Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız herkese merhaba daha yolun başındayım kitabı bitirdim sanırım tekrar okuyacağım :) ilk denemelerimdeyim şuan bişi yok ama olucak inşallah... öncelikle belirlediğim iki noktanın arasındaki çekimi hissetmeye çalışıyorum... iki elimin baş parmaklarıyla iki nokta seçiyorum ve gözlerimi kapatıp öylece bekliyorum 44 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-09-2008, 03:15 PM   #791 (permalink)
Teğmen

dejaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 108
126 Mesajinıza toplam 620 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejaa is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

herkese merhaba

daha yolun başındayım kitabı bitirdim sanırım tekrar okuyacağım :)

ilk denemelerimdeyim şuan bişi yok ama olucak inşallah... öncelikle belirlediğim iki noktanın arasındaki çekimi hissetmeye çalışıyorum... iki elimin baş parmaklarıyla iki nokta seçiyorum ve gözlerimi kapatıp öylece bekliyorum 44 ......

bu bekleme süresi yani çekimi hissetme süresi nedir.... 2 dk 10 dk ? kişiden kişiye değişirmi ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

dejaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2008, 03:17 PM   #792 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
turuncu95 is an unknown quantity at this point

Süre diye bir şey yok.Ben çekimi hissediyorum ama hala birşey olduğunu görmedim.Neden çekimi çok iyi hissetiğim halde hiçbir gelişme olmuyorunuyor? Bu arada sedona yöntemini de okuduğumu belirteyim? Lütfen beni bilgilendirin.... dusun
turuncu95 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2008, 03:39 PM   #793 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Matrıx enerjisinin en iyi şekilde sonuca ulaşması için devamlı unutulan ve çok önemli olan bir nokta var:serbest bırakmak,hiç birşey yapmama sanatı.

2 noktanızı yapın ve hiç birşey yapmama ilkesini uygulayın.Yaptığınız şeyi unutun.Enerji bu şekilde serbest kalacak ve olmasını istediğiniz duruma gidecektir.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2008, 12:54 AM   #794 (permalink)
Teğmen

dejaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 108
126 Mesajinıza toplam 620 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejaa is an unknown quantity at this point

deneyim :

2 gün önce kasığıma yakın bir yerde bacağımda yağ bezesi çıktığını gördüm ama oldukça büyüktü en başta çok korktum hatta yürürken canımı acıtıyodu... 2 noktayı buna bir deneyim demedim ama umursamaz bir şekilde yaptım ... şuanda şişlik yarıdan fazla inidi 1-2 gün sonra yok olur :)
dejaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2008, 05:54 PM   #795 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 24
67 Mesajinıza toplam 232 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selinarosa is an unknown quantity at this point

Ya ben Beynin Gizli Güçleri adlı kitabı okuyorum ama adam bilgilendirmekten ziyade neler yapılabileceğini anlatıp anlatıp, insanı tahrik edip edip durmuş da fazla bilgi verdiği yok! Ya ben Matrix'e Hükmedin kitabını istiyorum ama nereden bulacağım şimdi öf! Keşke bu kitabı alacağıma ona rastlamış da onu almış olsaydım!!
selinarosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2008, 06:16 PM   #796 (permalink)
Teğmen

67 Mesajinıza toplam 232 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
dejaa Nickli Üyeden Alıntı
merhaba

uzun zamandır burayı takip ediyorum kitabıda şuan okuyorum fakat bana çok ilginç gelen birşeyi paylaşmak istedim. Dr. Richard ın sitesine girdiğimde ve videolar bölümünü tıkladığımda ankara sulh mahkemesi kararınca erişim engellenmiştir diyor... bu ne saçmalıktır ya.... yakında bu ülkede internet topyekün kaldırılırsa hiç şaşırmam.
hahahaha!! xD ay evet birsürü site hiç neden yokken engelleniyor! ne saçma şeyler oluyor bazen! ben de o videoları görmek istiyorum kahretsin!
selinarosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2008, 06:19 PM   #797 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
selinarosa Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
dejaa Nickli Üyeden Alıntı
merhaba

uzun zamandır burayı takip ediyorum kitabıda şuan okuyorum fakat bana çok ilginç gelen birşeyi paylaşmak istedim. Dr. Richard ın sitesine girdiğimde ve videolar bölümünü tıkladığımda ankara sulh mahkemesi kararınca erişim engellenmiştir diyor... bu ne saçmalıktır ya.... yakında bu ülkede internet topyekün kaldırılırsa hiç şaşırmam.
hahahaha!! xD ay evet birsürü site hiç neden yokken engelleniyor! ne saçma şeyler oluyor bazen! ben de o videoları görmek istiyorum kahretsin!

Alıntı:
novos Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
SpY.GaMe Nickli Üyeden Alıntı

http://depositfiles.com/files/6327647 videoyu isterseniz buradanda direk indirebilirsiniz

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2008, 06:33 PM   #798 (permalink)
Teğmen

Acaba d&r da matrix'e hükmedin kitabı var mı? varsa niye ben hiç görmedim her yeri karıştırırken? dusun
Alt 10-09-2008, 11:31 PM   #799 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

Alıntı:
selinarosa Nickli Üyeden Alıntı
Acaba d&r da matrix'e hükmedin kitabı var mı? varsa niye ben hiç görmedim her yeri karıştırırken? dusun
merhaba d&r'da olması lazım, daha dün gördüm, şu aralar kişisel gelişim kitapları arasında iyi satanlardan büyük ihtimalle vardır, göremediysen sorsaydın keşke
Alt 14-09-2008, 06:28 PM   #800 (permalink)
Teğmen

ayses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,721
107 Mesajinıza toplam 656 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ayses will become famous soon enoughayses will become famous soon enough

iyi günler iki noktayla ilgili tecrübesi olan arkadaşlara birşey sormak istiyorum.. ben kitabı bulamadım henüz yaşadığım şehirde henüz orjinali yok ama sizlerin sayesinde teknikleri anladım sayılır fakat bişeyi tam anlayamadım..bu iki nokyaı yaparkenki imgeleme gibi olan an ne kadar sürmesi lazım.. ben sanırım biraz fazla uzun yapıyorum ve iki noktayı yaparken vücudumun sarsıldığını gözlerimin çok hızlı şekilde hareket ettiğini hissediyorum ve bittikten sonrada kendimi yorgun hissediyorum..bu normalmi diye deneyimli arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim...konuyu yanlış yere actıysam lütfen taşıyın..
ayses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix