Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Meditasyon

Uyarılar

Meditasyon bolluk meditasyonu, meditasyon mp3, meditasyon nedir, meditasyon resimleri, meditasyon hipnoz, yoga meditasyon, meditasyon müzik, meditasyon, neşternino meditasyon, transandal meditasyon, transandaltal meditasyon, transantal meditasyon, transdantal meditasyon,

Rahatlamak için

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon Rahatlamak için Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba dostlar. Sizin için çok güzel bir kaç site buldum. Bakalım beğenecek misiniz? Yağmur, şömine ve güzel bir müzik eşiliğinde rahatlamak isteyenler; Önce bunu açıyoruz Relax to the sound of rain with Rainfor.me Sonra şöminemizi yakıyoruz ?? 1 Hour Burning ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi

Rahatlamak için

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-06-2013, 01:03 PM   #1 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Rahatlamak için

Merhaba dostlar. Sizin için çok güzel bir kaç site buldum. Bakalım beğenecek misiniz?

Yağmur, şömine ve güzel bir müzik eşiliğinde rahatlamak isteyenler;

Önce bunu açıyoruz

Relax to the sound of rain with Rainfor.me

Sonra şöminemizi yakıyoruz

En son istediğiniz müziği de açabilirsiniz elbet ama benim bulduğum yerde önerilen müzik

Ekleme: Müziği ve sesi birleştirip de paylaşmışlar daha önce bunu yaptığı ve burada bana hatırlattığı için sevgili Thanatos'a teşekkürler

https://soundcloud.com/jackdanielswh...ther-rain-fire

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2013, 01:04 PM   #2 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Rahatlamak için

harikasın teşekkürler
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2013, 01:04 PM   #3 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Yukarıdaki seans için loş bir ortam da tavsiye edilir.

Sevgiler. :)

Alt 12-06-2013, 01:10 PM   #4 (permalink)
Administrator

İşte rahatlamak için iki mükemmel öneri daha;

( Bu alternatifler için sessiz bir ortam gerekli sessiz ortam mümkün değilse kulaklık kullanabilirsin. :D )

Sakin bir yere gidelim mi önce?

sakin yer

Ve şimdi de düşünceler odasına gidelim dili türkçe seçmeyi unutma ;)

the thoughts room

Alt 12-06-2013, 01:14 PM   #5 (permalink)
Administrator

Son alternatif yine yağmurlu

Ne dersin biraz yapmur herşeyi daha iyi yapmaz mı bazen?

Yağmur sesini çok seviyorum.

Rainy Mood

Ve bu sesi muhteşem bir müzik ile tamamlıyoruz.

Size kalan tek şey arkanıza yaslanıp sıcak bir içecek eşliğinde rahatlamak.

İşte bu kadar kolay. Belki bir sevdiğinizle belki de tek başınıza bunu yapabilirsiniz.

Sevgiler.

Alt 12-06-2013, 01:16 PM   #6 (permalink)
Administrator

Lütfen bunları denedikten sonraki hislerinizi paylaşmayı unutmayın. Güzellikler paylaştıkça çoğalsın.

Sevgiler.

Alt 12-06-2013, 01:18 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Thanatos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
240 Mesajinıza toplam 454 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Thanatos will become famous soon enough

Daha önce ikisini tek bir müzik olarak paylaşmıştım. :)

Ama yinede elinize sağlık...

Herşey üstüne gelip,
Seni dayanamayacağın
Bir noktaya getirdiğinde,
Sakın vezgeçme!..
İŞTE ORASI
KADERİNİN
DEĞİŞECEĞİ
'NOKTADIR''
Thanatos isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2013, 01:19 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba dostlar. Sizin için çok güzel bir kaç site buldum. Bakalım beğenecek misiniz?

Yağmur, şömine ve güzel bir müzik eşiliğinde rahatlamak isteyenler;

Önce bunu açıyoruz

Relax to the sound of rain with Rainfor.me

Sonra şöminemizi yakıyoruz

En son istediğiniz müziği de açabilirsiniz elbet ama benim bulduğum yerde önerilen müzik

gözlerini de kapatınca müthiş bir huzur oldu emeğine sağlık sweet
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2013, 06:01 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

bird of paradise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,195
311 Mesajinıza toplam 914 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bird of paradise will become famous soon enoughbird of paradise will become famous soon enough

Yağmur sesi hayali fantezi

iskeleye yakın bir otobüs durağındayım oturuyorum,yağmur bastırdı, kilit taşlarına çarpan yağmur damlalarının sesini dinliyorum, suyu görünce renkleri nasılda parlıyor bir birine kenetlenmiş taşların, iskeleye yanaşan vapurların sirenini duyuyorum, iskele den aceleyle koşuşanlar, kimileri içeri kaçışıp kalabalık yapıyor, gidenler ve gelenler karıştı

acaba bu ben mi deyip ayaklarıma bacaklarıma bakıyorum, pantolonumu, ayakkabılarımı, oturduğum yeri görüyorum, evet bu ben başkası değil diyorum, mutluyum tabi, olmanın tadını çıkartıyorum, sadece olmanın...

hava kararmak üzere, herkes evine zamanında gitmeye çalışıyor, sokak lambaları yandı, lambalardaki ışık yerde biriken yağmur suyunun üzerine yansıyor, ne hoş görüntü bir bilsen, önümden geçen insanlar var bazıları kafalarına çantalarını, elindeki poşetleri koymuşlar, koşuşturuyor,bazı kızlar el ele tutuşmuş gülerek havaya kafalarını kaldırmışlar, hey önünüze bakın düşüceksiniz diye bir ses geçiyor içimden, o sese gülüyorum sadece, gülüyorum...

bazı insanlarda olduğu gibi, nasıl olsa ıslanmışım diyor umurunda olmayan bir tavır takınıyorlar, aslında umurlarında olan yağmurun onları ıslatması değil, ıslanan elbiselerinin üzerlerine yapıştığındaki soğuklukla hissettikleri yorgunluğu bu şekilde fark etmeleri, tabi onlar bununda farkında değiller, öylece varacakları yere doğru gidiyorlar, yanımda yaşlı amcalar oturuyor onlarda izliyorlar, vakit geçmiş geçmemiş onların umrun da değil sadece izliyoruz.

bazen martı sesleri duyuyoruz, buğulu deniz kokusuyla zihnimdeki huzur ve dinginliği bütün bedenimde hissediyorum, sessizlik içindeyken patlayan gök gürültüsüyle irkiliyorum, yanımdaki amcalardan biri hey evlat neyin kafasını yaşıyorsun diyor, bir anda gülüşüyoruz, ona sizin zamanınızda böyle espiriler yapılırmıydı diye soruyorum? ah evlat bu insanların nereye vardıklarının farkında olsaydın, bu sorunun cevabını bilebilirdin diyen bilgelik dolu bir cevapla karşılık veriyor, yağmur dinmek üzere amcamız yanımdan kalkıp gidiyor, beklediğim otobüs de geldi hadi bana eyvallah
Alt 12-06-2013, 07:06 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough

eşimin en sevdiği havalar sisli yağmurlu gök gürültülü havalar..ben de burdaki alternatiflerden birini email olarak armağan ettim müthiş keyiflendi ve çok iyi geldi..
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks