Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Mutluluk ve Yaşama Sevinci

Uyarılar

MARQUEZ’IN MEKTUBU *

Serbest Kürsü ve Mutluluk ve Yaşama Sevinci MARQUEZ’IN MEKTUBU * Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız MARQUEZ’IN MEKTUBU * Her yılbaşında kendimi, daha sonra tutamayacağım somut kararlar verirken bulurum. Çoğumuz böyle yapmaz mıyız zaten? Bu yıl sigarayı bırakacağım, daha az içki içeceğim, spor yapacağım, kilo vereceğim, erken kalkacağım, çok çalışacağım diye söz vermez miyiz kendi kendimize?... ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mutluluk ve Yaşama Sevinci telkin cd indir izle İstanbul Mutluluk ve Yaşama Sevinci nerededir kimdir Mutluluk ve Yaşama Sevinci çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutluluk ve Yaşama Sevinci hipnoz Mutluluk ve Yaşama Sevinci olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutluluk ve Yaşama Sevinci hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutluluk ve Yaşama Sevinci kuantum düşünce kitap haberi

MARQUEZ’IN MEKTUBU *

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-07-2007, 06:14 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
muhammed is an unknown quantity at this point
Standart MARQUEZ’IN MEKTUBU *

MARQUEZ’IN MEKTUBU *
Her yılbaşında kendimi, daha sonra tutamayacağım somut kararlar verirken bulurum. Çoğumuz böyle yapmaz mıyız zaten? Bu yıl sigarayı bırakacağım, daha az içki içeceğim, spor yapacağım, kilo vereceğim, erken kalkacağım, çok çalışacağım diye söz vermez miyiz kendi kendimize?...
Yeni yılı yaşamımızda açılan bembeyaz bir sayfa olarak değerlendiririz hep. Eski hataları düzeltmek, hayatımızı düzene sokabilmek için yepyeni bir fırsat vardır önümüzde. Umutla sarılırız bu fırsata ve yeni başlayacağımız hayatı kutlamakla geçiririz yılbaşı gecesini. Ertesi gün ise dün gece içtiğimiz şarabın etkisiyle, tatsız bir başağrısıyla öğlene doğru uyanırız. “Bugün hiç iyi değilim, spora yarın başlarım" deriz. Gece içilen içkinin etkisiyle guruldayan karnımızı doyurmak için ne bulursak yeriz. "Bugün rejim yapamam. İnşallah yarın..." Sonra kendimizi gündelik olayların akışı içinde buluveririz. Problemler, kavgalar, kilolar geçen yıl bıraktığımız yerden devam eder. Sonra yıl biter ve biz yılbaşında, yine eski hatalara bir sünger çekmeye çalışıp kendimize tutamayacağımız sözler veririz.
Ustanın insanlığa son armağanı… Yılın ilk günlerinde Amerikan dergileri ve gazeteleri, verdiğimiz kararları uygulayabilmemiz için gerekli yöntemleri sıralıyorlar. Mesela kendimize gerçekçi hedefler seçmeliymişiz, seçtiğimiz hedefin sonucunu gözümüzün önüne getirmeliymişiz falan filan. Bana göre bütün bunlar fasa fiso. Ben bu yıl kendime hiçbir söz vermiyorum. Onun yerine büyük bir ustanın ölüme yaklaşırken dostlarına gönderdiği son mektubu her an görebileceğim bir yere, çalışma masamın karşısına asmaya karar verdim. Çünkü bu mektup, gündelik modern yaşamın salıncaklarında bir öne bir arkaya savrulurken unuttuğumuz değerleri hatırlatıyor bize…
Sözünü ettiğim usta Gabriel Garcia Marquez. Lenf kanseri olan büyük yazarın durumu gittikçe ağırlaşıyor. Marquez dostlarına, yaşamın her anının ne kadar değerli olduğunu anımsatıyor mektubunda. "Sanırım bu, gerçek bir ustanın insanlığa son armaganı" diyor bana mektubu gönderen kişi. Yaşam boyu unutmamamız gereken gerçek öğütler bu cümlelerde saklı. Siz de asın gözünüzün önünde bir yere. Ve asla unutmayın….
VEDA
Tanrı, bir an için bez bebek olduğumu unutsa ve bir yaşam armağan etse bana, aklımdakileri hemen söylemezdim, önce düşünürdüm konuşmadan. Maddi kıymetiyle degil, anlamıyla değerlendirirdim herşeyi. Gözümü her kapattığımda 60 saniyelik ışık kaybettiğimi anımsayarak az uyurdum, daha çok düşlerdim. Başkaları geri dururken yürürdüm. Uyanırdım başkaları uyurken. Başkaları konuşurken dinlerdim. Ve ne çok zevk alırdım çikolatalı dondurmadan!...
Bir parça yaşam verseydi bana Tanrı, sade giyinir, kendimi sırt üstü güneşe atardım, yalnız vücudumu değil ruhumu da çırılçıplak soyardım. Tanrım! Kalbim olsaydı eger, buza yazardım nefretimi ve güneşin doğmasını beklerdim. Van Gogh düşüyle bir Benedetti şiiri çizerdim yıldızlara ve bir Serrat şarkısı, aya adadığım serenat olurdu. Gözyaşlarımla gülleri sulardım, acısını hissederdim dikenlerinin ve öpüşünü kızıl yaprakların.
Tanrım! Bir parçacık yaşamım olsaydı eğer, sevdiğim insanlara, onları sevdiğimi söylemediğim tek bir günün geçmesine izin vermezdim. Hayatımdaki her kadını ve her erkeği, onun en sevdiğim olduğuna inandırırdım. Aşkla yaşardım. Aşık olmadığı için yaşlandıgını anlamayıp, yaşlanınca aşık olamadığına inanlara ne kadar yanıldıklarını gösterirdim. Kanat verirdim çocuklara ama bırakırdım uçmayı kendi kendilerine ögrensinler diye. Ihtiyarlara, ölümün yaşla degil, unutmakla geldiğini ögretirdim.
İşte insanlar! Sizden bu kadar çok öğrendim... Öğrendim ki herkes, dağın doruğunda yaşamak ister, gerçek mutluluğun nasıl ölçüldüğünü bilmeden. Öğrendim ki yeni dogan bebek, minicik yumruğuyla babasının parmağını sıktığında, onu sonsuza dek tutsak eder. Ögrendim ki insan, ancak birini ayağa kaldırmak için eğildiğinde ona yukarıdan bakar. Sizden çok sey öğrendim. Ama gerçekte pek de işe yaramayacaklar. Çünkü bunları valizimde sakladıkça, ben mutsuz öleceğim.

Ben Çok beğendim sizinlede paylaşmak istedim saygılar

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bookmarks