Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Makaleler

Uyarılar

Makaleler tarih makaleler, bilimsel makaleler, sosyal makaleler, yazılar makaleler, türkçe makaleler, tarihi makaleler, eğitim makaleler, tüm makaleler, makale, makaleler nedir, bilgi makaleler, yeni makaleler, bilim makaleler, bilgisayar makaleler, ekonomi makaleler, matematik makaleler, ingilizce makaleler, iletişim makaleler, makaleler, atatürk makaleler, sanat makaleler, türkiye makaleler, google makaleler, makaleler pdf, son makaleler

Çözüm Yaklaşımı Belirler..

Serbest Kürsü ve Makaleler Çözüm Yaklaşımı Belirler.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Aşağıdaki telefon konuşması New York’da bir hastanede kaydedilmiştir: “Ethel Gross’un nasıl olduğunu soracaktım.” “Sizi 4. kat hemşiresine bağlıyorum.” “4.kat hemşiresi mi? Ethel Gross’un durumunu sormak istiyorum.” “Durumu gayet iyiye gidiyor.” “Damar problemi ile ilgili ameliyatı ne zaman yapılacak?” “Bir-iki gün ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Makaleler telkin cd indir izle İstanbul Makaleler nerededir kimdir Makaleler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Makaleler hipnoz Makaleler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Makaleler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Makaleler kuantum düşünce kitap haberi

Çözüm Yaklaşımı Belirler..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-04-2011, 02:32 PM   #1 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Çözüm Yaklaşımı Belirler..

Aşağıdaki telefon konuşması New York’da bir hastanede kaydedilmiştir:

“Ethel Gross’un nasıl olduğunu soracaktım.”

“Sizi 4. kat hemşiresine bağlıyorum.”

“4.kat hemşiresi mi? Ethel Gross’un durumunu sormak istiyorum.”

“Durumu gayet iyiye gidiyor.”

“Damar problemi ile ilgili ameliyatı ne zaman yapılacak?”

“Bir-iki gün içinde”

“Ne zaman kalkıp yürümeye başlar”

“Dört gün içinde”

“Ne zaman taburcu olabilir?”

"En geç bir hafta içinde.Bayan Gross’a kimin telefon edip sağlığıyla bu kadar ilgilendiğini söyleyebilir miyim?”

“Buna gerek yok.Ben bayan Gross’um.Doktorum bana hiçbirşey söylemiyor da..”

Bazı durumlar dolaylı yaklaşım gerektirebilir.

Dilenciler genelde iki farklı yaklaşım geliştirmişlerdir. Sizi “parlak gözlerle” süzüp yardım istemeden önce uzun bir denizcilik hikayesi anlatmakta ısrar eden Eski denizci
(dolaylı) tipi ve direk olarak dar bütçelerini bir sigara alacak kadar yükseltecek miktarda parayı isteyen yaklaşım. İlk tipler sizin sempatinizi kazanmaya çalışırlar ama sizde genellikle bir şüphe uyandırırlar; ikinci tipler ise size bir hayat adamı olarak yaklaşırlar. Her iki yaklaşım da sadece belli zamanlarda işe yarayacaktır. Dolayısıyla, parayı yükseltmek için mevcut sınırlı zaman içerisinde denemelerinin sayısını artırmak için dilenciler randımanlı olmak zorundadırlar. Kesin olan bir şey de direk yaklaşım hem dilenci hem de kurbanını zaman kaybından kurtarır ve hemen bir karar verilebilir.

Zaman kaybetmek istemeyen birçok insan direk yaklaşımı benimseyebilir. Belirli bir güven duygusu oluştuktan sonra karşılıklı olarak her iki tarafın lehine bir karara varılabilir. Eski denizcinin başarılı olma şansı daha azdır. Kendisini öne alan metodunda onun problemleri dünyadaki en önemli problemlerdir. Para istediği kimse, eğer bir şekilde şefkat göstermezse,dilencinin bu kararını tasdik etmeyecektir.Hatta nasıl bir karşılık vereceği de tahmin edilemez.Eski Denizci sadece almak ister,problemleri için bir sadaka ve şefkat ister.Fakat böyle davranmakla direk yaklaşıma karşılık veren ama Eski Denizci’nin şahsi problemlerine dalmak istemeyen sofistike kişinin karşı saldırısına da maruz kalabilir.

Soğuk savaşın başlarında bir Sovyet ajanı yaptığı casusluk için bayağı iyi bir ücret alıyordAu. Daha sonraları bütün malumatının askeri veya yarı askeri dergilerden alındığı ortaya çıktı. Sadece bir kartpostal yollayarak bu tür dergi ve kuruluşların tüm broşürlerini kendisine göndermelerini istiyordu. Onlar da onun ismini posta listesine dahil ediyor ve her şeyi gönderiyorlardı. Maalesef pek az kişi bu sağduyulu direk yaklaşımı benimser, fakat insanlar önemli bir şeyi elde etmek için genellikle karmaşık metotlara başvurmayı tercih ederler.

Direk yaklaşımın başarılı olmadığı zamanlarda bu, muhtemelen karşıdakinin tavırlarının yanlış tahlil edilmesi sebebiyledir. Bir zamanlar genç bir adam amcasının problemine bir çözüm bulmak amacıyla arkadaşları ile bir beyin fırtınası düzenlemişti. Amcanın küçük bir işyeri vardı ve yakınına büyük bir süpermarket açılmasıyla işini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştı. Yarım günün sonunda grup işe yarayabilecek birkaç fikir üretmişti. Genç adam amcasına telefon ederek onun için neler yaptığını heyecanla anlatınca amcası buna çok kızmış ve “benim problemlerimi anlatma hakkını sana kim veriyor” diyerek telefonu yüzüne kapatmıştı.

Amcanın kızgınlığı iki seviyede ele alınabilir: birincisini sözlü olarak ifade etmiştir ve ikincisine gelince, bütün bu fikirlerin sadece “komisyon kararı” olduğuna dair yanlış gizli faraziyesidir. Halbuki kendisine çözümler değil,tavsiyelerde bulunulmuştu…Bir işletmenin başarısı veya başarısızlığından tek başına sorumlu kimseler genellikle çoğunluğun aldığı kararlara karşı önyargılıdırlar..

Uzun zaman önce Nietzche deliliğin fertlerde bir istisna ama gruplarda genel-geçer kural olduğunu gözlemlemişti. Gruplar fertler gibi düşünmezler ve tavsiye ettikleri kararlar genellikle problemi olan kişinin ihtiyacına cevap veremez. Şahsi bir probleminiz için hangisini tercih ederdiniz : “Benim tecrübeme göre…” veya “komisyon tarafından şu kararlar alınmıştır…” Şahsi tecrübe daha direktir.

Kişiler arasındaki direk yaklaşım birçok durumda daha verimli olarak kullanılabilir. William Zeckendorf bir şeyi çok istediği zaman bu prensibe riayet ederdi. Eğer bir kimsenin parası veya malı veya Zeckendorf’un ondan istediği neyi varsa hedefine ulaşıncaya kadar fiziki olarak yakın olurdu. Mesela şahıs Florida’ya gidecekse Zeckendorf da onunla giderdi. Eğer Avrupa’ya gidecek olursa, Zeckendorf da ona katılırdı. Yeterli sofistikelikle uygulandığında bu taktik diğer şahsa da büyük bir ego tatmini de sağlar. Bu taktikle konuşulmadan karşıdaki başarılı insana dünyadaki en önemli kişi olduğu hissi verilir..

Ders: Hayat bize problemleri getirir, biz de çözümleri sağlarız.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks