Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   Neden etkisini göremiyorum? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/622193-neden-etkisini-goremiyorum.html)

cılgınkiz 04-11-2012 02:56 PM

Neden etkisini göremiyorum?

Ego ve suçluluk telkinlerini yaklaşık 3 haftadır 7 saat ego ve 8 saat suçluluk şeklinde dinliyorum, ama hçbir etkisini göremedim. bunları dinlemeye mi deva edeyim yoksa üstüne yeni telkinlerde ekleyip devam edeyim, yardımcı olursanız sevinirim actionsmile

heromaster 04-11-2012 03:41 PM

Cevap: Neden etkisini göremiyorum?

Bence bunlara ekleyip devam et ama fazla ekleme... 2 tane ekle ...
Etkisini her harulakarda gösterecektir....

Sevgi ve ışıkla...

sweeet 04-11-2012 04:09 PM

İHtiyacına göre bunlara ek olarak yeni iki telkin ekleyebilirsin listene. Sabırlı ol. Bazen hemencecik fark edilmiyor yaşadığımız gelişmeler. Etraftaki insanların sana karşı düşüncelerini de gözlemlemeyi ihmal etme. Benim göremediğimi bazen bir başkası daha kolay görebilir.

Sevgiler.

Vaveylaaa 04-11-2012 04:45 PM

benimde bir sorum olacak ben kısa bi süredir ego, kendine güven ve sosyallik artırıcı telkinleri dinliyorum buna topluluk karşısında konuşmayıda eklesem olurmu ben daha çok konuşmak daha girişken olmak istiyorum bunun için

juger 04-11-2012 05:11 PM

Alıntı:

Vaveylaaa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 832861)
benimde bir sorum olacak ben kısa bi süredir ego, kendine güven ve sosyallik artırıcı telkinleri dinliyorum buna topluluk karşısında konuşmayıda eklesem olurmu ben daha çok konuşmak daha girişken olmak istiyorum bunun için

Evet dinleyebilirsin sevgili Vaveylaaa

Vaveylaaa 04-11-2012 06:21 PM

dinlerken biri bitiyor öbürü başlıyor öyle dinliyorum öyle olacak değilmi

juger 04-11-2012 07:10 PM

Evet, birlikte dinleniyor. Ancak liste çoğalırsa, mesela 20'yi geçerse azaltmakta fayda var. Telkin çeşidi olmasa da en azından aynı telkinin farklı müzik çeşitleri listeden çıkarılabilir.

heromaster 04-11-2012 07:15 PM

Alıntı:

Vaveylaaa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 832863)
dinlerken biri bitiyor öbürü başlıyor öyle dinliyorum öyle olacak değilmi

Evet öyle olucak... Hepsi bittiğinde tekrar başa dönücek

Sevgi ve güzellikleactionsmile

Vaveylaaa 04-11-2012 07:19 PM

teşekkür ederim :)

egogli 04-11-2012 09:08 PM

telkinleri 10 dinleyip 3 gun ara vermen lazım bu şekilde dinlemek gerek sen hiç ara vermemişsin gordum kadarıyla ara versen sonuclerı daha iyi goreceksin bence birde ihityacına gore dinlesen daha iyi olur..............

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:20 PM.