakmali.

Ari ufaciktir fakat varolan en tatli seylerden birisini uretir.

Biz ne dusunuyorsak oyuz.

Olumsuz dusunce, hastaliga donusen negatif enerji uretir.

6-....Guven.

Guvenmeyen kisi iletisim kuramaz, acik degildir, derin ve saglam iliskiler
gelistiremez, gercek arkadasliklari nasil kurabilecegini bilemez.

Guven olmadan, bir iliski de olamaz.

Guvensizlik sendeki inancin azligidir.

7-...Hayati Ozgun Yasama.

Mizah. Kahkaha. Huzur. Mutluluk.

Bunlar sagligi guc verir ve daha uzun bir yasam getirir.

Mutlu kisi yasadigi cevresini gelistirir.

“Iyi mizah bizi doktorun elinden korur”.

Mutluluk saglik ve terapidir.

Dr. Dráuzio Varella

Ceviren: Fatih Erten

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

turunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2009, 11:13 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

turunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 423
173 Mesajinıza toplam 1,335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to behold
Exclamation Bugün

BUGuN
Mutlu, saglikli ve butun olmayi seciyorum.

BUGUN
Iyilesme vakti.

BUGUN
Bedenimin mesajlarini sevgiyle dinliyorum.

BUGUN
Bedenim, ruhum ve kafam saglikli bir takim.

BUGUN
Kalbimi aciyorum ve sifa yetenegimin akmasina izin veriyorum.

BUGUN
Bedenim icinde yasamak icin muhtesem bir yer.

BUGUN
Bedenimdeki her hucre aklimdan gecen her dusunceye cevap veriyor, bu nedenle dusuncelerim olumlu, huzur dolu, sevgi dolu.

BUGUN
Gun boyunca derin bir nefes alip bedenimi ve zihnimi derinden gevsetmeyi unutmuyorum.

BUGUN
Kalbimden gelen sevginin bedenimin her parcasini ve duygularimi temizleyip sifalandirmasina izin veriyorum.

BUGUN
BUGUN ve her gun bedenimin dogal arzusu saglikli ve butun olmak.

BUGUN
Icimde muhtesem, dinamik bir enerji hissediyorum.

BUGUN
BUGUN ve her gun sagligim durmadan daha iyiye gidiyor.

BUGUN
Zihnim ve bedenim kusursuz bir dengede. Saglikli ve uyumluyum.

BUGUN
Bedenimin olaganustu, akil almaz bir makine oldugunun farkindayim ve bu bedenin icinde yasamanin bir ayricalik oldugunu hissediyorum.

BUGUN
Degerli hayat nefesini icime cekiyorum ve bedenimin, zihnimin ve duygularimin gevsemesine izin veriyorum.

BUGUN
Sahane gorunuyorum ve kendimi sahane hissediyorum.

BUGUN
Kendime sevgiyle sefkat gostermek bana keyif veriyor.

BUGUN
Bedenimi tam bu haliyle onayliyorum.

BUGUN
Kusursuz, canli, piril piril sagligim icin mutesekkirim.

BUGUN
Guc ve butunluk bedenime geri donuyor.

BUGUN
Bedenimi dinliyorum ve ihtiyaclarina sevgiyle cevap veriyorum.

BUGUN
Sifaya deger oldugumu biliyorum.

BUGUN
Doktorumla aramda iyi, sevgi dolu bir iliski var.

BUGUN
Kendimi kabullenerek butunluge ve sagliga yerlesiyorum.

BUGUN
Bedenimdeki her hucre zihnimdeki olumlu imgelere olumlu tepki veriyor.

BUGUN
Saglik yanimdan hic ayrilmayan yol arkadasim.

BUGUN
Tamamen iyilesmek icin ihtiyacim olan her insani, yeri ve nesneyi hayatima getiriyorum.

BUGUN
Bedenim nasil saglikli olacagini biliyor.

BUGUN
Bedenimdeki her organ, kas, eklem ve hucre seviliyor ve onaylaniyor.

BUGUN
Saglikli dunyamda her sey yolunda.

Louise Hay
turunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2009, 11:31 AM   #3 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Cevap: EGER HASTA OLMAK ISTEMIYORSANIZ

Hasta olmak istemiyorum sevgili Turunç..

Dikkat edeceğim.. Teşekkürler paylaşımınız için.

Sevgiler
Alt 01-04-2009, 03:39 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold
Standart Cevap: EGER HASTA OLMAK ISTEMIYORSANIZ

turunç emeğine sağlık:)

Bookmarks

Etiketler
eger, hasta, istemiyorsaniz, olmak