Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

kuantum kodlama

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar kuantum kodlama Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kuantum Olumlama kitabı tahminimin üstünde bir ilgiyle karşılandı. Kitaplarımın arasında neredeyse en çok satılan o oldu. Ve bu kitabı okuyanlardan çok iyi geri bildirimler aldım. Hatta bir gün, bir hanım, Yaşam Okulu seminerlerimizde sahneye çıkıp, sadece 'iyileşiyorum! ' diyerek panik ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

kuantum kodlama

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-01-2010, 02:25 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road
Standart kuantum kodlama

Kuantum Olumlama kitabı tahminimin üstünde bir ilgiyle karşılandı. Kitaplarımın arasında neredeyse en çok satılan o oldu. Ve bu kitabı okuyanlardan çok iyi geri bildirimler aldım.

Hatta bir gün, bir hanım, Yaşam Okulu seminerlerimizde sahneye çıkıp, sadece 'iyileşiyorum! ' diyerek panik atağını iyileştirdiğini söylemişti. Bunun üzerine ben de ' vay canına! Bu kadar basit bir çözüm benim bile aklıma gelmemişti! ' demiştim.

Bu arada zamanla bir saptırma da olmadı değil.

Sanki, her sorunun çözümü, uygun bir olumlama cümlesi bulmaktan ibaretmiş gibi bir algı oluşmaya başladı.

Bu kitaptaki olumlamalar, yine tamamen çalışmalarımız sırasında en çok etki yaratan cümlelerden oluşmuştur.

Yani işe yararlılığı test edilmiştir defalarca. Ve hatta çekirdek inancı kırma konusunda da çok güçlü bir etki yapar.

Olumlamaları özellikle çok sayıda yapmak, kulağınızın duyacağı bir ses tonuyla tekrar etmek yeterlidir.

Ayrıca olumlamaları bir kerede en fazla iki sayfa okuyarak yapmanız gerekiyor.

Normal bir kitabı okur gibi okunmaz olumlamalar.

Böyle yapınca kısa sürede değişimleri göreceksiniz hayatınızda.

Kişi giderek eskisinden daha huzurlu, dingin ve güçlü hisseder kendini.

Haydi o zaman, olsun o halde!
r.şanal

ego nun amacı kendini korumak,ve hayatta kalmak için stratejiler geliştirmek ama bu stratejiler daha çok kişinin verdiği kararlara göre şekil alır.ego varolmayı esas alır ve bunu kişinin iyiliği için yaptığını bilir...o güvende olmak için her şeyi yapar...onun için en azından varolmak hiç olmamaktan iyidir...en azından bir maaş,en azından mutlu bir yaşam-hasta olsa bile,
ego nun zekası ilkeldir,zaten ego nun diğer adı ilkel beyindir...bizim yapmamız gereken onu yok saymak yerine onunla uyum içinde olmak,negatif inaçları temizlemek, ego yu yeniden kugulamak ve onu bu konuda ikna etmek,ve gerçekten onu ikna edebiliriz..
ve kuantum kodlama tamda bu konuda bize yardımcı oluyor

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2010, 09:14 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 68
21 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Gulba is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: kuantum kodlama

Merhabalar,

Kodlama nasıl yapılır? Bir örnek verebilir misiniz? Olumlamadan farkı nedir?

Teşekkürler,
Gulba isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2010, 11:27 AM   #3 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: kuantum kodlama

Merhabalar,

İyileşiyorum sözcüğü olumlamanın yanında bir kodlamadır. Çünkü bilinçaltınızı iyileştiğinize dair kodlamış oluyorsunuz aslında. Yani kodlamayı çekirdek inançlarınızı aşmanızda ve dirençlerinizi çözümlemenizde kullandığınız etkili olumlamalar olarak tanımlayabiliriz.

Sevgilerimle.
Alt 11-01-2011, 03:51 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 68
21 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Gulba is an unknown quantity at this point

Bu kitapta anne baba özgürleşmesi için bir kodlaama varmış elinde olan bir arkadaş paylaşırsa sevinirim.

tşk...
Gulba isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2011, 11:07 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 233
25 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sineff is an unknown quantity at this point

ANNE BABA ILE BUTUNLESME

Annemi ve babami sevgiyle kucakliyor ve kabul ediyorum.

Onlari hayatimda olmasi icin ben sectim. Birbirimize sevginin bir baska yonunu hatirlatmak icin.

Butun siradanligi ve dogalligi icinde annemi ve babami oldugu gibi kabul ediyorum.

Onlar her zaman yapabileceklerinin en iyisini yapti. Herkes gibi. Ben de yapabilecegimin en iyisini yaptim. Herkes gibi.

Zaten herkes her zaman ancak yapabileceginin en iyisini yapar.

Ben anne ve babami sevgiyle kucaklayarak tum hayatimi ve kaderimi ve secimlerimi ve aslinda kendi gucumu kucaklamis olurum.

Cunku secimlerini kucaklamak insanin kendi gucunu hatirlamasidir.

Bu yuzden annemi ve babami ve onlarin bana kattiklarini sevgiyle kucakliyorum.

Boylece kendi ruhsal varligimin kadin ve erkek yanlariyla da butunlesmis oluyorum.

Kendi disil ve eril niteliklerimle butunlesiyorum.

Annemi sevgiyle kabul ederek, hayati icime aliyorum. Hayat, oncelikle nefestir. Her nefes alisimda anne enerjisini icime aliyorum.

Babamin gucunu ve sevgisini kabul ediyorum ve onu onurlandiriyorum.

Her ikisinin sayesinde ben hayata geldim. Onlar bana araci oldular. Baska hic bir sey yapmamis olsalar bile, sadece bu bile, benim onlara saygi duymam icim yeterlidir.

Anne ve babami onurlandiriyorum. cunku benim hayat amacimi gerceklestirmem icin anne ve babamin ailem olmasini isteyen bendim.

Biz, bunu ruhsal duzeyde birlikte planladik. Bilincli duzeyde hatirlamasam bile, ruhsal duzeyde hayatimla ilgili tum kararlarimi benim verdigimi biliyorum.

Boylece onlarin sevgisini ve gucunu kabul ediyor ve kullaniyorum.

Onlar butun dogalliklari ve siradanliklari ile saygiya ve sevgiye layiktirlar.

Onlerinde saygiyla egiliyorum. Aslinda boyle yaparak kendimi de onurlandirmis oluyorum.

Kendi secimlerimi ve gucumu onurlandirmis oluyorum.

R. Sanal'in Kuantum Kodlama kitabindan.
sineff isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks