Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk ve Yaşama Sevinci (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-ve-yasama-sevinci/)
-   -   benim mutluluk sırrım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-ve-yasama-sevinci/462893-benim-mutluluk-sirrim.html)

Sultan 10-12-2009 09:57 AM

benim mutluluk sırrım

Benim mutluluk sırlarımı merak ediyorlar.bende çantamda taşıdığım kocaman dört yapraklı bir yonca gösteriyorum.İşte benim mutluluk sırrım diyorum.4 yapraklı yonca.yoncanın ilk yaprağı pozitif düşünmek.sevincli
her zaman pozitif düşünüyorum olurda canım sıkılırsa sözcüklerin ağzımdan pozitif dökülmesine dikkat ediyorum.negatif cümlelere iptal diyorum.bir süre sonra fark ettimki pozitif düşünmekte bir alışkanlık oluyor.Hayatım ben pozitif düşünmeye başladıktan sonra inanılmaz bir değişim içinde tabiki iyi yönde
Dört yapraklı yoncanın ikinci yaprağı bana hep şimdiki anı yaşamamı hatırlatıyor.
Çok eskiden geçmişte yaşadığım olumsuz olayları düşünür veremediğim cevapları vermeye çalışırdım.o zaman yaşadığım negatif enerjiyi bu güne taşırdım.bunun beni yıprattığını yeni olmuş gibi beni üzdüğünü fark ettim.o günden sonra geçmiş geçmişte kaldı.Beni üzen ne kadar kişi varsa hepsini tek tek affettim ve özgürleştim.Dünün güneşiyle bu günün çamaşırı kurumuyor.yarın içinde endişelenmiyorum.bu günü güzel keyifli yaşarsam yarında öyle gececegini düşünüyorum.ve anı doya doya yaşıyorum.sevincli
Dört yapraklı yoncanın üçüncü yaprağı ise bana egzersiz yapmamı hatırlatıyor.blissyblissy
Masa başında çalışmam nedeniyle egzersiz yapmam gerektiğini biliyorum.Her sabah mutlaka on dakika hareketlerimi yapıyorum.ve çoğu zaman işe yürüyerek gidiyorum.vücutta bulan kanın dört katı olan serum kas hareketleriyle vücutta dolaşıyor.serum vücudun direncini artırıyor.sağlıklı yaşamamız için egzersiz yapmamız mutlaka gerekiyor.
Dört yapraklı yoncanın dördüncü yaprağı şükretmeyi hatırlatıyor.sevincli
Her zaman şükrediyorum.Şükrettikçe inanın şükredeceğimiz olaylar hayatımıza akıyor.ve son olarak ben herkese bana nasıl davranılmasını istiyor ve bekliyorsam öyle davranıyorum ve hep yüzümde kocaman bir gülümsemeyle her kese selam veriyorum.98569işte benim mutluluk sırrım denendi %100 başarılı siz de deneyin ne kaybedersiniz
Sevgiyle mutlu kalıny789

çok_mutlu:) 10-12-2009 10:36 AM

Cevap: benim mutluluk sırrım

çok güzel ve akıcı bir dille anlatmışsınız gerçekten hayata geçirildiğinde sonuç verecek yöntemler saoluny789
http://img330.imageshack.us/img330/8...toon1147hg.gif

cansin sen 10-12-2009 10:51 AM

eline yüreğine diline sağlık ablam.paylaşım için teşekkür ederim.

aybükem 10-12-2009 03:21 PM

bende deneyeceğimsevincli
pozitif enerjinize varya hayranım paylaşım için teşekkür ederim
iyiki varsınız sevgiyle kalın956k

doris 10-12-2009 03:30 PM

bu sırrı paylasmana cok sevindim bengusucum iyiki varsın seni çoook seviyorumgirlhahagirlhahagirlhahagirlhaha

spestnaz 10-12-2009 03:44 PM

sizin gibi insanları kazandım yaa. . daha ne olsunn derty

Sultan 10-12-2009 04:18 PM

Alıntı:

çok_mutlu:) Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573325)
çok güzel ve akıcı bir dille anlatmışsınız gerçekten hayata geçirildiğinde sonuç verecek yöntemler saoluny789
http://img330.imageshack.us/img330/8...toon1147hg.gif

Alıntı:

cansın sen Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573328)
eline yüreğine diline sağlık ablam.paylaşım için teşekkür ederim.

Alıntı:

aybükem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573373)
bende deneyeceğimsevincli
pozitif enerjinize varya hayranım paylaşım için teşekkür ederim
iyiki varsınız sevgiyle kalın956k

Alıntı:

dmlglr Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573376)
bu sırrı paylasmana cok sevindim bengusucum iyiki varsın seni çoook seviyorumgirlhahagirlhahagirlhahagirlhaha

Alıntı:

spestnaz Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573382)
sizin gibi insanları kazandım yaa. . daha ne olsunn derty

hepinize çok çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız sevgiyle mutlu kalınnnnnnn y789

bayşegül 10-12-2009 05:21 PM

bengusucum,
harika bir paylaşım oldu
yapmamız gerekenleri bir kez daha hatırlatmış oldun ellerine saglık

Elektra 10-12-2009 05:25 PM

hmm harika 4 maddelik bir sır... bu sırrı bizde uygulamalıyız. teşekkürler sarı papatyammm956k

Sultan 10-12-2009 07:12 PM

Alıntı:

bayşegül Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573412)
bengusucum,
harika bir paylaşım oldu
yapmamız gerekenleri bir kez daha hatırlatmış oldun ellerine saglık

Alıntı:

maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573413)
hmm harika 4 maddelik bir sır... bu sırrı bizde uygulamalıyız. teşekkürler sarı papatyammm956k

çok teşekkür ederim iyiki varsınızy789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:54 AM.