Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Nasıl Dinleyebilirim

Uyarılar

Nasıl Dinleyebilirim Hangi mp3 leri hangi sırayla dinleyeceksiniz

Genel Kullanım Rehberi

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Nasıl Dinleyebilirim Genel Kullanım Rehberi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Öncelikle herkese merhabalar.Çok güzel ve özenle hazırlanmış,pozitif düşüncelerini ortaya çıkarmaya çalışan arkadaşlarla dolu bir site oluşturmuşsunuz, tebrikler.. Sanırım benim için tek sorun olacak olan kısım, zaman.Bu kadar uzun süreli dinleyemiyorum ,günde 4-5 saat kadar zaman ayırabiliyorum.Zaman olarak az bir zaman ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nasıl Dinleyebilirim telkin cd indir izle İstanbul Nasıl Dinleyebilirim nerededir kimdir Nasıl Dinleyebilirim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nasıl Dinleyebilirim hipnoz Nasıl Dinleyebilirim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nasıl Dinleyebilirim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nasıl Dinleyebilirim kuantum düşünce kitap haberi

Genel Kullanım Rehberi

Like Tree8Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-02-2008, 11:29 AM   #31 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
carismablue is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Genel Kullanım Rehberi

Öncelikle herkese merhabalar.Çok güzel ve özenle hazırlanmış,pozitif düşüncelerini ortaya çıkarmaya çalışan arkadaşlarla dolu bir site oluşturmuşsunuz, tebrikler..
Sanırım benim için tek sorun olacak olan kısım, zaman.Bu kadar uzun süreli dinleyemiyorum ,günde 4-5 saat kadar zaman ayırabiliyorum.Zaman olarak az bir zaman dinlemem,bu telkinlerin bende etkilişim zamanını uzatırmı acaba.beni bilgilendirebilirseniz sevinirim.İyi çalışmalar

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

carismablue isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-02-2008, 04:21 PM   #32 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
carismablue Nickli Üyeden Alıntı
Öncelikle herkese merhabalar.Çok güzel ve özenle hazırlanmış,pozitif düşüncelerini ortaya çıkarmaya çalışan arkadaşlarla dolu bir site oluşturmuşsunuz, tebrikler..
Sanırım benim için tek sorun olacak olan kısım, zaman.Bu kadar uzun süreli dinleyemiyorum ,günde 4-5 saat kadar zaman ayırabiliyorum.Zaman olarak az bir zaman dinlemem,bu telkinlerin bende etkilişim zamanını uzatırmı acaba.beni bilgilendirebilirseniz sevinirim.İyi çalışmalar
sevgili carismablue önce bir hoşgeldin diyeyim... telkinlerin etkisi dinlediğimiz saatlre göre değil..bilinçaltıkalıplarımızın ne kadar köklü olduğu ile ilgili diye düşünüyorum ama dinleme süresini uzatmanında imkanı var...mesela ben gece uyurken dinledin sabaha kadar doğa sesini böylece neredeyse 20- 22- saat dinlemiş oldum..gündüzde evde olduğum için devamlı dinlemiş oldum..eğer daha uzun saatler dinlemek istiyorsan, uykuda olduğun saatler en verimli saatler hem uyurken entellektüel zihnimiz uyuduğundan bilinçaltımız tamamen açık oluyor..ve telkinler bilinçaltına hooooop yerleşiveriyor zorlanmadan.. istersen kendine bir günlük aç..hem adresin belli olsun, biz seni nerede bulacağımızı bilelim..hemde içinden geleni yazdığında ilerleyen günlerde kendi gelişimini takip etme imkanı bulursun..bizde arada misafir olur bilgimizin elverdiğince sana katkıda bulunmaya çalışırız..tekrar hoşgelişler olsun..saygılı sevgiler
Alt 23-02-2008, 08:58 AM   #33 (permalink)
inci kurt
Guest

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Sitemize hoşgeldiniz..

Telkinler ile ilgili olarak aynı zamanda Portal Doktorlarımızdan birisi olan Mert Bey Almanyada tez hazirladi.. Telkinler yaklaşık 150 kişiye dinletildi ve dinleyen kişilerde testler yapıldı.Test sonucu dinleyenlerde depresyon bölgesinin dağıldığı gözlendi...

Bunun yanısıra Etkilerine inanmadıkları halde dinleyenlerde aynı etkileri olmuştur.Benzer şekilde telkinleri anne babasına habersiz dinletenlerde oldu.
Dik yürüme vb diğer etkiler ne dinlediklerini bilmeyen konuyla ilgili olumlu yada olumsuz olarak her hangi bir bilgisi olmayan kişilerde de ortaya çıkmıştır.

Plasebo konusu daha önce forumda tartışıldı.Forumda arama yaparak ulaşabilirsiniz...

depresyon bölgesi dağıldı derken kast ettiğiniz nedir...?
Alt 23-02-2008, 10:44 AM   #34 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Bazı cihazlar var ve bu cihazlarla görüntü alındığında depresyonda ki kişilerde beyinin bir bölümünün renklerinin daha koyu olduğu görülüyor.Bende bu tip görüntüleri belgeselde izlemiştim.Saniyorum bahsedilen böyle bir şey.Depresyon azaldığında o koyu renkler azalmaya başlıyor dağılmadan kastedilen bu...
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2008, 07:25 PM   #35 (permalink)

1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
esraaaa is an unknown quantity at this point
Standart !!!!!!!

BEN 2_3 GUN ONCE KAYIT OLDUM AMA BIRTURLU TELKINLERI BULAMIYORUM NE YAPMAM GEREKİYOR.....ARTIK DINLEMEK ISTIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
esraaaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2008, 10:19 AM   #36 (permalink)

1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
sserkan is an unknown quantity at this point

Merhaba,
sitenizi bugün keşfedebildim..:) Açıklamaları okudum ama ya bulamadım, yada gözümden kaçtı..:)
ego ve suçluluk telkinlerini dinlemeden diğer (topluluk önünde konuşma, sosyalleşme gibi) telkinleri indirip dinlemeye başlamamızda bir sakınca varmı?

İyi çalışmalar
sserkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2008, 11:33 AM   #37 (permalink)
Üsteğmen

farkvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 202
98 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
farkvar is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Burada bulunan telkinlerin hiçbiri tedavi amaçlı değildir. Kişisel gelişim amaçlı kullanilabilir.
- Her telkinin dinleme süresi ortalama 70–80 saattir. Günlük 8-10 saatlik bir dinleme ile 1 hafta içinde etkiler ortaya çıkmaktadır. Fakat kişiden kişiye etkiler değişik olduğundan süre değişmektedir. 1 haftadan önce etki gören olduğu gibi 2 haftada etki görmeyen de olmaktadır.
- Telkinleri dinlerken müziğin sesini çok açmaya gerek yoktur. Müziğin sesini duymanız kâfidir. Müziğin sesini çok açılması ile etkinin artması arasında bir orantı yoktur. Telkinler dinlenirken başka işlerle uğraşılabilir; TV izleyebilir, kitap okuyabilir, çalışabilir, başka müzik dinleyebilir, kısacası her türlü günlük aktivenizi yapabilirsiniz. Hatta uyurken bile dinleyebilirsiniz (sizi rahatsız etmeyen bir müzik türü ve ses düzeyi ile).

- Telkinli müziklerde telkinleri duyamayabilirsiniz. Zaten telkinlerin kulakla duyulmayacak düzeyde olması gerekiyor. Bunda amaç kişinin bilinçaltı direncini düşürmek ve etkiyi hızlandırmaktır. Telkinlerin duyulmaması etkinin olmadığı anlamına gelmemektedir.Duymak ile algılamak farklıdır beynimiz belli bir db(ses seviyesi) altında ki sesleri bilinçaltına iletir.Bu yönteme subliminal kayıt tekniği denmektedir.
- Başlangıç olarak sadece Suçluluk duyguları ve Ego(Güven) güçlendirici önerilmektedir. Bu telkinler lokomotif telkin tabiri ile adlandırılabilinir. Daha sonra dilediğiniz telkini ekleyebilirsiniz. Bir seferde birçok telkin eklemekten ziyade sizin için önem sırasına göre sıra ile eklemeniz daha uygun olur.İkinci haftadan sonra listenizden suçluluk telkinini çıkartabilirsiniz.
- Telkinlerde çeşitli müzik çeşitleri verilmiştir. Telkin içerikleri kendi grubunda aynıdır. Sadece müzikleri farklıdır. Telkinler Ritmotrance tarzında yapıldığı için müzik çeşitlerinde süreler farklı olabilir. Sürelerin farklı olması telkinlerin farklı olduğu anlamına gelmemektedir.
- Telkinler davranış değişikliği amaçlıdır. Telkinleri dinleyen kişiler genellikle iki amaç için dinlerler. 1-Kişisel gelişim amaçlı olanlar. 2-Fobi, depresyon gibi sorunlara karşı destek amaçlı olarak.
Telkinlerin etkisini göstermesi diğer yöntemlere göre daha kısadır. Ancak fobisi olan depresif olan kişiler hemen telkinleri bırakmamalıdır. En azından bir yıl boyunca 3–4 gün ara ile de olsa tekrar etmeliler.
Kişisel gelişim için dinleyenler ise diledikleri zaman bırakabilirler.
Ancak olumlu düşünme alışkanlığı tam olarak kişide yerleşmişse yani artık bireyin içsel konuşmaları olumluya dönmüşse telkin dinlemek yerine kendi içsel konuşmaları onun için yeterlidir.
- Telkinler bağımlılık yapar mı? Dünyada telkinli kişisel gelişim CD si dinleyen milyonlarca insan vardır. Ve bağımlılık yaptığına dair herhangi bir bilgi ve veri yoktur. Tam tersine kişi TV bağımlılığı, alkol bağımlılığı, sigara bağımlılığı, gibi birçok bağımlılıklardan kurtulur. Telkin konusu bizim ülkemizde çok bilinmiyor. Belki de değişime karsı olan bilinçaltı hemen bahaneler öne sürüyor.

-Telkinli mp3 leri bu linkten yükleyiniz.İlgili linkte konu başlıkları vardır.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...izfont-b254.0/

tekrar okumanı tavsıye ederım atakan abi burda önce egove suçluluk dıye kocamn kocamn yazmış yapmaın önce sen ego dınle mutluluk ve yaşama sevincini içinde hisset sonra topluluk karşınında zaten konuşursun bılmem anlatabıldımmmı
Alt 06-03-2008, 11:30 PM   #38 (permalink)

5 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
direnselimoglu is an unknown quantity at this point

Öncelikle teşekkürler. Faydasını görüyorum sanırım hafifleme var üstümde çünkü. Benim sorum dinleme yeri ve zamanıyla ilgili. Günde ortalama 10-15 saat demişsiniz. Ben nerdeyse bu ortalmaya yakın dinliyorum. Ancak şöyle, akşam 7den 10a kadar pc başında uyanık halde, 10dan sabah 7ye 8e kadar da uyuyarak dinliyorum. 10-15 saatten kastınız sadece uyanık halde midir yoksa uyurken de katılmış hali mi? Bir de; gece uyurken pc bana uzak ama yine de müziği duyuyorum. Müziğin yakından gelmesiyle uzaktan gelmesinin bir farkı var mıdır ? Şimdiden teşekkür ederim...
direnselimoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-03-2008, 12:22 AM   #39 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar direnselimoglu hoşgeldin yanımıza..

telkinlerin etkilerini yaşamaya başlamış olamana ve bunları bizimle paylaşmana çok sevindik..

dinlediğiniz süre çok güzel...

uyur uyanık farketmez yeterki dinleyebilin..
ki uyurken dinlediğiniz süreler çok daha faydalıdır...

bilinçaltımız uyurken çok daha rahat olarak kaydeder mesajları.. çünki onu meşgul eden bir zihin karmaşası yoktur..

normal olarak müziğin sesini duyuyorsanız telkinleride duyuyorsunuz demektir.. içiniz rahat olsun..

sevgiler..
Alt 15-03-2008, 11:27 AM   #40 (permalink)

1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
hikmetkaraman is an unknown quantity at this point

Merhaba
Ben günde 2-3 saat dinleyebilirim.Bu süreyle tam verim alabilirmiyim ?
hikmetkaraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
ne düşünürsen osun !