Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kpss (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kpss/)
-   -   KPSS konusunda bir bakar mısınız LÜTFEN?? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kpss/474553-kpss-konusunda-bir-bakar-misiniz-lutfen.html)

cymbella 08-04-2010 07:57 PM

Cevap: KPSS konusunda bir bakar mısınız LÜTFEN??

Alıntı:

melis_88 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 605963)
Çok sağol canımmm actionsmileama sanırım yalış anlaşılmışım şimdi anadolu lisesine vurgu yapmak değildi amacım utananadam araştırdım ben araştırınca hep meslek liseleri ile ilgili gibi geldi tüm bölüm memur alımları bende hani normal lise mezunuyum demeye getirmiştim utananadam çokkk teşekkür ederim açıklamaların içinnt678

aman melisçim anadolu lisesine vurgu yapsan nolacak sanki kötü bişey mi dedin mezun olduğun lisenin türünü söyledin takma kafana biz senin korktuğun gibi anlamadık zaten.eşit ağırlıkçı olman kesinlikle büyük avantaj anayasa dışında tüm kpss ye hakimsin zaten.bence sayısalcılar dezavantajlı başlıyo biraz .ben tarihle 2ay cebelleştim yeni bitti.senin bu kadar efor harcamana gerek kalmayacak bi de yeni mezunsan daha avantajlı olursun.anadolu lisesinin avantajını da kpds ye girerek kullanabilirsin

melis_88 08-04-2010 09:16 PM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 606593)
canım benim yaaaa

kesinlikle bir art niyet aramadım zatennn...ki ben saglık meslek lisesi mezunuyummm....takma kafaya yaniii ..öptüm senii kocaman..ii varsınnnO0

ayy rahatladım o zaman sevinclibende seni öptüm kocamannn çok teşekkür ederimdertysende iyiki varsın blissy

melis_88 08-04-2010 09:19 PM

Alıntı:

cymbella Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 607673)
aman melisçim anadolu lisesine vurgu yapsan nolacak sanki kötü bişey mi dedin mezun olduğun lisenin türünü söyledin takma kafana biz senin korktuğun gibi anlamadık zaten.eşit ağırlıkçı olman kesinlikle büyük avantaj anayasa dışında tüm kpss ye hakimsin zaten.bence sayısalcılar dezavantajlı başlıyo biraz .ben tarihle 2ay cebelleştim yeni bitti.senin bu kadar efor harcamana gerek kalmayacak bi de yeni mezunsan daha avantajlı olursun.anadolu lisesinin avantajını da kpds ye girerek kullanabilirsin

çok tatlısın arkadaşım yaw valla baya huzursuz olmuştum içimi rahatlattın iyiki varsınnnwave44 çokk çok teşekkür ederimmm8977

bondjamesbond 11-11-2010 05:21 PM

sevgili melis anadolu lisesindesin i güzel ama statün düz lise statüsü yani
ama şu olabilir bazı branşlara sertifika ile başvurulabiliyo msala güvenlik gibi yada gardiyanlık
vs bunun içinde bakanlar kurulundan dostların olması gerek
şansın bol olsun

bluegirlx 11-11-2010 05:32 PM

herkes şuan itibariyle kendisi için hayırlı, mükkemmel sana ulaştıracak işin yola çıktığını düşünelim..ve gerekli iradelerinde bizim için çalıştığıını söyleyelim..beklediğim yada daha fazlası gelsin diyip sınırları kaldıralımm..ve teşekkür edip olumlamalarımızı bitirelim..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:14 AM.