Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Meditasyon (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/)
-   -   Rahatlamak için (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/623052-rahatlamak-icin.html)

sweeet 12-06-2013 01:03 PM

Rahatlamak için

Merhaba dostlar. Sizin için çok güzel bir kaç site buldum. Bakalım beğenecek misiniz?

Yağmur, şömine ve güzel bir müzik eşiliğinde rahatlamak isteyenler;

Önce bunu açıyoruz

Relax to the sound of rain with Rainfor.me

Sonra şöminemizi yakıyoruz

?? 1 Hour Burning Logs in Fireplace (in HD) - YouTube

En son istediğiniz müziği de açabilirsiniz elbet ama benim bulduğum yerde önerilen müzik

The Godfather Theme Song - YouTube

Ekleme: Müziği ve sesi birleştirip de paylaşmışlar daha önce bunu yaptığı ve burada bana hatırlattığı için sevgili Thanatos'a teşekkürler

https://soundcloud.com/jackdanielswh...ther-rain-fire

Işıklı yol 12-06-2013 01:04 PM

Cevap: Rahatlamak için

harikasın teşekkürler superxy

sweeet 12-06-2013 01:04 PM

Yukarıdaki seans için loş bir ortam da tavsiye edilir.

Sevgiler. :)

sweeet 12-06-2013 01:10 PM

İşte rahatlamak için iki mükemmel öneri daha;

( Bu alternatifler için sessiz bir ortam gerekli sessiz ortam mümkün değilse kulaklık kullanabilirsin. :D )

Sakin bir yere gidelim mi önce?

sakin yer

Ve şimdi de düşünceler odasına gidelim dili türkçe seçmeyi unutma ;)

the thoughts room

sweeet 12-06-2013 01:14 PM

Son alternatif yine yağmurlu

Ne dersin biraz yapmur herşeyi daha iyi yapmaz mı bazen?

Yağmur sesini çok seviyorum.

Rainy Mood

Ve bu sesi muhteşem bir müzik ile tamamlıyoruz.

Secret Garden - Heart String - YouTube

Size kalan tek şey arkanıza yaslanıp sıcak bir içecek kahvesmiley eşliğinde rahatlamak.

İşte bu kadar kolay. Belki bir sevdiğinizle belki de tek başınıza bunu yapabilirsiniz.

Sevgiler.

sweeet 12-06-2013 01:16 PM

Lütfen bunları denedikten sonraki hislerinizi paylaşmayı unutmayın. Güzellikler paylaştıkça çoğalsın.

Sevgiler.

Thanatos 12-06-2013 01:18 PM

Daha önce ikisini tek bir müzik olarak paylaşmıştım. :)

Ama yinede elinize sağlık...

papatya_27 12-06-2013 01:19 PM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 843510)
Merhaba dostlar. Sizin için çok güzel bir kaç site buldum. Bakalım beğenecek misiniz?

Yağmur, şömine ve güzel bir müzik eşiliğinde rahatlamak isteyenler;

Önce bunu açıyoruz

Relax to the sound of rain with Rainfor.me

Sonra şöminemizi yakıyoruz

?? 1 Hour Burning Logs in Fireplace (in HD) - YouTube

En son istediğiniz müziği de açabilirsiniz elbet ama benim bulduğum yerde önerilen müzik

The Godfather Theme Song - YouTube

gözlerini de kapatınca müthiş bir huzur oldu emeğine sağlık sweet

bird of paradise 12-06-2013 06:01 PM

Yağmur sesi hayali fantezismil56

iskeleye yakın bir otobüs durağındayım oturuyorum,yağmur bastırdı, kilit taşlarına çarpan yağmur damlalarının sesini dinliyorum, suyu görünce renkleri nasılda parlıyor bir birine kenetlenmiş taşların, iskeleye yanaşan vapurların sirenini duyuyorum, iskele den aceleyle koşuşanlar, kimileri içeri kaçışıp kalabalık yapıyor, gidenler ve gelenler karıştı y789

acaba bu ben mi deyip ayaklarıma bacaklarıma bakıyorum, pantolonumu, ayakkabılarımı, oturduğum yeri görüyorum, evet bu ben başkası değil diyorum, mutluyum tabi, olmanın tadını çıkartıyorum, sadece olmanın...

hava kararmak üzere, herkes evine zamanında gitmeye çalışıyor, sokak lambaları yandı, lambalardaki ışık yerde biriken yağmur suyunun üzerine yansıyor, ne hoş görüntü bir bilsen, önümden geçen insanlar var bazıları kafalarına çantalarını, elindeki poşetleri koymuşlar, koşuşturuyor,bazı kızlar el ele tutuşmuş gülerek havaya kafalarını kaldırmışlar, hey önünüze bakın düşüceksiniz diye bir ses geçiyor içimden, o sese gülüyorum sadece, gülüyorum...

bazı insanlarda olduğu gibi, nasıl olsa ıslanmışım diyor umurunda olmayan bir tavır takınıyorlar, aslında umurlarında olan yağmurun onları ıslatması değil, ıslanan elbiselerinin üzerlerine yapıştığındaki soğuklukla hissettikleri yorgunluğu bu şekilde fark etmeleri, tabi onlar bununda farkında değiller, öylece varacakları yere doğru gidiyorlar, yanımda yaşlı amcalar oturuyor onlarda izliyorlar, vakit geçmiş geçmemiş onların umrun da değil smil56 sadece izliyoruz.

bazen martı sesleri duyuyoruz, buğulu deniz kokusuyla zihnimdeki huzur ve dinginliği bütün bedenimde hissediyorum, sessizlik içindeyken patlayan gök gürültüsüyle irkiliyorum, yanımdaki amcalardan biri hey evlat neyin kafasını yaşıyorsun diyor, smil56 bir anda gülüşüyoruz, ona sizin zamanınızda böyle espiriler yapılırmıydı diye soruyorum? ah evlat bu insanların nereye vardıklarının farkında olsaydın, bu sorunun cevabını bilebilirdin diyen bilgelik dolu bir cevapla karşılık veriyor, yağmur dinmek üzere amcamız yanımdan kalkıp gidiyor, beklediğim otobüs de geldi hadi bana eyvallah

papatya_27 12-06-2013 07:06 PM

eşimin en sevdiği havalar sisli yağmurlu gök gürültülü havalar..ben de burdaki alternatiflerden birini email olarak armağan ettim müthiş keyiflendi ve çok iyi geldi..y789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:37 PM.