Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çok ilginçmiş o konsantrasyon seviyesinde bilincini kontrol edebiliyorsan muhteşem olur. Sen bunu yapıyor musun? Öyle ise nasıl yaptığını ve yaşadıklarını kendi cümlelerinle bizimle paylaşabilir misin? Teşekkürler....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2012, 10:53 PM   #1691 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Çok ilginçmiş o konsantrasyon seviyesinde bilincini kontrol edebiliyorsan muhteşem olur.
Sen bunu yapıyor musun? Öyle ise nasıl yaptığını ve yaşadıklarını kendi cümlelerinle bizimle paylaşabilir misin? Teşekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2012, 11:58 PM   #1692 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road

Alıntı:
Lusid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Denemenizi tavsiye ederim. Pratik yapınca elinizi veya seçtiğiniz başka bölgeyi ısıtıp soğutabiliyorsunuz. İki nokta tekniğini öğrenmemiz için yararı olur belki...

Merhabalar;
Bu kitap Amargi Hiller diye bir yazaramı ait acaba?
Saygılar...
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2012, 12:01 AM   #1693 (permalink)
Üsteğmen

Lusid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 263
179 Mesajinıza toplam 592 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lusid is an unknown quantity at this point

Evet @minnettar

O sayfadaki tekniği uyguladığımda birkaç dakika içinde Dirsekten itibaren kolum uyuşuyor ve karıncalanıyor.
Kİ enerjisinden dolayı mı bilmiyorum. Belki de elimi kıpırdatmadan tuttuğum için uyuşuyordur. Ama hissedilir derecede karıncalanıyor.
İğne batırmayı hiç denemedim, ben almayayım... Ama az önce sol ve sağ başparmağıma çakmak tuttum. Sol elimi bu teknikle uyuşturduğum için 2 saniye daha fazla dayanabildim.
Isıtma tekniğinde de elim çok hissedilir derecede ısınmıyor ama kolumdan elime sıcaklık aktığını hissediyorum. Bilmiyorum belki psikolojiktir.
Daha fazla tecrübelerimi paylaşmam doğru olmaz çünkü elime %100 lokal anestezi yapamıyorum. Zaten yapabilsem matrix enerjisine inanırdım. Sağ gözümün numarası 0,25 ama onu bile matrix enerjisiyle iyileştiremiyorum.

Tekniği sadece tek parmağınızda da uygulayabilirsiniz...

Siz de denerseniz sevinirim. Bakalım sıcaklığa ne kadar süre dayanacaksınız? Merakla bekliyorum :) Siz de elinizi uyuşturup çakmak deneyini yapabilirsiniz :)
Lusid isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2012, 12:43 AM   #1694 (permalink)
Üsteğmen

frezya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,991
411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough

Ben vazgeçtim matrixten:)) Eftmle mutluyum ben:) Öncelikle sweet,soruma verdiğin cvp için teşekkür ederim.Mutluuunun söylediğini ben bugün sormayı düşünüyordum benden önce davranmış:) Bu nasıl öğreniliyor?Yani her kitabı okuyan videoda izlediğimiz gibi yapamaz herhalde.Bunun bir eğitimi falan yok mu? Söylediğiniz gibi küçük şeyler için belki (kaldı ki ben onlara bile şu an belki de bilgim olmadığından cesaret edemem) yapılabilir,soyut şeyler için tamam,yapılabilir.Birinin araması,gelmesi,v.s. ama anlamadığım bunu iki noktayı kullanmadan da yapıyoruz ve çekim yasası diyoruz.Daha öncede söylemiştim ve hala aralarındaki farkı anlayamadım çünkü fark yok gibi.Birinde iki tane nokta bulup imgeleme yapıyoruz,diğerinde noktasız imgeleme yapıyoruz.İstiyoruz,imgeliyoruz,unutuyoruz.Bu mudur? Hastalıklar için v.s yapamam,denemeye bile kalkmam sanırım.Bilgi lazım bilgii o da ben de yok :)))
frezya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2012, 12:55 AM   #1695 (permalink)
Üsteğmen

179 Mesajinıza toplam 592 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bana sormadınız ama ben de cevap vereyim...

Matrix Energetics tekniğiyle ciddi hastalıkları iyileştirebiliyor yazar. Tümörler, kanserler, skolyoz, kırıklar gibi... Çekim yasasıyla bu yapılamaz sanırım. Skolyoz hastalığını araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız. :)
Alt 13-01-2012, 01:13 AM   #1696 (permalink)
Üsteğmen

411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough

çekim yasasıyla tabiki yapılamaz Lusid.Ben yukardada yazdım ciddi hastalıklar için değil ama birinin araması v.s şeyler için kullanılmasının arasındaki farkı anlayamadım sadece.Yoksa elbette kişi üzerinde yapılabilen çok ciddi şeyleri var,anladığım kadarıyla.Umarım anlatabilmişimdir kendimi:)
Alt 13-01-2012, 05:18 PM   #1697 (permalink)
Üsteğmen

Başak Yüksel hanıma mesaj atacağım. Sertifikalı matriks energetics uygulayıcısı olmak için kurs veriyor mu bakalım... Bu forumda yapabilen yok sanırım. :)

Sertifikalı Matrix Energetics Uygulayıcısı Basak Yüksel Yıldırım'ın workshop'u - YouTube

Aslında beni şüpheye iten diğer şey Başak hanımın gözlük takması. Skolyozu iyileştirebilen biri nasıl kendi gözünü iyileştiremez bilmiyorum. Gözlüğünden ayrılmak istemiyor bence :) Kızmayın ama matriks enerjisine nasıl inanıyorsunuz bilmiyorum. Skolyozu iyileştirebilen biri neden gözlük takar diye sormuyor musunuz kendinize... Sanırım dünyada matrix enerjisini uygulayabilen çok az insan var ve ben internette hiç iyileştirirken çekilen bir video görmedim...
Alt 13-01-2012, 06:16 PM   #1698 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
Lusid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başak Yüksel hanıma mesaj atacağım. Sertifikalı matriks energetics uygulayıcısı olmak için kurs veriyor mu bakalım... Bu forumda yapabilen yok sanırım. :)

Sertifikalı Matrix Energetics Uygulayıcısı Basak Yüksel Yıldırım'ın workshop'u - YouTube

Aslında beni şüpheye iten diğer şey Başak hanımın gözlük takması. Skolyozu iyileştirebilen biri nasıl kendi gözünü iyileştiremez bilmiyorum. Gözlüğünden ayrılmak istemiyor bence :) Kızmayın ama matriks enerjisine nasıl inanıyorsunuz bilmiyorum. Skolyozu iyileştirebilen biri neden gözlük takar diye sormuyor musunuz kendinize... Sanırım dünyada matrix enerjisini uygulayabilen çok az insan var ve ben internette hiç iyileştirirken çekilen bir video görmedim...
Terzi kendi söküğünü dikemezmiş:))) Nedense genelde göz dr.larının çoğu da gözlüklü olur :)
Alt 13-01-2012, 08:07 PM   #1699 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 14
55 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülsem is an unknown quantity at this point

herkese iyi akşamlar. 130. sayfadayım neolur 2-3 gün bişi yazmayın yoksa son sayfaya kadar gelemiycem. beynim sulandı okumaktan:) birazda uygulama çalışayım dimi
gülsem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2012, 11:59 PM   #1700 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Sevgili gülsem çok hoşsun. İnsanlar bu başlığı paylaşmak için açtılar daha çok paylaşım yapılmasına sevinmen gerekir. Konuyu detaylı öğrenmek istiyorsan ve kitabı okumadıysan mutlaka okumanı tavsiye ederim. Tabi öğrendiklerinle basit uygulamalar da yapabilirsin. Ben de ilk uygulamalarımı kitabı okumadan bu başlıkta okuduklarımdan yola çıkarak denemiştim.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix