Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çok teşekkür ediyorum storm.Önerdiğin kitapkaları en kısa sürede okuyacağım..Bir mesajında tasavvuftan bahsetmiştim eğer yalnış anladıysam özür dilerim .Tasavvufla ilgileniyormusun bu konuyla ilgili mesela mesneviyi okudunmu merak ediyorum.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-03-2009, 01:33 PM   #1041 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 634
43 Mesajinıza toplam 307 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
daada is an unknown quantity at this point

Çok teşekkür ediyorum storm.Önerdiğin kitapkaları en kısa sürede okuyacağım..Bir mesajında tasavvuftan bahsetmiştim eğer yalnış anladıysam özür dilerim .Tasavvufla ilgileniyormusun bu konuyla ilgili mesela mesneviyi okudunmu merak ediyorum..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 12-03-2009, 06:08 PM   #1042 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 25
15 Mesajinıza toplam 87 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
öküz² is an unknown quantity at this point

çocukluk yıllarımda futbol oynarken ayak bileğim kırılmıştı. kırıldıktan sonra kemik yanlış kaynamış ve bu da kireçlenmeye sebeb olmuş. iki nokta tekngiyle hem kireçlenmeyi çözüp hemrde yanlış kaynayan .bölgeyi tedavi edebilme şansı varmı?
ikinci olarak bu örnekte iki nokta tekniğini nasıl kullanacağız?
hasarlı noktayamı odaklanalım yoksa vücudun normal bir bölgesinemi????
öküz² isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2009, 02:52 AM   #1043 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 28
26 Mesajinıza toplam 224 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
studiofix is an unknown quantity at this point

Alıntı:
stormguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,

Farkındalık için, duygulardan ve arzulardan arınmayı öğrenmelisin. Serbest bırakma konusunda derinleşmelisin. Bu gerçekleşmeden yapılmaya çalışılan çekim yasası, bedel yasasını devreye sokar. Arınmadan çektiğin herşeyin bir bedeli vardır. Arınmışlık düzeyimiz artar ise istek kaybolur, artık falanca şeyi istiyorum, filancayı istiyorum gibi bir şey oluşmaz, sadece ihtiyaç hali (yani objektif bakış - farkındalık açığa çıkar) ve böyle olduğunda gerçekten o anda hayatında ihtiyacın olan şeyler tam ihtiyaç duyduğun şekilde (arzu içermeden ve artık istek olmadığı için, hayal kırıklığıda içermeden) hayatında ortaya çıkar. Bunun içinde başlangıç olarak şu kitapları okumanı tavsiye edebilirim: sedona yöntemi - hale dwoskin ve rüyadan uyanmak - michael langford

Sevgiler.
bedel yasasını devreden çıkarmak için bu kitaplar harici önerebileceğiniz teknikler var mı birkaç madde ile özetlemeniz gerekseydi bizlere ne yazardınız?her iki kitabı alacağım
studiofix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2009, 08:54 AM   #1044 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough

Hırslardan, arzulardan, takıntılardan kurtulmanı sağlayacak bütün öğretiler olabilir (vipassana meditasyonu, serbest bırakma yöntemleri, tasavvuf çalışmaları, nefes egzersizleri vs.)

Yukarıda yazdığım çalışmaları yaparken niyetin, bütün arzu ve isteklerini dönüştürmek olmalı (buna özgürleşme arzusu derler, son safhaya geldiğinde bu arzunu da terketmek durumunda kalacaksın) ancak o zaman bedel yasası devreden çıkar, arzu olmadı mı, sadece ihtiyaç kalır.. arzunun olmadığı yerde ise bütün ihtiyaçların bedelsiz karşılanır. Sevgiyle.
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2009, 03:45 AM   #1045 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 28
26 Mesajinıza toplam 224 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
studiofix is an unknown quantity at this point

Alıntı:
stormguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hırslardan, arzulardan, takıntılardan kurtulmanı sağlayacak bütün öğretiler olabilir (vipassana meditasyonu, serbest bırakma yöntemleri, tasavvuf çalışmaları, nefes egzersizleri vs.)

Yukarıda yazdığım çalışmaları yaparken niyetin, bütün arzu ve isteklerini dönüştürmek olmalı (buna özgürleşme arzusu derler, son safhaya geldiğinde bu arzunu da terketmek durumunda kalacaksın) ancak o zaman bedel yasası devreden çıkar, arzu olmadı mı, sadece ihtiyaç kalır.. arzunun olmadığı yerde ise bütün ihtiyaçların bedelsiz karşılanır. Sevgiyle.
Gerçekten çok teşekkürler Sevgili Stromguard
o zaman şöyle düşünsek; mesela falanca şeyi istiyorum diyip kafaya takacağımıza, şuna ihtiyacım var ihtiyacım olduğu için de benim olacak diye düşünüp kasmayı bırakmak etkili olabilir mi?
Rüyadan Uyanmak adlı kitabı bugün aldım, vipassana meditasyonunu da hemen öğreniyorum
studiofix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2009, 11:10 AM   #1046 (permalink)
Teğmen

107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough

Alıntı:
studiofix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gerçekten çok teşekkürler Sevgili Stromguard
o zaman şöyle düşünsek; mesela falanca şeyi istiyorum diyip kafaya takacağımıza, şuna ihtiyacım var ihtiyacım olduğu için de benim olacak diye düşünüp kasmayı bırakmak etkili olabilir mi?
Rüyadan Uyanmak adlı kitabı bugün aldım, vipassana meditasyonunu da hemen öğreniyorum

Eğer gerçekten isteme halinden kurtulduysan, herhangi bir ihtiyaç belirtmene yada söylemene dahi gerek yoktur. Belirttiğin şu ifade "şuna ihtiyacım var ve ihtiyacım olduğu içinde benim olacak" ifadesi zaten arzulardan henüz kurtulmamış olmanın işaretidir. Bu cümlede arzu yerine ihtiyaç kelimesi kullanılmış ama altta yatan duygu yine arzu. Dolayısıyla mesele kelimeyi değiştirmek değil, bütün duyguyu değiştirmen gerekir.

Arzulardan kurtulduğunda zaten neye ihtiyacın olduğunu içindeki arınmış olan akış yansıtır ve onlar senin karşına çıkar. Sana da şükretmek, şükrünü arttırmak ve iç aleminin temizliğini muhafaza etmeye devam etmek düşer.

Bu arada önemli bir dipnot daha belirteyim, eğer bu çalışmaları.. bütün ihtiyaçlarım karşılansın diye yapacaksan, temel baştan yanlış kurulmuş demektir.. Sen yine o zaman arzularını başka yoldan elde etme hırsıyla bu çalışmaları yapmaya başlamışsın demektir.. Bu çalışmaları yapmanın doğru temeli şudur: "Bütün isteklerden arınmak, tamamen özgürleşmek." yani kısaca maddi menfaatler elde etmek değil.. Sevgiler.
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2009, 01:07 PM   #1047 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

kafam karıştı,ama bir şeyi çok şiddetli arzuyla istememiz gerekmiyormu,sır'da da böyle demiyormu.ya da başka kaynaklarda.
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2009, 02:38 PM   #1048 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

çekim yasası kadar bedel yasasıda çalısır bir şeyi cok arzu ettiginde bedelini ödemek zorundasınız.sevgili stormun bahsettigi şey bütün bu arzulardan özgürleştiginizde bedel yasasını devre dışı bırakarak zaten ihtiyaçlarınızın dikkat ihtiyaç diyorum size gelecegidir.
tabi burada kozmik bilinçten,koşulsuz sevgiden de bahsetmek lazım.ama stormun maddi ihtiyaçlardan (burda the secretin payı büyüktür) başlıyanların nasıl hayalkırıklıgıyla karsılasacaklarını söylemesı cok yerındedır.verdigimiz kadarını alırız.hep söylüyorum bunu kendime cok basit aslında ama gel gör ki zihnim bu kadarı basiti anlamamakta ısrarlı.yolumuz aydınlık olsun dostlar
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2009, 04:32 PM   #1049 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

Anladım tam olarak hatta yazdığım yazıyı yollarken anladım :) çok fazla yazı ve kaynak okuyunca haliyle sindirmesi ve tecrübeyle pekiştirmesi belirli bir zaman gerektiriyor.Stormguard arkadaşımın bahsettiği vipassana meditasyonuyla ilgili çok güzel bir yazı buldum ve bana çok yardımcı oldu.foruma ekledim okumak isteyen olursa linki http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post312182

sevgiler
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2009, 05:25 PM   #1050 (permalink)
Teğmen

Vipassana yazısını aktardığın bölümede yazdım ama burayada kopyalamak istiyorum cevabımı, okuyanlara belki biraz daha faydası olur ya da kızanlarda olabilir tabi :)

Vipassana olarak geçen çalışma bütün gerçek mistik ekollerde olan bir çalışmadır. Mesela; Özben'i gözlemlemek tasavvufta "Murakabe" ismiyle yapılır, çoğu kişi tasavvufta bu çalışmanın olduğunu bilmez. Demek ki kişi ancak Gözlemleyen bilinç, Gözlemleyeni de Gözlemleyen, Farkedeni farkeden bilinç durumuna geçtiğinde, Kişi "Kendini" bilir ve bütün arzu ve isteklerden özgürleşir.

Bu çalışmanın haricinde "meditasyon" adı altında geçen "yönlendirmeli meditasyon" vs. gibi kavramlar sonradan peydah olan şeylerdir ve meditasyonla ilgisi yoktur. Gevşemek ve kendini hipnotik hayale sokmakla ilgisi vardır.. Örneğin: "Şimdi bir şelalenin altında yıkanırken kendini hayal ediyorsun, her nefes alış verişinde bütün sıkıntıların akıp gidiyor" şeklindeki bir çalışmaya meditasyon demek büyük yanlıştır. Fakat bu çalışmalarında zihinsel açılardan belli faydaları vardır ama bu hayal kurduran çalışmalara meditasyon demek gerçek meditasyona haksızlık olur.

Esas meditasyon yukarıda yazan vipassana tarzındaki çalışmadır ve bu yapılmadan gerçek mutluluk ve huzura ulaşmak söz konusu değildir, çekim yasası ile elde edilmeye çalışılan şeyler (olur da elde edilirse) geçici haz ile birlikte içsel bir kirlilik yaratmaktan başka işe yaramayacaktır. Ve eğer olurda çekmeye çalıştığı şeyi elde edemezse, kişi sadece kirlendiğiyle kalacaktır. Bu kirliliğin bedelini ödeyecek olanda kişinin yine kendisidir. Çekmek için hırsla yanıp tutuştuğu ve sonunda elde ettiği kırmızı renkli spor arabasına kurulurken, hayatından neleri bedel olarak vereceğini henüz idrak edememiştir. Çekmek için hırsla yanıp tutuştuğu eve sahip olamadığında, bütün bu yaptığı arzu dolu çalışmaların bedelinin ne olduğunu farkedememiştir. Sevgiler.

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix