Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Meditasyon

Uyarılar

Meditasyon bolluk meditasyonu, meditasyon mp3, meditasyon nedir, meditasyon resimleri, meditasyon hipnoz, yoga meditasyon, meditasyon müzik, meditasyon, neşternino meditasyon, transandal meditasyon, transandaltal meditasyon, transantal meditasyon, transdantal meditasyon,

meditasyon v.b çalışmalar yaparken dinleyebileceğimiz müzikler

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon meditasyon v.b çalışmalar yaparken dinleyebileceğimiz müzikler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız paylasimin icin tesekkürler canim ama link ölmüs tekrar yeniden gönderebilirmisin...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi

meditasyon v.b çalışmalar yaparken dinleyebileceğimiz müzikler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-02-2009, 12:07 AM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
56 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sonbahar is an unknown quantity at this point
Red face

paylasimin icin tesekkürler canim ama link ölmüs tekrar yeniden gönderebilirmisin

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sonbahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2009, 11:57 AM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
4 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
players is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: meditasyon v.b çalışmalar yaparken dinleyebileceğimiz müzikler

teşekkür ler. Pamukk Arkadaş
players isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2009, 12:14 PM   #23 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 15
11 Mesajinıza toplam 55 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tibey is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: meditasyon v.b çalışmalar yaparken dinleyebileceğimiz müzikler

bu güzel müziği dinlemek isterdim ama link ölmüş yenilersen sevinirim emeğine ellerine sağlık sağoooll....
tibey isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2009, 12:50 PM   #24 (permalink)
Teğmen

sevgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 295
37 Mesajinıza toplam 211 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sevgili is an unknown quantity at this point

bir türlü başaramadım, yardımcı olursanız sevinirim.
Alt 20-11-2009, 03:40 PM   #25 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

bende son birkaç günde meditasyon mp3 lerine merak sardım -ki müzik hastası olan ben pop özellikle de rock ve arabesk müzik tarzlarını çok severim insanın hüzünlü tarafında ifade edemediği şeyleri dile getirirler.. pek de efkarlandırırlar. ancak baktım ki bunlar beni daha çok bunalım moduna sokuyor.. fikir değiştirdim ve kendimi tamamiyle enstrümantal/meditasyon müzik çeşitlerine verdim ilk iş olarak da internet ortamından mp3 arayışına girdim ve tabiiri caizse bir kaç linkte tam bir meditasyon mp3 denizine düştümm ben müzikleri beğendim ve ilgi duyan arkadaşlar içinde paylaşmak istedim

kota sınırı olan arkadaşlar için sizlere yardımcı olmak adına linklerde neler bulundugundan biraz bahsedeyim..

Free Meditation music MP3 downloads. Meditation Society of Australia.
linkte görebileceğiniz gibi yabancı kaynaklı çeşitli sanatçıların hazırladıgı müzikler mevcut.. geneli mp3 formatında.. ve linklerin bir çoğu çalışıyor.. ama arada çalışmayan linklerde yok değil.. ben sitedeki tüm çalışan linklerdeki mp3leri indirdim.. Anand Aadhar Prabhu müzikleri haricinde toplamı 263mb. Anand Aadhar Prabhu müzikleri başlı başına 681mb yer kaplıyor.

Downloadable Indian Classical Fusion Music Audio-Video-DVD-Mp3s
burada da iki sayfa halinde yer alıyor mp3ler.. her iki sayfadaki mp3lerin toplam boyutları 239mb.

şimdi vereceğim site ( WriteSpirit — ) biraz karışık ama olabildğince kolay ulaşabileceğiniz linkler haline getirerek paylaşıcam.. bu sitedeki mp3lerin çoğunluğu "Radio Sri Chinmoy" (sanırım bir şirket ismi, ama şahıs ismi de olabilir) adına kayıtlı ve yine sitedeki bir çok link onların özel sitelerindeki download linklerine yönlendirilmiş..

Listen to spiritual radio online — Radio Sri Chinmoy
Radio Sri Chinmoy sitesi.. gerek grup, gerek solo bir çok kişinin albümü mevcut.. siteye girdiğinizde sol tarafta resmin altında Listen For Free başığı altında bir çok albüme ulaşabilirsiniz..

şimdiki linklerin bir çoğu bahsettiğim gibi Radio Sri Chinmoy kaynaklı..

Free Meditation Music Downloads —
meditasyon müzikleri.. henüz download ın başındayım birkaç albüm indirdim yaklaşık 231 mb oldu ve daha bir yığın albüm mevcut. toplamı 1-1,5 gb bulur diye tahmin ediyorum..

ilgi duyan arkadaşlar için (henüz sıra gelmediği için download edemedim ve de kapladıkları alan hakkında bir billgim yok) :

Download Mp3 Indian Music —
Free Indian Music Downloads —
hint müzikleri

Free Spiritual Music Downloads —
Free Spiritual Video Downloads —
spiritual müzikler ve videolar

Free Inspirational Video Downloads —
ilham verici müzik videoları

bu kadar

iyi seyirler, dinlemeler dileğimle..
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks