Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Meditasyon

Uyarılar

Meditasyon bolluk meditasyonu, meditasyon mp3, meditasyon nedir, meditasyon resimleri, meditasyon hipnoz, yoga meditasyon, meditasyon müzik, meditasyon, neşternino meditasyon, transandal meditasyon, transandaltal meditasyon, transantal meditasyon, transdantal meditasyon,

meleklerle iletişim

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon meleklerle iletişim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sevgili sudem8 sizden rica etsem "BAŞMELEK MİKAİL PSİŞİK KORUMA ALEVİ MEDİTASYONU "ile ilgili bilgilerinizi paylaşabilirmisiniz ? teşekkür ederimmm sevgiler...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi

meleklerle iletişim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-06-2009, 10:34 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

tiriniti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,141
234 Mesajinıza toplam 1,863 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nice
Standart Cevap: meleklerle iletişim

sevgili sudem8 sizden rica etsem "BAŞMELEK MİKAİL PSİŞİK KORUMA ALEVİ MEDİTASYONU "ile ilgili bilgilerinizi paylaşabilirmisiniz ?
teşekkür ederimmm
sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 09-06-2009, 03:34 PM   #12 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
tiriniti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili sudem8 sizden rica etsem "BAŞMELEK MİKAİL PSİŞİK KORUMA ALEVİ MEDİTASYONU "ile ilgili bilgilerinizi paylaşabilirmisiniz ?
teşekkür ederimmm
sevgiler
Sevgli Triniti, ben de cok tesekkur ederim.psisik yetenekler konusundan okuyarak denemistim,Serpil22 Hanimin yazisindan cok faydalandim.her sabah aksam Basmelek Mikail Kouruma alevine korumasi icin rica ettim.cok faydasini gordum.O konuyu okursaniz daha etklil olacagini saniyorum.
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-09-2009, 09:53 PM   #13 (permalink)

Tesekkür: 1
4 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rosettastoned is an unknown quantity at this point

başaramadım :( sanırım ilk denemem diye, yeterince güçlü imgeleyememiş de olabilirim ama büyük bir hayal kırıklığına uğradım:(
rosettastoned isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2009, 01:05 AM   #14 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold

Alıntı:
rosettastoned Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
başaramadım :( sanırım ilk denemem diye, yeterince güçlü imgeleyememiş de olabilirim ama büyük bir hayal kırıklığına uğradım:(

Sevgili rosettastoned;
Eğer bebekler ilk yürümeyi denediklerinde düştükleri için tekrar denemekten vazgeçselerdi yürümeyi öğrenebilirlermiydi

Başarana kadar denemeye devam...Başardığın andaki hislerin öyle güzel olucak ki bu hayal kırıklığından eser dahi kalmıycak,Ben Melek meditasyonlarını deneyen ve yaşattığı o güzel hissi deneyimleyen biri olarak söylüyorum sana bunu..

Tekrar ,tekrar ve tekrar denemekten sakın vazgeçme.Her adımda sonuca daha çok yaklaşacağını sakın unutma...
Biran önce bu güzel hissi seninde yaşamanı tüm kalbimle diliyorum.Başaracağına dair İnancın ne kadar kuvvetli olursa sonuca o kadar kolay ve çabuk ulaşırsın bunu sakın unutma

Güzel haberlerini ve bu deneyimin sana yaşattığı hissi öğrenmek için mesajlarını sabırsızlıkla bekliyorum ...

İş bitirici meleğimide sana destek olması için yolluyorum...

Hadi bakalım biraz daha cesaret....
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2009, 12:54 AM   #15 (permalink)

Tesekkür: 1
4 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rosettastoned is an unknown quantity at this point

Alıntı:
fgceker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili rosettastoned;
Eğer bebekler ilk yürümeyi denediklerinde düştükleri için tekrar denemekten vazgeçselerdi yürümeyi öğrenebilirlermiydi

Başarana kadar denemeye devam...Başardığın andaki hislerin öyle güzel olucak ki bu hayal kırıklığından eser dahi kalmıycak,Ben Melek meditasyonlarını deneyen ve yaşattığı o güzel hissi deneyimleyen biri olarak söylüyorum sana bunu..

Tekrar ,tekrar ve tekrar denemekten sakın vazgeçme.Her adımda sonuca daha çok yaklaşacağını sakın unutma...
Biran önce bu güzel hissi seninde yaşamanı tüm kalbimle diliyorum.Başaracağına dair İnancın ne kadar kuvvetli olursa sonuca o kadar kolay ve çabuk ulaşırsın bunu sakın unutma

Güzel haberlerini ve bu deneyimin sana yaşattığı hissi öğrenmek için mesajlarını sabırsızlıkla bekliyorum ...

İş bitirici meleğimide sana destek olması için yolluyorum...

Hadi bakalım biraz daha cesaret....
gece gece acayip pozitif enerji verdi bu mesaj bana :) çok teşekkürler desteğin için, yakın bir zamanda tekrar deneyeceğim ve başarana kadar uğraşıp güzel haberlerle döneceğim inşallah, çok pis hırs yaptım :)
rosettastoned isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2009, 01:33 PM   #16 (permalink)
ozardage
Guest

arkadaşım 4 büyük melek bizim dinimizdeCEBRAİL,AZRAİL,MİKAİL,İSRAFİL diye geçiyor ya,hani URİEL VE RAFAEL'in bizim dinimizdeki adı nasıl söylenir,tamam sonuçta anlatılmak istenen aynı ama yine de hani biz Tanrı dan çok Allah kelimesini tercih ederiz diğer 2 melek adının da böyle diğer adı var mı biliyo musun?yoksa o UİREL VE RAFAEL,dediğimiz İSRAFİL VE AZRAİL Mİ?
Alt 21-09-2009, 02:29 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 101
187 Mesajinıza toplam 1,304 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Turhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really nice

isimler iki din arasında melez bir uygulama olmuş aynı şeyi arnold, swartgez britney spears brad pit vs ile de deneyebilirsiniz bence önemli olan güvendiğiniz size güven verecek bir his. paraya ihtiyacı olanlar da Bill Gates vs düşünebilirler önlerinde :)

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Ben hayatın sunduğu tüm güzellikleri hakediyorum ve şu an kendime çekiyorum. Bolluk enerjisinin benimle dolaşabilmesi için şimdi izin veriyorum" . "Yüksek bolluk enerjisini hakediyorum ve vücudumu sarmasına izin veriyorum. Bu enerji ile uyum sağlıyorum"

Başta kendimi sonra herkesi affettim.
Turhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2009, 02:34 PM   #18 (permalink)
Teğmen

PoYRaZ_z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 51
29 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
PoYRaZ_z is an unknown quantity at this point

güzelmişş..
Alt 26-09-2009, 04:19 AM   #19 (permalink)

Tesekkür: 78
20 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cigdemmm1977 will become famous soon enoughcigdemmm1977 will become famous soon enough

Merhaba,

İslamda meleklerin şuursuz, iradesiz varlıklar olduğu inancı vardır. Yani Allah'ın yapmasına izin verdiği veya istediği birşeyden fazlasını yapamazlar. İnsanlar gibi değildirler , insanları Allah düşünebilen, idraki olan, seçen , vs ve halifesi olarak yaratmıştır.

Benim inancıma göre daha fazla özellikle donatılmış insanoğlu, daha az özellikle donatılmış olan meleklerden arkadaşlıktan başka birşey beklemesin.

Ve Allah'la arasına bir duası, dileği varsa veya bir emin olma hali istiyorsa melek dahi olsa birşey koymamasının iyi olacağıdır.

Direk Allah'tan istemek, Cenabı Allah'ın sürekli bizimle olduğunu, hatta bize şah damarımızdan daha yakın olduğunu bilmek bana daha sevimli gelmekte...

Ve gene benim düşünceme göre bu tarz meditasyonlar tehlike arz ediyor. 1. nedeni hep bu tarz fikirler yabancı menşeili oluyor, 2. nedenide bir yazı okuyup hemen üzerinde uzun uzadıya düşünmeden, araştırmadan uygulamaya geçmek bilincimizi bilinmeyen durumlara bukadar çabuk açmak tehlikeli olabilir.

Bu iletişim kurmayı meleklerle değilde Allah'la kurmayı deneseniz. Eminki bir çoğunuz yapıyorsunuz ama daha bilinçli, meleklerle kurmayı istediğimiz gibi bir hevesle iletişim... İnanıyorum ki daha çok keyif alacaksınız, daha çok huzurla, mutlulukla dolacaksınızdır.

Yazdıklarım sadece (bu konuya yazan diğer herkes gibi ) benim düşüncelerim , tavsiyelerim ve yorumlarımdır. Kimseyi bağlamıyor, yargılamıyor ve eleştirmiyorum. Lütfen yalnış anlaşılmasın.

Selamlar...
cigdemmm1977 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2009, 04:19 PM   #20 (permalink)
ozardage
Guest

Alıntı:
cigdemmm1977 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,

İslamda meleklerin şuursuz, iradesiz varlıklar olduğu inancı vardır. Yani Allah'ın yapmasına izin verdiği veya istediği birşeyden fazlasını yapamazlar. İnsanlar gibi değildirler , insanları Allah düşünebilen, idraki olan, seçen , vs ve halifesi olarak yaratmıştır.

Benim inancıma göre daha fazla özellikle donatılmış insanoğlu, daha az özellikle donatılmış olan meleklerden arkadaşlıktan başka birşey beklemesin.

Ve Allah'la arasına bir duası, dileği varsa veya bir emin olma hali istiyorsa melek dahi olsa birşey koymamasının iyi olacağıdır.

Direk Allah'tan istemek, Cenabı Allah'ın sürekli bizimle olduğunu, hatta bize şah damarımızdan daha yakın olduğunu bilmek bana daha sevimli gelmekte...

Ve gene benim düşünceme göre bu tarz meditasyonlar tehlike arz ediyor. 1. nedeni hep bu tarz fikirler yabancı menşeili oluyor, 2. nedenide bir yazı okuyup hemen üzerinde uzun uzadıya düşünmeden, araştırmadan uygulamaya geçmek bilincimizi bilinmeyen durumlara bukadar çabuk açmak tehlikeli olabilir.

Bu iletişim kurmayı meleklerle değilde Allah'la kurmayı deneseniz. Eminki bir çoğunuz yapıyorsunuz ama daha bilinçli, meleklerle kurmayı istediğimiz gibi bir hevesle iletişim... İnanıyorum ki daha çok keyif alacaksınız, daha çok huzurla, mutlulukla dolacaksınızdır.

Yazdıklarım sadece (bu konuya yazan diğer herkes gibi ) benim düşüncelerim , tavsiyelerim ve yorumlarımdır. Kimseyi bağlamıyor, yargılamıyor ve eleştirmiyorum. Lütfen yalnış anlaşılmasın.

Selamlar...

Bende de aynı düşünce ve huzursuzluk mevcut,melekler de Allah tarafından bizi koruyor.o yüzden esas özden istemek,Allah'ım senin gücünle meleklerin benim yanımda olsun demek bana da daha anlamlı geliyor ama tabi herkesin kendi iç dünyası nasıl rahatsa öyle yapsın.

Bookmarks