Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kpss (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kpss/)
-   -   KPSS konusunda bir bakar mısınız LÜTFEN?? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kpss/474553-kpss-konusunda-bir-bakar-misiniz-lutfen.html)

melis_88 08-04-2010 12:04 AM

KPSS konusunda bir bakar mısınız LÜTFEN??

Şimdi ben bu gün kpss sınavına hazırlanıp girmye karar verdim anadolu lisesi e.a mezunuyum ama hiçç bir bilgim yok hangi memurluklara alınabilirim bana yardım edermisiniz???bilgi verebilecek biri var mı?valla internettende araştırdım karışık karışık şeyler çıktı hiç bişi anlamadım lütfen ilgilenirseniz sevinirim 8977

melis_88 08-04-2010 12:19 AM

Cevap: KPSS konusunda bir bakar mısınız LÜTFEN??

ama yok mu kimse yawww:( tühhh

cymbella 08-04-2010 12:35 AM

anadolu lisesi e.a yı anlayamadım ben y789anlasam belki yardıcı olabilirim

Ushlu 08-04-2010 12:39 AM

Eşit ağırlık...

cymbella 08-04-2010 01:18 AM

Alıntı:

Ushlu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 604169)
Eşit ağırlık...

y789ayyy ne kadar da basitmiiiiş
melisçim anadolu lisesi mezunlarına ayrıca bişey uygulanıyo mu bilmiyorum 4897ama normal lise mezunu gibi değerendiriliyo galiba ben de anadolu lisesi mezunuyum bu konuda "şöyle bi avantajı var" diye bişey duymadım açıkçası.bi çok kurum lise mezunu alıyo diye biliyorum tcdd,ptt.kuvvet komutanlıkalrı,bakanlıklar,üni.ler,gibi.ben de girecem ama pek böle ayrıntılarla ilgileiyorum.bildiğim tekşey mesleğime atanabilmek için 90 ve üzeri almak.bunu bilir, bunu düşünürüm,imgelerim,olumlarım,matrixlerim ve oluruy897e tabi birazda çalışmak lazım şekerimgirlhahaherşey gönlünce olur inşallahgirlhaha

yelda_k 08-04-2010 01:58 PM

şekerim anadolu liselerine bi ayrım yapılmıyorr...düz liselerler eşit kabul ediliyorsunuzz....pek bir avantajınız yokkkk yaniii....aldığı sayıda kısıtlı....aldıgı zamnda cok yuksek puanla alıyorr....fazla bolumde yokkk özellıkle gırecegımız sınavdaa...ösymnın sıtesınde acıklandı 25 gun önceee..ona bır bakk tekrar dönerim sana kpss ye gırme kararınada cok sevındımm..sonucta anadolu lısesı mezunuysannn daha nee...matın vardırrrr tarihinde varr...ben sayısal ogrencısıyımde basım fena halde dertte tarihleee..sende bana bu konuda yardımcı olursan sevınırım

melis_88 08-04-2010 04:19 PM

Alıntı:

cymbella Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 604174)
y789ayyy ne kadar da basitmiiiiş
melisçim anadolu lisesi mezunlarına ayrıca bişey uygulanıyo mu bilmiyorum 4897ama normal lise mezunu gibi değerendiriliyo galiba ben de anadolu lisesi mezunuyum bu konuda "şöyle bi avantajı var" diye bişey duymadım açıkçası.bi çok kurum lise mezunu alıyo diye biliyorum tcdd,ptt.kuvvet komutanlıkalrı,bakanlıklar,üni.ler,gibi.ben de girecem ama pek böle ayrıntılarla ilgileiyorum.bildiğim tekşey mesleğime atanabilmek için 90 ve üzeri almak.bunu bilir, bunu düşünürüm,imgelerim,olumlarım,matrixlerim ve oluruy897e tabi birazda çalışmak lazım şekerimgirlhahaherşey gönlünce olur inşallahgirlhaha

Çok sağol canımmm actionsmileama sanırım yalış anlaşılmışım şimdi anadolu lisesine vurgu yapmak değildi amacım utananadam araştırdım ben araştırınca hep meslek liseleri ile ilgili gibi geldi tüm bölüm memur alımları bende hani normal lise mezunuyum demeye getirmiştim utananadam çokkk teşekkür ederim açıklamaların içinnt678

melis_88 08-04-2010 04:23 PM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 604841)
şekerim anadolu liselerine bi ayrım yapılmıyorr...düz liselerler eşit kabul ediliyorsunuzz....pek bir avantajınız yokkkk yaniii....aldığı sayıda kısıtlı....aldıgı zamnda cok yuksek puanla alıyorr....fazla bolumde yokkk özellıkle gırecegımız sınavdaa...ösymnın sıtesınde acıklandı 25 gun önceee..ona bır bakk tekrar dönerim sana kpss ye gırme kararınada cok sevındımm..sonucta anadolu lısesı mezunuysannn daha nee...matın vardırrrr tarihinde varr...ben sayısal ogrencısıyımde basım fena halde dertte tarihleee..sende bana bu konuda yardımcı olursan sevınırım

ama çok utandım şimdi walla amacım anadolu lisesine vurgu yapmak değildii gerçektennutananadam sadece ben meslek liseleri ile ilgi tabloları incelemişim sanırım pek anlayamadım ondan yazdım öle normal lise mezunu olduğumu vurgulamaya çalışmıştım ama olmamış sanırım utananadam

melis_88 08-04-2010 04:29 PM

utananadam

yelda_k 08-04-2010 05:28 PM

Alıntı:

melis_88 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 606007)
ama çok utandım şimdi walla amacım anadolu lisesine vurgu yapmak değildii gerçektennutananadam sadece ben meslek liseleri ile ilgi tabloları incelemişim sanırım pek anlayamadım ondan yazdım öle normal lise mezunu olduğumu vurgulamaya çalışmıştım ama olmamış sanırım utananadam

canım benim yaaaa

kesinlikle bir art niyet aramadım zatennn...ki ben saglık meslek lisesi mezunuyummm....takma kafaya yaniii ..öptüm senii kocaman..ii varsınnnO0

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:41 PM.