Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluğu ve Güveni İçte Hissedenler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutlulugu-ve-guveni-icte-hissedenler/)
-   -   Mutluluğu ve Güveni İçte Hissetmek (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutlulugu-ve-guveni-icte-hissedenler/1150-mutlulugu-ve-guveni-icte-hissetmek.html)

sevgili 01-02-2009 07:37 PM

Bende telkinleri dinlemeden önce mutlu görünen,ancak mutsuzlıgu tek başına yaşayan biriydim şimdi mutlu oldugumun farkındayım bu steye çok teşekkür ediyorum gerçekten hayatım degişti

dygblmz 17-03-2009 06:07 PM

kendini kandırmadan gerçekten mutluluğu hissetmek apayrı bişe..mutluluk insanın içinde ama birazda yaşadığı koşullarda..yaşam koşullarındA..ne kadar istersek mutlu olabiliriz desekte dıştan yaşanan bazı durum ve olaylar bizi etkiliyor çünkü onlarla yaşıoruz..çok fazla etkisinde kalmadan kendi içinizde kendi yağınızda kavrulmaya çalışın..ve mutlu olmanın sürekliliğini sağlamak istiyorsak her olumsuz durumun olumlu ve doğru tarafını düşünün ve geçin kafanızda..her kötü olayın mutlaka günün birinde hayırlı olduğunu göreceksiniz..ölümün bile hayrı var inanın bana..hayat öyle bi döngü içinde ki ölümler olumsuzluklar güzellikler olmasa inanın kısırlaşır..durağanlaşır..unutmayalım her şeyin olumlu bi tarafı var ilk nce bunu bilelimmm ve görelimm..kimsenin sizi etkilemesine izin vermeyin..iyi bencil insan olun:))
mutlu olarak yaşamaya devam etmek yeniden doğuş gibidir,her gün yenilenirsiniz,yeni bir sen olursun her gün..ya olmazsaların olmadığı,dolu dolu yaşadığınız bi hayattır,ayaklarınız yerden kesilir..ben olmadım böyle ama kafamda düşünüyorum mutluluğu..söylediğim gibi bi mutluluk olursa nasıl yaşarım diye..işte böyle yaşarım galiba..

ben buyum çekiyorumm her şeyiiiii kendimee...-ecek -acak yok hayatımda..erteleyebileceğim hiç bişey yokkk

kolonya_ 22-05-2009 07:47 PM

Cevap: Mutluluğu ve Güveni İçte Hissetmek

ben egodayım egom yukseldı :)
2 gunde 2*16 şar saat dınledım

yenıo mp3 lerı ındırıyorum
cok cok negatıf ve olumsuz bır ınsanım bakalım benı degıstırebılecek mı :
)

Işıldayan Safir 04-08-2009 04:37 PM

ben hangi telkini dinlersem dinliyim belli bi zaman sonra içime aşırı derecede mutluluk doluyo normalde hep sıkılgan bıkkınımdıry789 mesela şimdi 4 saattir kilo verme güven klasik telkinini dinliyorum henüz zayıflamamış olsamda çok mutlu hissediyorum kendimi blissy çok eğleniyorum:zpzp::zpzp:

FİDAN TUBA 13-08-2009 02:13 PM

Cevap: Ynt: Mutluluğu ve Güveni İçte Hissetmek

benim tam da radığım bu teliknler...özsevgi ve özgüven için olanlar..ama bu linkte bir problem mi var açamıyorum çünki...çok da önemsiyorum açıp indirmeyi

glshzn 08-11-2009 12:23 AM

Sanıyorum ki hissedilebilecek en büyük güzellik budur. Telkinleri dinledikten sonra birden bir aydınlanma yaşadım ve asıl sorunumun güveni ve mutluluğu hep dışarda aramam olduğunu anladım. Farkında olmadan ağzımdan şu cümleler dökülmeye başladı: "Ben kendi içimde güvendeyim, bir ortamda bulunmak için orda birini tanıyıp ona güvenmeme ona sırtımı dayamamama gerek yok. Güveni ve mutluluğu içimde buluyorum."

Sonradan telkinlerin içeriğini okuyunca gördüm ki bu söylediğim cümleler orda geçiyor. O gün çok büyük bir inançla dinlemeye başladım telkinleri. Çünkü öyle güçlülerdi ki, bilincimi bile yönlendirmeye, benim hiç düşünmediğim hiç haberdar olmadığım bir özgüvenli dünya hakkında konuşturmaya başlamıştı beni.

Ve gerçekten. HAYATIM DEĞİŞTİ.

betiii 25-12-2009 10:27 PM

ben de 1haftadır telkinleri dinliyorum,ilk günler daha çabuk etkisini gördüğümü hissettim şu sıralar biraz daha yavaşladı gelişmeler,hatta biraz da çekinmeye başladım okadar mı karamsarım daa bana etki etmiyor diye düşünmeye başlamadım değil.ama gene de yılmadan dinleyeceğim sonuçta gerçekten iç huzuru,özgüveni bulmaya çalışıyorum.sizi gördükçe de buna değer diye düşünüyorumm

menis 28-01-2010 05:08 PM

o kadar güzel ve faydalı bir site ki keşke daha önce burayı keşfetseymişim:)) öncelikle dış etkenlere bağlı olmadan mutlu,huzurlu ve güzel gözlerle dünyaya bakabilmek hayatın anlamıdır diye düşünüyorum zaten bu duyguların daimi olmasıyla aşılmayacak sıkıntı yoktur...desteklerinizden dolayı hepinize çok teşekkürler iyiki varsınız25889

cadi_bm 29-01-2010 02:09 PM

blissy"Mutluluk içimizde" çok klişe bir söz belki ama çok doğru. Bunu başarabilince dış etkenler değişse de mutluluk sürer. Ve biz mutlu oldukça bizi daha da mutlu edecek olayları,insanları çekeriz kendimize. Şu an yaşadıklarımızı gelecekteki"GÜZEL" hayata hazırlık olarak değil hayatın kendisi olarak yaşamayı başarmalı insan. Şunlar olsun mutlu olucam yerine mutluyum bu yüzden şunlar oluyor olmalı. Yaşasın ŞİMDİKİ AN superxywave44k8908

Herr_Mannelig 17-02-2010 10:41 PM

dün, yaşadığım bi olay yüzünden çok sinirliydim üzüntülüydüm,kendime güvenimi sıfır gibi hissediyordum,çok fazla düşüncelere kapıldım,böyle gidersem kafayı yerim falan diyordum,şu çekingenlikten nasıl kurtulcam diye derin düşüncelere dalmıştım böyle bi ara.sonra aklım başıma geldi toparlandım telkinimi açtım rahatladım, kesinlikle böyle bi site ile karşılaştığımız için çok şanslıyız..telkinler de acayip faydalı zaten,kesinlikle işe yarıyor..
mutluyumm huzurluyum güvenim tam krz56
umarım hep de böyle olacağım..güveni içte hissedeceğim..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:14 AM.