Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Kuantum İyileşme

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Kuantum İyileşme Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız “Kathy Freston beden, zihin ve ruhun çok boyutlu deneyiminin sağlığımızı nasıl etkilediğini zarif bir şekilde anlatıyor ve bunun hayatımız boyunca sürecek bir düşünce olması gerektiğini vurguluyor. Onun yaptığı önerilere küçük değişiklikler ve eklemeler yaparak, kendinizi daha zinde ve daha canlı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Kuantum İyileşme

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-04-2009, 07:56 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Post Kuantum İyileşme

“Kathy Freston beden, zihin ve ruhun çok boyutlu deneyiminin sağlığımızı nasıl etkilediğini zarif bir şekilde anlatıyor ve bunun hayatımız boyunca sürecek bir düşünce olması gerektiğini vurguluyor. Onun yaptığı önerilere küçük değişiklikler ve eklemeler yaparak, kendinizi daha zinde ve daha canlı hissedebilirsiniz. Böylece kendinizi gitgide daha iyi bir hayatın içinde bulacaksınız.”
-DR. MEHMET ÖZ

“Kuantum İyileşme sağlığın her noktasında, fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak, dönüştürücü bir etkiye sahip. Eğer kendinizi daha enerjik hissetmek, daha yaratıcı olmak ve diğer insanlarla daha derin bir ilişki kurmak istiyorsanız, bu kitap tam size göre. Zekice, sempatik ve tamamen yararlı tavsiyelerle dolu.”
—DR. DEAN ORNISH

“Kuantum İyileşme şimdiye kadar okumuş olabileceğiniz en yararlı kitaplardan biri. İlk sayfadan itibaren, basit değişikliklerin sizi radikal olarak nasıl yenileyebileceğini anlatıyor. Amacınız ister kilo vermek ve bir hastalıktan kurtulmak, isterse daha fazla enerjik olmak ve kendinizi daha iyi hissetmek olsun, iyileşme ile ilgili size tam ve adım adım bir rehberlik sunuyor. Freston’un açık ve basit planı nasıl kendi kendinizin doktoru olacağınızı gösteriyor.”
—Dr. NEAL BARNARD,
Doktorlardan Sorumlu Tıp Komitesi Başkanı

Kathy Freston iyileşmeye birçok noktadan yaklaşıyor. Hiçbirimizin mükemmel seçimler yapamadığını kabul ederek, nasıl besleneceğimiz (yerken çevreye ve diğer insanlara en az zararı verecek şekilde), nasıl çalışacağımız (stressiz olarak), mükemmel olmayan vücutlarımızla nasıl yaşayacağımız (bedenimizi dinleyerek ve dinlenmesine izin vererek) ve hayata nasıl pozitif bakabileceğimize dönük ufak adımların iyileşmeye nasıl önemli katkılarda bulunduğunu gösteriyor. Freston tam bir meditasyon, canlandırma ve diyet programı oluşturarak, anlamlı çalışmayı seçerek, kendinizi farkındalığı uygulamaya adayarak, beden, zihin ve ruh dengesine dikkat ederek, uygun hedefler koymayı savunmaktadır.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-07-2010, 03:09 PM   #2 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: Kuantum İyileşme

Bu kitap bize durup kendimizi fark etmeyi hatırlatıyor

Gerçek sağlık,hasta olmama halinden çok daha fazlasıdır.Sağlık,yaşam,kuvvet ve enerji ile ilgilidir. İnsanın her gün karşılaştığı meydan okumalarla baş etmekle ilgilidir.

Diğerlerine (ya da kendine) karşı dürüst olmamak sizi farkına varmadan ve fiziksel olarak incitir. Ve sağlık belirli bir hastalığınızın ya da şikayetinizin olmaması değil, yeteri kadar enerjiniz ve dünyada nerede olduğunuz ve hayattaki amacınıza dair cevaplarınızın olması ve sadece kendinizi değil, bir bütünü düşünüyor olmanızdır.

(kitabın ön söz'ünden)

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-07-2010, 03:33 PM   #3 (permalink)
Banned

668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold

Eğer eski bir arkadaşınızla yolda karşılaşırsanız ve size ''Nasılsın? diye sorarsa, dürüst cevabınızın ''Ben çok iyiyim,sen nasılsın?''olması için nasıl bir hal içinde olmanız gerekir?

Gerçek anlamda iyi olmak hayattaki pozisyonunuz ya da yaşınız ne olursa olsun bütün potansiyelinizi gerçekleştirmek demektir, geçmiş engelleri sürekli aşıp yeni bir zemine ulaşmaktır. Kendini hayatın tam merkezinde gibi hissedersiniz- enerji dolu ve yaratıcı. Bütün gayretinizle ilerlersiniz ve sanki içinizde bir enerji bütün bedeninizi dolaşıyormuş gibi sıcak bir huzur hissedersiniz. Kendini çok canlı ve çevrenizdeki her şeyle ilişki içinde hissedersiniz....

....Hayatımıza dürüst bir gözle bakıp değişmek için niyet ederek başlayabiliriz. Burada küçük bir adım atıyoruz ve başka bir yerde, başka bir tane ve farkına varmadan yeni bir insan oluyoruz.
...Bu küçük dikkat yatırımları bizi durgun ve öngörülebilir bir yerde tutar...

...Hareketlerimiz vasıtası ile yarattığımız enerji sonunda bir tepe noktasına ulaşır ve işte bu noktada bir kuantum sıçrayışı gerçekleşir.

...Kuantum sağlığı büyük değişimlere imza atmakla ilgili değil, başarmak istediğimiz değişiöe doğru kendinden emin küçük adımlar atmakla ilgilidir.

...Küçük, önemsiz gibi görünen değişimler bizi büyük değişimlere götürür.

Alt 26-07-2010, 03:44 PM   #4 (permalink)
Banned

Değişimin bizim doğamızın bir parçası olduğunu fark ettim. Sadece kendimizi doğru yöne doğru yönlendirip gerçekleştirmek istediğimiz şeye doğru hareket etmemiz gerekiyor. Nerede olduğumuzu kabul etmek ve onunla barışmak zorundayız. Sonra gücü bulur ve değiştirmeye çalışırız.

• Dinle ve öğren.
  • Amacını belirle.
  • Bir plan yap.
  • Harekete geç.
Sürekli kendimi didiklemedim,sadece öğrendiklerimi düşündüm. Ve enerjimin iyileşme yönünde hareket ettiğini hissettim,sadece buna güvenerek oraya vardım...

Kendime olduğum yerde olmak ve kendi yolumda gitmek için izin verdim. Bunu çok büyük bir adım olarak algılasaydım, büyük olasılıkla eski alışkanlığım depreşecekti ama kendimi doğru yolda gördüğüm için kendimi iyi hissettim ve kendimi düzenli olarak doğru yönde ilerlemek için ittim.

...Dürüst bir araştırma yapıp nereye gitmek istediğimize dair bir harita çıkararak gelişimimizi hızlandırabiliriz.....

Alt 26-07-2010, 03:53 PM   #5 (permalink)
Banned

Kuantum iyileşme yolculuğunuz boyunca ilerlerken, iki şeyi hesaba katabilirsiniz:

1. İyi olmanın ne demek olduğu ile ilgili daha çok fikir sahibi oldukça ''İyi olmayan'' her şey kendini açığa çıkarır. Dikkatinizi çekmesi gereken şeyi daha rahat belirleyebilirsiniz.

2. İçinizdeki tüm yara almış,aydınlanmamış yerlere ışık getirebilecek yeteneği bulacaksınız ve böylece o büyük çok boyutlu sağlığa kavuşabileceksiniz.

Alt 26-07-2010, 04:00 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough
Standart Cevap: Kuantum İyileşme

sahane aciklamalar (:
Alt 27-07-2010, 08:19 PM   #7 (permalink)
Banned

...Hayatta karşılaştığımız meselelerin sadece tek bir boyutla değil birden fazla boyutla ilgili olduğu fikrine açık olmanızı istiyorum...

Öncelikle,şu anda sizde neler olup bittiğini bir görelim.
Sizi hayatın zirvesinde gibi hissetmekten alıkoyacak neler var hayatınızda?

İlişkilerinizin herhangi birinde bir çelişki yaşıyor musunuz?

Sizi strese sokacak şeylerle başa çıkmak için yöntemleriniz var mı?

Artık size normal gelen ağrı ve acılar içinde mi yaşıyorsunuz?

Yoksa şu anda hiçbir sıkıntı ve şikayetiniz yok mu?...

Alt 27-07-2010, 08:22 PM   #8 (permalink)
Banned

Korktuğumuz duygularımız ileriye gitmek istiyorsak anlaşmamız gereken yanımızdır !!!

Alt 30-07-2010, 08:47 AM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about
Standart Cevap: Kuantum İyileşme

Gezül bir paylaşım, teşekkürler. Elinize, emeğinize sağlık.
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
iyilesme, kuantum