Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Mutluluk Veren Şarkılar

Uyarılar

mutluluk veren şarkılar =))

Hayatım Değişti Klubü ve Mutluluk Veren Şarkılar mutluluk veren şarkılar =)) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız YouTube - Ozan Ben Onunla Uyumalıyım [ Yeni Klip 2011 ] H.Q...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mutluluk Veren Şarkılar telkin cd indir izle İstanbul Mutluluk Veren Şarkılar nerededir kimdir Mutluluk Veren Şarkılar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutluluk Veren Şarkılar hipnoz Mutluluk Veren Şarkılar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutluluk Veren Şarkılar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutluluk Veren Şarkılar kuantum düşünce kitap haberi

mutluluk veren şarkılar =))

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-04-2011, 02:09 PM   #191 (permalink)
blue jaloon
Guest

Standart Cevap: mutluluk veren şarkılar =))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 04-04-2011, 12:30 PM   #192 (permalink)
blue jaloon
Guest

Alt 22-04-2011, 02:54 PM   #193 (permalink)

Tesekkür: 11
4 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sheen is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: mutluluk veren şarkılar =))

harika şarkılar tes ederım...
sheen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-04-2011, 01:05 PM   #194 (permalink)
blue jaloon
Guest

YouTube - Sibel Can - Hançer 2011
Alt 30-04-2011, 02:07 PM   #195 (permalink)
blue jaloon
Guest

YouTube - Serdar Ortaç - Kolayca Orjinal Video Klip 2011
Alt 01-05-2011, 09:05 PM   #196 (permalink)
blue jaloon
Guest

YouTube - Şimdi Dinle (Azirha)
Alt 19-05-2011, 09:47 PM   #197 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Sertab ERENER - Bir Çaresi Bulunur Elbet

Sesimde söyleyemediğim sözler var
Gizleyemediğim gözyaşlarım
Silipte unutamadığım sabahlar
Kokladığım eşyalarım

Bir çaresi bulunur, elbet yarın
Yeniden yaşamanın
Bir çaresi bulunur elbet canım
Bi uyuyup uyanalım

Ah bi yolu vardır elbet yarın
Yeniden yaşamanın
Bi çaresi bulunur çıkmazların
Bi uyuyup uyanalım

İçimde saklayamadığım anlarım var
Hiç bitmeyen yanlızlığımın
Silipte unutamadığım geceler
Dönüşü yok hep kalp ağrısı

Bir çaresi bulunur elbet yarın
Yeniden yaşamanın
Bir çaresi bulunur elbet canım
Bi uyuyup uyanalım

Ah bi yolu vardır elbet yarın
Yeniden yaşamanın
Bi çaresi bulunur çıkmazların
Bi uyuyup uyanalım
Özellikle nakarat kısmını çok severek dinlediğim bir şarkı. Bu güzel şarkıyı burdan dinleyebilirsiniz;

Sertab Erener - Bir Çaresi Bulunur / TTNET Müzik

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2011, 09:55 PM   #198 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Ebru GÜNDEŞ - Beyaz

Ben kayboldu sanmıştım meğer sendeymiş
Görür görmez anladım hemen o anda
Sarı sandıklara kitlemiştim aşkımızı
Sahip çıkmışsın canım eksik olma

Nasıl özlemiş kalbim böyle atmayı
Oysa yerini bile unutmuştum hanidir
Bazen hayat vermek ister aldıklarını
Mucizeler hep böyle ansızın gelir

Teşekkür ederim böyle baktığın için
Teşekkürler aklımda kaldığın için
Karanlıktan korkmuyorum eskisi gibi
Senin yanın en aydınlık beyaz benim için

Hep hüzünlü aşk şarkıları var mutlu insanlar için de mutlu bir aşk hikayesi anlatan nadir şarkılardan
Bu şarkıyı dinlemek isterseniz, o da burda buyrun; ;)

Ebru Gündeş - Beyaz / TTNET Müzik

Alt 19-05-2011, 10:04 PM   #199 (permalink)
Administrator

Bu da neşeli ve dinlemesi eğlenceli bir şarkı :)

Katy PERRY - E.T.

You're so hypnotising
could u be the devil, could you be an angel
your touch magnetizing
feels like going floating, leave my body glowing

They say be afraid
you're not like the others, futuristic lovers
different DNA, they dont understand u

You're from a whole other world
a different dimention
you open my eyes
and im ready to go, lead me into the light

Kiss me, k-k-kiss me
infect me with your love, and fill me with your poison
take me, t-t-take me
wanna be your victim, ready for abduction
boy(boy), you're an alien, your touch so far away
its supernatural, extraterrestrial

You're so super sonic
wanna feel your powers, stumb me with your lasers
your kiss is cosmic, every move is magic

You're from a whole other world
a different dimension
you open my eyes
and im ready to go, lead me into the light

Kiss me, k-k-kiss me
take me, t-t-take me
boy(boy), you're an alien, your touch so far away

There is this transcendental, on another level
boy, you're my lucky star
i wanna walk on your wave length
and be there when you vibrate
for you i risk it all, all

all

Kiss me, k-k-kiss me
take me, t-t-take me
boy, you're an alien, your touch so far away

Extraterrestrial

Extraterrestrial

Boy(boy), you're an alien, your touch so far away

Katy Perry - E.T. / TTNET Müzik

Alt 28-06-2011, 11:12 AM   #200 (permalink)
Teğmen

change_dnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
25 Mesajinıza toplam 62 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
change_dnz is an unknown quantity at this point

bu bölüme 1 aydır kimse bişey yazmamış ben şimdi hem burayı hareketlendirmek için hemde dinlediğimde beni kıpır kıpır yapan şarkıları başkalarıda dinleyip kıpırdaşsın diye yazıyorum :D

Murat Boz-Hayat Öpücüğü
Sinan Akçıl & Hande Yener-Atma
Bengü-Aşkım
Mustafa Sandal & Gülben Ergen-Şıkır Şıkır
Betül Demir-Hop Dedik
Özgün-Sadece Arkadaşız
Sıla-Kafa
Ajda Pekkan-Yakar Geçerim
Gökhan Tepe-Kırmızı Halı
Berkay-Lolita

Bunların hepsi zaten yeni ve hit şarkılar şuanda. Ben her gün duş alırken, kahvaltı yaparken en olmadı gece uyurken arka arkaya dinliyorum yazdıklarımı ve daha yazmadıklarımı :)

İnanın moral toplamada çok büyük etkisi oluyo. önceden uyumadan önce hep sakin slow aşk şarkıları ws dinlerdim bu bazen tabiki iyi gelebilir ama uzun sürede ben bayılmış gibi yatıp halsiz halsiz uyanıyodum. bunlarla enerji doluyorum ne kadar yorgun olursam olıyım :)

Secret'ı okuyan biri olarak dinlediğimiz müzikle bile evrene bi enerji yayıyoruz ve benzerlerini çekiyoruz diyorum, vee hadi oturmaya mı geldik canlanın diyip köşeme çekiliyorum :D umarım en azından 1ini dinleyip neşelenirsiniz :) herkese bol neşeli sevinçli kıpır kıpır günler diliyorum! :)

Bookmarks