Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Nasıl Dinleyebilirim

Uyarılar

Nasıl Dinleyebilirim Hangi mp3 leri hangi sırayla dinleyeceksiniz

Nasıl dinlemelisiniz...

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Nasıl Dinleyebilirim Nasıl dinlemelisiniz... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Size kendi yaptığım ve sonradan farkına vardığım hatalardan bahsetmek istiyorum: 1- Düzenli dinlememe , 1 gün dinleyemeyince telkinleri dinlemeyi bırakıyordum, sonra aradan zaman geçiyor ve baştan başlıyordum. Sakın böyle yapmayın hergün dinleyebildiğiniz kadar dinleyin ama sakın pes etmeyin. 1 gün ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nasıl Dinleyebilirim telkin cd indir izle İstanbul Nasıl Dinleyebilirim nerededir kimdir Nasıl Dinleyebilirim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nasıl Dinleyebilirim hipnoz Nasıl Dinleyebilirim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nasıl Dinleyebilirim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nasıl Dinleyebilirim kuantum düşünce kitap haberi

Nasıl dinlemelisiniz...

Like Tree1Likes
  • 1 Post By derbederinderdi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-11-2014, 09:59 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 5
2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derbederinderdi is an unknown quantity at this point
Wink Nasıl dinlemelisiniz...

Size kendi yaptığım ve sonradan farkına vardığım hatalardan bahsetmek istiyorum:

1- Düzenli dinlememe , 1 gün dinleyemeyince telkinleri dinlemeyi bırakıyordum, sonra aradan zaman geçiyor ve baştan başlıyordum.

Sakın böyle yapmayın hergün dinleyebildiğiniz kadar dinleyin ama sakın pes etmeyin. 1 gün 4 saat mi dinlediniz, önemli değil , devam edin. Bazen böyle aksaklıklar olur pes etmeyin.

2- Etkisini hemen bekleme, en büyük hatalarımdan biriydi, yani hani ilk dinleyilte değişim ! hani filimlerde olurya bir ilham gelir adam bir anda bambaşka biri olur... Öyle değil işte. Bu bir sürectir, şirket kuranlar bilir bir kaç ayın zararını hesap ederler, kar etmeden kaç ay dayanabilecekelrinin hesabını kitabını yapıp şirketi kurarlar. Bizimkide bu hesap olmalı 1-2-3 belkide 6 ay dinleyeceğimizi göz önüne alarak başlamalıyız. Elbette zaman içerisinde değişimler olacak, bazen fark edeceksiniz bazen edemeyeceksiniz.

Çoğu zaman iç konuşmalarınızın bile değiştiğini fark edeceksiniz ama bu öyle 5-10 günde olacak iş değil bence.

3- Yatarken dinleme , akşamları bir türlü dinleyemezdim , nasıl dinleyeceğimi bilemezdim. Kulaklıkları yastık altına koyup müziği açarsanız kafanızı yastığa yaklaştırdığınızda sesi duyacaksınız, bu güzel bir çözüm bence. Telefonuda uçak moduna alın aman radyasyon tehlikeli

Şuan aklıma gelen bunlar, yanlışım varsa düzeltin.

Genel toparlayacak olursam, pes etmeyin , az az olsada hergün dinlemeye gayret edin, 1 gün 2 gün aksasada pes etmeyin, pes etmeyin, pes etmeyin yolunuza devam edin.

Dua edin , olayları akışına bırakın, siz gerekeni yapın .

Herkese iyi akşamlar.

(not: dediklerim ego ve suçluluk başlangıç telkinlerinden ziyade diğer telkinler içindir.)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

derbederinderdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2014, 10:11 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Dusunsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 77
224 Mesajinıza toplam 332 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Dusunsel is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Nasıl dinlemelisiniz...

siz ne zamandır dinliyosunuz ve gözle görülür etkiler yaşadınızmı
Dusunsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2014, 11:57 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 5
2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derbederinderdi is an unknown quantity at this point

daha önceden çekirdek inanç yaptırmıştım, işte dinle ara ver filan biraz koptum.

ama çok şükür en sonunda az da dinlesem devamlı dinlemeye gayret ettim. Şuan 2. 10 günü bitirdim yani toplamda 20 gün dinledim sayılır (ego ve suçluluktan ayrı, onları başlangıçta 2 hafta dinlemek lazım).

Gözle görülür değilde , hissediyorsun, şahsen ben hissediyorum, tamamen düzeldim denemez ama iyleşme var gibi.Mesela eskiden ders çalışacaksam aman boş ver sonra çalışırsın diyorsam şimdi ne çalışsam kardır gözüyle bakıyorum. Tabi arada eski fikirlere/iç seslere kapıldığımda oluyor , ama dediğim gibi uzun bir süreç elbet bir anda değişmek mümkün değil , sabretmek gerek bence. En önemlisi eskisi gibi kolay kolay mutsuz olmuyorum, olsam bile etkisi kısa sürüyor , gerçekten değişik bir duygu :D

Aslında ilk bakışta telkin dinleyip değişmek kulağa kolay bir iş gibi gelir , ama gerçekte öyle değil. İşin asıl kısmı dinlemekte bence , yılmadan pes etmeden dinlemek, öyle 10 gün dinleyip bırakmakla çok bir şey olmaz.

Ayrıca şu var , bende dikkat ediyorum, çoğu üye belli bir süre sonra foruma yazmayı bırakıyor. Bence bu onların başarıya ulaşmadığını göstermez. Hani başarısız olsalar gelip buraya işe yaramadı diye yazarlar, elbet o şekilde yazanlarda var ama bakıyorum oran çok düşük. Buraya nerden geldim bilmiyorum ama ek bilgi not olsun
ermozo likes this.
derbederinderdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2014, 10:22 AM   #4 (permalink)

Tesekkür: 2
2 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ermozo is an unknown quantity at this point

Ucak moduna alindigi takdirde cep telefonundan dinlemek mumkun mu? tavsiye edilmedigini saniyordum.
ermozo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2014, 02:00 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Funk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 146
61 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Funk1903 is an unknown quantity at this point

Normal dinleyincede birşey değişmiyor ben çoğu telefonda denedim.Müziğe odaklan ve duraklama noktalarında iyiyce dinlemeye çalış sesler duyuyorsan dinlenebilir demektir.en az 10 küsür telefondada denedim negatif sonuç almadım.
İyi günler...
Alt 20-12-2014, 10:14 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 140
34 Mesajinıza toplam 52 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aaysegul07 is an unknown quantity at this point

Forumda açıklandığı şekilde dinlemeye devam edin,kesinlikle fayda görürsünüz.Bu siteyi bulduğum için çok şanslıyım,sizin de bir süre sonra böyle düşüneceğinize eminim. Yeter ki inanın ve vazgeçmeyin,unutmayın ! sabırla koruk helva olur demiş atalarımız..
aaysegul07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2016, 04:24 PM   #7 (permalink)
Teğmen

DaybyDay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19
21 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DaybyDay is an unknown quantity at this point

Zorda kaldığımda ben de uçak modunda dinliyorum ancak normal mp3 çalar ile dinlediğimde daha etkili olduğunu söyleyebilirim. Dediğin gibi yastığın altına kulaklıkları koyduğunda sesi duyabiliyorsun. 👍👍
DaybyDay isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil