Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız güzeller ben kimin özelden yazdığını bilmiyorum..ama bu bölümü gerçekten bir kurs gibi düşünüyorum, dikkat edin bakın bir çok konuda çok çelişkili mesajlar var çünkü kaynak çok fazla...matrix konusunda ise kaynak tek en azından ben kuantum konusunu anlatan kitapları saymazsak tek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-06-2008, 12:41 PM   #41 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: matrix'e hükmedin

güzeller
ben kimin özelden yazdığını bilmiyorum..ama bu bölümü gerçekten bir kurs gibi düşünüyorum, dikkat edin bakın bir çok konuda çok çelişkili mesajlar var çünkü kaynak çok fazla...matrix konusunda ise kaynak tek en azından ben kuantum konusunu anlatan kitapları saymazsak tek olduğunu sanıyorum..burada uygulamalarınızla..matrix'i uygulamalı olarak tekrar yazacaksınız diye sevindim.kitabı bende okudum..uyguluyorum..kitapta açıklanan uygulamalar, çok fazla değil.( her konuyu içermiyor) .şimdi sizler her konuda uygulamalarınızı yazdıkça sistem daha çok zenginleşir...aşkolsun derken çok da ciddi bir kınama içinde değildim..ay kıyamam ben size, böyle faydalı bir konu başlattığınız için sevinmiştim..gizliden yürütülmemesi için biraz şaka yollu sitem ettim sadece..çünkü sorduğunuz sorulardan aldığınız cevaplardan faydalanan çok olacak..konuyu sulandırmamak için,çok fazla yazmamaya gayret ediyorum..çiçeğe böceğe aklınıza gelen her şeye uygulayın..bu hem sizin konuyu kavramanıza yarıyacak..hemde diğer arkadaşların dur bakayım benim çalışmak istediğim konuda bir arkadaşım daha önce çalışmıştı deyip onlara kaynak olacak.ve oda çalışmasında ufacıkta olsa çalışmayı geliştiren bir katkıda bulunacak..., herkes kendi deneyimini yazarsa..çalışma alanları genişleyecek..hadi size kolay gelsin..mavi fırçam özelden senin yazdığından haberim yoktu..nedeninide açıklamışsın yanlış yaptım diye üzülme..yanlışın yok..hepinize saygılı sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-06-2008, 02:39 PM   #42 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Kesinlikle Tavsiye Ederim.. Kitap Sürükleyicilik AÇısından Çok İyi DeğiL Fakat Yaşam Görüşüm Değişti Diyebilirim.. Mesela Bende Yıllardır Süre Gelen Bir Diz Sakatlığı Vardı.. Geçenlerde Tekrar Sakatlığım Nüksetti Maç Yaparken Ve Aklıma İki Nokta Tekniği Ve Zamanda Dönüş Tekniği GeLdi.. Uygulamaya Başladıktan 2 Dakika Sonra Hiç Acı KaLmadı Ve Performansımıda Katladım Diyebilirim.. Herkes Şaşırdı KaLdı Bu İşe..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2008, 09:57 PM   #43 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili tr-ance burada anşılamayan şey, iki noktayı bulurken ne yapıyorsunuz, örneğin ilk noktayı nasıl buluyorsun..ilk noktan ağrıyan yermi? yoksa elini gezdirerek, sana kendini yapışık,sert, veya sabit hissettiren bir yer mi arıyorsun..ikinci noktayı bedende veya auradamı arıyorsun? zaman yolculuğuna hangi aşamada çıkıyorsun veya çıkmıyorsun.. matrix energetics sitesindeki video lara erişim engellenmiş..ben bu gün hayatımda ilk defa yasak delip youtube girdim orada arkadaşlar için verimli olabilecek videoları araştırdım ama, özellikle iki noktayı anlatan video yok..mesajlarınızı daha detaylı yazarsanız daha faydalı olacaktır
saygılı sevgiler
Alt 28-06-2008, 10:17 PM   #44 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough

Ben cevaplamaya çalışayım, ilk noktanın ağrıyan yer olmasına gerek yok, örneğin boynum ağrırken dizimde iki nokta belirleyip çalışma yapabilirim. 2 noktanın amacı kuantum alana giriş "kapıları" olması. Bunun haricinde bir anlamı yok. O yüzden dokunulan yerinde extra bir önemi yok, yeterki belirlenen 2 nokta arasında bağ kurulmuş olsun.

Zaman yolculuğu 2 nokta arasında bağ kurulduktan yani kuantum alana giriş gerçekleştikten sonra gerekiyorsa yapılır, her zaman gerekmeyebilir, bazende birden çok zaman yolculuğu yapmak gerekebilir ( Sorunun geçmişte, birden fazla olayla ilişkili olması durumunda )

Örnek veriyorum: Dün akşam bir arkadaşıma çok öfkelenmiştim ve yatağa yattığımda öfkem hala devam ediyordu, bu duygusal yoğunluğu boşaltmak için, ilk noktayı göğsümde, diğer noktayıda kafamda belirledim. Bağı kurduktan yaklaşık 30 saniye sonra, bütün öfke duygusu kaybolmuş ve yerini sevgi almıştı. Yani duygusal blokajları temizlemek içinde 2 nokta yöntemi kullanılabilir.

Bunun haricinde matrixenergetics sitesindeki 2 nokta videosunu seyretmek için www.ktunnel.com adresine matrixenergetic.com yazıp girin, böylece youtube videolarının yasaklanma engelini aşmış olursunuz ve seyredebilirsiniz. Çünkü direk youtube'da o videoyu bulamazsınız zira passcode isteyen özel bir videodur ve sadece kitabı okuyanlar seyredebilir. Ama Safir yayıncılık sitesinde şifreyi yayınlamış herkes seyretsin diye :)
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2008, 10:23 PM   #45 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Alıntı:
Storm Nickli Üyeden Alıntı
Ben cevaplamaya çalışayım, ilk noktanın ağrıyan yer olmasına gerek yok, örneğin boynum ağrırken dizimde iki nokta belirleyip çalışma yapabilirim. 2 noktanın amacı kuantum alana giriş "kapıları" olması. Bunun haricinde bir anlamı yok. O yüzden dokunulan yerinde extra bir önemi yok, yeterki belirlenen 2 nokta arasında bağ kurulmuş olsun.

Zaman yolculuğu 2 nokta arasında bağ kurulduktan yani kuantum alana giriş gerçekleştikten sonra gerekiyorsa yapılır, her zaman gerekmeyebilir, bazende birden çok zaman yolculuğu yapmak gerekebilir ( Sorunun geçmişte, birden fazla olayla ilişkili olması durumunda )

Örnek veriyorum: Dün akşam bir arkadaşıma çok öfkelenmiştim ve yatağa yattığımda öfkem hala devam ediyordu, bu duygusal yoğunluğu boşaltmak için, ilk noktayı göğsümde, diğer noktayıda kafamda belirledim. Bağı kurduktan yaklaşık 30 saniye sonra, bütün öfke duygusu kaybolmuş ve yerini sevgi almıştı. Yani duygusal blokajları temizlemek içinde 2 nokta yöntemi kullanılabilir.

Bunun haricinde matrixenergetics sitesindeki 2 nokta videosunu seyretmek için www.ktunnel.com adresine matrixenergetic.com yazıp girin, böylece youtube videolarının yasaklanma engelini aşmış olursunuz ve seyredebilirsiniz. Çünkü direk youtube'da o videoyu bulamazsınız zira passcode isteyen özel bir videodur ve sadece kitabı okuyanlar seyredebilir. Ama Safir yayıncılık sitesinde şifreyi yayınlamış herkes seyretsin diye :)

Çok GüzeL Bir Tarif OLmuş.. Açıkçası Benden de Ne Eksik Ne FazLa.. Fakat Benimde Zaman YoLculuğu Konusunda Aralıklarda Arızam OLuyor.. Bunun Sebebini Bir Çözemedim..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2008, 10:40 PM   #46 (permalink)
hayalayaz
Guest

ikinizede çok teşekkür ederim.
bunu çekim yasası konusunda yapmaya çalıştım ama beceremedim..çok şey istiyor olabilirim ama..madem bir konuya yoğunlaşıyoruz, onun üstü kapalı geçilmemesinden yanayım..sitemize üye olanlar bilgilerin doyuruculuğu karşısında memnun oluyorlar..bu konuların gelişmesini sizlere bıraktık.bizler hem her konuya yetişemiyoruz, hemde her konuya biz atıldığımızda arkadaşlarımız, bizlerin daha iyi bildiğini düşünerek pek fazla paylaşımda bulunmuyorlar.bu konuyu en güzel haliyle ortaya çıkaracağınızdan eminim..lütfen aynı şimdi yazdığınız mesajlar gibi detaylı yazın mesajlarınızı, yüreklerinize sağlık..
Alt 28-06-2008, 11:06 PM   #47 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 134
169 Mesajinıza toplam 952 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Baris is an unknown quantity at this point

Bu konuda habire soru soruyorum biliyorum ama bu yöntemi tam anlamıyla yapana kadar peşini bırakmıcam.
Şimdi, bu iki nokta arasında nası bir bağ kurabiliriz. İkisini aynı anda hissetmeyeya çalışıyorum. Hatta hissediyorum. Sonra başka bişe düşünmüyorum. Hâlâ bi sonuç alamadım. Bugün 11 yaşında ufak bi kuzenim var. Ayağını yaralamış. Şişmiş. Üzerinde bayağı uğraştım. Ama sonuç yok. Herşeyi doğru yaptımı düşünüyordum oysaki. Neyseki EFT diye bişey var. Az da olsa acısını dindirdi.
Baris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2008, 11:13 PM   #48 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
BLETERIA Nickli Üyeden Alıntı
Bu konuda habire soru soruyorum biliyorum ama bu yöntemi tam anlamıyla yapana kadar peşini bırakmıcam.
Şimdi, bu iki nokta arasında nası bir bağ kurabiliriz. İkisini aynı anda hissetmeyeya çalışıyorum. Hatta hissediyorum. Sonra başka bişe düşünmüyorum. Hâlâ bi sonuç alamadım. Bugün 11 yaşında ufak bi kuzenim var. Ayağını yaralamış. Şişmiş. Üzerinde bayağı uğraştım. Ama sonuç yok. Herşeyi doğru yaptımı düşünüyordum oysaki. Neyseki EFT diye bişey var. Az da olsa acısını dindirdi.
bağ kuruyorken bir an için beynini boş bırakacaksın yani hiçbirşey düşünmeyeceksin. enerjiyi hapsetmeyip serbest bırakacaksn.

birbirnin aynı iki örnek vermek istiyorum.
teyzemler yurtdışında ve konuşmam gereken mevzuatlar var. dün ve bugün almanyada bir nokta seçtim kendimde bir nokta oldum. teyzem 1 saat sonra arayacak dedim ve bıraktım.

noldu???
50 küsür dakika sonra aradı. super

geçenlerde tuzla da işim vardı. işim çok uzun ve sıkıcıydı. içerideki insanlar tahmin edilir derece zor iş yapan insanlardı. bina da bir nokta oluşturdum kendimde bir nokta oluşturdum, bağ kurdum, kendimi bina içine aldım ve kısa bir süre sonra çıktım. tüm bunları yolda oraya gidiyorken yaklaşık 15-20 saniye de yaptım.

içeride yazım işlerim uzun sürmeseydi 5 dakikaya çıkacaktım. yazılar biraz uzundu :)

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2008, 01:25 AM   #49 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

bende matrix e hükmedin başlıklı yazılanları takip ediyorum,bu gün kitapçıları dolaştım ama kitabı bulamadım..
diğerleri gibi bu yöntemin temelindede hayal kurmanın ön planda olduğunu fark ettim..''iki nokta arasında bağ kurdum''
bu hayal kurmakmı,burada anlatılmak istenen tam olarak nedir? iki nokta uygulaması,geçmişe dönmek bende ?....? olarak kaldı tabi kitabı okuyamadığımdan,ama tahmin edebiliyorum ki hayal kurmak ön planda,kurduğunuz hayala odaklanmak,canlı bir görüntü olarak elde edebilmek,sanki gerçek gibi netleştirmek işte işin en önemli püf noktası bu,uygulamadan sonuç alanların farkı burada gizli,daha iyi,daha berrak,daha detaylı,daha canlı,daha net hayal kuranlar daha hızlı sonuç alabiliyor,,,ama kurduğu hayal bulanık,detaysız,başlangıçla sonuç arasında köprü kurulmamış bir hayal,hedefinden şaşan bir hayal,başka bir olayla başlayıp geğişik bir olayla sonuçlanan bir hayal kurma şekli istenilen sonucu alamamıza sebep oluyor the matrix filminde trinity ve neo nun silah istediği sahneyi hatırlarsınız.kendileri boşlukta sabir dururken etrafta hızla beliren silah rafları oluştu,bana göre hayal kurma bu şekilde olmalı,kendini boşlukta gör ve istediğini kendine çağır.....
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2008, 01:27 AM   #50 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
80 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavifirca is an unknown quantity at this point

Sevgili hayalayaz,
O bahsettigin video icin gerekli olan sifre bu: whilefirmlyholding
Umarim gerekli cevabi alirsin, ben ingilizceyi cok iyi anlayamadigim icin bizlerede yardimci olursun.
mavifirca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix