Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk Telkini (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-telkini/)
-   -   meleklerle yaşamak (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-telkini/617054-meleklerle-yasamak.html)

asile 27-12-2010 05:40 PM

meleklerle yaşamak

O0 arkadaşlar melek olumlamaları hakkında bilgisi olan varmı bir kitap aldım ilginç geldi

ipekibrisim 15-02-2011 11:49 AM

Cevap: meleklerle yaşamak

asile nasıl bir kitap merak ettim?

arıza 13-08-2011 01:39 PM

evet çok doğru ne ekersen onu biçersin

papatya34 13-08-2011 03:50 PM

Evet, ben Işık Elçi'nin melek uyumlaması cd'sini aldım. Meditasyon eşliğinde anlatıyor. Bana farklı bir yaklaşım geldi. ben izledim izledim. Sonra kendi cümlelerimi ve kendi hayal gücümü kullanarak daha iyi sonuç aldığımı farkettim. Bence kimse sizi sizin kadar iyi anlayamaz. Bu şuna benziyor: herkes kendi tuttuğu notun daha iyi olduğunu düşünür. Çünkü kendinin hangi dilden anlayacağını bilir insan. Bu tarz şeyler ancak bir örnek teşkil edebilir. Kendi uyumlamanızı en iyi ancak kendiniz yaparsınız. Zihniniz harika bir dosttur size.

yelda_k 21-08-2011 10:16 PM

kitaptan güzel sonuçlarını bekliorumm

kuzzen 02-09-2011 11:49 PM

mleklerle yaşamak kitabını aldım onun yanında cd hediyesi var başmelek mikail le arınma meditasyonu bunu yaptım .ve birçok kere meleklerden yardım aldım en son koruyucu meleğimi rüyamda görmeyi istedim onuda gördüm fakat ben onu gerçekte görmeyi ve ismini söylemesini istedim fakat daha hazır olmadığımı korkularımı yenmem gerektiğinisöyledi.başmelek rafaelde bana sağlıkla ilgilişeylerde yardım ediyor O0

Neptün 03-09-2011 08:34 PM

Alıntı:

kuzzen Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806012)
mleklerle yaşamak kitabını aldım onun yanında cd hediyesi var başmelek mikail le arınma meditasyonu bunu yaptım .ve birçok kere meleklerden yardım aldım en son koruyucu meleğimi rüyamda görmeyi istedim onuda gördüm fakat ben onu gerçekte görmeyi ve ismini söylemesini istedim fakat daha hazır olmadığımı korkularımı yenmem gerektiğinisöyledi.başmelek rafaelde bana sağlıkla ilgilişeylerde yardım ediyor O0

Ben de şimdi bu kitabı okuyorum. Faydasını gördüğümde ben de yazarım. Sevgiler

bluegirlx 06-09-2011 12:53 AM

kitabı dün aldım bir kaç deneme yaptım bile hatta...yok canımmm... bana öyle geldi heralde diyeceğim sonuçlar aldım tam kitapta yazdığı gibi..ama bu günlerde ne okusam bana geçmiş hayatları, reankarnasyonu işaret ediyor..geçmişi temizlemem gerektiğini..oysa ben reankarnasyonun olup olmadığını bilmiyorum..yani inanmıyorum değil bu konuda bilgi sahibi değilim..

kitabı alırken hastalıkların zihinsel sebepleri kitabını da birlikte almıştım..kitapta o kitaptan bir baş ucu kitabı olarak bahsediyor ..buda garip bir tesadüf , bir zihinsel oyun aynı zamanda..

rakamlar hakkında çok güzel bilgiler verilmiş..tesadüfen karşılaştığımız, her yerde karşımıza çıkan rakamları kullanarak işaret almayı öğrenebilirsek hayat bizim için gerçekten çok kolay olacaktır diye düşünüyorum..

meditasyon beni şimdilik çok heycanlandırmadı..

SapphireLady 01-12-2012 01:28 PM

merhaba :)
meleklerle çalışmalar yapan ve bundan sonuç alan kişileri görmek çok hoş.
ben Beki İkala Erikli'den Melek Koçluğu eğitimi aldım geçen yıl ve o zamandan beri yaşam koçluğuyla birlikte melek koçluğu da yapıyorum.
meleklerle ilgili yaşadıklarımızı ne kadar çok paylaşırsak o kadar çok kişiye faydalı olacağımızı düşünüyorum.
sevgiler...

hatiicee 01-12-2012 01:55 PM

yaaa ne güzel bazı deneyimlerinizi bizle de paylaşırsınız değil mi?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:53 AM.