Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd

dünyanın en pahalı pastası

Ev Hali ve  Mutfak Sohbetleri   dünyanın en pahalı pastası Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . dünyanın en pahalı pastası NEW YORK -AA- ABD'nin New York kentinde, porsiyonu 25 bin dolara satılan bir tatlı, Guinness Rekorlar Kitabı'na dünyanın en pahalı tatlısı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   dünyanın en pahalı pastası telkin cd indir izle İstanbul dünyanın en pahalı pastası nerededir kimdir dünyanın en pahalı pastası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa dünyanın en pahalı pastası hipnoz dünyanın en pahalı pastasıolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi dünyanın en pahalı pastası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 dünyanın en pahalı pastası kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

dünyanın en pahalı pastası

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 27-07-2008, 11:12 AM   #1 (permalink)
suzzy
Guest

Standart dünyanın en pahalı pastası

NEW YORK -AA- ABD'nin New York kentinde, porsiyonu 25 bin dolara satılan bir tatlı, Guinness Rekorlar Kitabı'na dünyanın en pahalı tatlısı olarak girdi.

''Serendipity 3'' adlı pastanenin sahibi Stephen Bruce, lüks mücevher mağazası ''Euphoria New York'' ile işbirliği yaparak hazırladığı ''Frrozen Haute Chocolate'' adlı tatlıya 25 bin dolar fiyat biçti.

Tatlıda, dünyanın en pahalı ve egzotik 28 çeşit kakaosunun karışımı kullanılıyor.
Orjinal ismi çift 'r' ile yazılan tatlıda 5 gram, yenilebilir 23 karat altın bulunuyor. Yenilebilir altınla çevrelenmiş bir kadeh içinde sunulan tatlının dibinde de 1 karat elmasla süslü 18 karatlık altın bilezik yeralıyor.

Üstü altına bulanmış krem şantiyle süslenen tatlı, kilosu yaklaşık 5 bin dolara satılan bir trüf ile sunuluyor.
Tatlı üzeri beyaz ve siyah çikolata rengindeki elmaslarla süslü altın bir kaşıkla yeniliyor ve müşteriler isterlerse kaşığı yanlarında götürebiliyorlar.

''Frrozen Haute Chocolate'' adlı tatlı, yalnızca önceden siparişle satılıyor.

dünyanın pahalı pastası

Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan, burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık .2000 yılında ses kayıdı yaparken mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim.Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin cd indirebilirsin. hayatimdegisti.com

Okunmamış 04-12-2018, 05:15 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umutluemre is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: dünyanın en pahalı pastası

İnsanlar para harcamayı ne kadar çok seviyorlar :D İnanamıyorum :D
umutluemre isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil