Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Mutluluk Veren Şarkılar

Uyarılar

mutluluk veren şarkılar =))

Hayatım Değişti Klubü ve Mutluluk Veren Şarkılar mutluluk veren şarkılar =)) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: mügeee Nickli Üyeden Alıntı ya ne güzel şarkıdır o etterna... ama ben hüzünleniyorum o şarkıda 44 müziğiyle sözleri ne kadar tezat değil mi? sözleri ümit aşılıyo, müziğiyse alıp götürüyo...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mutluluk Veren Şarkılar telkin cd indir izle İstanbul Mutluluk Veren Şarkılar nerededir kimdir Mutluluk Veren Şarkılar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutluluk Veren Şarkılar hipnoz Mutluluk Veren Şarkılar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutluluk Veren Şarkılar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutluluk Veren Şarkılar kuantum düşünce kitap haberi

mutluluk veren şarkılar =))

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-03-2007, 10:55 PM   #21 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point
Standart mutluluk veren şarkılar =))

Alıntı:
mügeee Nickli Üyeden Alıntı
ya ne güzel şarkıdır o etterna... ama ben hüzünleniyorum o şarkıda 44
müziğiyle sözleri ne kadar tezat değil mi? sözleri ümit aşılıyo, müziğiyse alıp götürüyo

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-03-2007, 11:13 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
38 Mesajinıza toplam 128 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burdayım2006 is an unknown quantity at this point

ben ışın karacanın şarkısını söyle yorumladım

bi deli deniz idim
simdi bir rüzgar oldum
bir fırtınaydım eskiden
simdi bir meltem oldum

degistim simdi ben
zararlıydım kendime
bir kücük umut vardı
ben kendimi dogurdum

bir kücük kız vardı
gördüm, artık bana gülüyordu
dönmüstüm sırtımı kendime
hicbirsey görmüyordum

hep askı arıyordum
simdi kendim ask oldum

burdayım2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2007, 11:28 PM   #23 (permalink)
Teğmen

31 Mesajinıza toplam 114 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysekim is an unknown quantity at this point

kara üzüm habbesi le le le le canım gönlüm sevmez herkezi le le le le hanım wave olursa o kız olsun le le le le canım esmersen hovardasın teeey teeeey
aysekim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2007, 11:32 PM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alt 10-03-2007, 11:34 PM   #25 (permalink)
Teğmen

38 Mesajinıza toplam 128 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burdayım2006 is an unknown quantity at this point

noluyoruz kızlar hayırdır :))))
burdayım2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2007, 11:41 PM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

Gaza getirici bi şarkı Şebnem'den

Önümde ağır bir kapı
Ardında okyanus var
Ben zaten suda doğmuşum
Kapıyı açmam gerek
İşte o an biri geliyor
Tutuyor kulağımdan
Gözü anahtar deliğinde
Bak diyor sadece buradan
Bırak diyorum o küçücük resmi
Yetmez bize bu küçük esinti
Nerde törpülendin böyle
Olmaz diyor tutup ayak bileğimi
Şimdi önümde ağır bir kapı
Ardında okyanus var
Bir de bileğimden biri çekiyor
Benimse kapıyı açmam gerek
Bak diyorum koca dünyaya
Buradan derhal çıkmak gerek
Bari çekme bileğimden
Benim her şeyi görüp öğrenmem gerek
Bir ileri bir geri
Her adım bu kapının ardı demek
Sonunda boğulmak olsa da
Benim o sularda yüzmem gerek
Anahtar deliğinden görünen
Bu küçücük manzara
Sana yetiyorsa yetsin
Benim o sularda yüzmem gerek
Yüzmem gerek
Alt 10-03-2007, 11:56 PM   #27 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
aysekim Nickli Üyeden Alıntı
kara üzüm habbesi le le le le canım gönlüm sevmez herkezi le le le le hanım wave olursa o kız olsun le le le le canım esmersen hovardasın teeey teeeey

Kara üzüm habbesini unutmak olur mu hiç

[youtube=425,350]Ps3miGPnRCY[/youtube] [youtube=425,350]QU5Ww3-Rq2s[/youtube]
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2007, 08:16 PM   #28 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

gerçekten çok hoş bir bölüm olmuş mügeee

ab-ı nafi ...
kelime anlamı olarak faydalı, şifalı su manasını taşiyor...
müzik ruhun gıdası olduğuna göre..
şifa olsun herkese..

Ceza
Ab-ı Nafi (Mercan Dede)

Önceden ben tektim öncesinde bir melektim
Hep önümde bir şua ve nurdu var olan bebektim
Her tarafta tarlalar var hep çiçekli ben de ektim
Artık suları beklemek gerekti benim için
Düşman edinip düşman olmamak gerekti bunun için
Ben köstebektim yoktum ortalarda yurdum yerdi
Ve saklanırdım en derinde katlanırdım herbi derde
Ve herbi çileye, yeryüzündeyim güneş de benle
Kamaştı gözlerim bu bedenim hep savaştı
Gölgemin arkasında görkemim kaldı
Ben bi kuştum artık, güneşle arama perde
Geceyle aramız iyiydi bence
Kanatlarımdı rüzgar bu gönlümdeyse aşk var
Akılsa donmuş
Bir yunustum buz tutan denizlerin dibinde suskun
Oltalar ve ağlar birer mayın gibi
Bir çığlık duydum sanki yapmayın demiş gibi deniz de ağlar
Ben bir okyanustum şimdi yağmur oldum orman oldum
Bir kuş oldum akrep oldum oğlak oldum yaprak oldum insan oldum
Ben de yandım, ben de ağladım bi boşluktaydım
Ve ben de toprak oldum

[youtube=425,350]dEypmHN_Vwg[/youtube] [youtube=425,350]1rtvVZKevQs[/youtube]

ve nar-ı şems buda güneş ateşi super
Alt 11-03-2007, 08:48 PM   #29 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Sezen Aksu olmadan şarkı bülümü olmaz diye düşünüyorum..

[youtube=425,350]Hayba1efNkY[/youtube] Gamze gamze bir gülüver şimdi
Beni göğsüne alıver şimdi
Mevsimi geldi susadım aşka
Benimle bir bütün oluver şimdi
İkinci bahar yaşıyor ömrüm
Gel benim yarim oluver şimdi
Seni gül gibi öpe koklaya
Gözümden, dilimden, sakınır saklar .....
Bugünki aklımla severim şimdi
Şiirler, şarkılar söyleyerek
Mehtabı birlikte seyrederek
Benimle bir rüya kuruver şimdi
Aahhh....
İkinci bahar yaşıyor ömrüm
Gel benim yarim oluver şimdi
Seni gül gibi öpe koklaya
Gözümden, dilimden, sakınır saklar
Bugünki aklımla severim şimdi ......

[youtube=425,350]JvCl6__3YYQ[/youtube] Kan ter içinde uykularından uyanıyorsan eğer
Her gece
Yalnızlık sevgili gibi boylu boyunca uzanıyorsa
Koynuna
Olur olmaz yere ıslanıyorsa kirpiklerin artık
Herşeye

Anneni daha sık anımsıyorsan hatta anlıyorsan
Kalbini bir mektup gibi buruşturulup fırlatılmış
Kendini kimsesiz ve erken unutulmuş hissediyorsan

İçindeki çocuğa sarıl, sana insanı anlatır
Eller günahkar
Diller günahkar
Bir çağ yangını bu bütün
Dünya günahkar
Masum değiliz hiç birimiz
Alt 12-03-2007, 01:39 PM   #30 (permalink)
Teğmen

mudokon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 12
52 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mudokon is an unknown quantity at this point

önceden heralde Şebnem Ferah'ın "günaydın sevgilim ne güzel bir gün değil mi" diye bi şarkısı vardı.sözleri şimdi tam hatırlamıyorum şimdi ama beni baya mutlu ediyodu.
bi de hayalet avcılarının film müziğide sölerinin çoğunu anlamasamda mutlu ediyor beni nedense
mudokon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil