Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Yaratıcı Yazarlar Edebiyat Tarih Felsefe Klubü > Yaratıcı Yazarlar Klubü > Köşe Yazıları

Uyarılar

pakize suda... / kadınlar komik erkek sevmez..

Yaratıcı Yazarlar Klubü ve Köşe Yazıları pakize suda... / kadınlar komik erkek sevmez.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız çok az kişinin yazısını okurken yüzümde tebessüm oluşur.. bu hanımefendiyi okurken ise kahkaha atmadan yazıyı bitirisem eğer o gün bende bir tuhaflık vardır.. kadınlar komik erkek sevmez kadınlar komik erkek severmiş! nereden çıktı bu? kim uydurdu? hiçbir kadından duymadım bugüne ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Köşe Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Köşe Yazıları nerededir kimdir Köşe Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Köşe Yazıları hipnoz Köşe Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Köşe Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Köşe Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

pakize suda... / kadınlar komik erkek sevmez..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-01-2008, 08:41 PM   #1 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart pakize suda... / kadınlar komik erkek sevmez..

çok az kişinin yazısını okurken yüzümde tebessüm oluşur.. bu hanımefendiyi okurken ise kahkaha atmadan yazıyı bitirisem eğer o gün bende bir tuhaflık vardır..

kadınlar komik erkek sevmez

kadınlar komik erkek severmiş!

nereden çıktı bu?

kim uydurdu?

hiçbir kadından duymadım bugüne kadar.

tamam, seven de vardır mutlaka... maço erkeği seven bile olduktan sonra... fakat bir genelleme yapılabilir mi?

ha, illa yapılacaksa tam tersi söylenebilir: "kadınlar komik erkek sevmez!"

eski türk filmlerini düşünün... esas erkeğin bir de komik olan en yakın arkadaşı vardır mutlaka. ama esas kızı kim kapar daima?

sonra kızlı erkekli arkadaş gruplarını bilirsiniz... bir süre sonra herkes eşleşir, komik erkekler daima açıkta kalır.
kızları onlar eğlendirir oysa ama seçilen ötekiler olur. wave

*

peki nereden çıkıyor bu inanış?

mesela, cem yılmaz'la beyaz'ın hiç sevgilisiz kalmayışından olabilir mi?
çünkü genellikle onların kız arkadaşlarıyla çekilmiş fotoğraflarının tepesine atılıyor bu başlık. super

peki, onların komik oldukları için seçildiklerini kim söyledi?

gelmiş geçmiş bütün kızlara sordunuz, "beyaz çok komik, onun için" dediler öyle mi?

ya da bu adamların kızlara habire komiklik yaptığını nereden çıkarıyorsunuz?

sevişirken, "dur bak aklıma bi fıkra geldi" mi diyorlarmış?

uydurmayın arkadaşlar!

ha, ama "kadınlar zeki erkek sever" derseniz, anlarım.

ünlü olmalarına bile yormam yanlarında her zaman güzel bir sevgililerinin olmasını...
35 yaşında bekár, sağlıklı, eli yüzü düzgün olup da sevgilisi olmayan bir adam gösterin bana!
muhasebeci, bankacı, tornacı... ne olursa olsun!

ha, manken olmaz da sevgilisi, mahalleden biri olur, ya da işyerinden, çevresi neresiyse oradan.

*

neticede komik adamların da illa bir sevgilisi olacak.
kıro, ciddi, sinirli, melankolik, yakışıklı, akıllı, salak bütün erkeklerin olduğu gibi. ama bu "kadınlar komik erkek sever" demek değildir.

tekrar söylüyorum, tam tersine komiklik yapan erkek pek çekici gelmez kadınlara.
kadınlar romantizm sever çünkü ve her dakika komiklik yapan erkekle romantizm zordur.

ha, yerinde, sağlam espri yapabilen erkeği herkes sever elbet ama bu da "kadınlar komik erkek sever" şeklinde özetlenemez.

kime sordunuz hem?

kaç kadına?

ciddi bir araştırma neticesidir de bu, benim mi haberim yoktur?

mış-muş

akp, vekillerine dil eğitimi verecekmiş."kasımpaşa ağzı" dersinin hocası belli.

yeni dönem popstar alaturka'nın sadece istanbul seçmesi 2 bin 500 kişiyi ağırlamış.
bu memleket hiçbir zaman popstar sıkıntısı çekmeyecek çok şükür!

istanbul'da bir imam, cuma namazında "kadınlar nefsine hákim olamaz, karılarınızı çalıştırmayınız" diye vaaz vermiş.
aslında, "ben nefsime hákim olamıyorum, karılarınızı görürsem kendimi tutamayabilirim, siz onları tutun bari" demek istiyo

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/gost...447&yazarid=33

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-01-2008, 09:34 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: pakize suda... / kadınlar komik erkek sevmez..

pakize bu ya... :)) yine süper..
Alt 14-01-2008, 05:03 PM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: pakize suda... / rakip kadınlar..

bütün kadınlar birbirlerini rakip olarak görürler.

birbirlerini kıskanmaları için aynı meslekten olmalarıyla da menfaatlerinin çatışması falan şart değildir.
ortalıkta kendilerinden başka kadınların da dolaşıyor olması, kıskanmaları için yeterli bir sebeptir.
yolu kadınların görev yaptığı bir yere, örneğin bir banka şubesine düşen bir kadın, gördüğü muameleden bunu şıp diye anlayabilir.

bütün kadınların mutlaka koşulacak şartları vardır.
'seninle evlenirim ama...',
'dediğini yaparım ama...'

nedense bütün aşk şiirleri, en duygulu şarkı sözleri hep erkekler tarafından yazılmıştır. dusun
çok duygulu oldukları söylenen kadınların bu sırada ne yaptıkları merak konusudur.

bence kadınlar o sırada diğer kadınları incelemekle meşguldürler.
'ne giymiş, ne takmış, benden güzel mi? vs

erkekler (eğer ruh hastası değillerse) eşlerini çok yakın arkadaşlarından, akrabalarından, yani olur olmaz herkesten kıskanmazlar.
oysa kadınlar, hiç ayrım yapmaksızın, ömür boyunca, istisnasız her dişiden kıskanırlar kocalarını.

kendisinden 30 yaş büyük bir kadınla, sırf parası için evlenen pek az erkek vardır.
buna karşılık etraf, babası, hatta dedesi yaşında, ama mutlaka zengin erkeklere aşık olan (!) kadınlarla doludur. şaşkın

hiçbir kadın çalıştığı yerde üstünün kadın olmasını istemez.
vallahi bunu ben söylemiyorum, anketler öyle diyor.
erkekler kadınlardan ilgi, şefkat, sevgi dışında pek bir şey beklemezler.

kadınlara bunlar asla yetmez, ilave olarak iki bilezik, bir yüzük gerekir çoğu zaman.
gelin-kaynana çekişmesinin fıkralara geçtiği ilkemizde hiç damat-kayınpeder çekişmesine tanık oldunuz mu?
'elti gemisi yürümez' diye bir söz vardır da neden bacanaklar için söylenmiş benzer bir laf yoktur?
evli kadınla ilişkiye giren çok az erkek vardır. buna karşılık evli erkekle hiç düşünmeden ilişkiye giren kadın sayısı benim bildiğim,
gördüğüm, duyduğum kadarıyla bir hayli kabarıktır.
erkekler bir araya geldiklerinde işten, politikadan, futboldan bahsederler genellikle.
kadınlar bir araya geldiğinde ise vay o anda orada olmayan diğer kadınların haline! 44

eşlerinden, 'yorgunum', 'başım ağrıyor' bahanesiyle mümkün olduğunca kaçan kadınlar,
ortaya ikinci bir kadın çıktığı zaman aniden kocalarını çok sevdiklerini (!) fark ederler.
kocası tarafından aldatılan kadınlar genellikle boşanmak yerine, bir çocuk daha yapmayı tercih ederler.
tersi durumda ise erkekler kadınlar kadar akıllı olmadıkları için bunu gurur meselesi yapar ve kadını hemen boşamaya kalkarlar.

kadınlar evde akşama kadar istedikleri gibi yaşarlar.
ne karışanları ne de görüşenleri vardır. erkeklerin akşamdan akşama geldikleri evlerinde pek de özgür oldukları söylenemez.
kendilerine durmadan oraya oturmaması, sigarasının külüne dikkat etmesi, ayakkabısını çıkarması hatırlatılır.

kadınlar akşama kadar kocalarının bilgisi dışında istedikleri arkadaşlarını misafir ederler.
oysa hiçbir erkek karısından izin almadan eve bir erkek arkadaşını getiremez.
hatta izin alarak bile.
kadınlar her istediklerinde eşlerinden izin almadan annelerini ziyaret edebilirler.
erkekler ne haberli, ne habersiz, yanlarında eşleri olmadan asla annelerine uğrayamazlar.
kadınlar bütün ilişkilerinde hesap kitap içindedirler.

asla şeffaf değildirler. hoşlanırlar, hoşlanmaz gibi davranırlar, isterler, istemez gibi yaparlar.
eşleriyle sorunlarını çözmede bedenlerini silah olarak kullananlar bile vardır.
vücutlarını göstermeye bayılırlar. açık, dar, şeffaf, kısa giyerler. sonra da 'neden bakıyorsunuz? diye sinirlenirler.
aslında amaçları baktırmaktır, ama bunu asla kabul etmezler.
özgürlükten, rahatlıktan, medeniyetten falan söz ederler. nereden biliyorsun, derseniz ben de kadınım oradan biliyorum.

not: istisnalar kaideyi bozmaz. (bence de bunu okuyan bütün kadınlar kendini istisna olarak kabul edecektir.) super

pakize suda

Alt 22-01-2008, 11:07 AM   #4 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

Standart Ynt: pakize suda... / erkekler ağlamaz...

'erkekler aglamaz.''

''erkekler korkmaz.''

''erkekler kari gibi gulmez.''

derken ortalik dul kadindan gecilmiyor. zira zavalli erkekler genc yasta
hakk'in rahmetine kavusuyorlar.

siz hic kapi komsusuna sabah kahvesine gidip karisini cekistiren erkek
gordunuz mu?

fare gorunce bagiran?

''bu ara sinirlerim zayif deyip habire aglayan?

oysa onlar da kadinlarla ayni duygulara sahip olarak geliyorlar dunyaya.

lakin daha ilk gun ayaklarina mavi patik giydirmek suretiyle ''agir ol
bakalim!'' diyoruz.

''ne alákasi var mavi patikle?'' demeyin. mavi soguk ve ciddi bir renktir.
kime isterseniz sorun.

ve
katiyen tesaduf degildir o patiklerin rengi. dusunulmus, tasinilmis,
secilmistir.

ayaga giydirildigi anda kulaga sunlar fisildanmis demektir: sen erkeksin.

erkek olmanin gerekleri vardir. omrunun sonuna kadar bunlari yerine
getirmekle yukumlusun.

omrunun suresi ise catlama kat sayina bagli.
ıcine ata ata ne kadar yasayabilirsen artik.

bize sorarsan pek uzun surecegi kanaatinde degiliz.

dikkat edecegin husus, en dramatik hallerde bile mavi patikli oldugunu
unutmamandir.

misal,

ásik oldun.

sakin belli etme. birak karsindaki yansin tutussun. sen agir ol. molla
desinler yeter ki ásik demesinler.

misal,

sevgilinden ayrildin. sakin aglayip sizlama. yine birak karsindaki yikilip
surunsun.

gozyasi dedigin kadin kismina yakisir. zaten senin gozyasi bezlerin mavi
patik operasyonuyla alinmis bulunuyor.

misal,

eve hirsiz girdi.

karinla yataktasiniz. tikirti duydunuz ya da hirsizla burun buruna
geldiniz. kim bogusacak adamla?

bak
bakalim karinin ayaklarina! ne renk patikleri? pembe. ya hirsizinkiyle
seninki? mavi.

kural, mavililer bogusacak. pembeliler bagiracak.

herkes gorevini bilsin. ta dogumhanede yapildi bu is bolumu.

misal,

esinle kavga ettin.

ne yapacakssn? hic. ısine gidip hicbir sey olmamis gibi calisacaksin.

''ay ısmail cok sinirim bozuk, benimki sabah sabah anneme laf
etti''diyemezsin.

karin o esnada telefonun basinda, bir sigara ve bir kahve esliginde
arkadaslarina seni cekistiriyor olabilir.

olsun. onun mazereti var, patikleri pembe.

misal,

evde aniden bir bocek peydahlandi. kim gidecek ustune? tabii ki sen. zira
karinin gitmesi hicbir ise yaramaz.

bocek renk koru mu? maviyle pembeyi ayiramaz mi? ve sorarim sana, hangi
bocek pembeden korkar?

tam
tersine aska gelip karinin uzerine tirmanmaya bile kalkisabilir.

ama mavi... birrrrr.

misal,

savasa gidilecek. kim gidecek? tabii ki mehmetcik. sen hic ''vatan
sagolsun'' diye bagiran aysecik gordun mu? (ben gördüm ama genel olarak erkekler bu konuda daha çok mücadele verdikleri için )

benim
bildigim aysecik kameranin karsisinda ''size baba diyebilir miyim amca?''
diyordu ve hatirladigim kadariyla omuzunda

tufek falan da yoktu.

diyecegim,

mavi patikli olmak zor zanaat. super

pakıze suda

Bookmarks