Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Selamlar, redflowers'ın vermiş olduğu yöntem sanırım kendisinin başarılı olduğu ve sizinde işinizi kolaylaştıracağını düşündüğü iki nokta yöntem şekli.. Fakat normalde bu tarz sağ - sol belirlemesi ya da hortum çıkarmak, birleştirmek vs.. gibi şeyler iki nokta yöntemi içinde mutlaka uygulanması ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-11-2008, 01:55 PM   #911 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Selamlar,

redflowers'ın vermiş olduğu yöntem sanırım kendisinin başarılı olduğu ve sizinde işinizi kolaylaştıracağını düşündüğü iki nokta yöntem şekli.. Fakat normalde bu tarz sağ - sol belirlemesi ya da hortum çıkarmak, birleştirmek vs.. gibi şeyler iki nokta yöntemi içinde mutlaka uygulanması gereken şeyler değil. Yani bu okuduğunuz bilgilerle kendinizi sınırlamayın, esnek olunuz. Herkesin kendine uyanı bulması daha doğru olacaktır. redflowersta burda size yeni bi açılımda bulunarak esnekliğinizi geliştiriyor. Bunu böyle kabul edin, yazılanları birebir kopyalayıp yapmaya çalışmayın lütfen. Sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2008, 03:03 PM   #912 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 44
41 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nidanem is an unknown quantity at this point

merhabalar. bende iki noktayı burda sizlerden öğrenmeye çalışıyorum. öğrendiğim kadarıyla birkaç deneyimim oldu vallahi şok oldum. en son yaptığımı sizlerle paylaşmak istedim. birini düşündüm bana msj yazsın hatta arasın dedim. düşündüm ve bişeyler oldu unutmuşum farkında bile değildim. akşam 10 demiştim 8,30 da msj geldi rengim falan attı. sonrada iki noktayı hatırladım ve acayip heyecanlandım. bana msj atan kişide, ne oldu anlamadım birden aklıma düştün msj yazmak istedim falan umarım rahatsız etmemişimdir dedi. . böyle işte msj konusunda yaptımda şu iş meselesini hala çözemedim elimi nasıl kullacagımı bilemiyorum dusun . benim bu konuda biraz daha bilgie ihtiyacım var. kitabı alamadım burda yokmuş . sizlerden yardım bekliyorum.
Alt 26-11-2008, 01:21 AM   #913 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 8
39 Mesajinıza toplam 220 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
henna is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Storm Nickli Üyeden Alıntı
Selamlar,

redflowers'ın vermiş olduğu yöntem sanırım kendisinin başarılı olduğu ve sizinde işinizi kolaylaştıracağını düşündüğü iki nokta yöntem şekli.. Fakat normalde bu tarz sağ - sol belirlemesi ya da hortum çıkarmak, birleştirmek vs.. gibi şeyler iki nokta yöntemi içinde mutlaka uygulanması gereken şeyler değil. Yani bu okuduğunuz bilgilerle kendinizi sınırlamayın, esnek olunuz. Herkesin kendine uyanı bulması daha doğru olacaktır. redflowersta burda size yeni bi açılımda bulunarak esnekliğinizi geliştiriyor. Bunu böyle kabul edin, yazılanları birebir kopyalayıp yapmaya çalışmayın lütfen. Sevgiler.
Henüz kitabı alamadım, o yuzden burada arkadaşların başarılı olduğu deneyimleri merak edip deniyorum.
Kitabı alıp okuduktan sonra tabi ki de kendime uyanı bulacağım, şimdilik burada yazılanlarla sınırlıyım, sizler ne kadar çok deneyimlerinizi paylaşırsanız o kadar da esnek olabilme şansımız olacak (kitabı alıp okuyana kadar).
Teşekkürler...
henna isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2008, 05:38 PM   #914 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 134
169 Mesajinıza toplam 952 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Baris is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar merhaba,

Bülent Altınkaya'nın sitesinde bir yazı gördüm. Ve Kafamda bazı soru işaretleri oluştu. Kuantum Nefesi, Reiki gibi yollarla bir kişiden diğerine aktarılan enerji ile yapılan şifa çalışmalarının ilk durumda işe yaradığını ancak bilinçaltındaki olumsuz kayıtlar silinmediği için aynı olumsuz durumun bir şekilde yine karşımıza çıkacağını söylüyor.
Benim burada kafama takılan iki nokta yöntemi. İki nokta'da doğrudan bir enerji aktarımı yok. Diğer şifa yöntemlerin farklı. Peki Bilinçaltındaki olumsuz kayıtları da temizleyebiliyor mu? 2 nokta ile kalıcı bir şifa mümkün olabilir mi?
Ben iki noktayı annemin kronik bi ayak ağrısı vardı. Onun üzerinde kullandım. Biraz azaldığını söylemişti bana. ama o kadar uğraşmama rahmen tam olarak iyileştiremedim. Ancak kendisi sürekli "iyileşmiyor, ağrıyor, üzerine basamıyorum" gibi telkinler verip duruyordu kendine. Bu belki serbest bırakmayla ilgili ya da belki de iki nokta ile de bilinçaltındaki olumsuz kayıtları silemiyoruz.

Gördüğüm yazıyı aşağıda paylaşıyorum

"ÖNEMLİ NOT: Kişilerin "fiziksel hastalıkları" için şifa seansı yapmamaktayım, zira iyileşmek tamamen kişinin kendi sorumluluğundadır, dışarıdan enerji yardımı alınarak oluşacak fiziksel iyileşmeler, biriktirilen bilinçaltı kayıtlar dönüştürülmediği için yararlı değil aksine zararlıdır, çünkü hastalık durumu düzelse bile, o bilinçaltı kaydın temizlenmemesinden dolayı, ileride başka bir şekilde kişinin karşısına çıkacaktır. Hastalığın iyileşmesi demek, bilinçaltı kaydın temizlendiği anlamına gelmez, bu ÇOK ÖNEMLİ bir detaydır. Dolayısıyla, fiziksel şifa seansı yapmamaktayım fakat iyileşmeniz konusunda sorumluluğun tamamen size ait olduğu Quantum Nefesi gibi yöntemleri öğretmekteyim. Ayrıca şu anda şifa verdiğini ya da şifaya kanal olduğunu, vasıta olduğunu iddia eden farklı enerjilerin inisiyasyonlarını (uyumlamalarını) yapan kişiler, gerçek anlamda bütün içsel manevi beden boyutlarında arınmış olmadıkları için, kendilerindeki hastalıklı/bulanık Qi (Çi, Ki) yi de size aktarmakta ve hatta hatta kendilerinde mevcut bulunan parazit varlıkları da sizin vücudunuza geçirmekte ve aynı zamanda kendileri de sizden almaktadır fakat bunun farkında değillerdir. O yüzden lütfen bu tarz şifa yöntemleri uygulamamı benden istemeyiniz. Seanslarıma katılanlar bilirler ki, uzun bir zamandır katılımcılara ben direk olarak uygulama yapmamaktayım, katılımcılar bizzat kendi sorumluluklarını alarak öğrettiğim şekilde kendilerine uygulama yaparlar. Dolayısıyla biz Reiki ile insanların bilinçaltını temizliyoruz gibi yaklaşımlar doğru değildir ve Mikao Usui ile aynı arınmışlık düzeyinde değilseniz bunu yapamazsınız, sadece yaptığınızı zanneder ve farkında olmadan daha sonraki zamanlar için olumsuz sonuçlara sebep olursunuz. Lütfen bu konuda umursamaz ve baştan savmacı bir tutum takınmadan, yaptığınız çalışmaların ve neticelerin farkında olunuz. Öğrettiğim diğer yöntemler olan PEAT, EFT, Precision, Huna, Sedona gibi tekniklerde ise dışsal bir uyumlanma ve müdahale söz konusu olmadığı için bu gibi bulanıklıkların birbirine aktarılması durumu söz konusu değildir."
Baris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2008, 01:52 PM   #915 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile

merhabalar bleteria..

bülent bey ile daha önce bir çalışmam olmadı ama kendisini ilgiyle sevgiyle takip ederim..
ondan öğrenmek istediğim şeyler olduğu gibi dışarıdan baktığımda duruşunu tavrını da çok beğenirim..

bu yazının içerisinde de çok önemli mesajlar var.. ancak ucu açık bırakıldığı için bazı hassas yanlış anlaşmalara
neden olabileceği gibi çok detaylı incelendiğinde kendi içinde bile çelişki taşıyabilir..

ben reiki master im bu forumun önceliği bu olmadığı için bunu fazla deklare etmiyorum aranızdan da dört tane reiki öğrencim var..

ancak şifa sistemleri ile ilgilenen aranızdan değerli arkadaşlarımla sohpetlerim olmuştur.. gerek sohpetlerimde gerek reiki 1 ve 2 eğitiminde
ilk öğrettiğim konulardan birisi iyileşmek ve şifa bulmak arasında ki kavramların farklılığı ve detaylarıdır..

eskiden bütün olarak pek çok kadim uygarlık tarafından kullanılmış olan teknikler farklı nedenlerle gizli öğreti haline dönüşmüştür..
bu gizli öğretiler zaman ilerledikçe gizlililiğinden dolayı yazılı aktarılmamış ve pek çok parça halinde dağılmıştır..

reiki nin usui sensei den öncede bir geçmişe sahiptir.. farklı kaynaklarda şamanlar tarafından geliştirilmiş gizli bir yöntem olduğundan,
şaman ın bunu insanlara şifa ve rehberlik sunmanın yanı sıra doğa ile denge kurmalarını öğretmek için de verildiğinden bahsedilir..

reiki de usui sensei tarafından tekrar keşfedilmiş olan bir enerjidir..
usui sensei bu enerjiye reiki dememiştir.. reiki: evrensel.. tinsel ilahi olan anlamına gelen ve o dönemlerde de japonya da
çeşitli şifa sistemleri için kullanılan genel tanımlama adıdır..

usui reiki bu sistemi şöyle tanımlar : "kişisel mükemelliğe ulaşmak için bir yöntem"
şu anda öğretilen reiki nin usui sensei nin ilk öğrettiği reiki ile tarz farklılığı malesef çoktur..

japonyada ki kaynakların da son yıllarda açıklanması ile uluslararası arenada birleştirici bir etki söz konusudur..

farklılıkların büyük bir bölümü bu sistemi dünyaya tanıttıkları için minnettar olduğumuz bay hayashi ve bayan takata tarafından resmileştirilmiştir..
şöyle ki usui sensei bülent bey in de söylediği üzere bizlerden çok yüksek bir arınmışlık düzeyinde olduğu için bu enerji sistemini tekrar keşfedebilmiştir..

hayashi ve takata senseiler fiziksel rahatsızlıkları iyileştirme amaçları ve fiziksel rahatsızlıklarını iyileştikleri için bu sistemin içinde yer almışlardır..
özellikle bayan takata nın yaşamını incelediğimizde pek çok fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkları olmasına rağmen reiki ile kendisini uygulayıcıların ve kendi çalışmalarının bütünselliğiyle mükemmel bir şekilde şifalandırmıştır..

peki bu bizlere şimdi pek çok öğretmenin anlattığı kadar gayri resmi çalışmalarla mı mümkün olmuştur yoksa düzenli olarak yaptıkları fiziksel ve sipritüel çalışmalar ile mi mümkün olmuştur..
bu sorunun yanıtları yine ustalarımızın yaşam hikayelerinin içerisinde yer almaktadır...

reiki fiziksel ve sipritüel dünyanın kesişme noktasında yer alır.. elimden geldiğince yollarına ışık olmaya çalıştığım tüm arakadaşlarım her iki dünya da da emin adımlarla ilerlemeleri gerektiğini bilirler..
usui senseğinin "kişisel mükemelliğe ulaşmak için bir yöntem" adı altında bize sunduğu bu harika yol nefes çalışmalarıda dahil olmak üzere şu anda eft sedona gibi öğrendiğiniz bazı yöntemleride yer yer kapsayabilmektedir..

bu yolda ilerlerken öğrendiğim önemli şeylerden birside bir başkasını alçaltarak asla yüce görünülemeyeceğidir..
dolayısıyla her sistem kendi frekansında olanların kişisel tekamülü için ortaya çıkmıştır.. tüm bunlar bütünün değerli parçalarıdır..

gerçek anlamda şifa nın .. enerji .. bilinçaltı v.b çalışmalar yapan herkes tarafından kırılma noktası tedavi edilmeden olamayacağını bilir..
eğer aksini idda ediyorsa temsil ettiği hangi yöntem olursa olsun yanlış kişinin kendine aittir..
kişi henüz ruhsal tekamülünü tamamlayamamış olmasına rağmen eğitici sıfatını almıştır bu onun yönteminin değil kendi sorumluluk anlayışının yanlışıdır...
ona eğitici sıfatını veren kişide aynı yanlışın içindedir ki burada da bu kırılma noktasının iyileştirilmesi gerekir..
göründüğü gibi bir yanlış zincirleme reaksiyona sebep olur..

her şeyin özü enerjidir.. farklı ferkanstaki farklı enerjiler sürekli olarak etrafımızdadır ve bizler farkındalık düzeyimize göre algı limitlerimizi,algıda ki seçiciliğimize görede hayatımıza tezahür eden frekansların tesirinde kalarak yaşarız..

reiki insiyasyonu ile de farklı frekanstaki reiki enerjisine farkındalığımız arttırılır.. bundan sonra kişi reikinin çok önemli 5 prensibiyle birlikte saf bir kanal olabilmek için sevgi yolunda adım adım, hem kendini hem yaşamını tanımaya başlar...
bu tanışma farklı bir bakış açısı getirir.. tüm fiziksel tezahürlerimizin -bunlar hastalıkta olabilir bolluk bereket te olabilir- ilk önce enerjisel olarak oluştuğunu ekilen enerji tohumlarının reailite olarak biçildiğini öğrenir..

kendini tanıma everesinde kırılma noktalarını bir bir keşfetmeye başlar en zor olan bu dönemdir çünkü kişi yaşamının sorumluluğunu alır
yaşananlar için başakalarını suçlamak yerine özeleştirilerini yapar.. şifalanmadaki en büyük adım budur.. kendinin farkında olur..
kendinin farkında olmak pek çoğu için kabul edilemez ve korkutucu olabilir.. insan kendisinden korkar mı demeyin.. evet korkar..
tüm yaşadığı olumsuzlukların sebebi olarak kendini bulduğunda bundan korkar.. reiki ile bu korku yerine sevgiyle kabulleniş ve yeniden yapılanış inşaa edilir..

**"fiziksel şifa seansı yapmamaktayım fakat iyileşmeniz konusunda sorumluluğun tamamen size ait olduğu Quantum Nefesi gibi yöntemleri öğretmekteyim.Seanslarıma katılanlar bilirler ki, uzun bir zamandır katılımcılara ben direk olarak uygulama yapmamaktayım, katılımcılar bizzat kendi sorumluluklarını alarak öğrettiğim şekilde kendilerine uygulama yaparlar."

bülent bey in söylemiş olduğu bu sözler de çok değerlidir çünkü reikinin de özü budur..
üstelik reiki kuantum nefesi gibi yaşamımıza yeni yerleşen değil binlerce yıllık geçmişe ve mükemmel referanslara sahip bir sistemdir..

reiki 1 ile kendine şifa, reiki 2 ile ileri şifacılık teknikleri öğretilir.. bu öğretilen uygulamaların sorumluluğuda kişinin kendine aittir..
rehberin sorumluluğu bu uygulamalar ile yaşamına neler kattığını reel olarak öğrenciye resmetmektir..
reiki sağlık getirir diye anlatıyorsam ben bana baktığınızda sağlıklı bir insan görmelisiniz..
reiki bolluğu bereketi yaşamınıza getirir diyorsam bana baktığınızda yaşamımda bolluk bereket görmelisiniz..

kendi yaşamınızda deneyimleyerek sağlamasını almadığınız bir öğretiyi kuantum nefes çalışmasıda olsa reiki de olsa eft sedona da olsa bir başkasına asla doğru bir şekilde öğretemezsiniz.. nedeni öğrettiğiniz kişiye karşı dürüst değilsinizdir.. temeli dürüstlük olmayan bir olguda dünyanın en mükemmel yöntemide olsa er geç elinizde patlar..
Alt 28-11-2008, 01:53 PM   #916 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

aynı şekilde deneyimlemediğiniz başka bir sistemide kötüleyemezsiniz .. henüz uygulamalı eğitimi bana nasip olmayan tekrar bağlantı yöntemi için ben evet doğrudur ya da hayır yanlıştır gibi bir yorum yaparsam bu benim dar görüşlülüğümü, kendime kanıtlamaktan ve benim fikrime değer veren insanların kafasını karıştırmaktan başka bir işe yaramaz.. ve bilinçaltımıza temizlenmesi gereken bir kayıt eklerken bunun karmasal etkisinide zamanla görürüz..

**"Ayrıca şu anda şifa verdiğini ya da şifaya kanal olduğunu, vasıta olduğunu iddia eden farklı enerjilerin inisiyasyonlarını (uyumlamalarını) yapan kişiler, gerçek anlamda bütün içsel manevi beden boyutlarında arınmış olmadıkları için, kendilerindeki hastalıklı/bulanık Qi (Çi, Ki) yi de size aktarmakta ve hatta hatta kendilerinde mevcut bulunan parazit varlıkları da sizin vücudunuza geçirmekte ve aynı zamanda kendileri de sizden almaktadır fakat bunun farkında değillerdir. "

bana bunu söyleyen kişiye ben şunu sorabilirim... peki siz hangi arınmışlık düzeyindesiniz ki uygulayıcısı olmadığınız bir konuyu bu kadar kolay eleştirebilecek rahatlığı sergiliyorsunuz.. en büyük yanılgı başkalarından çok ileride olduğunu sanmakla başlar..

bu güne kadar şahsen benden insiye olmuş her arkadaşım yaşamlarında sağlığı sıhatı bereketi öğrettiğim uygulamaları içselleştirdikleri takdirdikte istedikleri kadar gerçekleştirdiler..
bir sistemi eleştirmek yerine yanılsıma içerisinde olan temsilcilerini eleştirerek ortak bilincin hayrına hareket etmek daha doğrudur diye düşünüyorum..

bunca yıldır işin içerisindeyim bu kadar tırım tırım kaçılan öcü diye korkulan varlıklarla falanda karşılaşmadım..
karşılaştığım tek varlıklar bana kendini hissettirme nezaketini gösteren meleklerdir..
hangi aklı evvelin kendi korkularını bu kadar güzel bir sistemin içine dahil ettiğinede bağışlayın ama anlam veremeyeceğim..

reiki kutsal olanın bize ulaşmasıdır.. bu kadar kutsal ve saf iyi bir enerjiye kanalllık yapmaktan daima gurur duydum..
ne kendim ne öğrencilerim adına hiç bir olumsuzlukla karşılaşmadım.. daima yolumu aydınlatan bana göre meleklerle bizlere ulaşan harika bir sistemdir..

bunu bu şekilde dile dolayanlarda da gördüğüm kendilerine saygıları yoktur ki öğrettikleri sisteme saygı duysunlar..
bu da reikinin değil kişilerin kendi suçudur..

nükleer enerjiyi tıp alanında kullanıp iyileşmede sağlayabilirsiniz bomba yapıp dünyayı da mahvedebilirsiniz..
bu kişinin hangi amaca hizmet etmek istediği ile belirlenen durumdur..

takdir edersiniz ki binlerce yıllık geçmişi olan böylesine güzel bir enerji yer yer yanlış insalarında eline geçerek kendi çıkarlarına bu güzel ismi alet etmelerinden dolayı reikiyiyle asla bağdaşmayacak yanlış olayların içerisine çekmişlerdir..

***"Reiki ile insanların bilinçaltını temizliyoruz gibi yaklaşımlar doğru değildir"

evet bu doğru değildir.. reiki ile kişiye kendine şifa yapma yöntemleri öğretilir.. reiki ile ileri şifacılık tekniklerinde blokajların tespiti ve tespit edilen blokajların şifalandırılması öğretilir.. öğretmen öğrencisine bildiği uyguladığı yöntemleri anlatarak kendi yaşam
hikayesini sahiplenerek bilinçaltının gücünden faydalanmayı öğretir.. öğrencinin ihtiyacı olduğu yere kadar onun yolunda yanında yer alır.. çalışmalarına destek verir.. ana çalışmayı öğrenci yapar.. öğretmen kontrol ederek gelişimin seyrine göre hatalı alanlarını tespit eder.. kimse sizin adınıza sizin yaşamınıza müdahale edemez.. başlık ne olursa olsun öğrendiklerinizi yaşamınıza uygulamazsanız bir arpa boyu yol katedemezsiniz.. pratiğe dönüşmemiş bilgi öğrenilmiş sayılmaz..

senin yerine ben senin yaşamını düzeltirim diyen alanı ne olursa olsun koca bir yalan söylüyordur..
mutlaka bu değişimde kendi adınıza yapmanız gerekenler vardır..

reiki evrensel kaynaktan gelir kendi bio enerjimizle şifa çalışması yapmadığımız için..
şifa verene de alanada karşılıklı herhangi bir bulaşım asla söz konusu değildir..

iki nokta ise reiki den çok farklı bir çalışma tekniğidir..

bu tekniği kendi içinde değerlendirerek yorum yapmak gerekir..
sayfalar dolusu yorumumuz olduğu içinde benzer şeyleri yineleyerek sözü uzatıp sizleri sıkmak istemiyorum..

sevgiler..
Alt 28-11-2008, 04:05 PM   #917 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 134
169 Mesajinıza toplam 952 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Baris is an unknown quantity at this point

Cevap İçin çok teşekkürler..
Baris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2008, 09:13 PM   #918 (permalink)
Çevirmen

Quanta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 212
62 Mesajinıza toplam 315 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Quanta has a spectacular aura aboutQuanta has a spectacular aura aboutQuanta has a spectacular aura about

Merhabalar,

Ben her türlü kişisel gelişim, şifa çalışmaları, aydınlanma... öncesinde "sevgi" çalışması yapılması gerektiğini düşünüyorum. Sevgi herşeyin özündedir. Evren sevgiden oluşur. Sevgi aktiftir, iyileştirici, güzelleştiricidir. Özünde sevgi olmadan kişinin güçlenmesi doğru değildir. Zaten sevgiyle yapılan her eylem mucizelere vesile olur. Allah evreni sevgiyle yaratmadı mı? Herşeyde ve herkeste sevgiyi hissedip yaşadığında, kendinin sevgiden oluştuğunu anladığında herşey mümkündür. Ben de bu nedenle ilk olarak bu konuyla kişisel gelişimime başlamaya karar verdim. Tabi ki özel telkin yardımıyla... Yanlışım varsa lütfen düzeltin.

Teşekkürler

Saygılar
Quanta isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2008, 05:42 PM   #919 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6,672
85 Mesajinıza toplam 586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melinaa is an unknown quantity at this point

Herkese selamlar ..Matrix e hukmedin kitabıyla ilgili yazılarınları nerdeyse ezberlemistim..Herkesın hakkında soledıklerını okumus ve hatta kendımce dort bes kez uygulamalar yapmıstım.Daha sonra kitabı aldım ama kendimde basaramayacagıma dair bir guvensızlık vardı.Bir turlu yapamayacagımı basaramayacagımı dusunmustum.Ve bu sabah hıc uyumadan cok buyuk bir hırsla tum kitabı bitirdim.Forumda yazılanlardan aşina oldugum için hıc yabancılık cekmedim ve rahatca anlayabildim.Cunku burda herseyı cok guzel ve cok acık bir bicimde anlatmıstınız :) Cok istedigim birsey vardi ve onla ilgili ise gitmeden bir uygulama yapıp evden cıktım..O kadar uykusuzdum ki yaptıgımı bile tamamen unutmusum ..Saat iki gibi telefonum caldı ve istedigim sey gerceklesti.Once ruya goruyorum sandım :) Ama cok istedigimm ve cok inandigim birsey..Noktaların cok onemli oldugunu dusunmuyorum suan..Yanlıs noktalar bile secmis olabılırım ..Belkı hala defalarca okumam gereken duzeltmem gereken yerler vardır emınım amaa cok isterseniz cok guvenirseniz cok buyuk bir sevgi duyarsanız icinizde oluyor ve sanırım bu uygulamalar istediginizin cok kısa surede gerceklesmesını saglıyor ..Hersey icin cok tsk lerrrrr :)))
melinaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2008, 06:45 PM   #920 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough

Selam melina,

İstediğin şeyin gerçekleşmiş olmasına çok sevindim. Başarındaki en önemli faktörün, yöntemi uyguladıktan sonra tamamen unutmak olduğunu söyleyebilirim :) kitabı aynı gün içinde tekrar bitirmende zaten azmini gösteriyor.. herşeyi doğru yapmışsın bence.. Tebrikler.

Not: forum değişmiş.. nickim bundan sonra storm olarak değil, sanırım stormguard olarak gözükecek.. kim bu adam demeyin :)
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix