Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluğu ve Güveni İçte Hissedenler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutlulugu-ve-guveni-icte-hissedenler/)
-   -   Mutluluğu ve Güveni İçte Hissetmek (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutlulugu-ve-guveni-icte-hissedenler/1150-mutlulugu-ve-guveni-icte-hissetmek.html)

hayatimdegisti 06-04-2007 12:17 PM

Mutluluğu ve Güveni İçte Hissetmek

Hani böyle bir deyim vardır ya...Bakmayın öyle gözüktüğüne içinde ne fırtınalar kopuyor ne üzüntüleri var.
Yada çevresini güldüren olumlu ve güvenli gözüken ancak kendi içinde mutsuz olan bir çok kişi vardır. sadanim

Telkinlerin en önemli etkisi içinizde gerçekten mutluluğu ve güveni hissetmenizdir.Yani gerçek güveni ve mutluluğu yaşamak. 12389
Ben daha önce kendimi mutlu ve güvenli sanıyordum oysa gerçek güven şimdi yaşadığımmış diyen bir çok üyemiz oldu.
Bu üyelerimiz herhangi bir sorunu olmayan sadece kişisel gelişim amaçlı olarak telkinleri dinleyenler... 44

Bu klibi daha önce mutluluk veren şarkılar bölümüne eklemiştik.Aslında ne kadar mutlu görünüyor bu şarkıyı söylerken.
Adeta gerçek mutluluk ve kendine güven bu dedirttiriyor.Oysa gerçek hiçde öyle değil.Aneroksiya rahatsızlığı nedeni ile kendisi ile barışık olmayan bir çok sorunları ve güvensizlikleri yaşayan birisiymiş.Bende belgeseli izledim ve şaşırdım...
Özetle dışarıda mutlu olmak ile içinde mutlu ve iyi olmak çok farklı şeyler.

[youtube=425,350]mq5pLi0huhw[/youtube]

Karen Carpenter vakası"

Hollywood'un "Lolipop" kadınlar yaratma tutkusu aslında eski bir gelenek. Elizabeth Taylor ve Judy Garland, beyazperdede canlandırdıkları zarif ve kırılgan karakterler için su diyetleri uygulamaya ve diyet hapları içmeye zorlanmışlardı! Zayıflık tutkusunun geniş kitlelerce duyulması, ilk kez 1983'te şarkıcı Karen Carpenter'ın ölümüyle oldu. Yıllarca bilinçsiz diyetler uygulayan 32 yaşındaki şarkıcı, ideal güzellik ölçülerine ulaşmak uğruna hayatını kaybetmişti. Carpenter'ın Las Vegas'ta düzenlenen "Top of the World" sırasında 35 kiloya kadar düştüğü dönemin gazetelerinde yer almıştı

Merto 18-04-2007 05:42 PM

Mutluluğu coşku şeklinde içten gelerek yaşamak harika bir duygu.
İçimizde dışımızda mutlu kalsın hep.

tlvnt 18-04-2007 05:57 PM

Bendede böyle bir durum söz konusuydu çevremdekiler huzur veren kendi derisi içinde halinden memnum birisi olarak bilir. İçimdeki çekişmeleri ben bilirdim, Mutlu olduğum zamanları da geleceğin kaygıları, hesapları ile kısa tutmayı başarırdım, Tabi bunlar telkinleri dinlemeye başlamadan önceydi.

turgay0101 19-04-2007 02:21 PM

Evet gerçekten de insanın nasıl hissettiği önemli olandır iç huzuru yakaladıktan sonra gerisi gelir zaten cilgin897

Deria 02-05-2007 03:00 PM

Ynt: Mutluluğu ve Güveni İçte Hissetmek

benim de bi ara öyle bi özeliğim vardı. herzaman güler eğlenir gibi gözükürdüm ama içimde ki kopan fırtınaları bir bn bir de Allah bilir. smil56 88a hele ki büyük bi sorunum varsa genelde çok çok daha mutlu gözükürdüm ve iinsanlar hayırdır bugun çok mutlusun? diye sorardı bana. ::)
son zamanlarda ise mutsuz olduğumda suratım asılıyor bu özelliğimi yitirdim diyebilirim. bazen mutsuz olduğumda mutlu gözükmeyi başaramıyorum. ama bazende öyle bi zamanım oluyor ki hiç bi mutluluk sebebi olmamasına rağmen bi hoplayasım zıplayasım geliyor bi enerji bi mutluluk hissediyorum zaman zaman. f678h f678h f678h
telkinlere başlayalı 3-4 gün oldu yakın zamanda içimden gelen gerçek mutluluğu ve güveni hissetmek istiyorum.
haydi bakalım... smileydance smileydance

dolfin 28-09-2007 10:23 AM

merhaba k8908. Ben yaklaşık iki haftadır telkinleri dinliyorum, ilk bir kaç gün baş ve mide ağrılarım olmuştu. Şu anda fiziksel rahatsızlığım yok ama rüyalarımı daha net hatırladığım halde şimdi hiç hatırlayamıyorum ben bunu değişime uyum sağlamak olarak yorumluyorum.... Gerçekten değişen bir şeyler var dusun 98569
Kendime dönmeye başladığımı farkediyorum, meğer ben genellikle dışımdaymışım... insanlar ne der, bana bakıyorlar. beni eleştiriyorlar vs. vs. hastalıklı bir durum söz konusu yani blissy
Bir ben var bende benden içeri kiss3

hayatimdegisti 28-09-2007 11:48 PM

Alıntı:

dolfin Nickli Üyeden Alıntı
merhaba k8908. Ben yaklaşık iki haftadır telkinleri dinliyorum, ilk bir kaç gün baş ve mide ağrılarım olmuştu. Şu anda fiziksel rahatsızlığım yok ama rüyalarımı daha net hatırladığım halde şimdi hiç hatırlayamıyorum ben bunu değişime uyum sağlamak olarak yorumluyorum.... Gerçekten değişen bir şeyler var dusun 98569
Kendime dönmeye başladığımı farkediyorum, meğer ben genellikle dışımdaymışım... insanlar ne der, bana bakıyorlar. beni eleştiriyorlar vs. vs. hastalıklı bir durum söz konusu yani blissy
Bir ben var bende benden içeri kiss3

Dışarıda ki etkilerden daha az etkilenmek mutluluğu ve güveni içte hissetmek sanki yeniden doğmuş olmak gibi güzel bir duygudur.Umuyorum ki bu his zamanla artacaktir.

farkvar 22-11-2007 06:13 PM

aynen dıyorum bunu bi yaşayan bide allah bilir gerçekten hayatımdeğişti bide dınlemeye sabır etsem daha neler değişecek allah bılır

maxim 12-04-2008 09:04 AM

bendede bir takım değişiklikler oldu mesela tabi birazda olumlu düşünme isteğiminde olmasıyla bu durum daha iyi bir hale girdi şimdi çok daha mutluyum kendimi sevmeye başladım,hayatı,doğayı ne varsa işte telkinleri çok fazla dinleyemiyorum açıkçası,günde 2,3 saat falan dinleye biliyorum ilk başlarda biraz baş ağrısı çektim ama tatlı,değişik bir ağrıydı bu sonra kesildi tabi burada olmamın bir tesadüf olmadığını düşünüyorum the secret i de izledikten sonra çok farklı bakmaya başladım hayata kendimizi kısıtlamışız meğer.....herkese mutlu bir hayat diliyorum... aa34

tatlıcadı 14-04-2008 06:58 PM

daha huzurlu hissetiğim kesin pc05

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:04 PM.