Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Öğrenilmiş Çaresizlik

Uyarılar

Ben boyle hayatin icine edeyim.

Serbest Kürsü ve Öğrenilmiş Çaresizlik Ben boyle hayatin icine edeyim. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kimse beni şeyine bile takmıyo. Bi ortamda hep sessiz uslu cocuk benim. Kimseyi kiramiyorum bu yüzden herkes beni eziyo. Boyum da kısa zaten 168. Zaten hic arkadasim yok 1 tane var onlada disari cikiyoz hafta sonlari oda benim utangac olduğumu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Öğrenilmiş Çaresizlik telkin cd indir izle İstanbul Öğrenilmiş Çaresizlik nerededir kimdir Öğrenilmiş Çaresizlik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Öğrenilmiş Çaresizlik hipnoz Öğrenilmiş Çaresizlik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Öğrenilmiş Çaresizlik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Öğrenilmiş Çaresizlik kuantum düşünce kitap haberi

Ben boyle hayatin icine edeyim.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-11-2015, 09:13 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
14 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
foik is an unknown quantity at this point
Standart Ben boyle hayatin icine edeyim.

Kimse beni şeyine bile takmıyo. Bi ortamda hep sessiz uslu cocuk benim. Kimseyi kiramiyorum bu yüzden herkes beni eziyo. Boyum da kısa zaten 168. Zaten hic arkadasim yok 1 tane var onlada disari cikiyoz hafta sonlari oda benim utangac olduğumu biliyo. Konuscak konu bulamiyom o yüzden benle takilmak istemiyo. Özgüvenim 0. Psikologa gidiyorum 4 aydir ilac kullaniyorum ama bi ise yaramadi. Yarin bidaha gidicem baska ilac isticem. Yeter be kardesim. benimde yasamaya hakkim war.

Son olarak. Ben böyle hayatın icine edeyim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

foik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2015, 11:45 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

mutluhayatim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 231
127 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluhayatim is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ben boyle hayatin icine edeyim.

Merhaba
Senin hayatına dokunmak istiyorum. Lütfen sakin ol. Kafandan geçen o bin bir düşünceyi geride bırak ve bana bir adım at. Değişmek istiyor musun? İstiyorsan ben buradayım ve sana yardım edeceğim. Psikoloğa gitme. Ben sana yardım edeceğim. O ilaçların çoğu yararından çok zarar veriyor insanları. Sen bunu kafanda bitirirsen ilaçlara ihtiyacın kalmaz. Bende eskiden senin gibiydim. O yüzden seni anlıyorum. Kendini sevmiyorsun. Aynaya baktığında belki kendinden utandığın bile oluyordur. Bu bedeni sen seçmedin ama değil mi? Diyorsundur Allah bana neden böyle bir beden verdi. Daha uzun olabilirdim, daha yakışıklı olabilirdim vs. Ama çevrendeki hiç kimse bedenini seçmedi. Yarın ne olacağını bilemezsin bedenine o yüzden bedenine çok takılma. O hiç bir zaman yerinde kalmaz. Sen bir insan çok çirkin diye onunla konuşmaktan vaz geçtin mi hiç. Hiç çirkin bir insanla beraber eğlenmedin mi? Yani demek istediğim sorun bedenimizde değil ruhumuzda. Sen ruhunla varsın. Bedenin sana emanet. Ruhunu besle. Kendine güvnmelisin. Boyunun kısa olması buna engel değil. Tam insanlar ilk başta seni tanımadığı için dış görünüşüne bakarlar ama sonra bunu önemsemezler. Muhabbetin yok değildir. Böyle bişey imkansız. Herkesin ilgi alakası farklıdır. Belkide sen sadece doğru insanlarla arkadaş değilsindir. Aynı tutkulara sahip olduğun bir insanlar oturup aynı konuda saatlerce sohbet ettiğin olmadı mı hiç. Eğer değişmek istiyorsan bana mesaj at sana yardım edeceğim.

mutluhayatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2015, 09:13 PM   #3 (permalink)
Teğmen

14 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
mutluhayatim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba
Senin hayatına dokunmak istiyorum. Lütfen sakin ol. Kafandan geçen o bin bir düşünceyi geride bırak ve bana bir adım at. Değişmek istiyor musun? İstiyorsan ben buradayım ve sana yardım edeceğim. Psikoloğa gitme. Ben sana yardım edeceğim. O ilaçların çoğu yararından çok zarar veriyor insanları. Sen bunu kafanda bitirirsen ilaçlara ihtiyacın kalmaz. Bende eskiden senin gibiydim. O yüzden seni anlıyorum. Kendini sevmiyorsun. Aynaya baktığında belki kendinden utandığın bile oluyordur. Bu bedeni sen seçmedin ama değil mi? Diyorsundur Allah bana neden böyle bir beden verdi. Daha uzun olabilirdim, daha yakışıklı olabilirdim vs. Ama çevrendeki hiç kimse bedenini seçmedi. Yarın ne olacağını bilemezsin bedenine o yüzden bedenine çok takılma. O hiç bir zaman yerinde kalmaz. Sen bir insan çok çirkin diye onunla konuşmaktan vaz geçtin mi hiç. Hiç çirkin bir insanla beraber eğlenmedin mi? Yani demek istediğim sorun bedenimizde değil ruhumuzda. Sen ruhunla varsın. Bedenin sana emanet. Ruhunu besle. Kendine güvnmelisin. Boyunun kısa olması buna engel değil. Tam insanlar ilk başta seni tanımadığı için dış görünüşüne bakarlar ama sonra bunu önemsemezler. Muhabbetin yok değildir. Böyle bişey imkansız. Herkesin ilgi alakası farklıdır. Belkide sen sadece doğru insanlarla arkadaş değilsindir. Aynı tutkulara sahip olduğun bir insanlar oturup aynı konuda saatlerce sohbet ettiğin olmadı mı hiç. Eğer değişmek istiyorsan bana mesaj at sana yardım edeceğim.
Mesaj atmayi bilmiyorum
Alt 09-12-2015, 10:22 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

mutluhayatim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 231
127 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluhayatim is an unknown quantity at this point

Buradanda yazabilirsin. yorumda mutluhayatım yazıyor ya üstüne gelip sağ tıkladığında mesaj gönder seçeneği gelecektir.

mutluhayatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2015, 05:35 PM   #5 (permalink)
Teğmen

DaybyDay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19
21 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DaybyDay is an unknown quantity at this point

foik yanındayız, herşey senin istemene bağlı. Hayal et mutlusun, çok mutlusun, çevrendeki insanlar seninle vakit geçirmekten hoşlanıyorlar, kendine güvenin yerinde, iş yaşamında va özel ilişkilerinde başarılısın... Böyle bir hayata sahip olmak hiç zor değil inan bana. Problemlerini bizimle paylaşırsan sana yardımcı olmak isteriz, lütfen çekinme.. :)
DaybyDay isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2015, 10:29 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
DaybyDay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
foik yanındayız, herşey senin istemene bağlı. Hayal et mutlusun, çok mutlusun, çevrendeki insanlar seninle vakit geçirmekten hoşlanıyorlar, kendine güvenin yerinde, iş yaşamında va özel ilişkilerinde başarılısın... Böyle bir hayata sahip olmak hiç zor değil inan bana. Problemlerini bizimle paylaşırsan sana yardımcı olmak isteriz, lütfen çekinme.. :)
Ben cok istiyorum oyle birisi olmayi. Anti depresan kullanıyom çok çok az faydası oldu. Ama ben telkinlere cok guveniyom. Bana faydasi olacagina inaniyom. Telkinleri dinlemeye haslayacam yakinda.

İnsanlarla konusurken çekinmek. sıcakkanlı olamamak. Hicbiseyden zevk alamamak. Mutsuz ve ezik hissetmek bu sorunlarımı yenmek istiyorum.
Alt 10-12-2015, 11:58 PM   #7 (permalink)
Teğmen

trhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 35
12 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
trhn is an unknown quantity at this point

Beterin beteri vardir, haline sükret. Allah (c.c.) sigin dua et namaz kil...

trhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-12-2015, 12:50 PM   #8 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Smile Cevap: Ben boyle hayatin icine edeyim.

Sevgili foik,
Ego ve suçluluk telkinleri ile başla lütfen, maddi gücün elveriyorsa da çekirdek inanç testini öneririm.
Ben de senin gibiydim. Yaklaşık 8-9 ay önce keşfettim ve başladım. Şuan yine eksiklerim var gelişim sürecinin sonu yok ama gel gör ki eskiye göre çok çok iyiyim. Değişim kalıcı olması bir anda gerçekleşmiyor, sabırlı olursan amacına ulaşacaksın eminim.
Mutluluğa giden bu yolda sana başarılar ve kolaylıklar dilerim.
Alt 08-02-2016, 10:59 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Foik buralarda mısın ? Nasıl gidiyor ?
Güzel haberlerini bekliyoruz 🙂
Alt 09-02-2016, 11:07 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point

Emin ol pek çok insan buralardan geçti kimileri hala geçiyor.Emin ol imkansız değil ve hiç bir başarı çalışılmadan elde edilmiyor.Ben daha düne kadar müdürün odasında sıkılan emredersin diyen adam modundaydım.Hani kendime hep takım oyuncusu takımın en çalışkan ama göze batmaya oyuncusu rolünü biçmiştim.

Geçen Perşembe iki müessese müdür yardımcısı ve müessese müdürü ile sahada buluştuk ve müessese müdür yardımcısının son olaylarda bana karşı farklı düşünceler içine girmiş olması da çok muhtemel zaten bir değişik baktı.Gülümsemesi aferin yapmak isteyip yapamadığımı sen yapmaya çalıştın der gibi ile küçümser daha çok toysun hele bir bizim yerimize ger seni de göreceğiz arasındaydı ama ben de hiç öz güvensizlik olmadı.Hatta Kıpçakbeyi çok rahatsın dedim nedir bu halin.Hiç takmadım bile.

Benim orijinal dilim her ne kadar uzaktan yakından bağım olmasa da biraz ekşi sözlükçüler gibi. Alınmanı istemem.

Sana kimse alfa erkeği olacaksın demiyor. Öyle ki yellendiğin zaman kızlar ve erkekler kokun çok güzelmiş Paristen mi getirtdin diyecek.Erkekler ağabey senin gölgende olmazsak başımıza güneş geçer bizler ağabey belki seni rahatsız eden sinekler gibi etrafında dolanıyoruz ama öl de ölelim vur da vuralım ağabey diyecekler. Rockstarlar gibi en az dört kızla resim çektiriceksin.Beşinci kızı da fotoğrafçılıkta vurgu karenin tam ortasında olan şeydedir. Kadraj bozulur diye tersleyip göndereceksin ve Okulun Amerikan futbol takımının kaptanını olacaksın pon pon kızlar neyse anladın.Demiyor.

Emin ol İngilizcem iyi olduğundan son 6-8 aydır bu konulara kafa yorduğumdan az çok piyasada gezinen kişisel eğitim setleri vs. denk geldi.Bunların çoğu Amerikan menşeili olan ve parayla satılan torrentle bulunabilen e-kitapların çevirisi ile youtube da bulunabilen bazı videoların çevirisi sadece para verdiğinle kalıyorsun.İngilizcelerini de indirdim ara ara bakıyorum.Ben para vermedim.

Kuzenim boy uzatma kitabına para verdi.Bu kitap internette dolaşan ve ücretsiz olarak ingilizcesi bulunan growtaller kitabının Türkçe baskısından başka bir şey değildi.

Burada anlatmak istediğim sen görmesen de pek çok insan var senin gibi.Ben kendimi senelerce hep hafife aldım mesela hatta daha Pazar günü annem bir cümle kurdu.Kız kardeşimin eşinin (henüz enişte diyemiyorum zamana ihtiyacım var) okulunda öğretmen bir eleman benim ortaokulda arkadaşım olan bir bayanın eşiymiş.Laf arasında konuşurlarken benim isimim geçmiş ve eşiyle konuşmuş.Eşi de KıpçakBeyi mühendis mi olmuş , kamuda mı çalışıyormuş hiç beklemezdim okulda o kadar çalışkan değildi demiş.(Ben bu arkadaştan lgs de yüksek puan yapıp daha iyi puanlı bir Anadolu lisesini kazanmıştım.)Toy olan arkadaşta bizim enişteye bunu söylemiş.

Bende insanların beni hafife almasının beni haddimden fazla değerlendirmesinden overrated diyorlar iyi olduğunu söyledim sonra anneme bunları ve telkinleri anlattım.Ben biraz savaş modunda olduğum için öyleyim ama düşmanı mı savaşsız teslim almak istesem beni abartmasını ve yenilmez görmesini isterim o ayrı konu.

Çekingen olmak bir mizac ama bir kader değil.Genelde seni baskılayan insanlar oluyor.Bunların bir kısmı okul kabadayısı (bully dedikleri elemanlar) ailen , yaşamın , kendi bedenini sevmemek gibi bin türlü nedeni oluyor ama emin ol herkesin sıkıntıları var.Ben zengin çocuğu olmadım ama zengin çocuğu olan arkadaşlarım belki benim kadar aile içerisinde sevgiyle büyümedi.

Benim lise arkadaşım var o çok çekingendir.Senelerdir genç beyin okur.Seminere de gitmiştir hatta ama yok. Etkisi bir saat sürüyor diyor o gazın sonra eski haldeyim.Düşünce çok , cesaretim yok diyor.Arkadaşım maddi anlamda zengin babası şu an belediye meclisi üyesi.Ben bunu paraya bağlardım mesela hep şımartılarak büyüyen insanlar aşırı öz güvenli olur diye düşünürdüm (bizim arkadaş şımartılmamış olabilir) tutmuyor.

Çalıştığım yerde bir arkadaş var esmer , yüzünde sivilce lekeleri var ve saçı da kelleşmeye doğru gidiyor.O mesela aşırı çekingen kendini beğenmiyor.Ortama giremeyen biri değil bir kafede bir kaç sefer denk geldik ama muhabbete dahil olmuyor.Evet ben doktorla tıp makine mühendisi ile makine konuşabilen donanımlı biriyim ve muahabbete ara ara giriyorum ama benimde hep bir ilk adım takıntım vardır.Herkesle ve tanımadığım kişilerle muhabbet açamam.

Otobüste birader durağı geçiyorsun diyemez ya da kısık sesle derim adam bağırıyor gibi algılamasın diye.Gider bir durak yürürüm.He şey level level.Bazen insan görünce yolumu değiştirir tenha olandan yürürdüm mesela.

Emin ol senin gibi pek çok insan var.Sadece farklı boyutlarda kimi bunu aşmış kimi aşmaya çalışıyor.Burada mucize yok.Çalışmak var.Kendine inanacaksın ve kendine güzel şeyler söyleyeceksin.Benim en büyük farkım insanların beni benden fazla kıramayacağını görmek oldu.

Bu arada bu tarz kitaplarda güzel ilhamlar var mesela ama sakın para verme.Sana mucize vaat etseler de aslında bu zorlu uzun yolu nasıl yavaş yavaş aşabileceğini gösteriyorlar.(İngilizce kitaplardan bahsediyorum)

Bir:Güncelden daima bilgin olsun.Yaşın kaç bilemeyeceğim elbette herkesle politika konuşamazsın.Misal birisine MHP'nin son iki seçimde oy oranında yaşadığı dalgalanmanın nedeni ne dersen hönk diye bakabilir.İlerleyen dönemde ise işine yarayacaktır.

İki: Sevdiğin bir şey hakkında donanımlı ol.Bu sana o konuda profesör gibi konuşacak öz güveni verir.Mesela ben rock müzik dinlerim. Rock tarihi anlamında ciddi bilgim vardır ama ben rock dinliyorum diyen çoğu insanad bilmez veya senin bilmediğini bilir.Al sana muhabbet konusu.Lisede herkes söz konusu uçaklar ve savaş araçları olduğunda ve dahi silahlar KıpçakBeyinin okulda ki en bilgili kişi olduğunu bilirlerdi.

--Bunlar sana konuşacak konu bulmanda yardımcı olur.İkiye ek olarak müzik kursu , spor okulu gibi yerlere gidebilirsin sosyalliğin gelişir.Mesela dövüş sanatları olabilir.Gün boyu spordan konuşacaksın.Emin ol o adamlar da senden MHP'nin oy kaybı ile ilgili bir analiz yapmanı istemeyecekler.

Üç:Farkındalık.Bahsettim ama tekrarlıyorum. Bu durumu herkes yaşayabilir.Depresyona girebilir.Tuba Ünsal bir keresinde lisede kendimi hiç güzel bulmazdım demişti.Bende kendimi lisede yakışıklı bulmazdım.Realite nasıl tam tersi.Bir şeyleri insanların bize söylemesini bekliyoruz.Sen şusun demezse biz o değiliz.Sen kendine neyi yüklersen o oluyorsun.Misal bende kimseyi kıramıyorum bu yüzden hep ben kırılıyorum.

--Benim daha çok yolum var ama bahsettiğim arkadaşlarımın durumu bana nazaran daha ağır mesela.

Biraz uzun yazıyorum ve aklıma geldikçe ilham dolu bir yöntem öğrendikçe yine yazarım.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks