Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: ComRad3 Nickli Üyeden Alıntı malesef artık internete girme imkanım yok denecek kadar azaldı. bu konuyu çok sevmiştim ama demek ki kısmet değil. 90. sayfaya kadar okudum bu konuyu. devamını getiremeyeceğim heralde. çünkü bilgisayarım çalındı. Çalanların allah belasını versin. daha ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-12-2009, 08:52 AM   #1361 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Alıntı:
ComRad3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
malesef artık internete girme imkanım yok denecek kadar azaldı. bu konuyu çok sevmiştim ama demek ki kısmet değil. 90. sayfaya kadar okudum bu konuyu. devamını getiremeyeceğim heralde. çünkü bilgisayarım çalındı. Çalanların allah belasını versin. daha alalı 1 yıl olmamıştı.
çok geçmiş olsun. girdiğin zamanlarda yiğeninin durumundan haber verirsen seviniriz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2009, 07:53 PM   #1362 (permalink)
Teğmen

momismyhope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 317
58 Mesajinıza toplam 422 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
momismyhope will become famous soon enoughmomismyhope will become famous soon enough

Bu konuyu ilgiyle okuyorum.20.sayfaya geldim.
Emek verenlere çok teşekkürler...
Lütfen bunu veya daha iyisini benim ve ilgili herkesin en yüksek iyiliğine olacak şekilde gerçekleşmesini sağla.
Teşekkür ederim,
teşekkür ederim,teşekkür ederim.
momismyhope isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2009, 08:37 PM   #1363 (permalink)
Teğmen

SilentStorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 45
20 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SilentStorm will become famous soon enoughSilentStorm will become famous soon enough

Lütfen arkadaşlar denemelerinizi ve sonuçlarını .... basarılı olduysanız bunun sırlarını püf noktalarını lutfen paylaşın ki bu yolda bizlerde bilgilenelim...
SilentStorm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2009, 04:49 PM   #1364 (permalink)
Teğmen

KURDELE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 46
95 Mesajinıza toplam 665 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KURDELE is an unknown quantity at this point

bu konu benim ürpermeme sebep oldu garip bir şekilde tırstım açıkcası
KURDELE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2009, 07:08 PM   #1365 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 7
3 Mesajinıza toplam 19 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gelecekler24 is an unknown quantity at this point

selam arkadaşlar bende bu iki nokta yöntemını merak edıyorum acaba rica etsem uzman olan arkadaşlar yardımcı olursa sevınırım ayrıca ben durugörü yeteneğimide kullanıyorum hislerim güçlü ama genede bilmıyorum yardımlarınızı beklıyorum
gelecekler24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2009, 07:54 PM   #1366 (permalink)
Teğmen

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 193
137 Mesajinıza toplam 995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud of

Gelecekler, bu başlık altındaki 70 sayfayı okudun anlamadın yardım mı istiyorsun? Öyleyse eğer daha spesifik sormanı rica ederim. Takıldığın nokta nedir? Sorun çok net olmamış...
Alt 01-01-2010, 01:53 PM   #1367 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

vey be sayfa 140 lara gelmiş
çoktandır siteye uğrayamıyorum
yeni katılan arkadaşlarda olmuş,hepinize sevgiler...
bu konuda stormguard arkadaşımız uzmandır ama kendisi şimdi nerelerde acaba???
iki noktayı hissederken allerinizin altında bir çekim hissi oluşuyor bunu sanki elinizin altında bir balon varmış gibi hissedebilirsiniz,ama iki nokta arasında bağ kurma olayını hala denemekteyim....
biraz nefes egzersizi yaparsanız çekimi daha iyi hissedersiniz ama buda şart değil tabi ki.....
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2010, 06:11 PM   #1368 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

merhaba ben konuyla çok yeni tanışanlardanım (yılbaşı çekilişine mesaj yetiştirmek için konuları tararken burayı keşfettim =))) kitabı yeni okumaya başladım ordaki örnekleri görünce gerçekten yapılabiliyor mu diye buradaki yorumları okumaya başladım. tekniği tam bilemiyorum ama şu serbest bırakma olayını anladım gibi daha öncelerde çok istediğim ama sonra unuttuğum şeyler hayatımda muhakkak karşıma çıkıyor bu konuyla alakalı olduğunu düşünüyorum yine isteyeceksin ama takıntı ya da endüşe yapmayacaksın. buraya kadar anlayabiliyorum ancak daha önceden feci şekilde takıntı oluşturduğun bir konuyu nasıl serbest bırakabilirsin? burada tıkanıyorum. bana önerisi olan birisi olursa çok sevinirim
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2010, 08:55 PM   #1369 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 81
67 Mesajinıza toplam 409 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ComRad3 is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı.

Ben kitabı okudum ama tam olarak iki nokta nasıl yapılır onu anlayamadım.
Mesela elimde bir yara izi var ve masa başındayım. ayrıca ben Solakım. ilk önce sol elimin işaret parmağını , elimdeki yara izi yokmuş gibi hayal ediyorum ve bir yere sabitliyorum. sonra da sağ elimin işaret parmağını da elimdeki yara izini gözümün önüne getirip bir yere sabitliyorum. sağ parmağım ile sol parmağım arasında 20 cm mesafe var genelde. Daha sonra da gözümü kapatıp sağ parmağımı sol parmağımın olduğu yere hayali olarak getiriyorum ve artık elimdeki yara izi yokmuş gibi hayal ediyorum ve serbest bırakıyorum.

Bunu gerçekleştirirken nefes almakta zorluk çekiyorum ve kasıyorum kendimi.

Acaba yukarıdaki aşamalar doğru mu .çünkü bu tekniği yeni öğrendim ve serbest bırakmayı hiç başarmış değilim. Acaba yöntem doğru da serbest bırakmakta mı sorun var yoksa yöntemin tamamında mı yanlış var.

Elimdeki yara izi küçük olduğu için yara izinden başlamak istedim. Daha büyük problemlerim de var. Bilgisayarım çalındı mesela
ComRad3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2010, 04:09 PM   #1370 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 81
67 Mesajinıza toplam 409 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ComRad3 is an unknown quantity at this point

kimse artık bu sayfaya bakmıyor.sorular havada kaldı.
ComRad3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix