Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Siyahça Nickli Üyeden Alıntı esos bacım, 10 milyarcıkımız olsa tüm borçlarımız kapanır, üstüne dondurma bile yiriz valla! sen yine de elini korkak alıştırma tabi... bak seni yemeğe götürces, hadi... yaptım gitti valla sevincini bizle paylaşıyosun elim bereketlidir öle onbinde ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-06-2009, 12:30 AM   #1261 (permalink)
Teğmen

ESOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 218
98 Mesajinıza toplam 834 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ESOS is on a distinguished road
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
esos bacım, 10 milyarcıkımız olsa tüm borçlarımız kapanır, üstüne dondurma bile yiriz valla! sen yine de elini korkak alıştırma tabi...

bak seni yemeğe götürces, hadi...
yaptım gitti valla sevincini bizle paylaşıyosun elim bereketlidir öle onbinde paramı sınır sizsiniz unutmayın ....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ESOS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2009, 12:39 AM   #1262 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

olur değil mi esos? çok birşey istemiyorum ki, iki bebişimiz ve iki kedimiz aç kalmasınlar...alnımız ak olarak geçirelim ay sonlarını...elaleme rezil olmayalım yeter...hep dipte kalmaz ya insan değil mi?

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2009, 12:59 AM   #1263 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 121
69 Mesajinıza toplam 469 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lale85 is an unknown quantity at this point

ya bu iki nokta para içinde yapılıyomuymuş ben olmaz diye düşünmüştüm
lale85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2009, 07:25 AM   #1264 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 101
187 Mesajinıza toplam 1,304 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Turhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really nice

Niye olmasın para da bu dünyada matrixte bişe, belki ihtiyacından fazlası için doğru konsantre olamazsın o başkada ama oluyor. Benim bu seneye kadar neye ihtiyacım olursa bi şekilde gelirdi. Hiç ummadığım yerlerden. Bu sene kriz oralarıdamı vurdu bilmiyorum gelmesi gereken 3 yerden musluklar kesildi. önceden olsa geleceğini umduğum bi yer bile yokken bi bahane bulur gelirdi. iki nıkta falanda yapmazdım hiç ama geleceğinide bilirdim.
Eve gideceğim son otobüs parası ile kazıkazan oynayıp kzandığım çok olmuştur :) konuyu saptırmıyorum değilmi. :)
Turhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2009, 02:51 PM   #1265 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 121
69 Mesajinıza toplam 469 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lale85 is an unknown quantity at this point

para için yapılıyosa ben de yapayım barim
lale85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 01:23 AM   #1266 (permalink)
Teğmen

ESOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 218
98 Mesajinıza toplam 834 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ESOS is on a distinguished road

[quote=Siyahça;465456]olur değil mi esos? çok birşey istemiyorum ki, iki bebişimiz ve iki kedimiz aç kalmasınlar...alnımız ak olarak geçirelim ay sonlarını...elaleme rezil olmayalım yeter...hep dipte kalmaz ya insan değil mi?[/quocanım bak yina az istiyosun aç kalmayacak kadar diyosun ne zaman vaz geçeçeksin bu aza kanaatinden allahın bereketi bol
ESOS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 02:36 AM   #1267 (permalink)
Üsteğmen

607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

haklısın! anlatmıştım ya, hep o hikayelerden oldum böyle! çok istersem, ya da elime geçen çok olursa suçluluk hissedecekmişim gibi...
sorunun ne olduğunu biliyorum da kendimi bundan nasıl temizleyeceğimi bilemiyorum işte!...

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Alt 07-06-2009, 02:57 AM   #1268 (permalink)
Üsteğmen

ben feci anlatırdım kardeş ama, herrr yerlerimi sivrisinekler yidi, duramıom, acil uyumam lazım!
mecbur sudemi beklicas!

hişşttt arkana bak, redflowers geliyor!

Alt 07-06-2009, 06:46 AM   #1269 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
olur değil mi esos? çok birşey istemiyorum ki, iki bebişimiz ve iki kedimiz aç kalmasınlar...alnımız ak olarak geçirelim ay sonlarını...elaleme rezil olmayalım yeter...hep dipte kalmaz ya insan değil mi?

Sevgili siyahça, buradaki başlık konusunun dağılmaması düşüncesiyle günlüğüne yazıyorum, umarım uygundur...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 09:11 AM   #1270 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 946
182 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilsoy will become famous soon enoughnilsoy will become famous soon enough

ACİLLLL
arkadaşlarr tüm matrix ciler... oğlum sbs ye girecek ...... stresli... ne olur yardım edin .. nokta yapın.... ben kaçgündür deniyorum.. ama hayalgücüm özürlü olduğundan olmuyor bir türlü... aklıma sizden yardım istemek yeni geldi ( ah siyahça ah.... hep ssana gülerken unuttum gitti.işte... )
benim oğlan turuncu bişi........ çilleride var.... ( havuç diyorlar ).... adı baransel .... yardımmmmmmmmmmmmmmmm
nilsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix