Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Nasıl Dinleyebilirim

Uyarılar

Nasıl Dinleyebilirim Hangi mp3 leri hangi sırayla dinleyeceksiniz

Genel Kullanım Rehberi

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Nasıl Dinleyebilirim Genel Kullanım Rehberi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba herkese :) ben kendine güven telkinini dinlicem ama ilk telkinim olucak direkt kendine güvenle başlıyorum yani bi sakıncası olmaz demi bu telkni telefonuma kaydetsem ondan sonra kendi sesimlee boyum hakkında hislerimi boyumun kaç olmasını istedigimi bi takım imgelemeler anlatarak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nasıl Dinleyebilirim telkin cd indir izle İstanbul Nasıl Dinleyebilirim nerededir kimdir Nasıl Dinleyebilirim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nasıl Dinleyebilirim hipnoz Nasıl Dinleyebilirim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nasıl Dinleyebilirim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nasıl Dinleyebilirim kuantum düşünce kitap haberi

Genel Kullanım Rehberi

Like Tree8Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-02-2010, 05:45 PM   #331 (permalink)

uzamakistiyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
35 Mesajinıza toplam 90 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
uzamakistiyorum is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Genel Kullanım Rehberi

merhaba herkese :)

ben kendine güven telkinini dinlicem ama ilk telkinim olucak direkt kendine güvenle başlıyorum yani bi sakıncası olmaz demi
bu telkni telefonuma kaydetsem ondan sonra kendi sesimlee boyum hakkında hislerimi boyumun kaç olmasını istedigimi bi takım imgelemeler anlatarak kaydetsem dinlesem olurmu :D güvenden sonra kendi sesim gelse hep çalsa dinlesem işe yararmı sizce ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-02-2010, 05:01 PM   #332 (permalink)
Üsteğmen

ceylan84lum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 204
313 Mesajinıza toplam 1,423 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceylan84lum has a spectacular aura aboutceylan84lum has a spectacular aura aboutceylan84lum has a spectacular aura about

merhabalar...ben de yeni üyelerdenim..daha önce böyle bişey le karşılaşmamıştım.çok ilgimi çekti..incelediğim heryere msj bırakıyorum:)))
sizleri çok seviyorum....herşee ağlayan,kendine güveni sıfır,olur olmaz kızaran bu yüzden sosyal hayatı kalmayan çaresiz biriydim.ama çok dua ettim biliyomusunuz allah ım yol göster dedim..ve burayı tesadüf demek istemiyorum ama onun gibi bişeyle buldum işte:)))))binlerce kez şükürler olsun...inanın bu site Allah ın izniyle benim kurtarıcım oldu...telkinleri 3 gündür düzenli dinliyorum..10 saat olmuyo ama uyurken dinlenebileceğini bilmiyodum..bugünden itibaren başlıyorum..ha bi de 2 gündür de ağlıyorum sormayın:)))))))))))))))
ama bu iimiş sanırım....:))))

gelişmelerden haberdar etcem...ALLAH IM A EMANET OLUN....
Alt 13-02-2010, 12:28 PM   #333 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
masupho is an unknown quantity at this point

nasil indiriliyor bu telkinler ??
masupho isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2010, 12:31 PM   #334 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road

telkinin üzerine sağ tıklat farklı kaydet de...
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2010, 10:26 PM   #335 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
grykty75 is an unknown quantity at this point

Selam! Kafama bir şey takıldı sormak istedim: Acaba değişik telkinleri ardarda dinlesem olur mu? Cevaplarsanız sevinirim. Şİmdiden teşekkrler.
grykty75 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2010, 08:39 PM   #336 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gorkem06 is an unknown quantity at this point

Merhabalar,
ben siteye yeniyim şunları merak ediyorum,

söz konusu telkinlerin hiçbir şekilde yan etkisi olmuyor mu? Bu konuda eğitim alınmış oldugunu sanıyorum ancak tamamiyle bilimsel ve olası sonuçları gözlenmiş bir sistem midir bu? Uluslararası standartlarda mıdır bu sitede kullanılıp paylaşılan telkin tekniği?

Ben emziren bir anneyim, hipofiz bezinin vb beyin aktifiteleri sonucu normalden farklı calısan bazı hormonlar süt salımını kesebiliyor? Bu durumda emziren annelerin bu sistemden faydalanmasının bir sakıncası var mıdır?

Hiçb çıkar gözetmeksizin sanal paylaşımda bulunma günümüzde hiç alışık olunmayan bir durum. Bu konuda benim gibi tereddütte olan site üyelerinin yorumlarını okudum katıldıklarım var.ancak şöyle düşünüyorum, bugün izledigimiz reklamlar, diziler, dinledigimiz sarkılarda da benzer bir etki gizlenmiş olabilir, bu olasılıga ragmen bu kaynakları günlük hayatımızın bir parçası haline getirmekte tereddüt etmezken bu siteden bu kadar korkmanın anlamsız oldugunu da düşünüyorum ben. Umarım siteye olan bu güvenim boşa çıkmaz.

Bu arada telkinleri kullanan site üyelerinin sonuçları ve deneyimlerini paylaştıkları bir sayfa var mı bu sitede? Bebegimle ilgilendigim için cok fazla incelemeye vaktim olmadı, özür diliyorum şimdiden sorum için.

Bir de boy uzatma ile ilgili bir telkin de var sanırım?nerede bulabilirim?

Şimdiden teşekkürler...
gorkem06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2010, 12:57 PM   #337 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_mathilda_ is an unknown quantity at this point

Alıntı:
gorkem06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar,
ben siteye yeniyim şunları merak ediyorum,

söz konusu telkinlerin hiçbir şekilde yan etkisi olmuyor mu? Bu konuda eğitim alınmış oldugunu sanıyorum ancak tamamiyle bilimsel ve olası sonuçları gözlenmiş bir sistem midir bu? Uluslararası standartlarda mıdır bu sitede kullanılıp paylaşılan telkin tekniği?

Ben emziren bir anneyim, hipofiz bezinin vb beyin aktifiteleri sonucu normalden farklı calısan bazı hormonlar süt salımını kesebiliyor? Bu durumda emziren annelerin bu sistemden faydalanmasının bir sakıncası var mıdır?

Hiçb çıkar gözetmeksizin sanal paylaşımda bulunma günümüzde hiç alışık olunmayan bir durum. Bu konuda benim gibi tereddütte olan site üyelerinin yorumlarını okudum katıldıklarım var.ancak şöyle düşünüyorum, bugün izledigimiz reklamlar, diziler, dinledigimiz sarkılarda da benzer bir etki gizlenmiş olabilir, bu olasılıga ragmen bu kaynakları günlük hayatımızın bir parçası haline getirmekte tereddüt etmezken bu siteden bu kadar korkmanın anlamsız oldugunu da düşünüyorum ben. Umarım siteye olan bu güvenim boşa çıkmaz.

Bu arada telkinleri kullanan site üyelerinin sonuçları ve deneyimlerini paylaştıkları bir sayfa var mı bu sitede? Bebegimle ilgilendigim için cok fazla incelemeye vaktim olmadı, özür diliyorum şimdiden sorum için.

Bir de boy uzatma ile ilgili bir telkin de var sanırım?nerede bulabilirim?

Şimdiden teşekkürler...
sorularının hepsine katılıyorum, özellikle boy uzatmayla ilgili olanına..
cevabınızı bekliyoruz. şimdiden teşekkürler..
_mathilda_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2010, 04:24 PM   #338 (permalink)

Tesekkür: 7
14 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vedat678 is an unknown quantity at this point

Merhabalar hepinize...ben 3 haftadır bu siteye düzenli olarak giriyorum ve bütün mp3'leri indirdim ve düzenli olarak anlatıldığı şekilde dinledim ve hala da dinliyorum .yaklaşık günde 8-10 saat arası(uyurken dinlemiyorum,gündüz telefonda dinliyorum)ancak hala belirgin bir etkisini görmüş değilim,lütfen bana yardım edin,cevaplarınızı acilen bekliyorum,şimdiden teşekkür ederim,İYİ Kİ VARSINIZZ..
vedat678 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2010, 06:34 PM   #339 (permalink)
Üsteğmen

SeLeNaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 232
246 Mesajinıza toplam 1,161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SeLeNaS will become famous soon enoughSeLeNaS will become famous soon enough

Alıntı:
vedat678 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar hepinize...ben 3 haftadır bu siteye düzenli olarak giriyorum ve bütün mp3'leri indirdim ve düzenli olarak anlatıldığı şekilde dinledim ve hala da dinliyorum .yaklaşık günde 8-10 saat arası(uyurken dinlemiyorum,gündüz telefonda dinliyorum)ancak hala belirgin bir etkisini görmüş değilim,lütfen bana yardım edin,cevaplarınızı acilen bekliyorum,şimdiden teşekkür ederim,İYİ Kİ VARSINIZZ..
Merhaba Vedat,hangi sıra ile ve hangisini ne kadar süre dinlediğini belirtebilirmisin.Bu şekilde sanırım daha çok yardımcı olunabilir.
SeLeNaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2010, 01:19 AM   #340 (permalink)

Tesekkür: 7
14 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vedat678 is an unknown quantity at this point

Merhabalar..İlk olarak ego ve suçlulukla başladım.listemde 3 suçluluk 4 ego güçlendirici telkin vardı ve bu listeyi günde 8-10 kere tekrarlayarak dinliyordum,bu şekilde 2 hafta sürdü ve suçluluğu çıkarttım listeden şuan sosyallik arttırıcıyı koydum listeme,4 sosyallik arttırıcı 5 ego telkini yaptım şimdi listemi ve 1 haftadır dinliyorum ancak dediğim gibi hala etkisini görmüş değilim.. ilginiz için tşk.ederim.
vedat678 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
ne düşünürsen osun !