Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk ve Yaşama Sevinci (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-ve-yasama-sevinci/)
-   -   benim mutluluk sırrım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-ve-yasama-sevinci/462893-benim-mutluluk-sirrim.html)

aybükem 22-12-2009 09:46 AM

Cevap: benim mutluluk sırrım

anda yaşamaya başlayalı hayatım inanılmaz güzelleşti.sevinclikendimi harika hissediyorum.çantamdan 4 yapraklı yoncayı çıkarmıyorum.iyiki varsınO0

spestnaz 22-12-2009 11:25 AM

biz anı yaşamaya çalışıyoruz isteklerimizi bekletmemeye, hayatımızın gemlerini elimize almaya çalışıyoruz yaa, ölü ozanlar derneği gibi filmler bize umutsuzluk, çaresizlik aşılamıyormu?? bu filmleri çekenlerin yada insanları olumsuz yönde etkileyecek faaliyetlerde bulunanların amaçları nedir acaba tam olarak??

umelihad 22-12-2009 12:04 PM

Çok güzel paylaşım teşekürler, ben hergün dah iyiyim. Her gecen gün mutluluğum artıyor. Çevreme her zaman güneş oluyorum. Konuştuğum herkeste bunu hıssediyorum. iyiki varsınız. Yalnız olmadığımı bilmek çok güzel bir duygu.:)

menis 22-01-2010 05:24 PM

gerçekten çok güzel bir yazı yüreğine sağlık :))

Neptün 22-01-2010 07:21 PM

çok güzel. tebrik ederim. çok teşekkürler paylaştığın için.

vitamin61 22-01-2010 07:30 PM

yine harikasın bengusu ablacım...

f.unal 22-01-2010 10:34 PM

1 - Pozitif düşünmek.
2- Şimdiki anı yaşamak.
3- Egzersiz yapmak.
4- Şükretmek.
Ve sonuç %100 başarı. Denemeye değer.
Helal olsun güzel bir paylaşım.
Elinize sağlık.

muraturkom 23-01-2010 12:03 PM

Sevgili Bengisu gönlünde ismin kadar güzel. Yonca tavsiyeni çok beğendim. Bu bir simge tabiki ancak bana da bir konuyu hatırlattın. pozitif olabilmek için kasıtlı olarak ne yapıyorum. Ben kendim ve çalışma grubumla bir oyun oynuyoruz. Selam verme ce hatır sormaca. Şöyle yapıyoruz. Otobüse biznerken şoföre günaydın " Selamünaleyküm, merhaba" siz seçin , sonra da bu gün akşama kadar kazasız belasız işinizi tamamlarsınız umarım temennisini ekliyoruz. Şöför bir anda şaşkınlık dolu bir bakışla size odaklanacak, işte o an siz pozitiflik pilinizi keyifle doldurun. Bunu bakkala, öğretmene.... herkese uyguluyoruz.

prenses1 23-01-2010 10:11 PM

Alıntı:

f.unal Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 580899)
1 - Pozitif düşünmek.
2- Şimdiki anı yaşamak.
3- Egzersiz yapmak.
4- Şükretmek.
Ve sonuç %100 başarı. Denemeye değer.
Helal olsun güzel bir paylaşım.
Elinize sağlık.

harikasınız bengusu paylaşım için teşekkür ederimO0

Sultan 23-01-2010 10:44 PM

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar sevgiyle anda yaşayarak mutlu kalıny789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:27 PM.