Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk ve Yaşama Sevinci (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-ve-yasama-sevinci/)
-   -   TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:))) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-ve-yasama-sevinci/614016-tozlarindan-arinmislar-kulubu.html)

vitamin61 11-07-2010 10:13 PM

Cevap: TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:)))

Herkese hayırlı silkinmelerrr ...

ilkimce 11-07-2010 11:03 PM

bende varım hayırlı olsun

Işıldayan Safir 14-07-2010 11:37 AM

Merhaba arkadaşlar,

Fgceker'in konusunu biraz işgal edeceğim ama konuyla alakalı her birimiz için faydası olacağını düşündüğüm için Uğur Koşar'dan öğrendiğim bazı şeyleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Her gün yeni bir gün. Her gün yeni bir beyaz sayfa. Yaradan bugünü verdiyse, her gün güneş doğuyorsa, her gün uyanıyorsak, her gün mutlaka beyaz bir sayfa yüreğimizde vardır.

Bu sayfayı her gün kirletiyoruz. Biri bize hakaret ettiği zaman beyaz sayfamızı karalamış oluyor. Mahvolan beyaz sayfamızı yırtıyoruz. Her nefes alışımızda aslında yeniden doğuyoruz. O sayfayı yırttık ve çöpe atıyoruz.

Nedenleri sorgulamaya gerek yok. Çünkü bunlar zihnin aldatmacasıdır. Cevap aramaya gerek yok. Çünkü yaşam akıyor. Eğer siz buna cevap aramaya kalkışırsanız yaşamı kaçırırsınız. Ve genellikle bizim yaptığımız budur. Cevap aramayın. Hergün yanınızda beyaz bir sayfa bulundurmayı alışkanlık haline getirin.

Sevgilerimle...

Işıldayan Safir 14-07-2010 12:14 PM

http://img256.imageshack.us/img256/2...hearts1ao5.gif

Şimdi paylaşacağım çalışma için belirli bir pozisyonda oturmaya gerek yok.

Bizim içimize akan sonsuz bir enerji kaynağı var. Bunu biz hissedemiyoruz. Bu yüzden enerji ile bütünleşemiyoruz. Bu tıkanmış durumda. Bunu tıkayan şey maskelerimiz... Bu maskeler utanç duygularımız, korkularımız, kaygılarımız, affedememe duygularımız... Bu duygularımızla öncelikle yüzleşelim. Bu duyguları bir bulut olarak zihninizde resmedin.

Gözlerinizi kapatın ve kırgın olduğunuz kişiyi hatırlatın. Onunla yüzleşin. Yüz yüze gelin. Bulutlarınızın içine onun küçük küçük resimlerini koyun. Konuşmalarınızı yazıp koyun. Affedemediğiniz insanları düşleyin. Korkularınızı, kaygılarınızı, yaşadığınızın utanç duygularını, küçük düşürülmenizi düşünün. Bunları bulutun içine koyun. O anı resmedin. Eminim ki o anlar hala zihninizde capcanlı duruyor. Küçük bulutların içine koyun onu.

Daha sonra temizlikte evinizde kullandığınız istediğiniz renkte bir kovanın içine çamaşır suyu ile bütünleşmiş bir su hazırlıyorsunuz.

Şimdi bulutlarınız dolaşsın. Kesinlikle reddetmeyin. Özgür bırakın. İstedikleri gibi dolaşsın. Bırakın. Biz onlara tutundukça enerji kaybediyoruz. Besliyoruz ve beslediğimiz büyüyor. Bize yapışıyor. Onların gideceği varken, biz onları sahipleniyoruz. Bırakın özgürce dolaşsınlar. Tepki vermeyin, sadece izleyin.

Korkularımız, affedemediğimiz insanlar hepsi zihnimizin içinde dolaşıyorlar. Tepki vermeyin, şahit olun. Kesinlikle tutunmayın. Onlar bizden gibi bir şey oldular. Sıradan oldular. Ve yavaş yavaş çamaşır sulu kovanızın içine batırın. Resmini, içinde yazılı olan notunuzu, korku dolu olan, kaygı dolu olan sevgisizliğinizi batırın. Utanç duygularınızı kovanın içine batırın ve çekin kovanın içinden.

Bembeyaz oldu.

Yazılar gitti... Resim gitti... Saf, pak oldu...

Bunu yaşayın, bununla bütünleşin. Bunu inanarak yapın. Bunu yaptığınız zaman özünüzdeki sevgi çıkacak ortaya.

Çünkü sevgi sizsiniz.

Sevgilerimle.

http://img.candybar.co.kr/img/avatar...2/30200034.gif

karavan 14-07-2010 12:42 PM

Hey kulüp üyeleri herkese merhaba,

Ben şimdilik beyaz bir sayfaya "ÇÖP TORBASI" diye yazıp, içine çöpleri atmaya başladım.İçinde bulunduğum durum öyle kolay kolay kurtulabileceğim birşey değil biliyorum kurtulacağımı da.
Ben bugüne onlarca yılda geldim.
Zaten hemen iki günde iyi bir noktaya gelirsem eminim aynı hızda başladığım yere geri giderim.

O yüzden yavaaaaaş yavaşşşş ama emin adımlarla.

Hem ben sizler gibi genç de değilim.
Koşturamam artık.
Size yetişemesem de sizin her gitiiğiniz yere de gelirim.
Ama üç gün sonra ama beş gün sonra ama gelirim.
Yorulup oturup dinlensemde artık arkama bakmam vazgeçmem, peşinizden siz nereye ben oraya.

ama yavaaaaaş yavaaaaş....

İyiki varsınız
İyiki yanımdasınız

derya88 14-07-2010 05:39 PM

ugur koşarı bende çok takip ediyorum. yüzleşme kitabınıda aldım. buradaki bilgiler kolay ve eglenceli arkadaşlar, deneyin yukarıdaki uygulamayı kova uygulamasını yani ,özgürleşiyorsunuz sevgiyle kalınn...:))

fgceker 15-07-2010 01:41 PM

Alıntı:

WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 757577)
Merhaba arkadaşlar,

Fgceker'in konusunu biraz işgal edeceğim ama konuyla alakalı her birimiz için faydası olacağını düşündüğüm için Uğur Koşar'dan öğrendiğim bazı şeyleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Her gün yeni bir gün. Her gün yeni bir beyaz sayfa. Yaradan bugünü verdiyse, her gün güneş doğuyorsa, her gün uyanıyorsak, her gün mutlaka beyaz bir sayfa yüreğimizde vardır.

Bu sayfayı her gün kirletiyoruz. Biri bize hakaret ettiği zaman beyaz sayfamızı karalamış oluyor. Mahvolan beyaz sayfamızı yırtıyoruz. Her nefes alışımızda aslında yeniden doğuyoruz. O sayfayı yırttık ve çöpe atıyoruz.

Nedenleri sorgulamaya gerek yok. Çünkü bunlar zihnin aldatmacasıdır. Cevap aramaya gerek yok. Çünkü yaşam akıyor. Eğer siz buna cevap aramaya kalkışırsanız yaşamı kaçırırsınız. Ve genellikle bizim yaptığımız budur. Cevap aramayın. Hergün yanınızda beyaz bir sayfa bulundurmayı alışkanlık haline getirin.

Sevgilerimle...

Sevgili Vampirella;

Her zaman ki gibi en ihtiyacım olan şeyi karşımda buluverdim,sayende .sevincli sevincli sevincli

Evet artık cevap aramaktan yoruldum ve senin dediğin gibi yaşamı kaçırmayı red ediyorum,zihnimin beni aldatıp durmasına izin yok girlhaha girlhaha girlhaha

Mahvolan beyaz sayfamı yırttım ve hooooooooooooooop çöpe attım. girlhaha girlhaha girlhaha

Artık elimde en gıcırından bir beyaz sayfa var utananadam utananadam utananadam İyiki varsın,İyiki hayatımdasın.

Sevgiyle kal

fgceker 15-07-2010 01:45 PM

Alıntı:

WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 757580)

Şimdi paylaşacağım çalışma için belirli bir pozisyonda oturmaya gerek yok.

Bizim içimize akan sonsuz bir enerji kaynağı var. Bunu biz hissedemiyoruz. Bu yüzden enerji ile bütünleşemiyoruz. Bu tıkanmış durumda. Bunu tıkayan şey maskelerimiz... Bu maskeler utanç duygularımız, korkularımız, kaygılarımız, affedememe duygularımız... Bu duygularımızla öncelikle yüzleşelim. Bu duyguları bir bulut olarak zihninizde resmedin.

Gözlerinizi kapatın ve kırgın olduğunuz kişiyi hatırlatın. Onunla yüzleşin. Yüz yüze gelin. Bulutlarınızın içine onun küçük küçük resimlerini koyun. Konuşmalarınızı yazıp koyun. Affedemediğiniz insanları düşleyin. Korkularınızı, kaygılarınızı, yaşadığınızın utanç duygularını, küçük düşürülmenizi düşünün. Bunları bulutun içine koyun. O anı resmedin. Eminim ki o anlar hala zihninizde capcanlı duruyor. Küçük bulutların içine koyun onu.

Daha sonra temizlikte evinizde kullandığınız istediğiniz renkte bir kovanın içine çamaşır suyu ile bütünleşmiş bir su hazırlıyorsunuz.

Şimdi bulutlarınız dolaşsın. Kesinlikle reddetmeyin. Özgür bırakın. İstedikleri gibi dolaşsın. Bırakın. Biz onlara tutundukça enerji kaybediyoruz. Besliyoruz ve beslediğimiz büyüyor. Bize yapışıyor. Onların gideceği varken, biz onları sahipleniyoruz. Bırakın özgürce dolaşsınlar. Tepki vermeyin, sadece izleyin.

Korkularımız, affedemediğimiz insanlar hepsi zihnimizin içinde dolaşıyorlar. Tepki vermeyin, şahit olun. Kesinlikle tutunmayın. Onlar bizden gibi bir şey oldular. Sıradan oldular. Ve yavaş yavaş çamaşır sulu kovanızın içine batırın. Resmini, içinde yazılı olan notunuzu, korku dolu olan, kaygı dolu olan sevgisizliğinizi batırın. Utanç duygularınızı kovanın içine batırın ve çekin kovanın içinden.

Bembeyaz oldu.

Yazılar gitti... Resim gitti... Saf, pak oldu...

Bunu yaşayın, bununla bütünleşin. Bunu inanarak yapın. Bunu yaptığınız zaman özünüzdeki sevgi çıkacak ortaya.

Çünkü sevgi sizsiniz.

Sevgilerimle.

Hemen bunu yapmaya başlıyorum ağla2 ağla2 ağla2
eline ,yüreğine sağlık canıımm girlhaha

fgceker 16-07-2010 12:32 PM

Arkadaşlar ben yokum diye bakıyorumda herkes boşluyor klubü ağla2 ağla2 ağla2

Hepimizin klubü burası hep birlikte birşeyler yapmazsan kulüp kurmanın ne anlamı kaldı ki ağla2 ağla2 ağla2

Ne oldu rengarenk melek günlüklerinize?
Çöp torbası dolup boşalan yok mu yani bu kadar günde dusun2 dusun2

Ben 5 günlük sürede 3 kere doldurup boşalttım çöp torbamı sevincli sevincli sevincli

Ve bana geri dönüşleri çoook güzel oluyor....

Döndüğümde hepsini tek tek sizlerle paylaşacağım.Uzun süreli nete girme imkanım olamıyor o yüzden şimdilik yazamıyorum ama p.tesiden itibaren yazacağım.Hem pazar geliyor arkadaşlar.Çöp torbası çalışmamızın nasıl geridönüşler verdiğini bilemeden yeni bir çalışmaya nasıl gececeğiz hem biz ağla2 ağla2 ağla2

Yoksa gene erteleme alışkanlığınızın kurbanı mı oldunuz ağla2 ağla2 ağla2

Eğer öyleyse hemen erteleme alışkanlığınızıda çöp torbanıza atın ve hemen o torbayı çöp toplayıcı meleklere verip size harikalar olarak geri
döndürmeleri için onlara güvenin girlhaha girlhaha girlhaha

http://i213.photobucket.com/albums/c...0b2888f3c1.gif

mocha 16-07-2010 03:22 PM

yaa ben hiç bi yorum yazmadım ama takipteyim ve 2 gündür dolduruyorum çöpümü kokuşmasınlar diyede hemen çöpçü meleklere yakarak veriyorum:))) bu işlemin nasıl geri dönüşümler yaşatıcağını bilemiyorum ama güzel olan her sonuca açık bir şekilde beklemedeyim:)) paylaşımlarda bulunmak isterdim ama melekler konusu benım bilgi sahibi olmadığım bir konu yanlıs seyler paylaşmaktansa paylaşılan doğru şeyleri izlemek benim için daha doğru. eline sağlık guzel fikrin için

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:08 PM.