Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Kuantum Düşünce

Uyarılar

Kuantum Düşünce kuantum düşünce gücü, kuantum düşünce teknikleri, şanal kuantum düşünce, kuantum düşünce teknigi, kuantum düşünme, kuantum düsünce, kuantum düşünce nedir, kuantum düşünce kitap, kuantum düşünce tekniği, kuantum fiziği düşünce, kuantum düşünce, kuantum ve düşünce, kuantum duşunce, kuantum düşüncesi, kuantum düşünce şanal günseli, kuantum düşünce tekniği şanal, kuantun düşünce, kuantum düşünce grubu, kuantum düşünce gurubu, kuantun düşünce tekniği, kuantum düşünce tarzı, kuantum düşünce tekniği nedir, kuantum düşünce yöntemi, kuantum düşünce kitabı, kuantum düşünce sanatı, kuantum düşünce tekniği kitabı, kuantum düşünce tekniği eğitimi, kuantum düşünce tekniği kitap, kuantum düşünce seminerleri, kuantum düşünce merkezi, kuantum düşünce ve yaşam merkezi, kuantum düşünce nasıl uygulanır, kuantum düşünce tekniği nasıl uygulanır, kuantum fiziği ve düşünce, kuantum düşünce sistemi,

Dr. QUANTUM İSTANBUL'DA...

Alternatif Kişisel Gelişim ve Kuantum Düşünce Dr. QUANTUM İSTANBUL'DA... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Fred Alan Wolf'un İstanbul'a gelip 800 YTL. lik seminerler vereceğinden haberdardım. Bu bilim adamıyla ilk olarak "Ne Biliyoruz ki? (What the bleep do we know?)" filminde karşılaşmıştım. Daha sonra The Secret kitabında Wolf'un bazı görüşlerine yer verildiğini gördüm. The Secret'ın ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kuantum Düşünce telkin cd indir izle İstanbul Kuantum Düşünce nerededir kimdir Kuantum Düşünce çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kuantum Düşünce hipnoz Kuantum Düşünce olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kuantum Düşünce hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kuantum Düşünce kuantum düşünce kitap haberi

Dr. QUANTUM İSTANBUL'DA...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-09-2007, 10:51 PM   #11 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
Tugrul is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Dr. QUANTUM İSTANBUL'DA...

Fred Alan Wolf'un İstanbul'a gelip 800 YTL. lik seminerler vereceğinden haberdardım. Bu bilim adamıyla ilk olarak "Ne Biliyoruz ki? (What the bleep do we know?)" filminde karşılaşmıştım. Daha sonra The Secret kitabında Wolf'un bazı görüşlerine yer verildiğini gördüm. The Secret'ın ardından çekim yasasıyla ilgili bir çok kitabı okudum. En son olarak da Wolf'un "Düşünceyi Gerçeğe Dönüştürmek" ismiyle Türkçe'ye çevrilen kitabını okudum. Aslında Quantum fiziğini oldukça basitleştirerek anlatmaya çalıştığı doğru, ancak ne yalan söyleyeyim bu kitaptan pek faydalanamadım. Belki tekrar okumam gerekiyor. Fakat asıl değinmek istediğim konu Tresome'ın yukarıda aktardıkları. Çünkü buna göre Wolf çekim yasasını pek de kabul etmiyor veya daha doğru bir söyleyişle The Secret kitabındaki şekliyle kabul etmiyor. Fakat kendisinin görüşlerine bu kitapta yer veriliyor. Diğer taraftan yukarıda bahsettiğim Türkçe'ye çevrilmiş bulunan kitabının kapağında The Secret'ın yaratıcılarından ifadesi yer alıyor.
Bu kadar laf kalabalığından sonra şöyle bir sonuca varılabilir mi diyerek bitiriyorum: The Secret'ın yazarı ve kitaptaki görüşleri tamamıyla benimseyen kimseler kitabın ticari başarısı için Dr. Quantum olarak ünlenmiş Fred Alan Wolf'un görüşlerine kitapta yer veriyorlar ve dolayısıyla kitabı onun ismini ve görüşlerini kullanarak güçlendiriyorlar. Fred Alan Wolf da The Secret kitabının savunduğu görüşleri pek benimsemese de kitabın dünya çapında best seller olacağını tahmin ederek kitapta yer almaya razı oluyor ve neticede dünyada onun ismini duymamış pek çok insan bu kitap sayesinde onu tanımış oluyor. Bu da Türkiye'de yapılan seminer gibi seminerler ve çevrilen kitap için iyi bir reklam oluyor. Her neyse belki de niyet okumada aşırıya kaçtım. Eğer öyleyse hepsini geri alıyorum. Selamlar... dusun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Tugrul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2007, 06:09 PM   #12 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Dr. QUANTUM İSTANBUL'DA...

Gerçek, onu gözlemlerseniz değişebilir`

`Başınız sıkışınca kuantum fiziğine başvurun` diyen Prof. Wolf`e göre, kuantum fiziğiyle kendi gerçeğinizi yaratabilir, bakma şeklinizi değiştirerek her şeyi çok farklı görebilirsiniz!

Türkiye `ye iki günlük bir seminer vermeye gelen dünyanın en önemli kuantum fiziği profesörlerinden `Dr. Kuantum` lakaplı Fred Alan Wolf , kuantum fiziği öğrenmenin yararlarını şöyle açıklıyor: `Kuantum fiziğinin kurallarını ve prensiplerinizi anlarsanız, hayatta köşeye sıkıştığınızı düşündüğünüz bazı zamanlarda aslında o kadar da köşeye sıkışmadığınızı anlarsınız.`

Yani kuantum fiziğine göre gerçekliğin, onun gözlemlenmesi sırasında etkilenip değişebileceğine inanan Prof. Alan Wolf `a göre, `kuantum fiziğinin prensiplerini anlarsanız kendi gerçeğinizi yaratabilirsiniz.`

Prof. Alan Wolf , bugün ve yarın Swissotel `de vereceği seminer öncesinde Milliyet `in sorularını yanıtladı:

`Her zaman olmaz ama`

Kuantum fiziğinin prensiplerini hayatımızda nasıl uygulayabiliriz?

Wolf : Bunun için kuantum fiziğinin prensiplerini öğrenmeniz lazım. Kuantum fiziğinin temel fikri şudur, herhangi bir şeyi gözlemlediğiniz zaman bu gözlemleme işlemi için harekete geçtiğinizde ortaya çıkan aksiyon, gözlemlediğiniz şey her ne olursa olsun onu etkiler. Yani gerçeği onu gözlemleyerek değiştirebilirsiniz. Genelde bu durumu `Kendi gerçeğinizi yaratabilirsiniz` diye açıklıyoruz.

O zaman kuantum fiziğine göre kaderimizi kontrol edebilir miyiz?

Wolf : Bir yere kadar başınıza gelecekleri kontrol edebilirsiniz, ama tabii ki kesinlikle yüzde 100 değil. Bu gezegendeki tek bir kişi bile, ne kendisinin ne de bir başkasının kaderini kontrol edemez. Çünkü hepimiz birbirimize, dünyaya, gezegenlere, Güneş `e, Ay`a, yıldızlara, yani her şeye bağlıyız. Ortada her zaman farklı bir sürü olasılık vardır ve istediğiniz olasılığı her zaman elde edemezsiniz .

Kuantum fiziğinin `Tanrı ` kavramına bakışı nasıl?

Wolf : Kuantum fiziği `Tanrı var mıdır?` sorusunun cevabını aramaz . Ancak fiziksel dünyaya baktığımızda, ben ortada `kuantum zihin` ya da `bilinçlilik alanı` diyebileceğimiz ve gerçekliğin meydana geldiği potansiyel bir bilinç alanı olduğuna inanıyorum.

Bizim bireyler olarak bedenlerimizin içinde taşıdığımız zihinler dışında hepimizin içinde bulunduğu tek bir zihin olabilir. Tüm bunları `Tanrısal bir zihin` olarak da adlandırabilirsiniz. Ayrıca, Kuantum fiziği kesinlikle dinle veya mistisizmle ilgili değildir, ancak içerisinde Budizm , Sufizm , Yahudilik , İslam gibi eski dinsel öğretilerde yer alan bazı şeylere benzer prensiplerin olduğunu görüyoruz.

Son yıllarda oldukça popüler olan `The Secret ` kitabının da içinde kuantum fiziğinden bir şeyler barındırdığı söyleniyor. Bu kitap hakkında ne düşünüyorsunuz?

Wolf : İnsanlara bir şeyin `nasıl çok satacağını` göstermesi açısından harika bir buluş. Bunun dışında sadece ürünlerini satmaya çalışan bir grup öğretmenden başka bir şey değil.

Kuantum fiziğiyle hiçbir ilgisi yok, o kitapta sözleri yer alan öğretmenlerden biri dışında hiçbiri de kuantum fizikçisi değil zaten.

Kuantum fiziği nedir?

Kuantum fiziği, Einstein `ın madde ile enerjinin birbirine dönüşebilen bir gerçeklik olduğunu bulmasıyla beraber, elektronların hareketlerinin bildiğimiz fizik kurallarının hiçbirine benzemediğini keşfeden bilim adamlarının çalışmalarına verilen addır. 20. yüzyılın başlarında geliştirilmiş olan kuantum kuramı, maddeyi `enerji` olarak tanımlar. Aslında madde denilen şey, bir tür olasılıklar demetidir. Buna göre kuantum gerçeklik alanında, sonsuz olasılıklarla dolu bir belirsizlik söz konusudur. Kuantum alanında `şey`ler birbirini sürekli etkiler. Daha da ötesi bu parçacıklar insan düşüncesinin yaydığı enerjiye de yanıt verirler. Böylece kişi, kendi hayatı için arzu ettiği sonuçları yaratabileceği bir alan oluşturur.

İPEK YEZDANİ

2007-09-19 05:05:03 Milliyet

Alt 11-12-2008, 04:42 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road
Standart dr.Kuantum

the secret kitabında ''tavuk suyuna çorba'' kitabının yazarı yılda sekiz bin dolar kazanırken durumunu değiştirmek istedi ve yılda yüzbin dolar kazanmayı hedefledi,bu onun için zirve anlamına geliyordu...uzun düşünceler sonrası,eğer kitabım yüzbin satarsa istediğim parayı kazana bilirim dedi (burada ilginç olan kendisine ait bir eser olması,ya o kitap olmasaydı bu nasıl mümkün olacaktı,demekki durumu değiştirmek için bilgisini ve yaratıcılığını hayata geçiren bir hamle yapması gerekiyordu,ve yaratıcının kendisine verdiği yeteneği kullanarak bu bilgiyi sundu ve istediğine ulaştı)
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2008, 05:36 PM   #14 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

Bu adam secret ve ne biliyoruz ki belgesellerinde başı çeken kişilerden biriydi... harikulade bir adam

Bookmarks