Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Nasıl Dinleyebilirim

Uyarılar

Nasıl Dinleyebilirim Hangi mp3 leri hangi sırayla dinleyeceksiniz

Genel Kullanım Rehberi

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Nasıl Dinleyebilirim Genel Kullanım Rehberi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tek kulaklıkla dinleyebilir miyiz acaba....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nasıl Dinleyebilirim telkin cd indir izle İstanbul Nasıl Dinleyebilirim nerededir kimdir Nasıl Dinleyebilirim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nasıl Dinleyebilirim hipnoz Nasıl Dinleyebilirim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nasıl Dinleyebilirim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nasıl Dinleyebilirim kuantum düşünce kitap haberi

Genel Kullanım Rehberi

Like Tree8Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-01-2008, 08:56 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sances94 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Genel Kullanım Rehberi

tek kulaklıkla dinleyebilir miyiz acaba.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-01-2008, 11:54 PM   #22 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

başka alternatifiniz yoksa dinleyebilirsiniz..
Alt 03-02-2008, 10:55 PM   #23 (permalink)

1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
sinankermen is an unknown quantity at this point
Standart kulaklık

kulaklıkla mı dinlemeli?
sinankermen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2008, 11:03 PM   #24 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar.. hoşgeldiniz yanımıza...

sizin için nasıl uygun ise o şekilde dinleyebilirsiniz..

Alt 12-02-2008, 06:33 PM   #25 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yildiz is an unknown quantity at this point

selam arkadaslar ben yeni uyeyim 3 gundur ugrasiyorum ama mp3 leri indiremedim ltfen bana yardimci olurmusunuz?
yildiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2008, 07:15 PM   #26 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

Alıntı:
vildan Nickli Üyeden Alıntı
selam arkadaslar ben yeni uyeyim 3 gundur ugrasiyorum ama mp3 leri indiremedim ltfen bana yardimci olurmusunuz?
hoşgeldin vildan sevgili arkadasım Hayatım Değişti Telkinli Kişisel Gelişim Motivasyon Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3’leri Buradan Yükleyiniz bölümünden istediğin telkini seciyorsun önce daha sonra verilen telkin linkine (adresine) tıklıyorsun.karsına bir tablo çıkacak o tablodan free yazan yere tıklayacaksın.ekrana hızla geri sayan bir sayaç çıkacak bekle. sayaç sıfırlandıktan sonra verilen şifreyi istenilen alana yazıyorsun sonra Download ediyorsun.kolay gelsin 44 44
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2008, 07:27 PM   #27 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

Alıntı:
cent Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar yine bendeniz sitede yazmadıgım yer kalmayacak bu gidişle heralde günde 10 saat denilmiş ilk gün sıgara bırakma ego güçlendirici kendime güven koruma kalkanını 14 saat dinledim aynı gün akşam belirtilen etkileri farkettim 2. gün belli bir kuralla dinledim ama hergün 10 saat dinleme imkanım olmuyor tatilde evet ama okul açılınca 10 saat bugün dinleyemedim etk
ileride hemen farkettigime göre 10 saat şartmı daha önce bü tür yazılar okudugumdanmı daha çabuk etkilendim yoksa fazla bir dirençliligim olmadıgındanmı suçlulugu iki gün ara ile 2 hafta dinlesem olurmu suçluluk bana agır geldi gibi dimlemenin 10 dakikasında bulantı ve baş agrılarım başlıyor
canımcım telkinleri açıp kulak verip dinlemek sart deil ki...sen koy o çalsın sonra git mufakta iş yap yine istenilen etkiden payına düşeni alır beyin.10 saat dinlemez isen etkisi olmaz die düşünme...10 saat şart deil ne kadar dinlemek elinden geliyorsa...suçluluk ağırdır ister ara ver ister bahsettiğin yöntemi uygula bu senin kararın fakat bana kalırsa ara versen bile tamamen çıkartma 44 dinlediğin telkinlere devam edebilir buna ertelemeyi bırak ekleyebilirsin

Alıntı:
cent Nickli Üyeden Alıntı
teşekkürler gerçekten cevap vermeniz çok hızlı bunun için ayrıca tebrikler harikasınız
bu arada çook mersiii
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2008, 11:34 PM   #28 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

vildan cım ben sana en iyisi özel mesaj atayım..

bizler sana yazıyoruz ama cevaplarına tekrar ulaşamıyorsun anladığım kadarı ile..

sevgili cent mp3 çalar alabilirsen eğer geceleri uyurken dinleyebilirsin..
böylelikle uykuda ki vakti en yararlı haliyle değerlendirmiş olursun..

bu arada devamlılık şart bana göre her gün mutlaka dinlemeye çalışın..
suçluluk ise bir çok konuda asl olan blokajlarımızı oluşturur..
onun için kesinlikle dinlemenizi tavsiye ederim..

bu arada centcim kaç gündür dinliyorsun bilmiyorum ama
suçluluk + ego ile başlayarak(2 hafta kadar dinle )
daha sonra kendine güveni ekle bunuda 10 - 15 gün kadar dinledikten sonra
suçluğu arzuna göre ara ara dinlemek koşulu ile çıkararak yeni telkin ekle
ama listeni birden kalabalık hale getirme lütfen..

sevgiler..
Alt 13-02-2008, 01:10 AM   #29 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eternia is an unknown quantity at this point

bilimsel referanslarınız nelerdir.geniş katılımlı bir plasebo etkisi olduğundan şüpheleniyorum.
eternia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2008, 02:23 AM   #30 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Sitemize hoşgeldiniz..

Telkinler ile ilgili olarak aynı zamanda Portal Doktorlarımızdan birisi olan Mert Bey Almanyada tez hazirladi.. Telkinler yaklaşık 150 kişiye dinletildi ve dinleyen kişilerde testler yapıldı.Test sonucu dinleyenlerde depresyon bölgesinin dağıldığı gözlendi...

Bunun yanısıra Etkilerine inanmadıkları halde dinleyenlerde aynı etkileri olmuştur.Benzer şekilde telkinleri anne babasına habersiz dinletenlerde oldu.
Dik yürüme vb diğer etkiler ne dinlediklerini bilmeyen konuyla ilgili olumlu yada olumsuz olarak her hangi bir bilgisi olmayan kişilerde de ortaya çıkmıştır.

Plasebo konusu daha önce forumda tartışıldı.Forumda arama yaparak ulaşabilirsiniz...
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
ne düşünürsen osun !

Seçenekler
Stil