Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk Telkini (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-telkini/)
-   -   meleklerle yaşamak (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-telkini/617054-meleklerle-yasamak.html)

SapphireLady 01-12-2012 02:20 PM

Cevap: meleklerle yaşamak

vakit buldukça elimden geldiğince birşeyler paylaşırım tabiki.

mesela ben hayvanları çok severim. bizim burda bir sokak köpeğini Rafael'in yardımıyla iyileştirdik.

meleklerle tanıştığımdan beri hiçbir yere geç kalmadım hatta çoğu kez ışınlandın mı sen diye şaşkın şaşkın gözlerini açmış kişiler karşılıyordu beni :) birkaç kere geç kalma olayını yaşadığımdaysa gördüm ki geç kalmam o an için en hayırlısıymış. kızamadım üzülemedim o günlerde geç kaldığıma :)

üzerlerinde negatif ruhsal blokajlar (sihir, büyü, musallat, nazar vs.) olan kişileri arındırdığımızda hepsinin hayatlarında inanılmaz değişimlere şahit oldum.

kişisel gelişimle ilgili birçok yol olduğunu gibi (mesela ben zihinsel yöntemler olan çekim yasası, access gibi yöntemlerle de çalışıyorum) melekler de hem kişisel gelişimimiz için hem de yaşamımızı büyük oranda kolaylaştırmak için çalışmalar yapmamız mümkün.

şu sıralar ilk kitabımı da kaleme alıyorum. umarım 2013'te kitabım raflarda olacak :)

yaşam koçluğuma telkinlerle ilgili de birşeyler katabilirim düşüncesiyle konuyu daha derin araştırmayı istediğim için burdayım. hayatıma telkinleri katacağım ki etkilerini kendim görüp insanlar için telkin yöntemini de önerebileyim.

değişimi, çeşitliliği ve farklılığı çok seviyorum :)

mesleğimde de çeşitliliğe, geniş bir yelpazeye önem veriyorum. tıpkı hayatımda olduğu gibi...

sizler de meleklerle ilgili yaşadıklarınızı paylaşırsanız çok sevinirim.

ceko_25 01-12-2012 03:51 PM

aslında bizi seninde işine yarıyan bi kaç kaynaktan haberder edersen çok seviniriz

SapphireLady 01-12-2012 04:37 PM

piyasadaki doreen virtue'nun tüm kitapları ve beki ikala erikli'nin tüm kitaplarını tavsiye edebilirim rahatlıkla (tabi konu meleklerse).
ayrıca melek kartlarıyla çalışmak da güzel pratik yaptırıyor kişiye.

ceko_25 01-12-2012 05:27 PM

peki teşekkürler

SapphireLady 01-12-2012 06:13 PM

rica ederim. bi faydam dokunduysa ne mutlu.

nrycnk 09-11-2013 06:47 PM

merhaba ben de meleklerle yasamak kitabını okudum ve okudumaya başladığım anda tüyler bulmaya başladım.Sorum şu: bazen hayat telası geregı yardım ıstemeyı ya da ıletısıme gecmeyı unutuyoruz.Aradan zaman gectıkten sonra tekrar aynı bag saglanabılır mı?

sweeet 09-11-2013 11:57 PM

Bence istediğiniz her an odaklandığınız her an bağlantı sağlanabilir.

Kararli3521 12-06-2015 10:58 PM

İletişime geçtiğin şeyin melek olduğu nereden belli? Bu bir kandırma olmasın. Sonuçta her şeyi bilen Allah. Melekler onun hizmetinde.

sweeet 13-06-2015 12:47 AM

Neyi düşünürsen o senin gerçeğin olur öznur. Meleklerle çalışan insanlar var ve her hangi bir yan etki ya da olumsuz etkisi olduğunu görmedim. Arada melek meditasyonu ve meleklerle şifa çalışıyorum. Tercih meselesi.

tuğba_ 13-06-2015 08:10 PM

Alıntı:

nrycnk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 847665)
merhaba ben de meleklerle yasamak kitabını okudum ve okudumaya başladığım anda tüyler bulmaya başladım.Sorum şu: bazen hayat telası geregı yardım ıstemeyı ya da ıletısıme gecmeyı unutuyoruz.Aradan zaman gectıkten sonra tekrar aynı bag saglanabılır mı?

o kitabı ben de okudum ve bir kere karşıma kuş tüyü çıktı. ben şuna inanıyorum , neyi düşünürsen onu çekersin. o tüylerin meleklerle ilgisi yok. meleklerle çalışmayı doğru bulmuyorum. Allah'tan istemeliyiz. araya aracı koymak ne kadar doğru olur. bir bakıma şirk gibi geliyor bana. kitabı okuduktan sonra ben de biraz o yönde çalışmalar yaptım ama yanlış olduğunu anlayınca bıraktım. din alimleri de bunun yanlış olduğunu söylüyor. Kuranda Allah ; isteyin vereyim buyuruyor. tercih kişiye kalmış.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:41 PM.