Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Meditasyon

Uyarılar

Meditasyon bolluk meditasyonu, meditasyon mp3, meditasyon nedir, meditasyon resimleri, meditasyon hipnoz, yoga meditasyon, meditasyon müzik, meditasyon, neşternino meditasyon, transandal meditasyon, transandaltal meditasyon, transantal meditasyon, transdantal meditasyon,

Bolluk Ve Refah Bilinci Meditasyonu

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon Bolluk Ve Refah Bilinci Meditasyonu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu akşam da meditasyona katıldım..Üç akşamdır evim tıka basa dolu..Misafirlerden bir ara yolunu bulup evin en ücra köşesine çekiliyorum, çünkü meditasyonu daha önce farketmemiş kişiler..İlk akşam çok mükemmeldi..Fakat iki akşamdır,konsantrasyonda biraz zorlandım..Zihnim başka yönlere kaydı,sürekli toparlanma ihtiyacı hissettim.. İmgelemeye çalıştığımda ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi

Bolluk Ve Refah Bilinci Meditasyonu

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-12-2008, 12:28 AM   #31 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Bu akşam da meditasyona katıldım..Üç akşamdır evim tıka basa dolu..Misafirlerden bir ara yolunu bulup evin en ücra köşesine çekiliyorum, çünkü meditasyonu daha önce farketmemiş kişiler..İlk akşam çok mükemmeldi..Fakat iki akşamdır,konsantrasyonda biraz zorlandım..Zihnim başka yönlere kaydı,sürekli toparlanma ihtiyacı hissettim..
İmgelemeye çalıştığımda gözümün önüne uçsuz bucaksız yemyeşil bir meydan,apaçık güzel bulutlarla dolu bir gökyüzü geliyor..Doğa ile ilgili görüntüler yani..Daha sonra bu meydanı bir insan topluluğu dolduruyor..Çeşit çeşit her milletten akın eden insanlar..Kendim bu insanların ortasındayım ve bariz bir şekilde tepeden bu topluluğu seyrediyorum..Altın ışığın nasıl çevrelediğini izliyorum..ve altın ışık tüm evreni kapsıyor..
Bu imgelemeyi önceden tasarlayarak düşünmediğimi sanıyorum, fakat ısrarla aynı görüntüler var hep gözümde..Bir hata yapıyor muyum bilmiyorum..
Ben daha önce meditasyon yapmadım..Forumda birçok çeşitleri olduğu ve dinlediğim halde..Meditasyonları da telkinler gibi belli bir süre yapmak gerektiğini biliyorum..
İlerleyen günlerde bakalım nasıl etkileri olacak?..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2008, 12:55 PM   #32 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Thumbs up

yeni bir hayatcım çok güzel bir deneyim olmuş..
benim meditasyonumla çok benziyor birbirine..
hepimiz hayrını görelim ..

sevgiler..
Alt 15-12-2008, 02:13 PM   #33 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

yeni gördüm.
katılıyorum...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-12-2008, 09:28 PM   #34 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Shamancığım ,pazartesiden(22'si) beri yazacağım bir türlü yazamadım tatlım hep aklımdaydı :)

Canım bizleri bu güzel meditasyon ile topladığın ve meditasyon çalışmasına davet ettiğin için kendi adıma çok teşekkür ederim,aksatmadan her gün katıldım,çok güzel rahatça çarçabuk geçti :)

Bolluk ,bereket ve refah hep bizimle olsun

Çok teşekkür ediyorum shamanicim düşünceli ve verici kalbin için,öpüyorum

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-12-2008, 10:17 AM   #35 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile

canım benim güzel kelebeğim.. hepimize bereket getirsin inşallah..

yeni yıl akşamında da fırsatınız olursa tekrarlayın ayrıca haftada bir akşam tekrarlamamız bu bilince erişmemizde faydalı olcaktır..

12:12 / 21:12 yeni frekanslara uyumlandığımız bir enerji kapısı aralığıydı..
diğer enerji kapılarında da benzer çalışmalar yaparız..

sevgiler..
Alt 27-12-2008, 01:09 AM   #36 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Meditasyonun son akşamını yani 21 aralık gününü kaçırdım..
O gün seminerin olduğu tarihti ve benim yolda olduğum bir zamandı..Bilet kontrolüydü,çay kahve servisiydi, yanımdakiyle muhabbetti derken saati kaçırmışım..Acaba sonucu etkiler mi..
Bu meditasyonu yılbaşına kadar tekrarlamamızı tavsiye ediyorsun shamanic,böyle telafi ederim herhalde.. Ne dersin?..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2008, 02:20 AM   #37 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

Smile

canım benim her gün aynı saatte grup ile yapılan bu tarz çalışmalarda yüksek benliğimiz bize destek verir..
senin durumunda olduğu gibi şartların isteğin dışında çalışmana uygun zemin vermesse yüksek benliğin senin adına niyetin doğrultusunda çalışmanı tamamlayacaktır..

ayrıca ben elimden geldiğince tüm tanıdıklarımın ki burada katılım gösterdiğini söyleyenler başta olmak üzere ve aklıma gelen bağlantıda olduğum tüm dostlarımın yüksek benliklerini davet ederek çalışmaya başladım her akşam.. son akşamda buna dahildi..

hepimiz hayrını görelim tatlım..

sevgiler..
Alt 04-01-2009, 03:19 AM   #38 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 65
45 Mesajinıza toplam 387 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nick1 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

12:12 / 21:12 yeni frekanslara uyumlandığımız bir enerji kapısı aralığıydı..

sevgiler..
Sevgili Shamanic, enerji kapısı nedir ve siğer enerji kapılarının tarihleri nelerdir? teşekkürler

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ayrıca ben elimden geldiğince tüm tanıdıklarımın ki burada katılım gösterdiğini söyleyenler başta olmak üzere ve aklıma gelen bağlantıda olduğum tüm dostlarımın yüksek benliklerini davet ederek çalışmaya başladım her akşam..
hepimiz hayrını görelim tatlım..

sevgiler..
yüksek benlikler hangi amaçlar için çağrılabilir, ve çağırma -iletişim kurma yolu nedir? teşekkürler
nick1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2009, 09:40 AM   #39 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

Lightbulb

merhabalar nick..

önce yüksek benliğin ne olduğu ile başlayalım...
yüksek BEN-lik : bizim mükemmel olan evrensel ilahi yanımızdır.. yaratıcının tüm mükemmel özüne sahiptir.. benliğimizdeki gibi ayrılık içinde değildir BİR lik ve TEK lik içerisindedir..

varolan herşey enerjidir.. sadece enerji frekansları değişik olduğu için yoğunlaşmaları ve algılama şekillerimiz farklıdır.. bir bebek dünyaya geldiğinde yüksek benliği ile ve yaratıcı frekansla birdir.. enerjisi yüksektir.. dünyanın düşük titreşimi ile uyumlu hale gelip bizim değimimizle normal olmaya başladıkça içindeki öz ünden uzaklaşır ve düşük titreşimi ile yüksek benliğinin varlığını unutmaya başlar..

yüksek benlik için her şey an dadır.. zaman ve mekan kavramı yoktur.. bunun için tüm yüksek benlikler birbiri ile bağlıdır geçmişteki ve gelecekteki..

yüksek benliğimiz sürekli bizi korumak yönlendirmek adına mesajlar verir ancak bizler kendimizi dinlemeye o kadar yabancıyızdır ki bu sesleri hisleri duyguları anlayamayız.. tekrar özümüze dönerek enerjimizi yükseltip arındığımızda yüksek benliğimiz ile daha aktif bağlantıya geçmemiz mümkün olmaya başlar.. bu konuda yapılacak en iyi başlangıç çalışması arınma ve bütünün hayrına olacak niyetlerdir..

yüksek benlik ile bağlantı kurmanın çok çeşitli yolları vardır.. bunlardan en pratik olanı meditasyonlardır.. meditasyon bölümümüzde bu konu ile ilgili çalışmaları inceleyebiliriz..

enerji kapıları ise dünyanın ruhsal tekamülü için manyetik alanındaki enerjinin yükselmesi ve buna bağlı olarak bizlerinde enerjisinin yükseldiği açılımlardır..

bunu bilimsel olarak schumann rezonansı ile ile açıklayabilirim..

"Dünyanın kalp atışı: Schumann Rezonans
Yeryüzünü çepeçevre saran gaz tabakasının bütününe Atmosfer denmektedir. Sınırları tam belirgin olmamakla birlikte Atmosfer ; (Yeryüzünden yukarıya doğru) Traposfer, Stratosfer, Mezosfer ve İyonosfer şeklinde 4 katmandan ibarettir.

Kozmos'dan ve Güneş'imizden gelen, Enerji yüklü Atom Altı Parçacıklar Atmosferin en üst katmanında bulunan Oksijen, Azot ve Hidrojen Atomlarının elektronlarını kopartmakta, onları İyonize ederek (+)Pozitif Elektrik yüklü İYONOSFER tabakasını meydana getirmektedir. Yeryüzünden 500-600 km. yüksekte oluşan İyonosfer tabakasının sıcaklığı 1700 oC dereceye kadar çıkmaktadır. Atmosfere giren Göktaşlarını yakan, Onları yok ederek Dünyayı koruyan bu tabakadır. İyonosfer tabakası aynı zamanda Dünya Isısını belli seviyelerde tutarak Canlılara yaşam imkanı sağlamakta, Radyo Dalgaları için yansıtıcı-ayna görevi de yaparak Radyo ve Telefon haberleşmesini mümkün kılmaktadır.

Kozmos' dan ve Güneş' imizden gelen Enerji yüklü Atom Altı Parçacıkların enerjisiyle devamlı yüklenen İyonosfer tabakası, Bu enerjileri, Yeryüzü ile İyonosfer tabakası arasında kalan boşluğa, Şimşek ve Yıldırımlar şeklinde durmaksızın boşaltmaktadır. Öyleki her saniye 1000' nin üzerinde Şimşek ve Yıldırım şeklindeki Elektrik Enerjisi, Yeryüzüne akmaktadır. Yeryüzü ve üzerindeki Tüm Canlılar da aşırı Elektron akışı nedeniyle genelde (-)Negatif Elektrik yüklü bulunmaktadır. Şimşek ve Yıldırımlar olarak Yeryüzüne akan Elektrik Enerjisi, Yeryüzü ile İyonosfer arasındaki boşlukta çeşitli Elektro Manyetik Rezonans sahaları yani değişik frekanslarda titreşen Elektromanyetik Alanlar meydana getirmektedir. İşte Bu Elektromanyetik Alanların titreşimine
SCHUMANN Rezonansı denmektedir. (Bir gücün etkilemesi sonucunda ortaya çıkan titreşime Rezonans denir.) Zira Bu Rezonansların mahiyeti ilk defa 1952 yılında Alman Fizikçi W. O. Schumann tarafından açıklanmıştır.

Schumann Rezonansı, Yeryüzü ile İyonosfer tabakası arasındaki boşluğun Doğal titreşimidir. Tespitlere göre Schumann Rezonans sahasının frekansı 7.8,14, 20, 26, 33, 39 ve 45 Hertz aralıklarında değişmektedir. (Hertz = 1 Saniyedeki devir sayısıdır.) Diğer bir ifadeyle, Yeryüzü ile İyonosfer tabakası arasındaki boşluk 7.8, 14, 20, 26, 33, 39 45 Hertz aralıklarında titreşen Yedi Elektro Manyetik Alan halindedir. Ancak en büyük Manyetik Alanın frekansı 7.8 Hertz' dir. İyonosfer tabakasından Yeryüzüne akan enerji ile meydana gelen Elektromanyetik Alanlar, Tüm tabiat olaylarını ve Tüm canlıları etkilemekte ve tetiklemektedir.
Zira Hepimiz Biokimyasal süreçlerle Elektrik üreten, ürettiğimiz Elektron akımlarıyla düşünen, hisseden, kaslarımızı ve bedenimizi hareket ettiren, çalışan, konuşan ve faaliyet gösteren varlıklarız. Yani tüm madde alemi nasıl atomlarının titreşimi nisbetinde ürettiği enerji kadar etraflarında Elektromanyetik Alanlar teşekkül ettiriyorsa, Tüm canlılar da hücresel vibrasyonları nisbetinde ürettikleri enerji kadar çevrelerinde Elektromanyetik Alanlar teşekkül ettirmektedir. Sahip olduğumuz Elektromanyetik Alanlar da, çevresel Elektromanyetik Alanların değişiminden ve frekansından etkilenmektedir. Tüm Dünyayı çepeçevre sararak, Tüm Doğayı ve Canlıları etkiliyen Schumann Rezonansı bu nedenle çok önemli olup Dünyanın önde gelen fizik araştırma merkezleri tarafından devamlı ölçülerek kontrol edilmektedir.
Schumann Rezonansını günlük olarak ölçen merkezlerden biri "Geophysical Observatory - Modra, Slovak Republic "

Schumann Rezonansı kayıtlarını tutan Merkezlerin verilerine göre, 1980 yılından sonra yapılan Schumann Rezonası ölçümlerinde, ortalama 7.8 Hertz olan en büyük Manyetik Alanın Frekansının yükseldiği ve 11 Hertz' in üzerine çıktığı, Ayrıca saniyede 1000' nin üstünde olan Yıldırım ve Şimşek çakmalarının da, saniyede 2000' ne çıktığı tespit edilmiştir. Yani Tüm Dünyayı çepeçevre saran en büyük Elektro Manyetik Alanın, çok uzun süreden beri sabit olan Frekansı 7.8 Hertz' den 12 Hertz' e çıkmış, Aynı zamanda İyonosfer tabakasından Yeryüzüne akan elektrik enerjisi de Toplam olarak eskisinin 2 katına çıkmış bulunmaktadır. İlim, bu artışların kesin nedenlerini açıklıyamamakta, Güneşin 11 yıllık periyotlarından kaynaklandığını tahmin etmektedir.

Schumann Rezonansı' nın 1952 yılında keşfedilerek açıklanmasından çok önce diğer Alman Bilgini Hans BERGER, Beynimizin çeşitli aktivitelere göre, değişik Elektrik Dalgaları yayınladığını keşfetmiş ve "Elektroensefalografi" denen veya kısaca EEG denilen bir aletle Beynin çıkardığı değişik Elektromanyetik Dalgaları kaydetmiştir. Beynimizin yaydığı Elektromanyetik Dalgaların 5 ana frekansta olduğu tesbit edilmiştir. Bunlar ;

Delta Dalgaları (1-3 Hertz) = Derin uyku, Bilinçsizlik halinde Beynin çıkardığı Elektro Manyetik Dalgalardır.

Teta Dalgaları (4-7 Hertz) = Derin gevşeme, Uyuşukluk, Hafif uyku halinde Beynin çıkardığı Elektro Manyetik Dalgalardır.

Alfa Dalgaları (7-11 Hertz) = Relaks halde iken ve Uykudan önceki safhada Beynin çıkardığı Elektro Manyetik Dalgalardır.

Beta Dalgaları (11-25 Hertz) = Aktif çalışırken, Dikkat ederken, Bilgi alıp ve verirken Beynin çıkardığı Elektro Manyetik Dalgalardır.

Gama Dalgaları (25-60 Hertz) = Öğrenme, Anlama, İdrak için zihnin zorlandığı sırada Beynin çıkardığı Elektromanyetik Dalgalardır.

Daha sonraları yapılan çalışmalarda ise Beynin değişik Düşünceler düşünürken dahi değişik frekansta Elektromanyetik Dalgalar çıkardığı tesbit edilmiştir. Yani İnsanın Elektromanyetik bir varlık olduğu, her hareketinin, her düşüncesinin Elektromanyetik Dalgalar halinde yayınlandığı anlaşılmıştır. Nitekim Bugün Düşünceden komut alarak çalışan Bilgisayarlar deneme aşamasında bulunmaktadır.

Bir Piyanoya yakın bir yerde, belirli bir müzik sesi çıkartılırsa, Piyanodaki tellerin birinin veya bir kaçının (Hepsinin değil) titreştiği görülür. Piyanonun titreşen telleri, çıkartılan Müzik sesiyle aynı Frekansta olanlardır. Bu olaya Fizik İlminde Akustik Rezonans denmektedir.

İşte son 20 yılda devamlı arttığı tespit edilen Schumann Rezonansı, Akustik Rezonans Yasası gereği, Schumann Rezonansı içinde yaşayan Tüm İnsanları ve Canlıları etkiliyerek, Onların Beyinsel olarak yayınladıkları Elektromanyetik Dalgaların frekanslarını yükseltmektedir. Diğer bir ifadeyle Schumann Rezonansını 12 Hertz’e yükselmesi demek genel olarak İnsanların Alfa Dalgaları (7-11 Hertz) frekansından, Beta Dalgaları (11-25 Hertz) frekansına çıkartılması demektir. Başka bir ifadeyle Bu durum, İnsanların Relaks halden-Uykulu halden uyandırılarak Bilinçli hale getirilmesidir.

sevgiler
Alt 08-01-2009, 05:32 AM   #40 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 65
45 Mesajinıza toplam 387 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nick1 is an unknown quantity at this point

süper bir yanıt çok çok teşekkürler
enerji kapılarıyla ilgili neler söyleyebiliriz? belki yeni bir çalışmaya başlarız bu vesileyle...
Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı

nick1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
aralık, bereket, bolluk, geçiş kapısı, meditasyon