Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Meditasyon

Uyarılar

Meditasyon bolluk meditasyonu, meditasyon mp3, meditasyon nedir, meditasyon resimleri, meditasyon hipnoz, yoga meditasyon, meditasyon müzik, meditasyon, neşternino meditasyon, transandal meditasyon, transandaltal meditasyon, transantal meditasyon, transdantal meditasyon,

Uykunuzda Meleklerle Çalışın

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon Uykunuzda Meleklerle Çalışın Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben de dün akşam melek çalışması yapıp uyudum.rüyamdaHayal hanım sizi gördüm .Hoş bir rüyaydı. selamlar sevgiler...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi

Uykunuzda Meleklerle Çalışın

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-04-2008, 07:38 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 14
20 Mesajinıza toplam 54 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bubu is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Uykunuzda Meleklerle Çalışın

Ben de dün akşam melek çalışması yapıp uyudum.rüyamdaHayal hanım sizi gördüm .Hoş bir rüyaydı.
selamlar sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bubu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-04-2008, 11:26 PM   #22 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

selamlar ve sonsuz sükranlarımı sunmayı bir borç bilip yoğun ilgi ve alakanızla bizleri aydınlatmanız çok mutluluk verici.
yazar dememişmiydi mutluluk verebilenindir. inanıyorum ki değişiklikleri duyunca bizlerden çok mutlu oluyorsunuz.

Gerçekten hayatım değişiyor.

çok teşekkürler

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2008, 12:28 PM   #23 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 111 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Resureksiyon is an unknown quantity at this point

Alıntı:
mumin.okan Nickli Üyeden Alıntı
selamlar ve sonsuz sükranlarımı sunmayı bir borç bilip yoğun ilgi ve alakanızla bizleri aydınlatmanız çok mutluluk verici.
yazar dememişmiydi mutluluk verebilenindir. inanıyorum ki değişiklikleri duyunca bizlerden çok mutlu oluyorsunuz.

Gerçekten hayatım değişiyor.

çok teşekkürler
Mutluluk paylaşıldıkça çoğalan...
Alt 10-04-2008, 09:26 AM   #24 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

tekrardan merhabalar. son 3 gecedir gerçekleştirmeye çalıştığım uykuda meleklerle çalışma sonunda dün ve evvelki sabah yarım saat geç uyandım :) günün ilk saatleri biraz yorgun hissetmeme rağmen, akabinde kendimi oldukça rahatlamış gördüm. benim yorgun kalkmamın başka sebebi var diye düşünüyorum.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2008, 12:36 PM   #25 (permalink)
Teğmen

49 Mesajinıza toplam 134 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ganesha is an unknown quantity at this point

Alıntı:
ne kadar inanırsam o kadar gerçek oluyor
çok hoş bir yöntem bulmuşsun tebrik ederim
Alt 10-04-2008, 12:50 PM   #26 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 111 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Resureksiyon is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Lao Tse Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
ne kadar inanırsam o kadar gerçek oluyor
çok hoş bir yöntem bulmuşsun tebrik ederim

Teşekkür ederim, yaşanan güzelliklere vesile olabiliyorsam ne mutlu bana
Alt 15-04-2008, 02:22 PM   #27 (permalink)
Üsteğmen

tatlıcadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tatlıcadı is an unknown quantity at this point

melekler bazı zamanlar siz istesenizde fark etmesenizde sizlere yardımcı olurlar bu da benden size küçük bir ayrıntı sevgiyle kalın

Melek İnisiyasyonu — Ellerinizi (dokunmadan) alıcının solar pleksusunun üzerine ve taç çakranızın üzerine koyun. Melek ışığını (melekleri) birer birer çağırın ve bu noktalara enerjiyi gönderin.
1. Başmelek Mikail — Birliğin, Işığın Koruyucusu, Dünyadaki İnsanların Koruyucusu. Senin varlığın ve Kudretli Gücünü çağırıyoruz. Senin ışığını çağırıyoruz. Gerçeğin kılıcı ile, (isim söyleyin) ilerlemesine engel olan bağlarm ipliklerimi kes, onlar özgürleşsin ve sevgi ve saf ışık içinde ilerlesin.
2. Başmelek Cebrail — Merhametin, Haberin, Yeniden Dirişilin Meleği. Seni ve ışığını çağırıyoruz. Kalplerimizi ve sevgimizi veriyoruz ve Dünyadaki ıstırabı durdurmak için Merhamet ve Inayet istiyoruz. Bizi İlahi kimliğimize dönüştürmek ve yeniden canlandırmak için gözlerimizi ve kalplerimizi açmak için blokajları çabuk şekilde temizle.
3. Başmelek Rafael - Her şeyin en büyük şifacısı, seni ve ışığını çağırıyoruz. Kalplerinıizi ve sevgimizi veriyoruz ve kalplerimizden ve ruhlarımızdan tüm hastalıkları, rahatsızlıkları ve negatiflikleri uzaklaştırmam istiyoruz. Bizi koruyucu kanatların ile sar ve dünyayı iyileştirmek için çalışmamızda bize yardım et.

4. Başmelek Uriel (Ariel) - Seni ve ışığını çağırıyoruz. Kalplerimizi ve sevgimizi veriyoruz ve spiritüel yolumuzda bize yardım etmeni istiyoruz. Görebilmemiz için gözlerimizi aç, işitebilmemiz için kulaklarımızı aç, ruhlarımızı aydınlat.
5. Mesih Varlığının Meleği — Seni ve ışığını çağırıyoruz. Kalplerimizi ve sevgimizi veriyoruz ve herkesin En yüksek İyiliği için etkililiğini güçlendirmek için dua gücümüzü artırmanı istiyoruz. Varlığın şimdi dua edenlerin yaşamlarında hissedilsin ve ışığın onların yolunu aydınlatsm.
6. Açık Kalbin Meleği — Seni ve ışığını çağırıyoruz. Kalplerimizi ve sevgimizi veriyoruz ve tüm acıları dağıtmak ve sevgimizin serbestçe akmasım sağlamak için kalplerimizi şifa ışığın ile doldurmanı istiyoruz.
7. Rüyalann Gerçekleşmesinin Meleği — Seni ve ışığını çağırıyoruz. Kalplerinıizi ve sevgimizi veriyoruz ve En Yüksek iyilik için tezahürümüzde bize katılmam istiyoruz. Açık olalım ve evrenin sağladığı ilahi armağanları kabul edelim.
8. Dünyanın çekirdeğindeki Melek— Seni ve ışığını çağırıyoruz. Kalplerimizi ve sevgimizi veriyoruz ve dengelemek ve uyumlamak ve arınına ve uyum elde etmek için dünyaya İlahi özü yayabilmemiz için bizi İlahi öz ile doldurmanı istiyoruz. Dünyayı iyileştirmemize yardım et.
9. Yaradılışın İlahi Annesinin Meleği — Seni ve ışığını çağırıyoruz. Kalplerimizi ve sevgimizi veriyoruz ve rehberliğini ve ilahi iradeyi izleyebilmemiz için yaradılıştaki her şey ile gerçek uyum içinde olmak için varlığımıza ilham ve fhrkındalık çekilmesini istiyoruz.
10. Benim Varlığının Meleği — Seni ve ışığını çağırıyoruz. Kalplerimizi ve sevgimizi veriyoruz ve senin frekansına uyumlanmayı ve gerçek içgörü kazanmayı istiyoruz. Yaşamlarımızda saflık ve bütünlük, Sevgi ve İşık ile düşünmemiz, Olmamız, davranmamız için bizi gerçek Amacımıza hizala.
Il. Başmelek Raziel — Seni ve ışığını çağırıyoruz. Kalpleriınizi ve sevgimizi veriyoruz ve gezegendeki İlahi misyonumuz ve amacımız için tohumunu ekmeni ve onu beslemeni istiyoruz. Şimdi İlahi Kaderiınize ulaşmak için gerçek aydınlanma yolumuzu tezahür ettirmede bize yardım et.
12. On İki Solar Melek — Seni ve ışığını çağırıyoruz Kalplerimizi ve sevgimizi veriyoruz ve İlahi İşığmı almak istiyoruz. Varhğımızın her atomuna nüflız et, çakralarımızı genişlet, spiritüel güçlerimizin taşmasmı sağla. Başkalarının içsel ateşini aktive etmek için bu ışık için bir fener olarak olarak hizmet edelim.
Bu çok güçlü bir uyumlamadır:
Varlıkları ile sizi onurlandıkları için Meleklere teşekkür edin. Hepimizin Melekler ile çok yakın çalışabilmemizi isteyin ve doğru yolda olmamızda bize rehberlik yapılmasma izin verelim. Meleklere ve Dünya’ya kalbinizden sevgi ve ışık gönderin; tllerinizi dua pozisyonuna getirerek kapatm ve taç çakranızm ve kök çakranızın saf ilahi ışıkta mühürlenerek kapandığını imgeleyin.

sadece şifa meleği rafaelle çalışacaksanız ben hep şu meditasyonu yaparım

güzel bir banyo alın üzerinizde mutlaka mavi ve tonlarında bir giysi olsun "havanın renkleri" ister yatağa uzanın ister yerde bağdaş kurun nasıl rahat ediyorsanız şimdi gök yüzünü canlandırın gözünüzde bulutlar hızla hareket ediyor ardından tatlı bir esinti rüzgar yüzünüzde hissedin bulutların ardından dağların zirvesini görün şimdi kendinizi hazır hissettiğinizde

ra-fa-el ey şifa meleği ....... dilediğiniz gibi dua edin bıkmadan bunu yapın bir müddet sonra bulutların arasından kanatlarında mavinin tüm tonu olan gözleri gök mavi kahverengi saçlı beyaz tenli bir meleğin indiğini göreceksiniz yada bunu hayal edin o gerçekten yanınızdaysa yüzünüzde hafif bir esinti hissedersiniz zamanla iletişiminiz güçlenir

terazi,ikizler ve kova burçları rafaelle daha rahat iletişim kurarlar
Alt 27-05-2009, 02:55 AM   #28 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Ynt: Uykunuzda Meleklerle Çalışın

Alıntı:
Resureksiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende rüyamda hep uçtuğumu görürüm bazen yüksek binaların tepesine ordan oraya konuyorum bazen, kontrolümde olmayan bir güçle ıhlamur ağaçlarının arasında uçuyorum. Harikulade bir duygu... wave
Işık Elçi nin kitabında okumuştum, uçmak:ruhsal kalitesine ve gelişimine işaret edermiş.Huzur ve mutluluk hissi bırakıyorsa hayatınızda mutlusunuz :) daha da mutluluklar sevgi ve ışıkla kalın...
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2009, 11:50 PM   #29 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
gunesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Melekleri rüyanıza çağırmak için. . .
Melekleri rüyalarınıza davet ederek uyurken tutarlı ve berrak rehberlik alabilirsiniz. Gündüz zamanı düşünceniz siyah – beyaz bakış açılarına kilitlenmişken, bu özellikle, yeni anlayışlar ve yaratıcı fikirler kazanmak için iyi bir yoldur. Uyurken, katı düşünce kalıplarını bırakırız. Uyurken olduğu gibi açık – zihinli olduğumuzda, Tanrı ve melekler İlahi fikirleri kolayca bize aktarabilirler. Uykuya dalmadan önce, meditasyon yapmak için biraz zaman ayırın. Sonra zihinsel olarak veya yüksek sesle onaylayın : “ Sevgili Tanrım ve melekler, Lütfen bu gece rüyama girin ve bu durum (özel isteğinizi söyleyin) ile ilgili bana rehberlik ve yeni fikirler verin. Uyandığım zaman bu fikirleri berrak olarak hatırlamama yardım edin. Teşekkür ederim ve Amin ” Normalde rüyalarınızı hatırlamasanız bile, bu güçlü onaylama, uyanmadan hemen önceki saatte güçlü şekilde canlı – ve unutulmaz – rüyalar görmeniz için bilinçliliğinizi değiştirir. Bu rüyaları “ lüsid ” rüyalar olarak adlandırıyoruz. Bunlar bir sinemada olmaya benzer, burada kendinizi hem izlersiniz hem de katılımcı olursunuz. Bu rüyaları unutmak çok zor olur. “ Lüsid rüyaların konusunu ve mesajını hatırlamam ” diyen insanlar bile, bu rüyaları hatırlar.Bir çok büyük icat, kitaplar, ve çözümler rüyalardan çıkarılmıştır. Muhtemelen bir fikrin ışığı ile uyanan yazarlar, iş adamları ve mucitlerin hikayelerini duymuşsunuzdur. Herkes bu bilgi havuzuna erişir, çünkü herkesin zihni ebedi olarak Tanrı ’ nın sonsuz bilgeliğine katılır. Siz de, uyumadan önce niyetlerinizi belirterek uykunuzda yaratabilirsiniz. Melekler ayrıca uyurken sınırlayıcı düşünceleri, inançları ve duyguları iyileştirebilirler. Çoğu zaman imanın tezahürün ve mucizelerin maddesi olduğunu okuduk. “ Mucizeler Kursu ” nda, “ Herhangi bir durumda, imanın çözemeyeceği bir problem yoktur ” . Ve yeni bir bilimsel çalışma, psişik fenomene inanan insanların, şüphecilerle karşılaştırıldığında, doğru psişik rehberlik deneyimledikleri bulunmuştur. Rüya zamanı evrenin şaşmaz düzeninde imanımızı artırmak için mükemmel bir platformdur. İman seviyesini artırmanın en kolay yollarından biri, Tanrı ’ dan ve meleklerden yardım istemektir. En şüpheci pragmatist bile, bu yöntemin güçlü etkileyici deneyim yarattığını görecektir. Bunu yapmanın kolay bir yolu tam gece uykuya dalmadan öncedir. Şu onaylamayı zihinsel olarak veya yüksek sesle söyleyin ; “ Sevgili Tanrım ve koruyucu melekler, Bu gece rüyalarıma girmenizi istiyorum ve beni anlayıştan, güvenmekten ve İlahi rehberliğimi izlemekten uzak tutan korkuları temizleyin. Eğer bana vermek istediğiniz bir mesaj varsa, lütfen onu açık olarak anlamama ve sabah hatırlamama yardım edin. Amin ” Cennet, güvensizliğinizi iman ile değiştirir ve bilgililiğinizi izlemekle ilgili daha emin hissedersiniz. Rüyalarımız esnasında melek krallığı ile çok etkileşiriz. Melekleri rüyalarınızaçağırarak melek mesajlarınızın sayısı artar ve temizlik çalışmanız hızlanır. Örneğin, eğer kariyerinizin gidişatı ile ilgili kararsız iseniz, başınızı yastığa koyduğunuz zaman, zihinsel olarak buna benzer bir dua okuyun : “ Melekler, lütfen bu gece rüyalarıma girin ve bana kariyerimle ilgili hangi yöne gideceğimi bilmemde yardım etmek için, hatırlayacağım berrak mesajlar verin. ” Melekler her zaman bu isteği karşılar, ve muhtemelen uyanmadan önceki saatte kolayca hatırlayacağınız lüsid bir rüya görürsünüz. Veya, melekler rüyanızda size öyle bir şekilde yardım edebilirler ki, rüyanızın içeriğini hatırlamazsınız. Yine de, uyanırsınız ve gece boyunca içinizde bir şeylerin değiştiğini bilirsiniz. Hangi yöne gideceğiniz ile ilgili daha mutlu, daha pozitif ve daha berrak hissedersiniz. Bu, kariyeriniz ile ilgili sizi kararsız kılan korkuları salıvermenize yardımcı olmak için, meleklerin düşüncelerinizi ve inançlarınızı yeniden düzenlediğinin bir işaretidir. Eğer yaşamınızın herhangi bir alanında bloke olmuş hissediyorsanız, bir parça kağıda şu mesajı yazın ve yastığınızın altına koyun. Uykuya dalarken cümleyi zihinsel olarak üç kere tekrarlayın : “ Sevgili Melekler, yaşamımdan tam olarak haz almamı engelleyen blokları temizlemek için bu gece uykumda benimle çalışmanızı istiyorum. Lütfen ya bu blokları dikkatime getirin ya da bu geceki uykum esnasında zihnimden, duygularımdan ve bedenimden tamamen uzaklaştırın. Teşekkür ederim. ” Sabahleyin, tazelenmiş ancak gece boyunca çalışmış olduğunuzun farkındalığı ile uyanırsınız. Meleklerin gece çalışmasının ayrıntılarını hatırlayamayabilirsiniz, ama bunu derinden hissedersiniz. Başınızı gece gerçekleşen yeniden yapılandırmanedeni ile biraz garip hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, meleklerin taşıyıp götürdüğü bloklar yaşamınızın amacını ve yaşam planınızı engelleyen ağır yüklerdi. Bu temizliği istediğiniz için şükran hissedersiniz ve melekleri rüyalarınıza her gece çağırmak isteyebilirsiniz.
Doreen Virtue, Ph.D.(Çeviri ; Saffet Güler)

alıntıdır
dün gece denedim çok zevkli oldu ve beni gün boyu çok huzurlu ve rahat olmamı sağladı yine denemek için sabırsızlanıyorum teşekkürler bilgiler için.
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2009, 11:59 PM   #30 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dün gece denedim çok zevkli oldu ve beni gün boyu çok huzurlu ve rahat olmamı sağladı yine denemek için sabırsızlanıyorum teşekkürler bilgiler için.
Sudem hemen uyu bakiim
sevgiler

Bookmarks