Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Meditasyon

Uyarılar

Meditasyon bolluk meditasyonu, meditasyon mp3, meditasyon nedir, meditasyon resimleri, meditasyon hipnoz, yoga meditasyon, meditasyon müzik, meditasyon, neşternino meditasyon, transandal meditasyon, transandaltal meditasyon, transantal meditasyon, transdantal meditasyon,

AYDINLANMA MEDİTASYONU

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon AYDINLANMA MEDİTASYONU Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız AYDINLANMA MEDİTASYONU bu meditasyonu yapmadan önce bir mum alın yakın tütsü yakın bunların yanıda bir çiçek koyun ve mum ateşine bakın ve gözlerinizi kapayın meditasyona başlayın 1:sağ elinizi kalbinizin üzerine koyun içinizdeki annesel enerjiye hitap ederek üç kere sorun ANNE ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi

AYDINLANMA MEDİTASYONU

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-03-2009, 12:14 PM   #1 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of
Standart AYDINLANMA MEDİTASYONU

AYDINLANMA MEDİTASYONU

bu meditasyonu yapmadan önce bir mum alın yakın tütsü yakın bunların yanıda bir çiçek koyun ve mum ateşine bakın ve gözlerinizi kapayın meditasyona başlayın

1:sağ elinizi kalbinizin üzerine koyun içinizdeki annesel enerjiye hitap ederek üç kere sorun

ANNE BEN SAF RUHMUYUM !

2:sağ elinizi sol kaburga kemiğinin altına koyun ve sorun :

ANNE BEN KENDİ KENDİMİN ÖĞRETMENİMİYİM!

3:sağ elinizi sol kasığınıza koyun ve 6 defa söyleyin:

ANNE BANA SAF ARZUYU VE SAF BİLGİYİ VER VER!

4:sağ elinizi sol kaburga kemiğinin altına koyun ve 10 defa söyleyin:

ANNE BEN KENDİ KENDİMİN ÖĞRETMENİYİM !

5:Sağ elinizi kalbinizin üzerine koyun ve 12 defa söyleyin

ANNE BEN SAF RUHUM!

6:Sağ elinizi sol omuz ve boyun arasına yerleştirin ve başınızı sağa cevirin 16 defa söyleyin:

ANNE BEN SUÇLU DEĞİLİM!

7:Sağ elinizi alnınızın ortasına koyun ve başınızı hafif öne doğru eğin ve istediğiniz kadar söyleyin :

ANNE BEN KENDİMİ VE HERKEZİ AFFEDİYORUM !

8:sağ elinizi başınızın arkasına bombeli kısma koyun be başınızı arkaya doğru eğin ve istediğiniz kadar söyleyin

ALLAHIM LÜTFEN BİLEREK YADA BİLMEYEREK YAPTIĞIM TÜM HATALARI LÜTFEN AFFET!

9:Sağ elinizi başınızın üstüne koyun bıngıldak boşluğuna avucunuzu gerek ve bastırarak bir yandanda hafif masaj yaparak tekrarlayın

ANNE BANA AYDINLANMAMI VER!

gözlerinizi acın ve sağ elinizi bıngıldak boşluğundan bir avuc hızası kadar yukarıda tutun yani başınıza değmesin

avuc içinde bir esinti hiisedeceksiniz tüm avucta ve parmak uçlarında esinti hiisederseniz aydınlanmayı tam aldınız demektir eğer avuc içinde ısınma varsa tüm çakralar kapalı demektir

eğer baş parmağında ısınma olursa işi sıkıntısı ve bağ ağrısı cekiyorsunuz demektir ısınma çok şiddetli ise hastalığınız var demektir baş bölgesinde

işaret parmağında olursa gelecek endişesi taşıyorsunuz demektir

orta parmak ısınırsa ailede yada arkadaş cevresinde sıkıntınız var demektir ve iç hastalıklardan sorununuz olabilir

yüzük parmağı ısınırsa duygusal problemleriniz ve sıgara alkol yada uyuştırucu bağımlılığınız var demektir

küçük parmak ısınırsa kendi içinizde çözemediğiniz sorunlar var demktir

bu çakraların acılması ve tam aydınlanma almanız ıçin ısınmalar bitene kadar devam edin tavsiye sık sık bu uygulamayı yapın

yaparken nefes alış verişleriniz düzgün olsun ben aydınlanmayı ankarada insanca yaşam derneğinde almıştım ordan öğrendim

daha fazla bilgi için sahaja ve sahaja yoga yı araştırmanızı tavsiye ederim

anne denmesinin sebebi kundaliniyi uyandırmak içindir. toprak ana diyenlerde vardır. kundalini anne diyenlerde vardır sahoja anne diyenlerde vardır istenire bunlarda söylenebilir . hangi dine inanıyorsanız onu dinin tanrısının ismini söyleyebilirsiniz yada hiç bir şey söylemezsiniz bu tamamen size kalmış.

alıntıdır.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2009, 01:04 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,097
166 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really nice

Ben bunu 2 gündür deniyorum belki yanlış uyguluyor olabilirim ama bendeki etkisi: hafıf sersemlık, baş donmesi ve midem kötü oluyor. Otobus tutması tarzı diye bilierim. normalmıdır? Anormalmidir.?
umelihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2009, 11:28 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: AYDINLANMA MEDİTASYONU

Alıntı:
melodiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
AYDINLANMA MEDİTASYONU

bu meditasyonu yapmadan önce bir mum alın yakın tütsü yakın bunların yanıda bir çiçek koyun ve mum ateşine bakın ve gözlerinizi kapayın meditasyona başlayın

1:sağ elinizi kalbinizin üzerine koyun içinizdeki annesel enerjiye hitap ederek üç kere sorun

ANNE BEN SAF RUHMUYUM !

2:sağ elinizi sol kaburga kemiğinin altına koyun ve sorun :

ANNE BEN KENDİ KENDİMİN ÖĞRETMENİMİYİM!

3:sağ elinizi sol kasığınıza koyun ve 6 defa söyleyin:

ANNE BANA SAF ARZUYU VE SAF BİLGİYİ VER VER!

4:sağ elinizi sol kaburga kemiğinin altına koyun ve 10 defa söyleyin:

ANNE BEN KENDİ KENDİMİN ÖĞRETMENİYİM !

5:Sağ elinizi kalbinizin üzerine koyun ve 12 defa söyleyin

ANNE BEN SAF RUHUM!

6:Sağ elinizi sol omuz ve boyun arasına yerleştirin ve başınızı sağa cevirin 16 defa söyleyin:

ANNE BEN SUÇLU DEĞİLİM!

7:Sağ elinizi alnınızın ortasına koyun ve başınızı hafif öne doğru eğin ve istediğiniz kadar söyleyin :

ANNE BEN KENDİMİ VE HERKEZİ AFFEDİYORUM !

8:sağ elinizi başınızın arkasına bombeli kısma koyun be başınızı arkaya doğru eğin ve istediğiniz kadar söyleyin

ALLAHIM LÜTFEN BİLEREK YADA BİLMEYEREK YAPTIĞIM TÜM HATALARI LÜTFEN AFFET!

9:Sağ elinizi başınızın üstüne koyun bıngıldak boşluğuna avucunuzu gerek ve bastırarak bir yandanda hafif masaj yaparak tekrarlayın

ANNE BANA AYDINLANMAMI VER!

gözlerinizi acın ve sağ elinizi bıngıldak boşluğundan bir avuc hızası kadar yukarıda tutun yani başınıza değmesin

avuc içinde bir esinti hiisedeceksiniz tüm avucta ve parmak uçlarında esinti hiisederseniz aydınlanmayı tam aldınız demektir eğer avuc içinde ısınma varsa tüm çakralar kapalı demektir

eğer baş parmağında ısınma olursa işi sıkıntısı ve bağ ağrısı cekiyorsunuz demektir ısınma çok şiddetli ise hastalığınız var demektir baş bölgesinde

işaret parmağında olursa gelecek endişesi taşıyorsunuz demektir

orta parmak ısınırsa ailede yada arkadaş cevresinde sıkıntınız var demektir ve iç hastalıklardan sorununuz olabilir

yüzük parmağı ısınırsa duygusal problemleriniz ve sıgara alkol yada uyuştırucu bağımlılığınız var demektir

küçük parmak ısınırsa kendi içinizde çözemediğiniz sorunlar var demktir

bu çakraların acılması ve tam aydınlanma almanız ıçin ısınmalar bitene kadar devam edin tavsiye sık sık bu uygulamayı yapın

yaparken nefes alış verişleriniz düzgün olsun ben aydınlanmayı ankarada insanca yaşam derneğinde almıştım ordan öğrendim

daha fazla bilgi için sahaja ve sahaja yoga yı araştırmanızı tavsiye ederim

anne denmesinin sebebi kundaliniyi uyandırmak içindir. toprak ana diyenlerde vardır. kundalini anne diyenlerde vardır sahoja anne diyenlerde vardır istenire bunlarda söylenebilir . hangi dine inanıyorsanız onu dinin tanrısının ismini söyleyebilirsiniz yada hiç bir şey söylemezsiniz bu tamamen size kalmış.

alıntıdır.
hem esinti oldu hem avucumun içi yandı.benim çakralar kapalı.bunları devamlı yapsam açılır mı?
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2009, 12:11 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Sudem arkadaşım sen yaptınmı ,ben üşendim valla
cidden çok güzel ilgimi çekti ama,üşendimm benim çakralarda kapalı sanırım,azmettim açıcam,antenlerim açık ama
Alt 29-05-2009, 12:13 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Melodiss,paylaşım için teşekkürlersuper
Alt 29-05-2009, 12:21 AM   #6 (permalink)
Teğmen

ESOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 218
98 Mesajinıza toplam 834 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ESOS is on a distinguished road
Thumbs up Cevap: AYDINLANMA MEDİTASYONU

Alıntı:
gülpor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cidden çok güzel ilgimi çekti ama,üşendimm benim çakralarda kapalı sanırım,azmettim açıcam,antenlerim açık ama
selam .. meditasyonu ilk yapmaya başlamadan önce üşenirsin fakat sonra o kadar huzur bulursunki boş kaldığın her zaman yapmak istersin çok keyifli seninle birlikte yapacak arkadaşın varsa toplu enerji daha güçlü oluyor benim arkadaş gurubumda 4 kişiyiz sık sık biraraya gelip meditasyon yapıyoruz aramızda bi arkadaşımız reiki yapıyor tabi o zaman daha keyifli tavsiye ederim tatlım ..ayrıca düşüncelerini temizler sen zaten çakraların açılır meditasyon da bu temizlikte süper yardımcı her çakranı açman dileğiyle
ESOS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2009, 01:12 AM   #7 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
gülpor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aaa sana hiç yakışrıramadım arkadaşım.üşenmek en sevmediğim sözdür.hiç bişeye üşenmem.bu sitede ne varsa bilgi meditasyon hepsini uygularım, okurum.yoksa sınıfta kalırsın.okuldaki gibi olsa iyi hayattaki sorunlar yakamızı bırakmaz. iyileşmek için burdayız ruhumuz, özümüz beslenecek ki mutlu olalım.
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
aydinlanma, meditasyonu