Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

Ruh Halim Hep Değişiyor...

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? Ruh Halim Hep Değişiyor... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız beyazhüzün ben 4 yılımı yani lise hayatımı ki bu hayatımdaki en büyük hatam bana göre doktor'a gitmemekle oldu. Birgün doktor'a gitme kararı aldım kendi kendime kendimi iyi hissettiğim bir zamanda genelde geceleri daha net düşünür kararlar alabilirim.. annem benim doktora ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

Ruh Halim Hep Değişiyor...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-06-2013, 12:02 AM   #81 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough
Standart Cevap: Ruh Halim Hep Değişiyor...

beyazhüzün ben 4 yılımı yani lise hayatımı ki bu hayatımdaki en büyük hatam bana göre doktor'a gitmemekle oldu. Birgün doktor'a gitme kararı aldım kendi kendime kendimi iyi hissettiğim bir zamanda genelde geceleri daha net düşünür kararlar alabilirim.. annem benim doktora gitmeme karşı çıktı sanki beni çok tanıyormuş gibi hiçbirşeyimin olmadığına karar verdi dinlemedim onu doktora gittim ilaçları kullandım ve ne yalan söyliyim eskisine göre daha iyi hissetmiyor değilim hala sorunlarım var ama bunlarıda tek başıma aşamıyorum.. profesyonel bir destek iyi geldi valla ;)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-06-2013, 12:04 AM   #82 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 74
30 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
beyazhuzun is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Cookie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dr.a gittin mi beyazhuzun???
Gittiysen ne dedi??

İkili ilişkilerde nasıl durumlar?
Uzun süre birini sevebiliyor musun mesela?
Ben yapamıyorum da.
Benim kadar ileri boyutta mı acaba sendeki değişimler de, merak ettim.
doğru düzgün bir ilişki yaşamadım ama bağlanıyorum kopuş çok zor. şu zamanlarda da birinden kopmaya uğraşıyorum. bana göre olmadığını biliyorum bazen dalga bile geçiyorum ama kopamıyorum nasıl bir manyaklıksa :)
beyazhuzun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2013, 12:07 AM   #83 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
beyazhüzün ben 4 yılımı yani lise hayatımı ki bu hayatımdaki en büyük hatam bana göre doktor'a gitmemekle oldu. Birgün doktor'a gitme kararı aldım kendi kendime kendimi iyi hissettiğim bir zamanda genelde geceleri daha net düşünür kararlar alabilirim.. annem benim doktora gitmeme karşı çıktı sanki beni çok tanıyormuş gibi hiçbirşeyimin olmadığına karar verdi dinlemedim onu doktora gittim ilaçları kullandım ve ne yalan söyliyim eskisine göre daha iyi hissetmiyor değilim hala sorunlarım var ama bunlarıda tek başıma aşamıyorum.. profesyonel bir destek iyi geldi valla ;)
bende karar veriyorum ama uygulama yok bakalım memlekete gidince gitme cesareti gösterebilcekmiyim. bu arada ilaç kullanmak istemiyorum.
beyazhuzun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2013, 12:09 AM   #84 (permalink)
Teğmen

Cookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
23 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Cookie is on a distinguished road

Alıntı:
beyazhuzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
doğru düzgün bir ilişki yaşamadım ama bağlanıyorum kopuş çok zor. şu zamanlarda da birinden kopmaya uğraşıyorum. bana göre olmadığını biliyorum bazen dalga bile geçiyorum ama kopamıyorum nasıl bir manyaklıksa :)
Ben de kendime bağladıktan sonra terk etmeyi huy edinmiş haldeyim.
Bu yüzden de uzun sürmüyor ilişkiler.
Hep kafamda tilkiler dolaşıyor çünkü.

Kurtulmak için elimden geleni yapıyorum tabii ki bu durumdan.
Değişeceğim inşallah. Böyle gitmez. 24 yaşındayım ben.
Belki ağacı yaşken eğmek daha kolay olur yani. :))

Sen de dr.a gitmekten çekinme. Bağlanma konusundaki sorunun geçmişinle ilgilidir. Benim gibi bağlanamamak da, senin gibi çok bağlanmak da bir sorun.

Ama manyaklık deyip dalga geçmek en güzeli aslında. Kendini korkutmamış oluyorsun. Daha rahat oluyorsun çünkü.
Cookie isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2013, 12:10 AM   #85 (permalink)
Yüzbaşı

465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

o zaman şunu dene hayatında en çok değer verdiğin kişiyi düşün. ve bunu (saçma biliyorum ama gerçekten işe yarıyor) onun için yapıcam onun için değişicem onun için doktora gidicem sözü bile senin fazlasıyla motive ediyor. İşte ihtiyacın olan şey motivasyon.. sanırım doktor'a gitmekten korktuğunu söylemiştin beyazhüzün doktora gitmekten daha zor birşey söylicem sana bakalım yapabilecek misin.. korkuna gül kahkaha at ve onu aşağıla bunun gülünç olduğunu ve bu korkumun benim değişimime karşı çıktığını ve sonrada artık sana ihtiyacım (korkuna) olmadığı için seni sevgiyle serbest bırakıyorum dee.. Önemli olan kendini motive edebilmek. Burdaki anahtar kelime budur..
Alt 18-06-2013, 12:13 AM   #86 (permalink)
Teğmen

23 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
bende karar veriyorum ama uygulama yok bakalım memlekete gidince gitme cesareti gösterebilcekmiyim. bu arada ilaç kullanmak istemiyorum.
İlaç kullanmak zorunda değilsin ki zaten.
Bana dr.um senin tedavin ilaç değil terapi demişti.
Gerçi ilaç da yazmıştı ama ben almadım.
Her psikiyatrist illa ilaç yazıyor sanırım. :S:S
Halbuki benim cidden ilaçlık bir durumum yok çok şükür.
Eğer sabit kalmamı sağlayacak bir ilaç olsa alırdım.
Ama ne yazık ki yok benim durumumda olan biri için.
Terapi de kesin çzöüm değil zaten.
O yüzden olumlama, dua falan araştırıyorum, güzel düşünüyorum.
Alt 18-06-2013, 12:15 AM   #87 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Cookie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de kendime bağladıktan sonra terk etmeyi huy edinmiş haldeyim.
Bu yüzden de uzun sürmüyor ilişkiler.
Hep kafamda tilkiler dolaşıyor çünkü.

Kurtulmak için elimden geleni yapıyorum tabii ki bu durumdan.
Değişeceğim inşallah. Böyle gitmez. 24 yaşındayım ben.
Belki ağacı yaşken eğmek daha kolay olur yani. :))

Sen de dr.a gitmekten çekinme. Bağlanma konusundaki sorunun geçmişinle ilgilidir. Benim gibi bağlanamamak da, senin gibi çok bağlanmak da bir sorun.

Ama manyaklık deyip dalga geçmek en güzeli aslında. Kendini korkutmamış oluyorsun. Daha rahat oluyorsun çünkü.
sen böyle söyleyince düşündüm de bazen kafamda kurup sanki var olan bir durummuş gibi kavga çıkartıyorum durup dururken. o bunu söyleyince sen yapıyosun ki ben söylüyorum diyorum ama bunu ben yapıyorum. karışık şeyler işte anlatamıyorum.
Alt 18-06-2013, 12:19 AM   #88 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
o zaman şunu dene hayatında en çok değer verdiğin kişiyi düşün. ve bunu (saçma biliyorum ama gerçekten işe yarıyor) onun için yapıcam onun için değişicem onun için doktora gidicem sözü bile senin fazlasıyla motive ediyor. İşte ihtiyacın olan şey motivasyon.. sanırım doktor'a gitmekten korktuğunu söylemiştin beyazhüzün doktora gitmekten daha zor birşey söylicem sana bakalım yapabilecek misin.. korkuna gül kahkaha at ve onu aşağıla bunun gülünç olduğunu ve bu korkumun benim değişimime karşı çıktığını ve sonrada artık sana ihtiyacım (korkuna) olmadığı için seni sevgiyle serbest bırakıyorum dee.. Önemli olan kendini motive edebilmek. Burdaki anahtar kelime budur..
şu an bana kimse değerli gelmiyor ki !!!
dua etmeye çalışıyorum sadece bu kadar.
Alt 18-06-2013, 12:21 AM   #89 (permalink)
Yüzbaşı

sevdiğin biride mi yok değer verdiğin derken onu kastediyorum..
Alt 18-06-2013, 12:23 AM   #90 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
sen böyle söyleyince düşündüm de bazen kafamda kurup sanki var olan bir durummuş gibi kavga çıkartıyorum durup dururken. o bunu söyleyince sen yapıyosun ki ben söylüyorum diyorum ama bunu ben yapıyorum. karışık şeyler işte anlatamıyorum.
Kafada kurma olayı da var bende.

Ama benim tilkiler dolaşıyor demekle kastettiğim şey, sürekli planlar yaptığım.
Bana iyice aşık olmasını nasıl sağlarım, nasıl yaparım falan diyerek harekete geçiyorum. Bir de öyle iyi bir oyuncuyumdur ki sorma ...
Karşımdaki hiç anlamaz. Sevdiğimi zannederler.
Sonra da terk ederim aniden feleği şaşar adamların. :(((
Bunları yıllardır yapıyordum aslında ama daha birkaç hafta önce fark ettim.
Yani bilinç dışıydı önce her şey, şimdi davranışlarımı anlıyorum.
Farkındalığım gelişti.
O yüzden artık değişim çabası içine girdim.

Sen de kendini yokla, gözlemle ve değişmeye o şekilde adım at.

Bizim adam gibi sevebilmeyi öğrenebilmemiz, teslimiyetçi olabilmemiz lazım.

Bookmarks