Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Nasıl Dinleyebilirim

Uyarılar

Nasıl Dinleyebilirim Hangi mp3 leri hangi sırayla dinleyeceksiniz

Genel Kullanım Rehberi

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Nasıl Dinleyebilirim Genel Kullanım Rehberi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız peki ben suçluluk duygumu yok etmek amaçlı ego telkini ile birlikte suçluluk telkinini dinliyorum ama ne zamana kadar tamam bir 10 gün kadar dinlemememiz gerekiyor ben işimi sağlama almakiçin 15gün yapıyorum onu ancak devamında yani düzeldikten sonra suçluluk telkinini dinlememiz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nasıl Dinleyebilirim telkin cd indir izle İstanbul Nasıl Dinleyebilirim nerededir kimdir Nasıl Dinleyebilirim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nasıl Dinleyebilirim hipnoz Nasıl Dinleyebilirim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nasıl Dinleyebilirim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nasıl Dinleyebilirim kuantum düşünce kitap haberi

Genel Kullanım Rehberi

Like Tree8Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-10-2010, 11:54 AM   #401 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: Genel Kullanım Rehberi

peki ben suçluluk duygumu yok etmek amaçlı ego telkini ile birlikte suçluluk telkinini dinliyorum ama ne zamana kadar tamam bir 10 gün kadar dinlemememiz gerekiyor ben işimi sağlama almakiçin 15gün yapıyorum onu ancak devamında yani düzeldikten sonra suçluluk telkinini dinlememiz suçluluk hissimizi geri getirmezmi? sanki bana ben kendmi iyihissettiğimde biri suçlu değilsin kendini suçlu hissteme diye söylese habire yeniden şüpheye düşer suçluluk hissine kapılırım gibime geliyor :( bu konuda bir açıklama yapan olursa sevinirim :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2010, 12:11 AM   #402 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
öykü35 is an unknown quantity at this point

mp3 indiremiyorum
öykü35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2010, 01:00 AM   #403 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 146
188 Mesajinıza toplam 669 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really nice

Alıntı:
öykü35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mp3 indiremiyorum
telkinmp3.com sitesinden indirmeyi dene
ELPARANOID isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2010, 10:51 PM   #404 (permalink)
Yüzbaşı

553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: Ynt: Genel Kullanım Rehberi

Alıntı:
ichbda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arayan mevlasini da bulur belasini da... cok sükür aradigimiza kavustuk, vesile olan arkadaslardan Allah razi olsun. Bu kadar kisinin olumlu enerjileri ya da memnuniyetleri ya da dualari diyelim size eminim huzurlu ve güzel bir hayatin kapilarini coktan acmistir diye tahmin ediyorum sevgili site kuruculari...

Beni lütfen yanlis anlamayin, sorum sizi köseye SIKIStirmak icin degil, aklima takilan bir noktayi aydinlatmak, böylece mp3leri daha inanarak dinleyip daha cabuk faydalarini görmek amaciyla.

Ben herseyin dogali makbuldür diyerek doga seslerini dinliyorum ama bütün mp3lerde ayni su akiyor, ayni yerden, ayni sekilde.Demek istedigim ayni ses dosyasi, sadece süreleri farkli.Ayrica arada bir yerde cok kisa ve hafiften bir insanin digerine seslenmek icin bagirdigini duyuyorum.
Sorum ayni ses dosyasiyla nasil farkli etkiler elde ediliyor?Sadece süre farkliligi mi etken buna?Icindeki telkinler farkli diyeceksiniz ama cok özür dilerim gercekten bir telkin okundugundan süpheliyim.Yine de okunuyor diyorsaniz inanirim tabiiki...

Bu arada telkinlerin faydasini gördügümü itiraf etmeliyim, cok düzensiz ve cok az dinlememe ragmen kendimi o anda ve sonrasinda daha iyi ve huzur dolu hissettim.
Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoşgeldiniz..
Her telkinin mp3'ü 3 kayıdın birleşiminden oluşmaktadır...
1-Arka planda ki müzik yada doğa sesi
2-Mutluluk Telkini
3-Ana Telkin(Suçluluk ,ego,kendine güven vs)

Mutluluk telkini hepsinde sabit olduğu için arada duymuş olduğunuz seslerin aynı gelmesi normaldir.
Onun altında olan telkinler ise her mp3'de farklı farklıdır.

yalnız aradaki bu bagırma seslerini bende duyuyorum tam dalmış güzel güzel dinlerken ve huzur içindeyken sıçramama neden oluyor bu arada bagırışmı desem yukses sesle seslenmemi desemmm o garip sesler okadar sesini yuksekte açmıyorum ama evde yanlız oldugumda ve sırf doga müziği dinlediğimde yanında extradan bişi dinlemediğimde sanki kim var orda oluyorum biri bana seslenio yada bagırıo telkinin içinden çok dalmışsam sıçrıyorum yerimden
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2010, 11:20 PM   #405 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar silvia

ertelemeyi bırak ve zinde uyanma telkinleri kısa ve diğer telkinleri destekleyicidir..
eyleme geçirici özelliklerinden dolayı bunları ilk günlerden itibaren dinlemenizdee sakınca yoktur..

sevgiler..

bunu ilk defa duydum ve okudum ve çok sevindim bugun telkinlerde 4. günüm ve acayip üşengecim butun gün telkin dinlemekten başka hiçbişi yapmıyorum sanırım bunu 4. günde listeme almamada sakkınca olmıcak diye düşünüyorum ve teyit etmek için yinede sormak istiyorum söylediğiniz doğrultuda seçlulukveego dinliyorum diğer telkinlere destekleyici oldugundan dolayı ertelemeyi bırak telkinini listeme 4.günde katabilirmiyim? bir sakıncası olurmu diğer telkinlerin etkisine?
Alt 18-10-2010, 11:42 PM   #406 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Telkinler ard arda dinleyin.Yani media player'da bir listeniz olsun.Sıra ile bir suçluluk bir ego çalsın.
Daha sonra yani bir hafta geçtikten sonra topluluk konuşma ekleyin yavaş yavaş diğerlerini ekleyin..

Genel olarak üyelerin yorumları gösteriyor ki ego ve suçluluktan sonra topluluk konuşma sosyallik arttırıcı gibi telkinler daha verimli oluyor.
Bir kaç kişi kendine güven telkininden verim alamadıklarını söylediler.O nedenle listenizi bu şekilde yapabilirsiniz...
kafam karıştı şimdi ben topluluk önünde konuşmayımı tercih etmeliyim yoksa kendine güvenimi :/ pek özgüvenm yoktur bir işe kalkıştıgımda yada birşey söylemek istediğimde tereddüt edeim devamlı huzursuzumdur bu sebepten ötürü yanlış yapıcam yanlış sölicem korkusu var :S
Alt 09-11-2010, 02:43 AM   #407 (permalink)

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikigözüm is an unknown quantity at this point

selamlar
tam olarak yapacağım şeyi anlamadım
sadece mp3 telkinini dinleyecekmiyim .ve bu mp3 yaklaşık 10 dakika sürüyor (örnek ego)tekrar baştan dinleyecekmiyim
daha yeni üye oldum ksr bakmayın :))
ikigözüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2010, 09:19 PM   #408 (permalink)

Tesekkür: 5
4 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ben.den is an unknown quantity at this point

çok teşekkür ederim Atakan bey
ben.den isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2010, 10:37 PM   #409 (permalink)
Teğmen

firidin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 498
47 Mesajinıza toplam 125 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firidin is an unknown quantity at this point

öncelikle teşekkür ederim emekleriniz içın.gece dinleyebiliyorum,ikinci gün şiddetli baş ağrısı başladı sanırım bu normal:ancak dinlerken sanki beynimde bomba patladı bu normal mi?
firidin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-12-2010, 04:43 PM   #410 (permalink)
Teğmen

asas76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 65
30 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asas76 will become famous soon enoughasas76 will become famous soon enough
Exclamation Cevap: Genel Kullanım Rehberi

Merhaba Atakan bey,
Suçluluk duyguları telkinini 3 ay önce 1 ay kadar dinlemiştim ve ilk andan itibaren olumlu değişimler gözlemlemiştim kendimde, daha sonra bilgisayarım arızalandı ve ara verdim dinlemeye istemeyerek,
Şimdi son 2 haftadır gene dinlemeye başladım farklı versiyonlarınıda edinerek ( farklı versiyonlar için de teşekkür ederim ) ancak aynı şeyleri gözlemleyemeyince suçluluk duyguları- ney versiyonunu sesini açıp dikkatle dinledim (telkinleri duyabilmek için) ve üst üste iki telkinin olduğunu duydum, yani iki telkinin sesi birbirine karışıyordu, bu karışıklığın nedeni nedir acaba?
Ve diğer telkinlerde de böyle bir karışıklık olması mümkün mü?
İnsanlık hali telkinli parçanın üzerine bir daha telkin kaydedilmiş olabilir mi acaba?
Birde yeni indirdiğimz telkin parçalarında ki telkinleri kontrol etmek için (doğru telkin olup olmadığını) bir program verir yayınlar mısınız, böylelikle telkinleri kontrol edip öyle dinleyebilelim.
Teşekkürler.
asas76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
ne düşünürsen osun !