Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Öğrenilmiş Çaresizlik

Uyarılar

karşılksız sevgi

Serbest Kürsü ve Öğrenilmiş Çaresizlik karşılksız sevgi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Karşılıksız Sevgi...... Bu, Kuzey Irakta savaşan ve sonunda evine dönecek olan Mehmet adında bir askerin hikayesidir. Mehmet evine gitmeden önce, İstanbul'da bulunan anne babasına telefon açtı. Sevgili anne ve babacıgım, sonunda eve geliyorum ama birşey sormak istiyorum. Bir arkadaşımı da ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Öğrenilmiş Çaresizlik telkin cd indir izle İstanbul Öğrenilmiş Çaresizlik nerededir kimdir Öğrenilmiş Çaresizlik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Öğrenilmiş Çaresizlik hipnoz Öğrenilmiş Çaresizlik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Öğrenilmiş Çaresizlik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Öğrenilmiş Çaresizlik kuantum düşünce kitap haberi

karşılksız sevgi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-05-2008, 10:06 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart karşılksız sevgi

Karşılıksız Sevgi...... Bu, Kuzey Irakta
savaşan ve sonunda evine dönecek olan Mehmet adında bir
askerin hikayesidir. Mehmet evine gitmeden önce,
İstanbul'da bulunan anne babasına telefon açtı.
Sevgili anne ve babacıgım, sonunda eve geliyorum ama
birşey sormak istiyorum. Bir arkadaşımı da beraber eve
getirebilir miyim?Tabii ki ' diye cevapladılar.
'Onunla tanışmaktan mutluluk duyarız'. Ama
bilmeniz gereken birşey var' diye Mehmet devam
etti,'o savaşta ağır yaralandı. Kara mayınına
bastı ve kolu ile bacağını kaybetti. Başka gidecek
hiçbir yeri yok. Onun bize gelmesini ve bizimle
yaşamasını istiyorum'. ''Bunu duyduğuma
çok üzüldüm oğlum, belki kalacak başka bir yer
bulması için ona yardımcı olabiliriz' 'O hayır
, onun bizimle yaşamasını istiyorum der..''
'Oğlum,' dedi babası, 'sen ne istediğinin
farkında değilsin. Böyle büyük bir sorunu olan birisi
bizi çok rahatsız eder.Bizim kendi hayatımız var ve
böyle farklılığa izin veremeyiz. Bence sen eve gelmeli
ve bu çocuğu unutmalısın. O kendi yaşamını devam
ettirmenin bir yolunu bulacaktır.' O andan sonra,
Mehmet telefonu kapattı. Anne ve babası ondan başka bir
söz duymadılar... Birkaç gün sonra, İstanbul
polisinden bir telefon geldi. Oğullarının bir binadan
düşerek öldüğünü söylediler. Polise göre
rdı. Anne ve baba telaşla uçağa binerek
oğullarının teşhisini yapmak için atladığı ildeki
devlet hastanesinde bulunan teşhis morguna
gittiler. Mehmeti teşhis etmişlerdi. Ama gözleri
faltaşı gibi açılarak... , Bilmedikleri birşeyi
farkettiler. Mehmetin bir bacağı ve bir kolu yoktu... Bu
hikayede ki anne ve baba bir çoğumuza benzer.
Etrafımızda iyi görünen ve neşeli insanları sevmek
bize kolay gelir, ama bize rahatsızlık veren özellikle
bizim kadar sağlıklı olmayan, bizim kadar güzel olmayan
ve bizim kadar zeki olmayan insanlardan uzak durmayı tercih
ederiz. Çok şükür ki bizi bu kategoride gören birisi
yok. Karşılıksız sevmeyi başaran birisi sonsuza kadar
ailemizdendir ne kadar çirkin ne kadar fakir ne kadar
engelli olursak olalım. Bu gün yatmadan önce ALLAH'a
biraz daha dua ederek insanları oldukları gibi kabul
etmemizi sağlamasını isteyelim ve ne kadar farklı
olurlarsa olsunlar onlara karşı daha anlayışlı
olabilmeyi isteyelim. Arkadaşlar çok nadir bulunan
cevherlerdir. Onlar sizi güldürür ve başarmanız için
destekler. Bazen tek kelime bazen bir cümle paylaşırlar
ama her zaman kalbinizi ona
açmanızı beklerler....!!!!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 31-08-2008, 12:16 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
15 Mesajinıza toplam 104 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KKaRDeLeNN is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: karşılksız sevgi

bunu ilk okudumda göz yaşlarımı tutamamıştım .
tekrardan aynı duyguları yaşadım yüregine saglık nurhanza

herşey gönlünce olsun .sevgilerimle

bize rahatsızlık veren özellikle
bizim kadar sağlıklı olmayan, bizim kadar güzel olmayan
ve bizim kadar zeki olmayan insanlardan uzak durmayı tercih
ederiz. Çok şükür ki bizi bu kategoride gören birisi
yok. Karşılıksız sevmeyi başaran birisi sonsuza kadar
ailemizdendir ne kadar çirkin ne kadar fakir ne kadar
engelli olursak olalım. Bu gün yatmadan önce ALLAH'a
biraz daha dua ederek insanları oldukları gibi kabul
etmemizi sağlamasını isteyelim ve ne kadar farklı
olurlarsa olsunlar onlara karşı daha anlayışlı
olabilmeyi isteyelim. Arkadaşlar çok nadir bulunan
cevherlerdir. Onlar sizi güldürür ve başarmanız için
destekler. Bazen tek kelime bazen bir cümle paylaşırlar
ama her zaman kalbinizi ona
açmanızı beklerler....!!!!
Sana Yüregimi uzatiyorum Ya Rab!!! Sana verebilecegim tek sey, Seni seven bir yürek. Yüzünün karasina, eksiklerinin cokluguna bakma bu kulunun ne olur! Onca güzel kulunun yaninda tek bir amelim cikmaz su günah dolu kefemden, Ama sadece sevgimi koy mizanina! Duru tertemiz sirksiz sevgimi! Sonra Seni seven bu kulunu at istersen narina! Ama sadece bir kez yüzüme bak Allahim "Biz onlarin yüzlerine bile bakmayiz" dediklerinden eyleme!! Ben acizim, Sen kudretli, Ben eksigim, Sen kuvvetli, Ben bir hicim, Sen ise Alemlerin Sahibi! Senden sevgini, Seni sevenlerin sevgisini ve bizi Sana ulastiracak amellerin sevgisini istiyorum Allahim! Son animi hayatimin en güzel ani eyle! Imtihanlarini basari ile veren, Acilara sikintilara tahammül eden ve dünyaya metelik vermeyenlerden eyle! Sana kul, Habibine ümmet eyle! A M I N
KKaRDeLeNN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2008, 01:53 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
p.danisman is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: karşılksız sevgi

karşılıksız sevebilmekse sevda gerçek seven küle dönmüş her çağda elim kolum bağlanmışsa kıyında sana olan sevdamdandır bilesin...
p.danisman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks